Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Anelka végre hozzá méltó csapatba igazolt. 😀
A világ legnagyobb futball kurvája szvsz.Schleck
Nem csak szerinted, az adatok szerint is 😀Hanni
majdnem a 3500szorosát keresi majd a kínai átlagfizetésnek. ez még úgy is kemény, hogy ismerjük az ottani viszonyokat.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Boateng fujj. JC6
miiiiiiiiii??????????????
Prince az Isten másik fia, Tebow bátyja
ülj le, egyes
és innentől biztos lehetsz benne, hogy el vagy átkozva
eszem faszom megáll...Stez
Abszolút egyetértek bár az eszmefuttatás Tebowt és Jerome Boatenget összekötő részét nehezen értem 😀
És még korábbira reagálva azt sem értem, hogy Abatét és Van Bommelt, hogy lehet fújozni 😛zolika26
Jerome Boatenget csak örökbe fogadták, de Ő nincs egy szinten Princeékkel.
JC6 baszod, ha a legjobbat még egyszer fikázni mered, Tebow villámai beléd fognak csapni. És kurvára megérdemelnéd, istenkáromlás, amit most magyarázol!
Még a Sintéres Divat is tisztában van vele, hogy Prince a világ legjobb játékosa, pedig neki aztán tényleg nincs ízlése, hisz Inter. 😀 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az egy dolog, hogy jól játszik, csinál szép dolgokat és lő nagy gólokat, de az az arc meg orr fennhordás valami hihetetlen. Nem is Prince, Princess 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ezek után remélem, hogy Tebow Milan fan, megérdemelnéd... istenkáromló..Stez
Boateng fujj. JC6
miiiiiiiiii??????????????
Prince az Isten másik fia, Tebow bátyja
ülj le, egyes
és innentől biztos lehetsz benne, hogy el vagy átkozva
eszem faszom megáll...Stez
sokan megköveztek, de szerintem Boa jobb játékos a maga sportjában mint TT 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
ezek után remélem, hogy Tebow Milan fan, megérdemelnéd... istenkáromló..Stez
Boateng fujj. JC6
miiiiiiiiii??????????????
Prince az Isten másik fia, Tebow bátyja
ülj le, egyes
és innentől biztos lehetsz benne, hogy el vagy átkozva
eszem faszom megáll...Stez
Abszolút egyetértek bár az eszmefuttatás Tebowt és Jerome Boatenget összekötő részét nehezen értem 😀
És még korábbira reagálva azt sem értem, hogy Abatét és Van Bommelt, hogy lehet fújozni 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De ellenszenves csapat ez a Milan...JC6
ezek után remélem, hogy Tebow Milan fan, megérdemelnéd... istenkáromló..Stez
Boateng fujj. JC6
miiiiiiiiii??????????????
Prince az Isten másik fia, Tebow bátyja
ülj le, egyes
és innentől biztos lehetsz benne, hogy el vagy átkozva
eszem faszom megáll...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha jól értettem az ESPN-es közvetítésben azt modnták h a City és a PSG megegyezett Tevez 21 millió fontos vételáráról, már csak Tevezzel kell egyezségre jutniuk.
Szerk. Amelia takarodj!empty taxi
Ja, csak Tevez a Milanba akar jönni és már meg is egyezett velünk.
Őt úgy ismered, hogy ezek után hajlandó lesz egy francia PSG-be elmenni?
Én nem. 😊
És remélem, hogy jön a Milanba, hatalmas vétel lenne, figyeld meg.
Nagy steal ilyen áron ilyen játékosStez
Meglátjuk, én imádom King Carlost, szal csalódott lennék, mindenesetre a PSG-ből állítólag Pastore rendesen rágja a fülét h mekkora király hely ez a Párizs.empty taxi
Man. City: elutasították a Milan 19.6 millió fontos ajánlatát Tévezért

Bár múlt héten még úgy tűnt, az AC Milannak sikerül megegyeznie Carlos Tévez megszerezéséről az angol Manchester Cityvel, mára több brit forrásban is megjelent, hogy az angol klub elutasította az olaszok ajánlatát.

ezek után gondolom tényle nem lesz hajlandó a PSG-be elmenni... 😀

|
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Anelka végre hozzá méltó csapatba igazolt. 😀
A világ legnagyobb futball kurvája szvsz.Schleck
Nem csak szerinted, az adatok szerint is 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Anelka végre hozzá méltó csapatba igazolt. 😀
A világ legnagyobb futball kurvája szvsz.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha jól értettem az ESPN-es közvetítésben azt modnták h a City és a PSG megegyezett Tevez 21 millió fontos vételáráról, már csak Tevezzel kell egyezségre jutniuk.
Szerk. Amelia takarodj!empty taxi
Ja, csak Tevez a Milanba akar jönni és már meg is egyezett velünk.
Őt úgy ismered, hogy ezek után hajlandó lesz egy francia PSG-be elmenni?
Én nem. 😊
És remélem, hogy jön a Milanba, hatalmas vétel lenne, figyeld meg.
Nagy steal ilyen áron ilyen játékosStez
Meglátjuk, én imádom King Carlost, szal csalódott lennék, mindenesetre a PSG-ből állítólag Pastore rendesen rágja a fülét h mekkora király hely ez a Párizs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...Boateng fujj...JC6
hát neked ezzel véged...ilyet mondani milánó új hercegéről... 😀

ellenben Stez kollega, ha vmien oknál fogva mégse hozzátok csatlakozna Csárli, akkor javaslok egy remek formában lévő herceget, sztem a 2 herceg jól mutatna egymást mellett. csere alap mondjuk legyen Pato... 😊

