Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh, vazzeg, el is felejtettem, hogy ma a Chelsea is játszik. Csak az összefoglalót láttam, de hát azt kell mondjam, hogy csak a szokásos...
A védelem hulla szar, Lampardnak semmi helye a pályán, Torresnek pedig nagyon nincs szerencséje.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezért nem lesz soha az életbe bajnok a Tottenham, mert ilyen csapatokat nem tud megverni, mint a Swansea. Az idegenbeli mérleg valami katasztrofális...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Egy kapus meg, főleg aki 18 millát ér, tegyen hozzá a meccshez. Az benne van, hogy hibázik (no nem ennyiszer), de de Gea még egyszer se segített a srácokon kulcspillanatban. De jó jöhet az én megmondtam szöveg.tüsi91
A Norwich ellen a 70. percben 0-0-nál ziccert fogott. Erre csak azért emlékszem, mert kapcsolgattam és leragadtam, hiszen MU meccs, Old T., és 0-0? Pont akkor jött a ziccer, 1 az 1 de Gea véd.JC6
Lindegaard védett azon a meccsen. Szóval vagy másik meccse emlékszel, vagy elnézted az embert. 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintem egyszerűen hülyeség volt megvenni. Spanyolországban sem emelkedett ki, akkor hogyan is emelkedne ki egy sokkal fizikálisabb, véleményem szerint erősebb bajnokságból? Kapusként mondom, hogy semmiben nincs kész az angol fuballra. S ez nem 1 éves folyamat lesz, hanem még 2 minimum. Az meg sok. Lindegaard lehet nem jobb képességű (bár erről sem győzött meg de Gea), de benne ottvan a szikra, a vezérszellem, a magabiztosság. Jelen pillanatban az angol futballhoz sokkal jobb opció.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kapus meg, főleg aki 18 millát ér, tegyen hozzá a meccshez. Az benne van, hogy hibázik (no nem ennyiszer), de de Gea még egyszer se segített a srácokon kulcspillanatban. De jó jöhet az én megmondtam szöveg.tüsi91
A Norwich ellen a 70. percben 0-0-nál ziccert fogott. Erre csak azért emlékszem, mert kapcsolgattam és leragadtam, hiszen MU meccs, Old T., és 0-0? Pont akkor jött a ziccer, 1 az 1 de Gea véd.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
oh pedig, hogy levoltam ugatva, hogy mért bántom ezt a de geát. Eddig a csapat mindig megmentette a seggét, most nem. Kínos. Jól kezdtünk, buta tizenegyes. Utána az első félidő kuka. Szünetbe SAF meghúzott egy cserét, be is jött, Hernandez sose volt hasznára a csapatjátékának, de legalább a gólokat lőtte. Nem volt elképzelés a játékban. Ki tettük Valenciának próbálja meg. Be is jött 1szer. Utána állandóan duplázták. Peches meccs volt, de nem dőlt össze a világ.

Egy kapus meg, főleg aki 18 millát ér, tegyen hozzá a meccshez. Az benne van, hogy hibázik (no nem ennyiszer), de de Gea még egyszer se segített a srácokon kulcspillanatban. De jó jöhet az én megmondtam szöveg.tüsi91
országos jóbarátom akivel rendszerint nézem a meccseket ugyanezt mondja. és neki is csak azt tudom mondani, hogy türelem. nem állítom, hogy jó lesz de nem kellene leírni. sztem blődség azt várni, hogy fél év alatt felveszi a tempót, és megszokja, hogy megy ez a világ legjobb bajnokságában.
21 éves az arc, ez kapusnál röhej, csak az a gond, hogy belőlük csak egy kell a pályára így nem tudsz neki 20 perceket adni, mint egy rengeteget hibázó 18 éves C Ronaldonak, hogy szokja. kispadon viszont nem fejlődik, így ezek a hibák benne vannak, úgyhogy ezeket bele kellett kalkulálni. bele is volt az év elején, a bivaly támadósorral, és az erős támogatással a szélekről. na a támadókra rájött a priki-szett, volt sérült mindenki, a szélsőjátékunk meg úgy ahogy van megszűnt, nincs minőségi teljesítmény az előrejátékban sehonnan a középpályán, középről se. így meg nem tudunk több gólt rúgni mint az ellen, ami kellene egy újraalakulóban lévő védekezés (jones, evans, smalling) + új kapusok esetén.

ennek a problémának a kicsúcsosodása volt a basel elleni idegenbeli meccs.gabtsi
És Lindegaard? Amikor láttam, számomra sokkal biztatóbbnak tűnt, mint a spanyol. Mit gondoltok, eljöhet-e az az opció, hogy még ebben a szezonban véglegesen kiszorítsa De Geát?

