NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/man-city-van-persie-416-millio-fontot-is-megerhet-mancininek-2109438
Na az baszna még be! Remélem Wenger első kézből elküldi ezeket a f@szba...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Lyon
Barcelona
Benfica
Arsenal
CSZKA Moszkva 😀
Napoli
Marseille
Bayern München

Garantált Barca diadal a végén, és történelem írás egymás utáni két W-vel 😛JC6
A Real 5-ször nyert egymás után, 1956-tól 60-ig, meglep hogy nem emlékszel rá, pedig egy bizonyos Puskás Ferenc is részese volt a dolgoknak.
Igaz akkor még BEK volt a neve nem BL, bár a lényegen nem változtat, akkor is az volt a legbecsesebb nemzetközi trófea. 😊

ma csak 9-ig tartott a péntekesti focink, ugyanis a nagynevű Honvéd vendégszerepelt, és mikor eljöttem még Kartal vezetett, hihetetlen ez a Tóth Mihály, 2 centiről elbaszott minimum 4-5 ziccert, Németh Norbi elég jó volt, Bárányos teremben is alibi 😛eaglesmcnabb
viszont mióta BL van, azóta még senki nem védte meg a címét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lyon
Barcelona
Benfica
Arsenal
CSZKA Moszkva 😀
Napoli
Marseille
Bayern München

Garantált Barca diadal a végén, és történelem írás egymás utáni két W-vel 😛JC6
A Real 5-ször nyert egymás után, 1956-tól 60-ig, meglep hogy nem emlékszel rá, pedig egy bizonyos Puskás Ferenc is részese volt a dolgoknak.
Igaz akkor még BEK volt a neve nem BL, bár a lényegen nem változtat, akkor is az volt a legbecsesebb nemzetközi trófea. 😊

ma csak 9-ig tartott a péntekesti focink, ugyanis a nagynevű Honvéd vendégszerepelt, és mikor eljöttem még Kartal vezetett, hihetetlen ez a Tóth Mihály, 2 centiről elbaszott minimum 4-5 ziccert, Németh Norbi elég jó volt, Bárányos teremben is alibi 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ribéryt sem az eszéért tartjuk....Amadeus91
a provokátorokat is büntetném.
de nagy hülyeséget csinált ribery...beltazor
egyszerűen hülye. Nem az első kakaskodása már pályafutása után..annyi esze lehetne, hogy ilyenkor minél messzebb megy a másiktól... néha nagyon kiakaszt ő is meg Robben is...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lyon
Barcelona
Benfica
Arsenal
CSZKA Moszkva 😀
Napoli
Marseille
Bayern München

Garantált Barca diadal a végén, és történelem írás egymás utáni két W-vel 😛
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Ribéryt sem az eszéért tartjuk....Amadeus91
a provokátorokat is büntetném.
de nagy hülyeséget csinált ribery...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ribéryt sem az eszéért tartjuk....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
+1, pláne hogy a legjobb játékosunknak különösen nem fekszik a hideg :/eaglesmcnabb
Nem értem a parázást. Ha még valami csoda folytán ikszelnétek is Moszkvában, hazai pályán simán megszórnátok őket. Nem olyan nagy szám ez a CSKA, úgy jutottak tovább, hogy egyetlen igazi győzelmük volt, hazai pályán a Trabzonspor ellen és februárra egyáltalán nem lesznek játékban sem.Schleck
ez a mentalitás

