NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
akkor volt ez az alsóház-felsőház, playoff őrület nem? Meg a Szilveszter Ferenc(?)-Tóth Norbi-Pető féle Vasas... 8-3 a megyeri úton..Vadicska 😀 Anno kicsiként megőrültem a Bravó Sportért bújtam az NB1-t mint az állat. Pontosabban PNB-t....Amadeus91
hát te nagyon nem vagy képben sajnos 😕
a PNB megszűnt még 2000-ben.Höri
PNB 😂 A Bravó Sport csak kb. máésfél évig volt az újság neve. 98 februárjában indult, 99 végén már Sztár Sport volt a neve. Amúgy még mindig van szerdánként egy kis hiányérzetem. Gondolom Hörinek is, mert ott publikált rendszeresen az utolsó évben.iktriad
Amúgy az miért szűnt meg? (olyan hirtelen?) Ne mondjátok, hogy a gagyibb KS-t többen vették....(jó kis össze "fotoshoppolt" poszterekkel)

Jó Höri, annyira nem vagyok képben, rég volt már, de a "korszakot" nagyjából eltaláltam +/- 1-2 év. Gondolom NFL-t publikáltál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ez a beszéd. 😛

Amadeus, te se gondoltad komolyan...szaba
Most mit?! Villa a legjobb válogatott legjobb csatára. Klasszis kulcsember, ha ő kiesne megnőnének a Nationalelf esélyei. Bár ő nélküle is nagyon kemény csapat a spanyol válogatott. Legjobb a világon.

Azért még csak német-spanyol uralom van Európában. Már ami a focit illeti válogatott szinten. Az összes többi válogatott 1 szinttel (legalább) lejjebb van. Bár még szerintem a hollandok odaérhetnek, mondjuk róluk mindig ezt gondoljuk. Angolok, franciák, olaszok, oroszok nem hiszem, hogy eljutnak a döntőig...a portugálok pedig kiesnek a csoportból már.Amadeus91
Azért mégsi a VB 2. helyéről beszélünk. Én speciel nagyobb esélyesnek érzem őket mint a németeket . Mondjuk szerintem a spanyolok msot fognak kapni egy fricskát és angol - holland döntő lesz 😊 Reálisabban német - holland 😊Toca
a németek meg gyakorlatilag 10 éve - leszámítva 2004-t - mindig ott vannak a top3-ban minden versenyen. Eléggé bejött a 84-s generáció+Özilék.
Az angolok számomra (ellenszenvesek) súlytalanok..nincs korszakos kapus, Rooney-n kívül nincs fiatal sztárjuk aki nemzetközi szinten meghatározó. (Walcott?) Nagyon visszaüt, hogy a PL olyan amilyen. Minimális utánpótlás....
A Hollandok meg az elmúlt években mindig csodaszép focival meneteltek amíg nem jött egy gyomros. Szeretem nézni a focijukat. Szívem mélyén remélem, hogy a Szbornaja is odaér majd legalább az elődöntőbe...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha nem a franciák nyernek bunda. Tekintve hogy a világ legjobbja náluk játszik, papíron ők a legesélyesebbek 😉eaglesmcnabb
Zidane már visszavonult, CR portugál, Torghelle és NK9 magyar nem tudom kiről beszélsz 😀Toca
A világ legjobbjáról még zeneszám is készült, nem lehet igaz hogy nem tudjátok ki az. Íme a zeneszám, hátha eszetekbe jut ki is ő. ---> http://www.youtube.com/watch?v=J7LY51dTJIY
Jobbhátvéd és Középső középpályás poszton egyaránt bevethető, igazi 2 lábas, 3 tüdős világklasszis a srác. 😛eaglesmcnabb
dani alves ? 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha nem a franciák nyernek bunda. Tekintve hogy a világ legjobbja náluk játszik, papíron ők a legesélyesebbek 😉eaglesmcnabb
Zidane már visszavonult, CR portugál, Torghelle és NK9 magyar nem tudom kiről beszélsz 😀Toca
A világ legjobbjáról még zeneszám is készült, nem lehet igaz hogy nem tudjátok ki az. Íme a zeneszám, hátha eszetekbe jut ki is ő. ---> http://www.youtube.com/watch?v=J7LY51dTJIY
Jobbhátvéd és Középső középpályás poszton egyaránt bevethető, igazi 2 lábas, 3 tüdős világklasszis a srác. 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jaj bazzeg, vótmá és kurva unalmas volt, hogy minden héten ugyanazok vannak a tévében.
2oo1 - 2oo4. Csak te még kicsi vagyHöri
akkor volt ez az alsóház-felsőház, playoff őrület nem? Meg a Szilveszter Ferenc(?)-Tóth Norbi-Pető féle Vasas... 8-3 a megyeri úton..Vadicska 😀 Anno kicsiként megőrültem a Bravó Sportért bújtam az NB1-t mint az állat. Pontosabban PNB-t....Amadeus91
hát te nagyon nem vagy képben sajnos 😕
a PNB megszűnt még 2000-ben.Höri
PNB 😂 A Bravó Sport csak kb. máésfél évig volt az újság neve. 98 februárjában indult, 99 végén már Sztár Sport volt a neve. Amúgy még mindig van szerdánként egy kis hiányérzetem. Gondolom Hörinek is, mert ott publikált rendszeresen az utolsó évben.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért remélem ~2020ig sikerül megoldani a 12/14 csapatos első osztályt, de kezdetnek ennek is örülök 😊kristof
jaj bazzeg, vótmá és kurva unalmas volt, hogy minden héten ugyanazok vannak a tévében.
2oo1 - 2oo4. Csak te még kicsi vagyHöri
akkor volt ez az alsóház-felsőház, playoff őrület nem? Meg a Szilveszter Ferenc(?)-Tóth Norbi-Pető féle Vasas... 8-3 a megyeri úton..Vadicska 😀 Anno kicsiként megőrültem a Bravó Sportért bújtam az NB1-t mint az állat. Pontosabban PNB-t....Amadeus91
hát te nagyon nem vagy képben sajnos 😕
a PNB megszűnt még 2000-ben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És melyek még a szimpatikus csapatok?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
SPOILER



