Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jövünk mi is mint a talajvíz 😛
olyan 80 percet láttam a meccsből, rúghattunk volna még 5-6 gólt

Nilmar ügynöke megerősítette, hogy a játékos januárban szinte 100% hogy csatlakozik hozzánk. Nyáron 22 millió eurót ajánlottunk érte, amit elutasított a Villareal. Idén szar formában van, és állítólag a 22 millió töredékéért érkezik.
Védőt is kérek!Habi
Maróti Béla? de ha van elég pénzetek, akkor akár Csizmadia Csaba vagy Liktáp Zoltán.Divat
Liktáp- nem tudom hogy szándékos-e de ezen nevetek 5 perce 😂davemayer
székletfehérvári "szózatakaroggy" fetamás a kitaláló, hajléktalan "utálomamelegjocit" divat szabadalmaztatta, azóta pedig szállóige lett... 😀

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hihetelen Giggs...amit 37 évesen ma is játszik.. :cool:Keano
38 az már 😀

A United jó futballjának az elmúlt 3 meccsen több összetevője.
1. Hernandez nem játszik. 11 v 11 már könnyebb. Welbeckben nincs meg az a gyilkos ösztön, de a csapat sokkal eredményesebb ha ő játszik. Sokkal komplexebb futballista, akivel Rooney is jobb.
2. Nani és Valencia jól játszanak a 2 szélén. A United futballfilozófiájának alapja működik.
3. Carrick brutál jó munkát végez középen.
4. Kevés gólt kapunk.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
az sInter pedig továbbra is szárnyal, még a Herceg is betalált...reszkessetek! 😊Divat
jövünk mi is mint a talajvíz 😛
olyan 80 percet láttam a meccsből, rúghattunk volna még 5-6 gólt

Nilmar ügynöke megerősítette, hogy a játékos januárban szinte 100% hogy csatlakozik hozzánk. Nyáron 22 millió eurót ajánlottunk érte, amit elutasított a Villareal. Idén szar formában van, és állítólag a 22 millió töredékéért érkezik.
Védőt is kérek!Habi
Maróti Béla? de ha van elég pénzetek, akkor akár Csizmadia Csaba vagy Liktáp Zoltán.Divat
Liktáp- nem tudom hogy szándékos-e de ezen nevetek 5 perce 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az sInter pedig továbbra is szárnyal, még a Herceg is betalált...reszkessetek! 😊Divat
jövünk mi is mint a talajvíz 😛
olyan 80 percet láttam a meccsből, rúghattunk volna még 5-6 gólt

Nilmar ügynöke megerősítette, hogy a játékos januárban szinte 100% hogy csatlakozik hozzánk. Nyáron 22 millió eurót ajánlottunk érte, amit elutasított a Villareal. Idén szar formában van, és állítólag a 22 millió töredékéért érkezik.
Védőt is kérek!Habi
Maróti Béla? de ha van elég pénzetek, akkor akár Csizmadia Csaba vagy Liktáp Zoltán.Divat
túl nagy a fizetési igényük... 😕
meg többnyire a PL-ben akarnak játszani, nem a Serie A-ban


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az sInter pedig továbbra is szárnyal, még a Herceg is betalált...reszkessetek! 😊Divat
jövünk mi is mint a talajvíz 😛
olyan 80 percet láttam a meccsből, rúghattunk volna még 5-6 gólt

Nilmar ügynöke megerősítette, hogy a játékos januárban szinte 100% hogy csatlakozik hozzánk. Nyáron 22 millió eurót ajánlottunk érte, amit elutasított a Villareal. Idén szar formában van, és állítólag a 22 millió töredékéért érkezik.
Védőt is kérek!Habi
Maróti Béla? de ha van elég pénzetek, akkor akár Csizmadia Csaba vagy Liktáp Zoltán.

|
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az sInter pedig továbbra is szárnyal, még a Herceg is betalált...reszkessetek! 😊Divat
jövünk mi is mint a talajvíz 😛
olyan 80 percet láttam a meccsből, rúghattunk volna még 5-6 gólt

Nilmar ügynöke megerősítette, hogy a játékos januárban szinte 100% hogy csatlakozik hozzánk. Nyáron 22 millió eurót ajánlottunk érte, amit elutasított a Villareal. Idén szar formában van, és állítólag a 22 millió töredékéért érkezik.
Védőt is kérek!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az sInter pedig továbbra is szárnyal, még a Herceg is betalált...reszkessetek! 😊

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ajax - AZ meccsen történtekről nem is ír senki? Pedig direkt azért néztem még be hátha ebből is jó kis vita van 😕Hanni
nagyon kemény, én igazából fogalmam sincs mit csináltam volna játékosként, ez emberenként függ sztem, bár szvsz felesleges volt még 2-szer belerúgnia a földön fekvő idiótába.. sajnos a szabálykönyvben az van, hogy ilyen esetért pirosat kell adni, de én tuti nem állítottam volna ki, max sárga.. néha figyelembe kéne vennie a bíróknak más tényezőket is, nemcsak azt, ami le van írva a szabályzatba..
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ajax - AZ meccsen történtekről nem is ír senki? Pedig direkt azért néztem még be hátha ebből is jó kis vita van 😕
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
köszönöm, előbb is felnézhettem volna, az utóbbi 20 percet azzal töltöttem, hogy a demonoidon talált .mobi formátumú könyvet valahogy meg tudjam nyitni 😀JJ
Akkor szerintem én pont ezt küldtem át neked, csak a "mobi to pdf" keresés első találatával átkonvertáltattam pdf-fé. 😀Schleck
ipaden akartam megnyitni 😛JJ
Jah, bocs. Ezzel nem számoltam. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Elküldtem a profilos címedre. Nem a legigényesebben van digitalizálva (teljesen az oldal széléig érnek a sorok és néha másik oldalon van a kép, mint az aláírása), de azt hiszem ennyi még belefér.