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
oh pedig, hogy levoltam ugatva, hogy mért bántom ezt a de geát. Eddig a csapat mindig megmentette a seggét, most nem. Kínos. Jól kezdtünk, buta tizenegyes. Utána az első félidő kuka. Szünetbe SAF meghúzott egy cserét, be is jött, Hernandez sose volt hasznára a csapatjátékának, de legalább a gólokat lőtte. Nem volt elképzelés a játékban. Ki tettük Valenciának próbálja meg. Be is jött 1szer. Utána állandóan duplázták. Peches meccs volt, de nem dőlt össze a világ.

Egy kapus meg, főleg aki 18 millát ér, tegyen hozzá a meccshez. Az benne van, hogy hibázik (no nem ennyiszer), de de Gea még egyszer se segített a srácokon kulcspillanatban. De jó jöhet az én megmondtam szöveg.tüsi91
országos jóbarátom akivel rendszerint nézem a meccseket ugyanezt mondja. és neki is csak azt tudom mondani, hogy türelem. nem állítom, hogy jó lesz de nem kellene leírni. sztem blődség azt várni, hogy fél év alatt felveszi a tempót, és megszokja, hogy megy ez a világ legjobb bajnokságában.
21 éves az arc, ez kapusnál röhej, csak az a gond, hogy belőlük csak egy kell a pályára így nem tudsz neki 20 perceket adni, mint egy rengeteget hibázó 18 éves C Ronaldonak, hogy szokja. kispadon viszont nem fejlődik, így ezek a hibák benne vannak, úgyhogy ezeket bele kellett kalkulálni. bele is volt az év elején, a bivaly támadósorral, és az erős támogatással a szélekről. na a támadókra rájött a priki-szett, volt sérült mindenki, a szélsőjátékunk meg úgy ahogy van megszűnt, nincs minőségi teljesítmény az előrejátékban sehonnan a középpályán, középről se. így meg nem tudunk több gólt rúgni mint az ellen, ami kellene egy újraalakulóban lévő védekezés (jones, evans, smalling) + új kapusok esetén.

ennek a problémának a kicsúcsosodása volt a basel elleni idegenbeli meccs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
De Gea-nak nem volt védése a meccsen...

Jones az utolsó percben telibetalálja a gólvonalon fekvő Keane-t, b+ ezt nem hiszem el. Melyik csapat volt mákosabb, a 2 helyzetből 3 gólt lövő B'burn vagy a Newcastle anno? Ma mindenki gyenge volt Berba-t kivéve és még így is simán meglehetett volna ez a meccs.davemayer
oh pedig, hogy levoltam ugatva, hogy mért bántom ezt a de geát. Eddig a csapat mindig megmentette a seggét, most nem. Kínos. Jól kezdtünk, buta tizenegyes. Utána az első félidő kuka. Szünetbe SAF meghúzott egy cserét, be is jött, Hernandez sose volt hasznára a csapatjátékának, de legalább a gólokat lőtte. Nem volt elképzelés a játékban. Ki tettük Valenciának próbálja meg. Be is jött 1szer. Utána állandóan duplázták. Peches meccs volt, de nem dőlt össze a világ.

Egy kapus meg, főleg aki 18 millát ér, tegyen hozzá a meccshez. Az benne van, hogy hibázik (no nem ennyiszer), de de Gea még egyszer se segített a srácokon kulcspillanatban. De jó jöhet az én megmondtam szöveg.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Picsába, az ilyeneket meg szoktuk nyerni, de hogy még pontot sem szerzünk...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
De Gea-nak nem volt védése a meccsen...

Jones az utolsó percben telibetalálja a gólvonalon fekvő Keane-t, b+ ezt nem hiszem el. Melyik csapat volt mákosabb, a 2 helyzetből 3 gólt lövő B'burn vagy a Newcastle anno? Ma mindenki gyenge volt Berba-t kivéve és még így is simán meglehetett volna ez a meccs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hozzánk pedig Busai Attila nevét dobták be, a 2 szegedi mellé.Divat
Ki a két szegedi?
Batik és ki?Bazzani
Orosz Márk, bár érte fizetni kellene, mert nyárig élő szerződése van, de Döme szeretné, és Ő is szívesen játszana a Fradiban. 3-ból 2 jönne szép is lenne, végre fiatalok magyarok, ha már a mi utánpótlásunkban nincsenek...Divat
Mindkettő harmatgyenge lesz NB1hez.
Orosz a jobb,Batik itt játszott két éve Vásárhelyen NB3ban és nem tűnt ki.
Kicsi és gyenge.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nah Sinter megint alkot, Allegrit akarják a kispadra... mondjuk volt esze és elküldte őket melegebb éghajlatra 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hozzánk pedig Busai Attila nevét dobták be, a 2 szegedi mellé.Divat
Ki a két szegedi?
Batik és ki?Bazzani
Orosz Márk, bár érte fizetni kellene, mert nyárig élő szerződése van, de Döme szeretné, és Ő is szívesen játszana a Fradiban. 3-ból 2 jönne szép is lenne, végre fiatalok magyarok, ha már a mi utánpótlásunkban nincsenek...

