NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊kristof
jaj bazzeg, vótmá és kurva unalmas volt, hogy minden héten ugyanazok vannak a tévében.
2oo1 - 2oo4. Csak te még kicsi vagyHöri
sry akkor még csak nb1/b-s meccsre jártam. egyébként nagyrészt most is ugyanazok vannak a tévében (vagyis mivel sokkal több a meccs, inkább ugyanazok maradnak le 😀)
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csak elintézném a helyetekben ököllel, Verrasztó módra... Ez így nagyon komolytalan. 😂
Sajnálom Villát egyébként, bár se vele, se nélküle nem lesz meg az arany, maximum ezüst. 2012-ben Anglia nyeri az EB-t ugyanis, ez már köztudott.
(Mondjuk ez a kijelentés még nekem is fáj, pedig tudnék neki örülni. 😀)
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Csalódtam benned. Mi az, hogy nem Ghána fogja nyerni az EB-t szerinted? 😀Schleck
Prince lemondta a válogatottságot.. 😛Stez
attól még lélekben ott lehet nem?

|
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
inkább küld privátban. 😊Amadeus91
Csak elintézném a helyetekben ököllel, Verrasztó módra... Ez így nagyon komolytalan. 😂
Sajnálom Villát egyébként, bár se vele, se nélküle nem lesz meg az arany, maximum ezüst. 2012-ben Anglia nyeri az EB-t ugyanis, ez már köztudott.
(Mondjuk ez a kijelentés még nekem is fáj, pedig tudnék neki örülni. 😀)
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Csalódtam benned. Mi az, hogy nem Ghána fogja nyerni az EB-t szerinted? 😀Schleck
Prince lemondta a válogatottságot.. 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mekkora hulyeseg 50 misit kolteni a csereszelsore tenyleg ... villa attol meg nem lesz szarabb mert irre kerult csorikam
igy ketlem h nehezebb dolga lenne a csapatba kerulesre mikor felgyogyul.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Villa 😕 😕 Mire innen visszaküzdi magát a Barca kezdőbe... háát nem lesz könnyű.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
inkább küld privátban. 😊Amadeus91
Csak elintézném a helyetekben ököllel, Verrasztó módra... Ez így nagyon komolytalan. 😂
Sajnálom Villát egyébként, bár se vele, se nélküle nem lesz meg az arany, maximum ezüst. 2012-ben Anglia nyeri az EB-t ugyanis, ez már köztudott.
(Mondjuk ez a kijelentés még nekem is fáj, pedig tudnék neki örülni. 😀)
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Csalódtam benned. Mi az, hogy nem Ghána fogja nyerni az EB-t szerinted? 😀Schleck
sztem mi nyerjük és Torghelle lesz az MVP!

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én is örülnék neki, ha te nem tudnál menni dolgozni vagy tanulni, mondjuk.
De amúgy tudod, hogy nincs bajom veled, csak ez azért meleg kijelentés.JC6
inkább küld privátban. 😊Amadeus91
Csak elintézném a helyetekben ököllel, Verrasztó módra... Ez így nagyon komolytalan. 😂
Sajnálom Villát egyébként, bár se vele, se nélküle nem lesz meg az arany, maximum ezüst. 2012-ben Anglia nyeri az EB-t ugyanis, ez már köztudott.
(Mondjuk ez a kijelentés még nekem is fáj, pedig tudnék neki örülni. 😀)
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Csalódtam benned. Mi az, hogy nem Ghána fogja nyerni az EB-t szerinted? 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
David Villa meg IR. Örülnék, ha lemaradna az EB-ről, igazából csak a Spanyolok azok akiket nem tudunk megverni a teljes mezőnyből....Amadeus91
Én is örülnék neki, ha te nem tudnál menni dolgozni vagy tanulni, mondjuk.
De amúgy tudod, hogy nincs bajom veled, csak ez azért meleg kijelentés.JC6
inkább küld privátban. 😊Amadeus91
Csak elintézném a helyetekben ököllel, Verrasztó módra... Ez így nagyon komolytalan. 😂
Sajnálom Villát egyébként, bár se vele, se nélküle nem lesz meg az arany, maximum ezüst. 2012-ben Anglia nyeri az EB-t ugyanis, ez már köztudott.
(Mondjuk ez a kijelentés még nekem is fáj, pedig tudnék neki örülni. 😀)
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem, csak név nélkül GYMS Megye I bajnoka az elmúlt 3 évben (idén is megyneri), egyszer se ment fel, pedig mindenki tudja, hogy van pénz dögivel. Sztem ez se jó...tüsi91
persze, tiszta sor...dehát amíg ugye bármi következmény nélkül megteheti akkor miért ne tehetné? de pl a gyirmóti sztori is vicces sztem. 😊Divat
A Gyírmót nem is akart felmenni. Minek kellene Győrnek 2 NB1es csapat?tüsi91
nem hiába voltak érdekes meccseik, csak erre próbáltam utalni... 😊