Ajánlhatsz, ha minden jól megy vizsgaidőszak végén szabad leszek vagy három hétig. 😊Schleck
köszönöm, előbb is felnézhettem volna, az utóbbi 20 percet azzal töltöttem, hogy a demonoidon talált .mobi formátumú könyvet valahogy meg tudjam nyitni 😀JJ
Akkor szerintem én pont ezt küldtem át neked, csak a "mobi to pdf" keresés első találatával átkonvertáltattam pdf-fé. 😀Schleck
ipaden akartam megnyitni 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ajánlottam volna neked inkább amfocis könyveket 😛 na de viccen kívül ha tudod akkor lődd át légyszi valahogy, a piramis még engem is érdekelJJ
Elküldtem a profilos címedre. Nem a legigényesebben van digitalizálva (teljesen az oldal széléig érnek a sorok és néha másik oldalon van a kép, mint az aláírása), de azt hiszem ennyi még belefér.

Ajánlhatsz, ha minden jól megy vizsgaidőszak végén szabad leszek vagy három hétig. 😊Schleck
köszönöm, előbb is felnézhettem volna, az utóbbi 20 percet azzal töltöttem, hogy a demonoidon talált .mobi formátumú könyvet valahogy meg tudjam nyitni 😀JJ
Akkor szerintem én pont ezt küldtem át neked, csak a "mobi to pdf" keresés első találatával átkonvertáltattam pdf-fé. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Pont olvastam én is ezt. Már ott csücsül a gépemen a Piramis. 😊
Kíváncsi vagyok rá nagyon, meg úgyis fejlesztésre szorul az angolom.Schleck
ajánlottam volna neked inkább amfocis könyveket 😛 na de viccen kívül ha tudod akkor lődd át légyszi valahogy, a piramis még engem is érdekelJJ
Elküldtem a profilos címedre. Nem a legigényesebben van digitalizálva (teljesen az oldal széléig érnek a sorok és néha másik oldalon van a kép, mint az aláírása), de azt hiszem ennyi még belefér.

Ajánlhatsz, ha minden jól megy vizsgaidőszak végén szabad leszek vagy három hétig. 😊Schleck
köszönöm, előbb is felnézhettem volna, az utóbbi 20 percet azzal töltöttem, hogy a demonoidon talált .mobi formátumú könyvet valahogy meg tudjam nyitni 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na ez már valami
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/21/Utmutato_-_Karacsonyi_Magnestabla_az_arra_fogekonyaknak/JJ
Pont olvastam én is ezt. Már ott csücsül a gépemen a Piramis. 😊
Kíváncsi vagyok rá nagyon, meg úgyis fejlesztésre szorul az angolom.Schleck
ajánlottam volna neked inkább amfocis könyveket 😛 na de viccen kívül ha tudod akkor lődd át légyszi valahogy, a piramis még engem is érdekelJJ
Elküldtem a profilos címedre. Nem a legigényesebben van digitalizálva (teljesen az oldal széléig érnek a sorok és néha másik oldalon van a kép, mint az aláírása), de azt hiszem ennyi még belefér.

Ajánlhatsz, ha minden jól megy vizsgaidőszak végén szabad leszek vagy három hétig. 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
na ez már valami
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/21/Utmutato_-_Karacsonyi_Magnestabla_az_arra_fogekonyaknak/JJ
Pont olvastam én is ezt. Már ott csücsül a gépemen a Piramis. 😊
Kíváncsi vagyok rá nagyon, meg úgyis fejlesztésre szorul az angolom.Schleck
ajánlottam volna neked inkább amfocis könyveket 😛 na de viccen kívül ha tudod akkor lődd át légyszi valahogy, a piramis még engem is érdekel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na ez már valami
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/21/Utmutato_-_Karacsonyi_Magnestabla_az_arra_fogekonyaknak/JJ
Pont olvastam én is ezt. Már ott csücsül a gépemen a Piramis. 😊
Kíváncsi vagyok rá nagyon, meg úgyis fejlesztésre szorul az angolom.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
na ez már valami
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/21/Utmutato_-_Karacsonyi_Magnestabla_az_arra_fogekonyaknak/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ráadásul a Juve és az Udinese leikszelt egymással, így a Milan telel az élen a Seria A-ban.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Berbatov... :cool:


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyert a a WBA, juhé!
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Hihetelen Giggs...amit 37 évesen ma is játszik.. :cool:


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
GIGGS :cool:

Minden PL szezonban lőtt gólt eddig... Előbb nevezik át a sorozatot minthogy ez megszakadjon 😂davemayer
Csak nehogy utólag öngólnak írják be...

Félidőben 3-0, egész jó.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
GIGGS :cool:

Minden PL szezonban lőtt gólt eddig... Előbb nevezik át a sorozatot minthogy ez megszakadjon 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Martin Taylor 3 meccset kapott azért, mert kettétörte Eduardo lábszárát. Suarez 8 meccset kapott, mert leniggerezte Evrát.
Ez csak számomra szégyenteljes??
(Mondom ezt teljesen pártatlan Chelsea szurkolóként.)Schleck
Ez úgy ahogy van szégyenteljes.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 556
http://www.liverpool-kop.com/2011/12/european-cup-winner-raves-about.html

hm...