off

mondjuk mindig is divat volt alábecsülni az oroszokat. 😊Amadeus91
Semmi bajom nincs az orosz focival és nem is becsülöm őket alá szerintem. A válogatottjukat kimondottan erősnek tartom az EB-n, de ez a CSKA nem mutatott semmi olyat számomra, amitől mondjuk többre tartsam őket idén, mint a Lyont akit a Real idén oda-vissza semmizett.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Torres a válogatottban is pont olyan szar, mint a Chelseaben 😀 Villa viszont tényleg jó még a válogatottban, mert ott alapesetben nem szélsőként bohóckodik, hanem középen játszik. Mondjuk Soldado tényleg nem rossz idén, de ő is jelentős visszaesés lenne.Pocs
David Silva. Raul. 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
azért Moszkva februárban nagyon hideg. 😊 Am. sem egy könnyű terep, hazai pályán egy 1-0ra simán jó a CSKA.Amadeus91
+1, pláne hogy a legjobb játékosunknak különösen nem fekszik a hideg :/eaglesmcnabb
Nem értem a parázást. Ha még valami csoda folytán ikszelnétek is Moszkvában, hazai pályán simán megszórnátok őket. Nem olyan nagy szám ez a CSKA, úgy jutottak tovább, hogy egyetlen igazi győzelmük volt, hazai pályán a Trabzonspor ellen és februárra egyáltalán nem lesznek játékban sem.Schleck
ez a mentalitás

off

mondjuk mindig is divat volt alábecsülni az oroszokat. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem basztatni a BL párosításokat. 😛Schleck
Viccen kívül, a párosításokat elnézve első körben az EL is hozni fogja azt a színvonalat, mint a "nagy testvér", és ezt nem azért mondom, mert nekünk tavaszra csak ez maradt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem vagyunk ott a BL egyenes kieséses szakaszában, és máris ilyen elkeserítő a helyzet; rossz ránézni a párosításokra. 😛 A Chelsea-Napoli és a Milan-Arsenal az üdítő kivétel, illene is végre bejutnunk a legjobb nyolcba. Az MU-Ajax és a City-Porto színvonalasabbnak ígérkezik a BL-párharcok többségénél.vassadi
Nem basztatni a BL párosításokat. 😛
Basel>MU -> Basel-Bayern>MU-Bayern. 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem vagyunk ott a BL egyenes kieséses szakaszában, és máris ilyen elkeserítő a helyzet; rossz ránézni a párosításokra. 😛 A Chelsea-Napoli és a Milan-Arsenal az üdítő kivétel, illene is végre bejutnunk a legjobb nyolcba. Az MU-Ajax és a City-Porto színvonalasabbnak ígérkezik a BL-párharcok többségénél.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊
Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
azért Moszkva februárban nagyon hideg. 😊 Am. sem egy könnyű terep, hazai pályán egy 1-0ra simán jó a CSKA.Amadeus91
+1, pláne hogy a legjobb játékosunknak különösen nem fekszik a hideg :/eaglesmcnabb
Nem értem a parázást. Ha még valami csoda folytán ikszelnétek is Moszkvában, hazai pályán simán megszórnátok őket. Nem olyan nagy szám ez a CSKA, úgy jutottak tovább, hogy egyetlen igazi győzelmük volt, hazai pályán a Trabzonspor ellen és februárra egyáltalán nem lesznek játékban sem.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊

Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
azért Moszkva februárban nagyon hideg. 😊 Am. sem egy könnyű terep, hazai pályán egy 1-0ra simán jó a CSKA.Amadeus91
+1, pláne hogy a legjobb játékosunknak különösen nem fekszik a hideg :/eaglesmcnabb
hát igen, nem -15höz van szokva CR.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Akármibe merek fogadni, hogy a Lyon-apoel egyik meccse 0-0 leszHurka
na de melyik? 😊

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Akármibe merek fogadni, hogy a Lyon-apoel egyik meccse 0-0 lesz
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Összességében a Bayern ellen most biztosan kiesnénk, az Arsenal ellen van esélyünk azért, ha meg továbbmegyünk, akkor remélhetőleg csatlakozik a kerethez is az az 1-2 játékos, akit a télen megveszünk, mert hogy ilyet is kéne tennünk. 😂Stez
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊

Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
azért Moszkva februárban nagyon hideg. 😊 Am. sem egy könnyű terep, hazai pályán egy 1-0ra simán jó a CSKA.Amadeus91
+1, pláne hogy a legjobb játékosunknak különösen nem fekszik a hideg :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ráadásul pont a spanyol csapat az, ahol kis túlzással 5 perc alatt mondok legalább 2 olyan nevet, aki Villát megfelelően helyettesíteni tudja majd, ha nem jön rendbe a lába az EB-ig, amit egyébként kétlek. EGy sipcsonttörés szerintem a mostani orvosi stábbal és felszerelésekkel nem húzódik el addig..Stez
Na ja, amúgy nekem is az ugrott be, hogy ok, Villa kidőlt, de vannak azért jó játékosok még bőven.szaba
Sorolhatnátok ki tudná a válogatottban hatékonyan helyettesíteni.