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hozzánk pedig Busai Attila nevét dobták be, a 2 szegedi mellé.Divat
Ki a két szegedi?
Batik és ki?

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mint ismert, egy huligán a pályára berontva rátámadt Esteban Alvaradóra, az alkmaariak játékosa visszarúgott, amiért kiállították, csapata ezután levonult, ám a kapus piros lapját és kiállítását utólag eltörölte a szövetség.

érdekes helyzet, nem ítélem el a szövetség döntését, de innentől akkor tendencia lesz ez a csapatos levonulosdi, ha nem tetszik vmi??Divat
Úgy gondolom max ilyen esetben. Én se szívesen maradnék olyan helyen ahol megtámadnak, majd még én vagyok a szemét ha megvédem magam.Matthew99
egy sportembert akkor se jogosítja fel semmi, h a földön fekvőt rugdossa...teljesen szabályszerűen állította ki őt a játékvezető és ugye 0-1 volt az állás mikor levonultak. salamoni ítélet született, de megértem mind2-t oldalt, csak majd kíváncsi leszek a jövőben hányan élnek ezzel a "lehetőséggel"... 😛

Fodor Marcell is lila lett... 😕
hozzánk pedig Busai Attila nevét dobták be, a 2 szegedi mellé.

|
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Mint ismert, egy huligán a pályára berontva rátámadt Esteban Alvaradóra, az alkmaariak játékosa visszarúgott, amiért kiállították, csapata ezután levonult, ám a kapus piros lapját és kiállítását utólag eltörölte a szövetség.

érdekes helyzet, nem ítélem el a szövetség döntését, de innentől akkor tendencia lesz ez a csapatos levonulosdi, ha nem tetszik vmi??Divat
Úgy gondolom max ilyen esetben. Én se szívesen maradnék olyan helyen ahol megtámadnak, majd még én vagyok a szemét ha megvédem magam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
El Maestro az Újpestben.
Állítólag hatalas tehetség.
Símán jobb lesz mint Messi. 😀Bazzani
Ahhoz képest, hogy minden honnan kitették van arca. Ilyen becenevet. 😂

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
El Maestro az Újpestben.
Állítólag hatalas tehetség.
Símán jobb lesz mint Messi. 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/liverpool-suarez-bemutatott-egymeccses-eltiltassal-bunhodik-2110598

így folytatja sok meccse nem lesz tavasszal 😀

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hollandia: újrajátsszák az Ajax és az AZ félbeszakadt kupameccsét

A Holland Labdarúgó-szövetség döntése értelmében január 19-én zárt kapuk mögött újrajátsszák az Ajax és az AZ Alkmaar közötti félbeszakadt kupameccset.

A szövetség indoklása szerint „nem lett volna ésszerű" a 37. perctől folytatni a meccset, ugyanis az AZ így kapusa kiállítása miatt emberhátrányban szerepelt volna.

Mint ismert, egy huligán a pályára berontva rátámadt Esteban Alvaradóra, az alkmaariak játékosa visszarúgott, amiért kiállították, csapata ezután levonult, ám a kapus piros lapját és kiállítását utólag eltörölte a szövetség. A huligánt pedig harminc évre kitiltották az Ajax stadionjából.

A párharc győztese a negyeddöntőben az amatőr GVVV együttesével találkozik.


érdekes helyzet, nem ítélem el a szövetség döntését, de innentől akkor tendencia lesz ez a csapatos levonulosdi, ha nem tetszik vmi?? kiv leszek Ajax fellebbez-e, majd ők is levonulnak 0-1-nél ha kedvük tartja? hmm

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak a SPURS! 😀 Előre a bajnoki címért 😛
YIDS!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a spursös Kyle Walker hihetetlen szörnyű játékos, de legalább nagyon ellenszenves is.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha már a múltkor a téma volt: Prandelli behívta Di Natalét... kíváncsi leszek hozza-e a "formáját", legyen az akár a klubcsapati v válogatottbeli... 😊

|
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
City-beéréssel teljes a karácsony. :cool: