Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azok után hogy megtudtam hogy most vasárnap sem Ortonéknak drukkoltál már nem tud meglepni. 😀eaglesmcnabb
ez nálam aranyköpés 😀
amúgy meg, a 2. madridi gólról lemaradtam. félidőben biztos megkented a védőt...a te kezed messze elér.

😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.eaglesmcnabb
elismerem, jó volt. tetszett. a 68. percig 😀
de ugye nem nagy baj, hogy nem a Madrid-nak szurkoltam? 😀 😛JC6
azok után hogy megtudtam hogy most vasárnap sem Ortonéknak drukkoltál már nem tud meglepni. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.eaglesmcnabb
elismerem, jó volt. tetszett. a 68. percig 😀
de ugye nem nagy baj, hogy nem a Madrid-nak szurkoltam? 😀 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.eaglesmcnabb
azért őszintén, a 65. perc körül kicsit aggódtál nem? 😊
ilyenkor nagyon szar...tudod, hogy jó a csapatod, de begörcsölnek, jönnek a helyzetek, üres kapu, fölé - mellé, stb., te meg rágod a körmöd, hisz a szezonban eddig 1-2 csapat kivételével mindenkin átgázoltatok... hány ilyen Barca meccset éltem meg, OMG.JC6
nem aggódtam. A játék jó volt, csak a gólok nem jöttek, ha most kiesünk amúgy mi van? semmi, legalább nem a Barcától kapunk ki a kövi körben. 😀 HA meg elverjük a barcát véletlen akkor mi van? ez csak kupa, nekünk BL-t meg Bajnokságot kéne nyerni. kb. 2 hete nem néztem soccermeccset, de ez most jó meccs volt szvsz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.eaglesmcnabb
azért őszintén, a 65. perc körül kicsit aggódtál nem? 😊
ilyenkor nagyon szar...tudod, hogy jó a csapatod, de begörcsölnek, jönnek a helyzetek, üres kapu, fölé - mellé, stb., te meg rágod a körmöd, hisz a szezonban eddig 1-2 csapat kivételével mindenkin átgázoltatok... hány ilyen Barca meccset éltem meg, OMG.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért ez a második félidő nem volt semmi. Minimum 10 darab ziccer, Lass egész meccsen oda-vissza szopatta a népet, a végén az a CR olló, amit nem adtak meg. Jó meccs volt még ha az elején szoptunk is a semmiből. Labdabirtoklás 70-30, de lehet hogy több. 0-2nél volt annyi eséyles hogy a végére az is nőtt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A védők királya - Demichelis, megvicceli őket 😊gamerkr
Demichelis. Aki miatt a kedvenc válogatottam folyamatosan peches gólokat kap, ha ő játszik 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀Hanni
Amikor utoljára láttam őket akkor nem voltak olyan jók 😛 Micsoda változás 😊JC6
A védők királya - Demichelis, megvicceli őket 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀Hanni
Amikor utoljára láttam őket akkor nem voltak olyan jók 😛 Micsoda változás 😊
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A Malaga jó csapat mit kell ezen csodálkozni? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Srácok!
Bárki, akinek van digisport+ azonnal kapcsoljon oda 😀
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Óriási ahogy képesek vagyunk minimum ugyan olyan játékkal 2-0-ra cidára állni... Új évi fogadalom így soha nem lesz megtartva... (kevesebb csúnya megnyilvánulás)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
kamu...

Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊Divat
nem kamu, az a baj 😊

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/vili-a-golkiraly-vanczak-europa-leggolerosebb-vedoje-2110967

Vagy rossz topic? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Igaz, hogy egy lesgóllal, de nyert a S'land. 😀. Királyság.tüsi91
Így van, egyértelmű lesgól, de kit érdekel, szopott a City... 😛
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.Stez
kamu...

Lavezzit viszont hívogassuk percenként... 😊

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Igaz, hogy egy lesgóllal, de nyert a S'land. 😀. Királyság.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Na a 93. percben kapott góllal a city is kinyalta... 😂


több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na megnyílik az átigazolási piac
Messi és Tévez várhatóan hamarosan aláír a Milanhoz 😊
Divat nyilatkozz!
Az Moratti két napja felhívta Allegrit és át akarta csábítani tőlünk hozzátok. Ez nem tré kicsit? 😀 Szerintem elég undorító lépés.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na nálam itt most ezzel Búék:

http://kiajobb.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/31/Guszti_bacsi_nincs_meg_mindig_penz/

Az első videóra hívom fel szeretettel a figyelmet s a dátum a kritizált magyar csapat: 1972...
hely ha Hofi látta volna 2012-t 😛 (bár az előző (2011) év nagyjából rendben van de a két dátum közti majd 40 év szenvedés...)

Jó reggelt jó szórakozást 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ki a két szegedi?
Batik és ki?Bazzani
Orosz Márk, bár érte fizetni kellene, mert nyárig élő szerződése van, de Döme szeretné, és Ő is szívesen játszana a Fradiban. 3-ból 2 jönne szép is lenne, végre fiatalok magyarok, ha már a mi utánpótlásunkban nincsenek...Divat
Mindkettő harmatgyenge lesz NB1hez.
Orosz a jobb,Batik itt játszott két éve Vásárhelyen NB3ban és nem tűnt ki.
Kicsi és gyenge.Bazzani
amíg Maróti Béla, Tóth Bence, Rósa Dénes szintű futballisták ott lehetnek a keretbe!!!, addig sztem teljesen jók lehetnek ezek a fiatal srácok...és hát ugye végre nem neten talált brazil meg pakisztáni "sztárokat" kell ződfehérbe látnom!

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
+1 Pálca, különben is a Tottenhamet csak március körül lehet csak leírni, addig mindig jól állnak 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Ezért nem lesz soha az életbe bajnok a Tottenham, mert ilyen csapatokat nem tud megverni, mint a Swansea. Az idegenbeli mérleg valami katasztrofális...JC6
A Tottenham idén fos, akárkitől ki tudnak kapni.
Mondjuk inkább ez, mint hogy szerencsétlen Pool minden évben a kiscsapatok elleni zakók miatt bukja el a PL-t, amikor a nagycsapatokat meg folyamatosan körbeverik..Stez
Legalább hülyeségeket ne beszéljetek. Volt 1 rossz meccs, bármelyik csapatnál megesik, és ez a Swansea otthon eddig 3 gólt kapott.

Az idegenbeli mérleg valami katasztrofális: http://www.eredmenyek.com/tabella/Ei1I2Y0q/xOR3gQta/#away
A Tottenham idén fos:"Tottenham can definitely win it," said Ferguson."They play the best football in the country and their current form is the best in the country."
akárkitől ki tudnak kapni: MU, City,és az elcsalt Stoke meccs, az idei szezon vereségei
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=npEkV8ihxnM#!
most láttam NSO-n Tonga-Cook-szigetek válogatott meccs, 50 mp-nél a gurítás epic, bár maga a mérkőzés az volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezért nem lesz soha az életbe bajnok a Tottenham, mert ilyen csapatokat nem tud megverni, mint a Swansea. Az idegenbeli mérleg valami katasztrofális...JC6
A Tottenham idén fos, akárkitől ki tudnak kapni.
Mondjuk inkább ez, mint hogy szerencsétlen Pool minden évben a kiscsapatok elleni zakók miatt bukja el a PL-t, amikor a nagycsapatokat meg folyamatosan körbeverik..