Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak ennyit írok : Barca. Félgőzzel.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És remélem RVP idei évét meg fogják jutalmazni valami díjjal, lehet kicsit erősen fog hangzani, de jelenleg szerintem a világon a legjobb formában játszó játékos.

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A mai meccs is bebizonyította hogy ezt a Barcát csak egy olyan csapat lesz képes dominálni amelyik a labdatartásban és összjátékban is jobb nála= akár milyen furán hangzik de csak egy jobban "játszó" csapat lesz képes megverni őket, egy brusztolásra épülő játék maximum egy-két mérkőzésre lehet elég. Akik meg játékban megverik ezt a Barcát még meg sem születtek.davemayer
Ezzel nem értek egyet. Főleg azért, mert a Barca ezt játssza évek óta, sőt a saját nevelésű játékosaik gyerekkoruk óta ebben nevelkedtek. Most ha valaki kitalálja, hogy ő megpróbálja ugyanezt, akkor behozhatatlan hátránya lenne szerintem.
Szerintem az egyik legnagyobb lehetőség abban a játékban van, amit most játszott a Valencia ellenük. Ezt egy kicsit jobb játékosokkal megvalósítva szerintem több esély lenne, mintha megpróbálnák felvenni a kesztyűt. Erről itt van egy jó cikk: http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/22/Unai_Emeryt_tanitani_kellene/
A szerző személye azt hiszem nem sok embert fog meglepetésként érni. 😀Schleck
Emery nagy mágus. Az elmúlt 3 évben kb. 1 olyan meccs volt, amikor sima volt a Valencia elleni meccs.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A mai meccs is bebizonyította hogy ezt a Barcát csak egy olyan csapat lesz képes dominálni amelyik a labdatartásban és összjátékban is jobb nála= akár milyen furán hangzik de csak egy jobban "játszó" csapat lesz képes megverni őket, egy brusztolásra épülő játék maximum egy-két mérkőzésre lehet elég. Akik meg játékban megverik ezt a Barcát még meg sem születtek.davemayer
Ezzel nem értek egyet. Főleg azért, mert a Barca ezt játssza évek óta, sőt a saját nevelésű játékosaik gyerekkoruk óta ebben nevelkedtek. Most ha valaki kitalálja, hogy ő megpróbálja ugyanezt, akkor behozhatatlan hátránya lenne szerintem.
Szerintem az egyik legnagyobb lehetőség abban a játékban van, amit most játszott a Valencia ellenük. Ezt egy kicsit jobb játékosokkal megvalósítva szerintem több esély lenne, mintha megpróbálnák felvenni a kesztyűt. Erről itt van egy jó cikk: http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/22/Unai_Emeryt_tanitani_kellene/
A szerző személye azt hiszem nem sok embert fog meglepetésként érni. 😀

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azért az látszik, hogy Abidal már iszonyú lassú gondolkodásban és sebességben is, muszáj lenne vmelyik fiatalt a helyére beépíteni lassan. Puyol még helyezkedéssel megoldja a dolgokat de már ő sem lesz fiatalabb. Úgyhogy a jövőt tekintve lesz dolga Pepenek bőven már ha marad jövő idényre is. Legalbb kicsit itt viszakapom amit az Eagles elszenvedek idén, bár az egyik BL címet és Madrid elleni győzelmet is odaadnám végre egy SB gyűrűért.dande
Abidal lassú? Di Maríaval tartotta a lépést nem is egyszer, még legalább 1-2 évig tökéletes megoldás szerintem.