Csudába az a nyamvadt Kazany csak tovább ment pedig több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak de csak összehozták az egyenlítő gólt hiába nyert(ünk) a Spurs 4-0-ra grrrrrrdande
Mondhatnám, hogy te vagy az elveszett tesóm (Barca, Tottenham), de nem teszem, mert Bengals-os vagy 😀 😀
Amúgy meg a srácok a hátuk közepére nem kívánták az EL-t - amit nem értek - hiszen a Tottenham volt a kupa egyik esélyese. Ennyire fontos a bajnokság és a BL indulás? Azért még nem "vagyunk" TOP csapat, mint az MU, Chelsea, Arsenal, hogy bajnokságot "nyerjünk"...JC6
Lám lám nem figyelsz eléggé arra ami írtam a Broncos topicban 😛 , mert némi tévedés fenn áll kb 8 éve Eagles-s vagyok az Andy Dalton fant mérgemben kértem azt hiszem a Bears elleni vereség után, és ott a topicban írtam nem mindenki olyan szerencsés, hogy egyik kedvenc egyetemi játékosa az általa szeretett csapatba NFL-s kerül (Dalton- not Eagles Bengals, Tebow-Broncos).

Egyébként én szóltam 😀: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/barcelona-villat-holnap-mutik-bizik-benne-hogy-a-bl-dontoben-mar-jatszhat-2109262
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
SPOILER



Csudába az a nyamvadt Kazany csak tovább ment pedig több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak de csak összehozták az egyenlítő gólt hiába nyert(ünk) a Spurs 4-0-ra grrrrrrdande
Mondhatnám, hogy te vagy az elveszett tesóm (Barca, Tottenham), de nem teszem, mert Bengals-os vagy 😀 😀
Amúgy meg a srácok a hátuk közepére nem kívánták az EL-t - amit nem értek - hiszen a Tottenham volt a kupa egyik esélyese. Ennyire fontos a bajnokság és a BL indulás? Azért még nem "vagyunk" TOP csapat, mint az MU, Chelsea, Arsenal, hogy bajnokságot "nyerjünk"...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
SPOILER



Csudába az a nyamvadt Kazany csak tovább ment pedig több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak de csak összehozták az egyenlítő gólt hiába nyert(ünk) a Spurs 4-0-ra grrrrrr
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Most mit?! Villa a legjobb válogatott legjobb csatára. Klasszis kulcsember, ha ő kiesne megnőnének a Nationalelf esélyei. Bár ő nélküle is nagyon kemény csapat a spanyol válogatott. Legjobb a világon.
Amadeus91
Ne ez a baj, hanem az, hogy annak örülnél, ha lemaradna az EB-ről. Azon nem illik örülni, ha valaki sérült.szaba
Ráadásul pont a spanyol csapat az, ahol kis túlzással 5 perc alatt mondok legalább 2 olyan nevet, aki Villát megfelelően helyettesíteni tudja majd, ha nem jön rendbe a lába az EB-ig, amit egyébként kétlek. EGy sipcsonttörés szerintem a mostani orvosi stábbal és felszerelésekkel nem húzódik el addig..Stez
Na ja, amúgy nekem is az ugrott be, hogy ok, Villa kidőlt, de vannak azért jó játékosok még bőven.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most ha nagyon gonosz akarok lenni magunkkal meg Villával szemben azt mondom megvan a következő emberünk aki májusban átveszi a BL serleget :/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a beszéd. 😛

Amadeus, te se gondoltad komolyan...szaba
Most mit?! Villa a legjobb válogatott legjobb csatára. Klasszis kulcsember, ha ő kiesne megnőnének a Nationalelf esélyei. Bár ő nélküle is nagyon kemény csapat a spanyol válogatott. Legjobb a világon.
Amadeus91
Ne ez a baj, hanem az, hogy annak örülnél, ha lemaradna az EB-ről. Azon nem illik örülni, ha valaki sérült.szaba
Ráadásul pont a spanyol csapat az, ahol kis túlzással 5 perc alatt mondok legalább 2 olyan nevet, aki Villát megfelelően helyettesíteni tudja majd, ha nem jön rendbe a lába az EB-ig, amit egyébként kétlek. EGy sipcsonttörés szerintem a mostani orvosi stábbal és felszerelésekkel nem húzódik el addig..