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem, csak név nélkül GYMS Megye I bajnoka az elmúlt 3 évben (idén is megyneri), egyszer se ment fel, pedig mindenki tudja, hogy van pénz dögivel. Sztem ez se jó...tüsi91
persze, tiszta sor...dehát amíg ugye bármi következmény nélkül megteheti akkor miért ne tehetné? de pl a gyirmóti sztori is vicces sztem. 😊Divat
A Gyírmót nem is akart felmenni. Minek kellene Győrnek 2 NB1es csapat?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
David Villa meg IR. Örülnék, ha lemaradna az EB-ről, igazából csak a Spanyolok azok akiket nem tudunk megverni a teljes mezőnyből....Amadeus91
Én is örülnék neki, ha te nem tudnál menni dolgozni vagy tanulni, mondjuk.
De amúgy tudod, hogy nincs bajom veled, csak ez azért meleg kijelentés.JC6
inkább küld privátban. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
David Villa meg IR. Örülnék, ha lemaradna az EB-ről, igazából csak a Spanyolok azok akiket nem tudunk megverni a teljes mezőnyből....Amadeus91
Én is örülnék neki, ha te nem tudnál menni dolgozni vagy tanulni, mondjuk.
De amúgy tudod, hogy nincs bajom veled, csak ez azért meleg kijelentés.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊kristof
jaj bazzeg, vótmá és kurva unalmas volt, hogy minden héten ugyanazok vannak a tévében.
2oo1 - 2oo4. Csak te még kicsi vagyHöri
akkor volt ez az alsóház-felsőház, playoff őrület nem? Meg a Szilveszter Ferenc(?)-Tóth Norbi-Pető féle Vasas... 8-3 a megyeri úton..Vadicska 😀 Anno kicsiként megőrültem a Bravó Sportért bújtam az NB1-t mint az állat. Pontosabban PNB-t....


David Villa meg IR. Örülnék, ha lemaradna az EB-ről, igazából csak a Spanyolok azok akiket nem tudunk megverni a teljes mezőnyből....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
David Villanak eltört a sípcsontja, akár az Európa-bajnokságról is lemaradhat :/

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem, csak név nélkül GYMS Megye I bajnoka az elmúlt 3 évben (idén is megyneri), egyszer se ment fel, pedig mindenki tudja, hogy van pénz dögivel. Sztem ez se jó...tüsi91
persze, tiszta sor...dehát amíg ugye bármi következmény nélkül megteheti akkor miért ne tehetné? de pl a gyirmóti sztori is vicces sztem. 😊

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem, csak név nélkül GYMS Megye I bajnoka az elmúlt 3 évben (idén is megyneri), egyszer se ment fel, pedig mindenki tudja, hogy van pénz dögivel. Sztem ez se jó...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Azt meg megint nem engedném meg, hogyha pl. egy csapat megnyeri a Megye I-t, és nem megy fel. Ráadásul zsinórban 3szor (név nélkül van ilyen). Mert 1 alkalommal még elmegy, de ha többször megcsinálják akkor rögtön sorolnám vissza egy osztállyal.

Csakúgy érdekesség: 16 NBI, 32 NBII, 93 NBIII (ugye 96nak kellene lennie) csapat. Az összesen 141 csapat az első 3 osztályban. Gondolom az NB III is 16 csapatos lenne, akkor az összesen 80 csapat.tüsi91
azért ez sztem nem olyan egyszerű kérdés: van olyan csapat amely azért nem megy fel, mert 1. nincs pénz 2. erős lenne neki az NB3, tehát igazolni is kellene játékosokat-->ergo megint nincs pénz. a visszasorolásnak mi értelme lenne? verjék szarrá a megye2-t?

és a maradék 61 csapat meg megszűnik? v mi? bár így gondolom egyes első osztályú csapatok 2. csapatai fuzionálnának más fiókcsapatokkal. amúgy végre ismét egy jó döntés a csányi brigádtól...talán vmi tényleg elindult?