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De ellenszenves csapat ez a Milan...JC6
ezek után remélem, hogy Tebow Milan fan, megérdemelnéd... istenkáromló..Stez
Elnezest boss, rosszul fogalmaztam. Ibra fujj. Bommel fujj. Abate fujj. Boateng fujj. Hol van mar Pippo meg Pirlo es a tobbi ikon? 😕
Keves a szimpatikus jatekos.
Na meg az h a Milan ellen meg akkor sem fujnanak 11est, ha valaki kezzel megfogna a labdat 😀 Galliani szemmel ver. Kilometerekrol 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jól értettem az ESPN-es közvetítésben azt modnták h a City és a PSG megegyezett Tevez 21 millió fontos vételáráról, már csak Tevezzel kell egyezségre jutniuk.
Szerk. Amelia takarodj!empty taxi
Ja, csak Tevez a Milanba akar jönni és már meg is egyezett velünk.
Őt úgy ismered, hogy ezek után hajlandó lesz egy francia PSG-be elmenni?
Én nem. 😊
És remélem, hogy jön a Milanba, hatalmas vétel lenne, figyeld meg.
Nagy steal ilyen áron ilyen játékos

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De ellenszenves csapat ez a Milan...JC6
ezek után remélem, hogy Tebow Milan fan, megérdemelnéd... istenkáromló..

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De ellenszenves csapat ez a Milan...
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint csaltak a szarszemét Barcának.kár hogy nem raktam meg a Barca W-t 0-1nél,pedig annyira egyértelmű volt hogy alázkát rendezünk majd csak az elején jött a megakula gól :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha jól értettem az ESPN-es közvetítésben azt modnták h a City és a PSG megegyezett Tevez 21 millió fontos vételáráról, már csak Tevezzel kell egyezségre jutniuk.empty taxi
Mi nem akarjuk megvenni, a City nem akarja kölcsönadni, a PSG bejelentkezett érte - sanszos, hogy lemaradunk róla. Én annyira nem is bánnám...vassadi
Én nagyon kedvelem a játékát, ezért sajnálnám, de tény komolyabb hiányposztok is vannak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ha jól értettem az ESPN-es közvetítésben azt modnták h a City és a PSG megegyezett Tevez 21 millió fontos vételáráról, már csak Tevezzel kell egyezségre jutniuk.empty taxi
Mi nem akarjuk megvenni, a City nem akarja kölcsönadni, a PSG bejelentkezett érte - sanszos, hogy lemaradunk róla. Én annyira nem is bánnám...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha jól értettem az ESPN-es közvetítésben azt modnták h a City és a PSG megegyezett Tevez 21 millió fontos vételáráról, már csak Tevezzel kell egyezségre jutniuk.
Szerk. Amelia takarodj!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
10 perc elteltével szoptunk egy lesgólt, amit megadtak. Érdekes lesz ez...
Szerk. See kivételesen eltalálta a kaput, az meg ált. gól 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
És remélem RVP idei évét meg fogják jutalmazni valami díjjal, lehet kicsit erősen fog hangzani, de jelenleg szerintem a világon a legjobb formában játszó játékos.Schleck
Idén sok meccsét láttam RVP-nek és sztem maximálisan megérdemelne egy díjat. 1000x húzta ki idén a gödörből az Arsenalt, nem tudom hány meccset nyert meg az Arsenalnak vagy mentett X-re. A mostani Everton elleni is tipikusan jó példája ennek, 69 percig nem ment jól a játék, viszont utána lőtt egy csodaszép gólt amivel ismét eldöntötte a meccset. 2011-ben eddig 40 gólt lőtt, 44 meccsen, úgy hogy nem Xavi típusú középpályások vannak mögötte. Ennek ellenére az Aranylabda szavazáson, az első szűkítésnél kiesett. Állítólag előtte állnak ezek a játékosok: Benzema,Eto'o,Dani Alves, stb....
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
ma 22:00, College Cup
North Carolina vs. Charlotte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Így legalább nem lesz kérdés ki kapja az Aranylabdát, az év játékosa díjat, az IBF/WBO/IBO címeket és a Stanley kupát...Matthew99
Tim Tebow.szaba

Akkor mégis kérdéses... Hát még ha maga Chuck Norris is bejelentkezik...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Így legalább nem lesz kérdés ki kapja az Aranylabdát, az év játékosa díjat, az IBF/WBO/IBO címeket és a Stanley kupát...Matthew99
Tim Tebow.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Így legalább nem lesz kérdés ki kapja az Aranylabdát, az év játékosa díjat, az IBF/WBO/IBO címeket és a Stanley kupát...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.