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiderül majd, hogy Boa anyai ágon magyar, ráadásul Stez rokona. Cél a 2014 VB győzelem!
Hajrá magyarok! 😀JC6
Tehát én is Isten rokona vagyok, mint Tebow vagy Prince?
Köszi kösziStez
Esküdni nem mernék, de nincs kizárva 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Ez a beszéd. 😛

Amadeus, te se gondoltad komolyan...szaba
Most mit?! Villa a legjobb válogatott legjobb csatára. Klasszis kulcsember, ha ő kiesne megnőnének a Nationalelf esélyei. Bár ő nélküle is nagyon kemény csapat a spanyol válogatott. Legjobb a világon.
Amadeus91
Ne ez a baj, hanem az, hogy annak örülnél, ha lemaradna az EB-ről. Azon nem illik örülni, ha valaki sérült.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem a franciák nyernek bunda. Tekintve hogy a világ legjobbja náluk játszik, papíron ők a legesélyesebbek 😉eaglesmcnabb
Zidane már visszavonult, CR portugál, Torghelle és NK9 magyar nem tudom kiről beszélsz 😀Toca
Hát az Ottóról a Tóth Ottóról 😛 (ja nem az szlovák)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Ha nem a franciák nyernek bunda. Tekintve hogy a világ legjobbja náluk játszik, papíron ők a legesélyesebbek 😉eaglesmcnabb
Zidane már visszavonult, CR portugál, Torghelle és NK9 magyar nem tudom kiről beszélsz 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha nem a franciák nyernek bunda. Tekintve hogy a világ legjobbja náluk játszik, papíron ők a legesélyesebbek 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Ez a beszéd. 😛

Amadeus, te se gondoltad komolyan...szaba
Most mit?! Villa a legjobb válogatott legjobb csatára. Klasszis kulcsember, ha ő kiesne megnőnének a Nationalelf esélyei. Bár ő nélküle is nagyon kemény csapat a spanyol válogatott. Legjobb a világon.

Azért még csak német-spanyol uralom van Európában. Már ami a focit illeti válogatott szinten. Az összes többi válogatott 1 szinttel (legalább) lejjebb van. Bár még szerintem a hollandok odaérhetnek, mondjuk róluk mindig ezt gondoljuk. Angolok, franciák, olaszok, oroszok nem hiszem, hogy eljutnak a döntőig...a portugálok pedig kiesnek a csoportból már.Amadeus91
Azért mégsi a VB 2. helyéről beszélünk. Én speciel nagyobb esélyesnek érzem őket mint a németeket . Mondjuk szerintem a spanyolok msot fognak kapni egy fricskát és angol - holland döntő lesz 😊 Reálisabban német - holland 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Éljen a fair play!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiderül majd, hogy Boa anyai ágon magyar, ráadásul Stez rokona. Cél a 2014 VB győzelem!
Hajrá magyarok! 😀JC6
Tehát én is Isten rokona vagyok, mint Tebow vagy Prince?
Köszi köszi

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Ez a beszéd. 😛

Amadeus, te se gondoltad komolyan...szaba
Most mit?! Villa a legjobb válogatott legjobb csatára. Klasszis kulcsember, ha ő kiesne megnőnének a Nationalelf esélyei. Bár ő nélküle is nagyon kemény csapat a spanyol válogatott. Legjobb a világon.

Azért még csak német-spanyol uralom van Európában. Már ami a focit illeti válogatott szinten. Az összes többi válogatott 1 szinttel (legalább) lejjebb van. Bár még szerintem a hollandok odaérhetnek, mondjuk róluk mindig ezt gondoljuk. Angolok, franciák, olaszok, oroszok nem hiszem, hogy eljutnak a döntőig...a portugálok pedig kiesnek a csoportból már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kiderül majd, hogy Boa anyai ágon magyar, ráadásul Stez rokona. Cél a 2014 VB győzelem!
Hajrá magyarok! 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Vagy jön Balotelli és megnyeri az Olaszoknak a kupát.Stez
Ez a beszéd. 😛

Amadeus, te se gondoltad komolyan...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Csalódtam benned. Mi az, hogy nem Ghána fogja nyerni az EB-t szerinted? 😀Schleck
Prince lemondta a válogatottságot.. 😛Stez
attól még lélekben ott lehet nem?Divat
Nem.
Az nem ingyen van ám. 😂