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A 16 csapatos NB1 elmegy. Nem feltétlen jó, de OK. Az NB IIesekből meg azok maradnak, akik megtudják oldani. Ki hallott már 32 csapatos másodosztályról? Még az elit bajnokságokban (akik területileg >>> Magyarország) is max a 24. Az NB II vége szépen lesz NBIII-as, legalább az a bajnokság is nívósabb lesz, akik meg idén is alig rugdalták össze a lóvét a harmadosztályra mennek a megyébe. Eddig vmi hihetetlenül elcseszett rendszer volt. Sztem vérciki, hogy csapatokat kérnek fel, hogy ugyan maradjatok már. Azt meg megint nem engedném meg, hogyha pl. egy csapat megnyeri a Megye I-t, és nem megy fel. Ráadásul zsinórban 3szor (név nélkül van ilyen). Mert 1 alkalommal még elmegy, de ha többször megcsinálják akkor rögtön sorolnám vissza egy osztállyal.

Csakúgy érdekesség: 16 NBI, 32 NBII, 93 NBIII (ugye 96nak kellene lennie) csapat. Az összesen 141 csapat az első 3 osztályban. Gondolom az NB III is 16 csapatos lenne, akkor az összesen 80 csapat.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊kristof
jaj bazzeg, vótmá és kurva unalmas volt, hogy minden héten ugyanazok vannak a tévében.
2oo1 - 2oo4. Csak te még kicsi vagy

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Arra még kíváncsi leszek, hogy az NBII-es csapatok megtudják-e oldani rendesen az utazást, de remélem ebből nem lesznek gáz dolgok.Schleck
Egy Sopron biztos k*rvára örülni fog egy Nyíregynek 😀Hanni
Attól tartok mennénk így vissza NB3-ba... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Arra még kíváncsi leszek, hogy az NBII-es csapatok megtudják-e oldani rendesen az utazást, de remélem ebből nem lesznek gáz dolgok.Schleck
Egy Sopron biztos k*rvára örülni fog egy Nyíregynek 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NA ez az mlsz határozat tetszik: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/marad-a-16-csapatos-nb-i-egycsoportos-lesz-az-nb-ii-2109134

Senkinek sincs szüksége 32 NB IIes és 96 (na annyi nem lett mondjuk) NB IIIas csapatra. Végre egy értelmes átszervezés. Ezt is megéltük. Így legalább erősebbek lesznek a Megyei I. osztályok (ha csak nem vezetnek be egy NB4et, bár az hülyeség lenne sztem).tüsi91
Nagyon tetszik ez a dolog nekem is, bár a Csányi féle MLSZ-nek eddig nem nagyon voltak számomra gáz lépései. Arra még kíváncsi leszek, hogy az NBII-es csapatok megtudják-e oldani rendesen az utazást, de remélem ebből nem lesznek gáz dolgok.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
NA ez az mlsz határozat tetszik: http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/marad-a-16-csapatos-nb-i-egycsoportos-lesz-az-nb-ii-2109134

Senkinek sincs szüksége 32 NB IIes és 96 (na annyi nem lett mondjuk) NB IIIas csapatra. Végre egy értelmes átszervezés. Ezt is megéltük. Így legalább erősebbek lesznek a Megyei I. osztályok (ha csak nem vezetnek be egy NB4et, bár az hülyeség lenne sztem).
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hallottad, hogy Villás azt mondta, hogy Romeut csak akkor veheti vissza a Barca, ha a Chelseanek is van eladási szándéka? Ezt a hírt nagyon jó volt hallani. 😊Schleck
ezt eddig miért nem mondták? 😀 így öröm és bódottá'
tegnap is nagyot játszott, több fontos mentése is volt 😊kristof
Úgy tűnik mégsem így van. A Barca és Romeu ügynöke is cáfolta ezt, viszont ha a játékos maradni akar majd, akkor nem hívja vissza a Barca. Legalábbis a spanyol lapok ezt írták.Pocs
Jó kacifántos ez a sztori. 😀
Mondjuk ha az általad mondott verzió igaz, akkor remélem, hogy lesz esze Romeunak és inkább marad leendő kezdőnek, mint hogy visszamenjen a bizonytalanba. Vagy ha nincs, akkor remélem megbeszélik vele, hogy kap egy korrekt szerződést maradás esetére. 😉