Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 840 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.Schleck
Azért ugye most az egyenlítő gólnál nem emlegetitek Övrebröt 😉 (nyugi csak Spurs meg Barca drukker vagyok 😛 )dande
Ez most nem az a kopasz. 😉
Egyébként szerintem is kéz volt, a riporter nem tudom, hogy miért mentegette Cole-t.

Viszont Adének sem biztos, hogy a pályán kéne lennie még. 😛Schleck
Hát ja ebben egyetértünk, egy dolog miatt enyhülök meg iránta nálunk játszik és gólokat lő de nagyon nem csíptem sosem. Vhogy elviselem 😊

Bakker RvDV helyett Pavu??? Mit ivott az öreg alkesz???
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.tüsi91
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.Schleck
Azért ugye most az egyenlítő gólnál nem emlegetitek Övrebröt 😉 (nyugi csak Spurs meg Barca drukker vagyok 😛 )dande
Ez most nem az a kopasz. 😉
Egyébként szerintem is kéz volt, a riporter nem tudom, hogy miért mentegette Cole-t.

Viszont Adének sem biztos, hogy a pályán kéne lennie még. 😛

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 840 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jah, és jövőre Courtois-t szeretném a Chelsea kapujában látni...
Schleck
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.tüsi91
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.Schleck
Azért ugye most az egyenlítő gólnál nem emlegetitek Övrebröt 😉 (nyugi csak Spurs meg Barca drukker vagyok 😛 )
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és jövőre Courtois-t szeretném a Chelsea kapujában látni...
Schleck
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.tüsi91
Igen, teljesen igazad van. És ez szerintem több szempontból rosszabb is, mint egy kiejtett labda, mert azt elbaszta, oké, de ezen nem tudom hogy lehetne segíteni. Minden tiszteletem Cech-é, mert sok-sok évig fantasztikusan védett a Chelseaben, de szegénynek nagyon betettetek a sérülések.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Jah, és jövőre Courtois-t szeretném a Chelsea kapujában látni...
Schleck
Ezen én is gondolkodnék, ugyanis ez meggyőződésem, hogy amiatt volt, mert megijedt Adebayortól. Tudat alatt benne van a félelem, ami kapusként sztem abszte nem megengedhető.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és jövőre Courtois-t szeretném a Chelsea kapujában látni...

És Bosingwa a közép hátvéd? Jesus. Ezerszer inkább megnéztem volna ott Romeut, mint a balfasz PF-át Bale-en és a szintén béna Bosingwát középen.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A kiállítást érezhették annakHurka
Minden ilyen meccsen ahol beszaladó szurkolót gyepál valaki, azt kiállítják...JC6
jogos önvédelem volt.
Ha a csávó lerúgta volna a kapust mi lett volna? Semmi.
Nem érzed a különbséget?eaglesmcnabb
Szerintem ha csak az első mozdulat lett volna, akkor nem állította volna ki. De a földön fekvő rugdalása nem lehetett kérdéses a dolog.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Már csak arra lennék kiváncsi hogy hol láttál Te bármiféle kifakadást 😊 Bár lehet csak én olvasok szelektíven...Rataxes
"ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset?"JC6
nálad ez kifakadás? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Már csak arra lennék kiváncsi hogy hol láttál Te bármiféle kifakadást 😊 Bár lehet csak én olvasok szelektíven...Rataxes
"ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset?"
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ne csapd le a nemlétező magas labdát, a kapusnak adok igazat, csak nem értettem JJ kifakadását. Később utaltam rá, hogy minden ilyen játékost - sok videó van - aki bántalmazta a szurkolót, kiállították. Szóval, szó sem lehet csalásról.JC6
Már csak arra lennék kiváncsi hogy hol láttál Te bármiféle kifakadást 😊 Bár lehet csak én olvasok szelektíven...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyébként benne van a szabályzatban hogy ha bántalmazol egy szurkolót, akkor piros jár? 😀eaglesmcnabb
akárki(ellenfél, csapattárs, edző, szertáros, bíró, szurkoló, stb) ellen alkalmazott erőszak piros lapot (és eltiltást) von maga után
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 453
jogos önvédelem volt.
Ha a csávó lerúgta volna a kapust mi lett volna? Semmi.
Nem érzed a különbséget?eaglesmcnabb
Ne csapd le a nemlétező magas labdát, a kapusnak adok igazat, csak nem értettem JJ kifakadását. Később utaltam rá, hogy minden ilyen játékost - sok videó van - aki bántalmazta a szurkolót, kiállították. Szóval, szó sem lehet csalásról.JC6
Kivéve ha Real meccsen történt volna, mert akkor már lehozták volna az újságok, hogy Mourinho bérelte fel a szurkolót 😉

egyébként benne van a szabályzatban hogy ha bántalmazol egy szurkolót, akkor piros jár? 😀eaglesmcnabb
De Mourinho buzi.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jogos önvédelem volt.
Ha a csávó lerúgta volna a kapust mi lett volna? Semmi.
Nem érzed a különbséget?eaglesmcnabb
Ne csapd le a nemlétező magas labdát, a kapusnak adok igazat, csak nem értettem JJ kifakadását. Később utaltam rá, hogy minden ilyen játékost - sok videó van - aki bántalmazta a szurkolót, kiállították. Szóval, szó sem lehet csalásról.JC6
Kivéve ha Real meccsen történt volna, mert akkor már lehozták volna az újságok, hogy Mourinho bérelte fel a szurkolót 😉

