Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
hát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀Divat
Soccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).diverdoc
Pedig néha még a vicc topic-nál is jobb... 😛 😀Asbee
epic 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc
hát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀Divat
Soccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).diverdoc
Pedig néha még a vicc topic-nál is jobb... 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc
hát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀Divat
Soccer topikot ritkán olvasom, és nem volt kedvem visszalapozni. Csak felcseszte az agyam amikor olvastam. Bocsesz (de tényleg vicc).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Karácsonyi ajándék: jövő héten visszaveszi a stadiont az állam, a Fradié lesz a Zrt.

majd HA alá lesz írva akkor elhiszem...tavasszal akkor a narancssárga lesz a hivatalos hazai mezünk? 😊

Lehetséges érkezők pedig: DJ Hooper aka. Bodnár László(örülnék neki, marótinál+Csizinél még 33 évesen is kb 100* jobb); Batik Bence és Orosz Márk (fiatal szegedi tehetségek a Koman-NK9 érából).
Lázok,Pátkai,Tischler trióból pedig továbbra is bármelyiknek örülnék...

|
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc
Igen, s a kitárgyalás közepette olyasmikre is fény derült, hogy a niggerezés undorítóbb mint a szándékos lábeltörés 😀

Btw legszebb mondat: "Az FA független fegyelmi bizottsága kedden bejelentette, hogy Evra állításait Suárez ellen bizonyítottnak tekinti"

"Evra: Tisztelt bíró úr, ez a köcsög latino itt leniggerezett.
Bíró: Igaz ez, Mr. Suarez?
Suarez: Természetesen nem.
Bíró: Így az ügyet bizonyítottnak ítélem, Luiz Suarezt pedig eltiltom."
fetomy
Family Guy jut erről eszembe, a prosztata vizsgálatos- beperelős részben a bíró 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc
Igen, s a kitárgyalás közepette olyasmikre is fény derült, hogy a niggerezés undorítóbb mint a szándékos lábeltörés 😀

Btw legszebb mondat: "Az FA független fegyelmi bizottsága kedden bejelentette, hogy Evra állításait Suárez ellen bizonyítottnak tekinti"

"Evra: Tisztelt bíró úr, ez a köcsög latino itt leniggerezett.
Bíró: Igaz ez, Mr. Suarez?
Suarez: Természetesen nem.
Bíró: Így az ügyet bizonyítottnak ítélem, Luiz Suarezt pedig eltiltom."
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betennidiverdoc
hát végül is csak egy 2 oldalas eszmecsere volt róla... 😀

|
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lehet, hogy már kitárgyalt dolog, én ma reggel olvastam.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/luis-suarezt-nyolc-merkozesrol-eltiltottak-2109914
Bár lehet, hogy a vicc topikba kellett volna betenni


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
osztálytársam hívta fel rá a figyelmem, az élő közvetítést olvassátok, vannak benne aranyköpés gyanús dolgok:
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/parades-dontetlen-a-londoni-rangadon-2110219
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jó meccs, siralmas játékvezetés, megérdemelt 1-1 pont mindkét csapatnak
ennyi kihagyott helyzettel nem lehet meccset nyerni sajnos, végén szívroham kerülgetett kb 😀
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Akinek nincs jobb dolga, nézze majd a második félidőben a Barca meccset, Horti mester közvetít 😀Pocs
melyik adó? 😀eaglesmcnabb
Sport Klub 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na egy várható és megérdemelt X erős bírói közreműködéssel (mindkét oldalra 😊 ) újabb lépés a City bajnoki címe felé 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy nem "tudtuk" megverni ezt az ezer sebből vérző Chelsea-t, otthon? Felfoghatatlan.
Webb meg egy szégyen.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akinek nincs jobb dolga, nézze majd a második félidőben a Barca meccset, Horti mester közvetít 😀Pocs
melyik adó? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na most szidjátok Cech-t 😊 Nekünk idejét sem tudom mikor volt ilyen kapusunk még a jó öreg Walker is nagy potyákat tudott megereszteni, hát még Robinson pedig benne eleinte reménykedtem. Cudicinit csípném de hát már ő sem fiatal s vmiért mindig háttérbe szorult.dande
Szerintem ez azért nem volt akkora nagy védés, mint amennyire a kommentátor mondta. 😊
Oh, Cudicini nagy kedvencem volt, de a fénykorában lévő Cech jobb volt nála és sajnos szerintem a kispad nagyon megviselte.