Toca: tényleg töröld mielőtt Amadeus91 észreveszi 😀Pocs
erre már nem is ugrok..... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Összességében a Bayern ellen most biztosan kiesnénk, az Arsenal ellen van esélyünk azért, ha meg továbbmegyünk, akkor remélhetőleg csatlakozik a kerethez is az az 1-2 játékos, akit a télen megveszünk, mert hogy ilyet is kéne tennünk. 😂Stez
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊

Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
azért Moszkva februárban nagyon hideg. 😊 Am. sem egy könnyű terep, hazai pályán egy 1-0ra simán jó a CSKA.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
olasz vs angol csaták szépek lesznek...

nem örülök a Marseille-nek, bár talán jobb, mint télen az oroszok, de egy Basel-Apoel duó jobb lett volna, de ugye ez nem kívánságműsor... 😊Divat
wow, Didier Déchampóóóóóóóóóó - finom falat, kevés útiköltség, Moratti biztos boldog


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊

Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
Őszintén bevallom, annyira leszartam eddig a dolgot, hogy meg sem néztem, mikor játsszák a meccseket, és azt hittem, hogy az átigazolási piac nyitása előtt még letolják ezt a kört. De látom nem. 😀
Epic fail. 😀
Mondjuk számomra tökre mindegy, az Arsenalt a jelenlegi csapattal is vernünk kéne, még ha szorosan is.. Arra mondjuk egyre kíváncsibb vagyok, vajon érkezik-e upgrade a csapatba januárba, hiszen a nyáron a hattttttttttttttttalmaaaaaaaaaaaaaaaaaas ígéretek, a bizonyos Mr. X-ről végül bebuktak, amit azzal az indokkal el is söpörtek Gallianiék, hogy a csoportból továbbjutunk így is, januárban meg érkezik az erősítés, az egyenes kieséses meccseken meg már ott lehet az 1-2 új playa.
És mekkorát fogok szakadni, amikor január 31-én lezárul a piac, hozzánk max Tevez jön, aki nem játszhat a BL-ben, Gallianiék meg ráverik a pöcsüket, de azért odaszúrják utána azt is, hogy bizony jövőre akarjunk inkább mégis BL-t nyerni, így nyáron jön majd Mr. X. 😂 😂
Hatalmas a Milan FO-ja, komolyan. Bár igazából tömeg elé állítanám Berlut és a Kopit, aztán golyó a fejükbe, szórakozzanak mással.Stez
😀
Egyébként mostanában nagy formában játszik az Arsenal, ha honlap lenne a meccs, én simán rájuk fogadnék. 😉


Nem rossz párosítások eddig az EL-ben:
City-Porto
MU-Ajax. 😀Schleck
Én nem, mert a Milan mindig összekapja magát a fontos meccsekre és igen meggyőzően játszunk.
A City-Porto jó meccs lesz, de az MU-t nem hinném. Legalábbis Ferdinand azt nyilatkozta néhány napja, hogy az EL nem érdekli őket, csak a bajnokságra koncentrálnak innentől, szóval gondolom elég tartalékos kezdőt küld majd ki Szőr Alekosz.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Összességében a Bayern ellen most biztosan kiesnénk, az Arsenal ellen van esélyünk azért, ha meg továbbmegyünk, akkor remélhetőleg csatlakozik a kerethez is az az 1-2 játékos, akit a télen megveszünk, mert hogy ilyet is kéne tennünk. 😂Stez
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊

Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
Őszintén bevallom, annyira leszartam eddig a dolgot, hogy meg sem néztem, mikor játsszák a meccseket, és azt hittem, hogy az átigazolási piac nyitása előtt még letolják ezt a kört. De látom nem. 😀
Epic fail. 😀
Mondjuk számomra tökre mindegy, az Arsenalt a jelenlegi csapattal is vernünk kéne, még ha szorosan is.. Arra mondjuk egyre kíváncsibb vagyok, vajon érkezik-e upgrade a csapatba januárba, hiszen a nyáron a hattttttttttttttttalmaaaaaaaaaaaaaaaaaas ígéretek, a bizonyos Mr. X-ről végül bebuktak, amit azzal az indokkal el is söpörtek Gallianiék, hogy a csoportból továbbjutunk így is, januárban meg érkezik az erősítés, az egyenes kieséses meccseken meg már ott lehet az 1-2 új playa.
És mekkorát fogok szakadni, amikor január 31-én lezárul a piac, hozzánk max Tevez jön, aki nem játszhat a BL-ben, Gallianiék meg ráverik a pöcsüket, de azért odaszúrják utána azt is, hogy bizony jövőre akarjunk inkább mégis BL-t nyerni, így nyáron jön majd Mr. X. 😂 😂
Hatalmas a Milan FO-ja, komolyan. Bár igazából tömeg elé állítanám Berlut és a Kopit, aztán golyó a fejükbe, szórakozzanak mással.Stez
😀
Egyébként mostanában nagy formában játszik az Arsenal, ha honlap lenne a meccs, én simán rájuk fogadnék. 😉

Nem rossz párosítások eddig az EL-ben:
City-Porto
MU-Ajax. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Összességében a Bayern ellen most biztosan kiesnénk, az Arsenal ellen van esélyünk azért, ha meg továbbmegyünk, akkor remélhetőleg csatlakozik a kerethez is az az 1-2 játékos, akit a télen megveszünk, mert hogy ilyet is kéne tennünk. 😂Stez
Miért, ők februárra nem érnek Milánóba? 😀

A Nápolynak nem örülök, mert szimpatikus csapat és elég jó is. De szerintem továbbjut a Chelsea. 😊

Egyébként a Milán-Arsenal és a Zenit-Benfica szorosnak tűnik nekem, de a másik 6 párharc közül mindegyiknek van egyértelmű esélyese, szóval annyira nem tetszik nekem ez a kör így.Schleck
Őszintén bevallom, annyira leszartam eddig a dolgot, hogy meg sem néztem, mikor játsszák a meccseket, és azt hittem, hogy az átigazolási piac nyitása előtt még letolják ezt a kört. De látom nem. 😀
Epic fail. 😀
Mondjuk számomra tökre mindegy, az Arsenalt a jelenlegi csapattal is vernünk kéne, még ha szorosan is.. Arra mondjuk egyre kíváncsibb vagyok, vajon érkezik-e upgrade a csapatba januárba, hiszen a nyáron a hattttttttttttttttalmaaaaaaaaaaaaaaaaaas ígéretek, a bizonyos Mr. X-ről végül bebuktak, amit azzal az indokkal el is söpörtek Gallianiék, hogy a csoportból továbbjutunk így is, januárban meg érkezik az erősítés, az egyenes kieséses meccseken meg már ott lehet az 1-2 új playa.
És mekkorát fogok szakadni, amikor január 31-én lezárul a piac, hozzánk max Tevez jön, aki nem játszhat a BL-ben, Gallianiék meg ráverik a pöcsüket, de azért odaszúrják utána azt is, hogy bizony jövőre akarjunk inkább mégis BL-t nyerni, így nyáron jön majd Mr. X. 😂 😂
Hatalmas a Milan FO-ja, komolyan. Bár igazából tömeg elé állítanám Berlut és a Kopit, aztán golyó a fejükbe, szórakozzanak mással.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
olasz vs angol csaták szépek lesznek...

nem örülök a Marseille-nek, bár talán jobb, mint télen az oroszok, de egy Basel-Apoel duó jobb lett volna, de ugye ez nem kívánságműsor... 😊

|