egyébként benne van a szabályzatban hogy ha bántalmazol egy szurkolót, akkor piros jár? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jogos önvédelem volt.
Ha a csávó lerúgta volna a kapust mi lett volna? Semmi.
Nem érzed a különbséget?eaglesmcnabb
Ne csapd le a nemlétező magas labdát, a kapusnak adok igazat, csak nem értettem JJ kifakadását. Később utaltam rá, hogy minden ilyen játékost - sok videó van - aki bántalmazta a szurkolót, kiállították. Szóval, szó sem lehet csalásról.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A kiállítást érezhették annakHurka
Minden ilyen meccsen ahol beszaladó szurkolót gyepál valaki, azt kiállítják...JC6
jogos önvédelem volt.
Ha a csávó lerúgta volna a kapust mi lett volna? Semmi.
Nem érzed a különbséget?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A kiállítást érezhették annakHurka
Minden ilyen meccsen ahol beszaladó szurkolót gyepál valaki, azt kiállítják...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset?JJ
mi is volt itt a csalás?JC6
A kiállítást érezhették annak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset?JJ
mi is volt itt a csalás?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Okos ez a Juve, megvették Krasicot, fél évig kb. a hátán cipelte a csapatot és most meg szaros 12 millióért meg eladnák.
Mehet Diego után, Őt is úgy el fogják baszni. Kár érte.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset?JJ
Csak itt nem csaltak ellenük, hanem megtámadták őket...Matthew99
Én sem a kapust,sem az edzőt nem ítélem el.
Sőt.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset?JJ
Csak itt nem csaltak ellenük, hanem megtámadták őket...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/21/sosem_latott_futballbalhe_hollandiaban/

Szerintem a kapus és az edző is helyesen cselekedett 😛 xrace77
a kapusnak elszállt az agya, ez még érthető, na de egy edző nem csinálhat olyat, hogy lehívja a játékosait a pályáról, ezért minimum több éves eltiltást kellene kapnia... ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset? ilyen alapon a magyar válogatott is levonulhatott volna a gyepről a törökök elleni selejtezőn Gera kiállításánál, a mexikóiak a vb-n az argentínok méteres lesgóljánál, stb.JJ
A kapus kiállítása után a pályán elszabadult a pokol, a bíró a huligántámadás után még a vétlen csapatot sújtotta kiállítással, azért ez több volt mint egy szimpla kiállítás vagy lesgól. Szerintem az edző attól tartott, hogy a következő vitatott esetnél a játékosai közül valamelyik megüti a bírót és annak még komolyabb következményei lettek volna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/21/sosem_latott_futballbalhe_hollandiaban/

Szerintem a kapus és az edző is helyesen cselekedett 😛 xrace77
a kapusnak elszállt az agya, ez még érthető, na de egy edző nem csinálhat olyat, hogy lehívja a játékosait a pályáról, ezért minimum több éves eltiltást kellene kapnia... ezentúl bevett gyakorlat lesz, hogy ha egy csapat nagyon úgy érzi, hogy csaltak ellenük, akkor dulifuliként feladják a meccset? ilyen alapon a magyar válogatott is levonulhatott volna a gyepről a törökök elleni selejtezőn Gera kiállításánál, a mexikóiak a vb-n az argentínok méteres lesgóljánál, stb.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Ajax - AZ meccsen történtekről nem is ír senki? Pedig direkt azért néztem még be hátha ebből is jó kis vita van 😕Hanni
nagyon kemény, én igazából fogalmam sincs mit csináltam volna játékosként, ez emberenként függ sztem, bár szvsz felesleges volt még 2-szer belerúgnia a földön fekvő idiótába.. sajnos a szabálykönyvben az van, hogy ilyen esetért pirosat kell adni, de én tuti nem állítottam volna ki, max sárga.. néha figyelembe kéne vennie a bíróknak más tényezőket is, nemcsak azt, ami le van írva a szabályzatba..Hurka
mi történt?peach
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/21/sosem_latott_futballbalhe_hollandiaban/

Szerintem a kapus és az edző is helyesen cselekedett 😛 , én is ezt tettem volna. Köcsög ulta csak azt kapta amit megérdemelt,saját magát szopatta le nagy nyilvánosság előtt. 😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Ajax - AZ meccsen történtekről nem is ír senki? Pedig direkt azért néztem még be hátha ebből is jó kis vita van 😕Hanni
nagyon kemény, én igazából fogalmam sincs mit csináltam volna játékosként, ez emberenként függ sztem, bár szvsz felesleges volt még 2-szer belerúgnia a földön fekvő idiótába.. sajnos a szabálykönyvben az van, hogy ilyen esetért pirosat kell adni, de én tuti nem állítottam volna ki, max sárga.. néha figyelembe kéne vennie a bíróknak más tényezőket is, nemcsak azt, ami le van írva a szabályzatba..Hurka
mi történt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...