NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ráadásul a Juve és az Udinese leikszelt egymással, így a Milan telel az élen a Seria A-ban.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Berbatov... :cool:


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyert a a WBA, juhé!
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Hihetelen Giggs...amit 37 évesen ma is játszik.. :cool:


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
GIGGS :cool:

Minden PL szezonban lőtt gólt eddig... Előbb nevezik át a sorozatot minthogy ez megszakadjon 😂davemayer
Csak nehogy utólag öngólnak írják be...

Félidőben 3-0, egész jó.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
GIGGS :cool:

Minden PL szezonban lőtt gólt eddig... Előbb nevezik át a sorozatot minthogy ez megszakadjon 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Martin Taylor 3 meccset kapott azért, mert kettétörte Eduardo lábszárát. Suarez 8 meccset kapott, mert leniggerezte Evrát.
Ez csak számomra szégyenteljes??
(Mondom ezt teljesen pártatlan Chelsea szurkolóként.)Schleck
Ez úgy ahogy van szégyenteljes.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
http://www.liverpool-kop.com/2011/12/european-cup-winner-raves-about.html

hm...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
egyébként Terry ellen is hasonló eljárás folyik, ő állítólag Anton Ferdinandra tett rasszista megjegyzéseket, még rendőrségi eljárás is folyik ellene, mert az egyik QPR szurkoló feljelentette mivel minden Rangers játékos hallotta (ez alapból lol, de ha mégis, akkor a bíró miért nem?) kíváncsi vagyok hány meccsre meszelik el. (AVB már készül az eltiltásra, januártól Gary Cahill a Chelsea játékosa 7M Ł ellenében)kristof
ez a Bolton is röpül a 2. osztályba. Minden értelmes ember lassan otthagyja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyébként Terry ellen is hasonló eljárás folyik, ő állítólag Anton Ferdinandra tett rasszista megjegyzéseket, még rendőrségi eljárás is folyik ellene, mert az egyik QPR szurkoló feljelentette mivel minden Rangers játékos hallotta (ez alapból lol, de ha mégis, akkor a bíró miért nem?) kíváncsi vagyok hány meccsre meszelik el. (AVB már készül az eltiltásra, januártól Gary Cahill a Chelsea játékosa 7M Ł ellenében)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Igen, és akkor mi a bizonyíték?Schleck
Nyilván találtak más bizonyítékot, vagy Suárez vallott, vagy akármi, de nem hiszem, hogy csak gondoltak egyet az FA-nél, és 8 meccses eltiltást (ill. 40 ezer fontos pénzbüntetést) róttak ki rá.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az igaz amit a 'Poolosok írnak, hogy egy MU játékos sem hallotta ezt Evrán kívül?Schleck
Akkor biztos úgy mondta, hogy csak Evra hallja.vassadi
Igen, és akkor mi a bizonyíték?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Az igaz amit a 'Poolosok írnak, hogy egy MU játékos sem hallotta ezt Evrán kívül?Schleck
Akkor biztos úgy mondta, hogy csak Evra hallja.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de ienkor van bizonyíték v vmi? mert ilyen alapon akkor ezt bárki bármikor eljátszhatja....sztem amúgy nem túlzó a 8 meccs, csak akkor ne legyen kettős mérce, és a jövőben is MKIT tiltsanak el legalább ennyire...

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
8 meccs túlzó, de gondolom nem az volt, hogy egyszer elmondta, hogy nigger, hanem egész meccsen... Evra jelezte SAFnak, SAF meg a vezetésnek, aki az FAnak, innentől már a procedúra. Jah tudom, azért 8 mert MU player ellen volt.tüsi91
Az igaz amit a 'Poolosok írnak, hogy egy MU játékos sem hallotta ezt Evrán kívül?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Amadeus91 Sobri klónja.JC6
küld privátban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
8 meccs túlzó, de gondolom nem az volt, hogy egyszer elmondta, hogy nigger, hanem egész meccsen... Evra jelezte SAFnak, SAF meg a vezetésnek, aki az FAnak, innentől már a procedúra. Jah tudom, azért 8 mert MU player ellen volt.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
eppen ezert nem kene megsertodnie. ha engem lefehereznek, szaladjak anyuhoz?Mikey
most komolyan, fehéreztek már le valaha? 😀 Gondolom nem. Engem sem, nem is hiszem ez a veszély fennállna.