Jah, és a kenyainak valaki megtaníthatná, hogy hogy kell a ziccereket értékesíteni.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most szidjátok Cech-t 😊 Nekünk idejét sem tudom mikor volt ilyen kapusunk még a jó öreg Walker is nagy potyákat tudott megereszteni, hát még Robinson pedig benne eleinte reménykedtem. Cudicinit csípném de hát már ő sem fiatal s vmiért mindig háttérbe szorult.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Akinek nincs jobb dolga, nézze majd a második félidőben a Barca meccset, Horti mester közvetít 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Maróti Béla? de ha van elég pénzetek, akkor akár Csizmadia Csaba vagy Liktáp Zoltán.Divat
Liktáp- nem tudom hogy szándékos-e de ezen nevetek 5 perce 😂davemayer
székletfehérvári "szózatakaroggy" fetamás a kitaláló, hajléktalan "utálomamelegjocit" divat szabadalmaztatta, azóta pedig szállóige lett... 😀Divat
Jaja, nanáhogy szándékos 😀
btw egy Serie A csapat nem is álmodhat egy Liktáposról, neki a minimum a Premier League. Serie A-n még akkor is csak elgondolkodik, ha a csapata azt garantálja, hogy a liga legjobban fizetett játékosa lesz és a fizetését életjáradékként is megkapja. Esetleg majd 50 évesen elmegy oda levezetni, mint Rivaldo Miskolcra. Neki is biztos szóltak, hogy oda menjen, ott sok a brazil 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huhh, az utóbbi öt percben a kopasz megmentette a seggünket kétszer is. 😀

szerk: Most meg egy jogos tizit nem adott meg a Chelsea-nek. Hihetetlen egy balfasz ez. 😀Schleck
Ha nem haragszotok írásban! most erre nem vonok össze egy alsó meg egy felső testrészt (gondolatban már megtettem 😛 😛 )
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Huhh, az utóbbi öt percben a kopasz megmentette a seggünket kétszer is. 😀Schleck
Hogy nyaljon sót ciánnal...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhh, az utóbbi öt percben a kopasz megmentette a seggünket kétszer is. 😀

szerk: Most meg egy jogos tizit nem adott meg a Chelsea-nek. Hihetetlen egy balfasz ez. 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.Schleck
Azért ugye most az egyenlítő gólnál nem emlegetitek Övrebröt 😉 (nyugi csak Spurs meg Barca drukker vagyok 😛 )dande
Ez most nem az a kopasz. 😉
Egyébként szerintem is kéz volt, a riporter nem tudom, hogy miért mentegette Cole-t.

Viszont Adének sem biztos, hogy a pályán kéne lennie még. 😛Schleck
Hát ja ebben egyetértünk, egy dolog miatt enyhülök meg iránta nálunk játszik és gólokat lő de nagyon nem csíptem sosem. Vhogy elviselem 😊

Bakker RvDV helyett Pavu??? Mit ivott az öreg alkesz???
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.tüsi91
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.Schleck
Azért ugye most az egyenlítő gólnál nem emlegetitek Övrebröt 😉 (nyugi csak Spurs meg Barca drukker vagyok 😛 )dande
Ez most nem az a kopasz. 😉
Egyébként szerintem is kéz volt, a riporter nem tudom, hogy miért mentegette Cole-t.

Viszont Adének sem biztos, hogy a pályán kéne lennie még. 😛

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 839 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jah, és jövőre Courtois-t szeretném a Chelsea kapujában látni...
Schleck
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.tüsi91
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.Schleck
Azért ugye most az egyenlítő gólnál nem emlegetitek Övrebröt 😉 (nyugi csak Spurs meg Barca drukker vagyok 😛 )
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és jövőre Courtois-t szeretném a Chelsea kapujában látni...
Schleck
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.tüsi91
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.