Tudom, hogy valahol ugyanaz a kettő, de mégsem...Amadeus91
nemis fehéreznek cicám, hanem parasztoznak - ami egyébként ugyanolyan rasszista


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amadeus91 Sobri klónja.
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 901
Faszán ki akarják ejteni a Dortmundot a kupából! :o :o :o :o :o

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Asszem ez lesz az utolsó hsz-em a témában. Nem azt akartam mondani h nem kéne bűntetni a rasszizmust. Csupán azzal van bajom h konkrétan 4x akkora bűntetés jár egy szóbeli megnyilvánulásért, mint egy tettért. Ha mind2-t ugyanolyan arányban büntetnék (kb. nekem mind1 h ez most 2 v 8 meccs) akk azt mondom jéé van igazság. Btw ha itt tartunk a színészkedésért miért nem jár eltiltás? Ugyanúgy vétség a fair play ellen, mint a durvaság v a niggerezés. Helyette csak nagy ritkán adnak sárga lapot meccs közben. Lehet jót tenne a soccernek ha 1-2-t ripacsot eltiltanának utólag pár meccsre, mert a hülyesége komolyan befolyásolta a meccs kimenetelét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
8 meccs????? ez komoly?
minimum egy életre el kellett volna tiltani azt a tetves rohadékot, amiért nem az ellenfél kurva anyját szidta, hanem elmondta, hogy hogy néz ki. felháborító. remélem suarez barátunk tanul az esetből és már ma szögre akasztja a cipőjét, és élete végéig kártérítést fizet evrának, azért, mert ilyennek született. (esetleg a jackos műtétek költségét állhatná, hogy soha többé ne törhessék össze a pici fekete szívecskéje ily' csúnya és megalázó módon)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha az emberiség, azok akik a rasszizmus elkerüléséért harcolnak valóban szeretnének egyenlőséget, már rég nem lenne szó rasszizmusról. Már az óvodában elmondják az óvónénik, hogy ha valaki piszkál azzal, hogy göndör a hajad, akkor ne vegyél róla tudomást, mert minél inkább pattogsz érte, annál inkább csinálja. És láss csodát,tényleg így működik. Tanulság: Az óvónénik tudják a rasszizmus eltüntetésének tökéletes módszerét 😛😀

And the winner iiis.....
"de valahogy nem sertodtem meg, mert az vagyok." 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
eppen ezert nem kene megsertodnie. ha engem lefehereznek, szaladjak anyuhoz?Mikey
most komolyan, fehéreztek már le valaha? 😀 Gondolom nem. Engem sem, nem is hiszem ez a veszély fennállna.

Tudom, hogy valahol ugyanaz a kettő, de mégsem...Amadeus91
komolyan? igen.
hogy politikailag korrekt legyek, roma ember mondta ram.
de valahogy nem sertodtem meg, mert az vagyok.

legalabb erted, amit mondani akarok, szoval reszemrol be is fejeztem.

nevetseges a 8 meccs egy ilyenert. arra leszek kivancsi, hogy a sorban kovetkezok is megkapjak-e majd a maguk 8 meccset. teszem azt valami manc vagy dynamo jatekos...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
eppen ezert nem kene megsertodnie. ha engem lefehereznek, szaladjak anyuhoz?Mikey
Nem. A társadalmi szabályok úgy vannak kialakítva, hogy a rasszizmus elkerőlésének álarca alatt azok a legrasszistábbak. Ugyebár fehérezésért semmi nincs, de sárgázni, cigányozni, niggerezni, stb... nem szabad. Mert a fehér ember kemény, erős és felette áll annyira a többinek, hogy őt származásával nem lehet megsérteni, de a KISEBBSÉGEKET védeni kell, nehogy a pici lelkük megtörjön e nehéz terhet jelentő szavak alatt.

fetomy
Szerintem történelmileg alakult így. Csak a fehér ember gyarmatosította a feketét és nem fordítva. A fehér ember tartotta a fekete rabszolgát és nem fordítva. Szóval szerintem azért nem alakult ilyen "fehérezés" mert nem volt aki a fehér embert elnyomja, lenézze stb..talán csak saját maga.

off

criminal lawyer or criminal lawyer?