Puyol viszont zseniális volt, Iniesta ás Sánchez mellett ő nyújtott kiemelkedőt ma. Azt meg nem gondoltam volna a meccs előtt, hogy három védővel így sikerül majd lehozni ezt a meccset.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az látszik, hogy Abidal már iszonyú lassú gondolkodásban és sebességben is, muszáj lenne vmelyik fiatalt a helyére beépíteni lassan. Puyol még helyezkedéssel megoldja a dolgokat de már ő sem lesz fiatalabb. Úgyhogy a jövőt tekintve lesz dolga Pepenek bőven már ha marad jövő idényre is. Legalbb kicsit itt viszakapom amit az Eagles elszenvedek idén, bár az egyik BL címet és Madrid elleni győzelmet is odaadnám végre egy SB gyűrűért.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
A mai meccs is bebizonyította hogy ezt a Barcát csak egy olyan csapat lesz képes dominálni amelyik a labdatartásban és összjátékban is jobb nála= akár milyen furán hangzik de csak egy jobban "játszó" csapat lesz képes megverni őket, egy brusztolásra épülő játék maximum egy-két mérkőzésre lehet elég. Akik meg játékban megverik ezt a Barcát még meg sem születtek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy öszeesküvés elméletem: JM tudva, hogy van hat pont előny ezen a meccsen most nem spirázta magát ha kikapnak van még 3 és a Barca is hullajt el pontot a többi cspat meg nekik idén nem ellenfél a végső bajnoki cím a lényeg, ő képes a cél érdekében a presztízst feladni. Egyébként sztem Higyanyt és Benzemát együtt kellett volna kezdetni akkor húúzósabb.
dande
És ez neki hol volt jó? 😀 Mert ok, leadja a meccset és kiáll a B csapattal akkor megértem, de így, hogy kikaptak a legjobb csapattal akkor már (az elméleted szerint) játszhattak volna győzelemre 😛zolika26
Az túl látványos lett volna 😊 , egyébként ez nyilván csak fantazmagória de tényleg nem értem miért nyertünk ilyen látszólag! félgőzzel.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akkor nem voltam elég uptodate, nem tudtam, hogy volt egy sérülése. Viszont azt kinőhetné már, mert jó lenne még látni normális formában focizni.szaba
hát igen. pedig kezdett emlékeztetni az aranylabdás korszakára,öröm volt nézni a játékát. mondjuk most is többet láttam benne,mint Özilbenmaximilien
+1
Ma kibaszott gyengén játszottunk az utolsó 89. percben. Megérdemelt vereség, ha Valdes védett volna nálunk lett volna egy laza 6-7.
Khedirát is elfelejthetnénk, tudom nem rajta ment el a meccs, de kb. Lass vol a legjobb mezőnyjátékosunk, meg ugye Kaká, CR nagyon gyenge volt nem is értem, mindenesetre bízom benne, hogy a kiscsapatok ellen még szerzünk előnyt a barcával szemben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Van egy öszeesküvés elméletem: JM tudva, hogy van hat pont előny ezen a meccsen most nem spirázta magát ha kikapnak van még 3 és a Barca is hullajt el pontot a többi cspat meg nekik idén nem ellenfél a végső bajnoki cím a lényeg, ő képes a cél érdekében a presztízst feladni. Egyébként sztem Higyanyt és Benzemát együtt kellett volna kezdetni akkor húúzósabb.
dande
És ez neki hol volt jó? 😀 Mert ok, leadja a meccset és kiáll a B csapattal akkor megértem, de így, hogy kikaptak a legjobb csapattal akkor már (az elméleted szerint) játszhattak volna győzelemre 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt magyarázza meg nekem valaki, hogy miként nyertük meg pláne kettővel 😛 Iniestan Xavin Puyolon meg néha Messin esetleg Sanchezen kívül elég gázok voltunk. Ha kicsit szerencsésebb a Madrid akkor nyer. Amit egy két színészünk bemutatot ma az sem tetszett és valóban Messit némi rosszindulattal ki lhetett volna állítani,

Van egy öszeesküvés elméletem: JM tudva, hogy van hat pont előny ezen a meccsen most nem spirázta magát ha kikapnak van még 3 és a Barca is hullajt el pontot a többi cspat meg nekik idén nem ellenfél a végső bajnoki cím a lényeg, ő képes a cél érdekében a presztízst feladni. Egyébként sztem Higyanyt és Benzemát együtt kellett volna kezdetni akkor húúzósabb.

Azért örülök, hogy nyertünk na 😛
több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
Akkor nem voltam elég uptodate, nem tudtam, hogy volt egy sérülése. Viszont azt kinőhetné már, mert jó lenne még látni normális formában focizni.szaba
hát igen. pedig kezdett emlékeztetni az aranylabdás korszakára,öröm volt nézni a játékát. mondjuk most is többet láttam benne,mint Özilben

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Mindkét csapatban kellemeset csalódtam, a Barcánál most úgy gondolták h stadionban vannak és nem színházban, a Realnál meg szintén rájöttek h stadionban vannak és nem egy ketrecharcon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
mert sérülten nehéz játszani?maximilien
Mondjuk most azért jópár hete semmi baja, de alig kap lehetőséget. Pedig mikor kap, akkor sem rossz.szaba
ez ilyen formában nem igaz. 1hónapig volt sérült és az előző héten játszott újra először. mielőtt megsérült, kiszorította Özilt a kezdőből.maximilien
Akkor nem voltam elég uptodate, nem tudtam, hogy volt egy sérülése. Viszont azt kinőhetné már, mert jó lenne még látni normális formában focizni.
több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
nem értem miért nincs helye a Madridban.
szaba
mert sérülten nehéz játszani?maximilien
Mondjuk most azért jópár hete semmi baja, de alig kap lehetőséget. Pedig mikor kap, akkor sem rossz.szaba
ez ilyen formában nem igaz. 1hónapig volt sérült és az előző héten játszott újra először. mielőtt megsérült, kiszorította Özilt a kezdőből.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
nem értem miért nincs helye a Madridban.
szaba
mert sérülten nehéz játszani?maximilien
Mondjuk most azért jópár hete semmi baja, de alig kap lehetőséget. Pedig mikor kap, akkor sem rossz.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
na végre valami box

több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
nem értem miért nincs helye a Madridban.
szaba
mert sérülten nehéz játszani?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Azért az komoly, hogy Villa rotációs ember lett. Kár ezért, most a 4. nagyon kellett volna.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Boateng üzeni, hogy
http://www.youtube.com/watch?v=wOd9to20vnI
ennyi 😛Stez
Mi ez gólszépségverseny? 😛 Tudtommal még mindig az a csapat nyer, amelyik a többet, nem pedig amelyik a szebbet rúgja.szaba
Nem, ez alázás 😛
Majd ha kelleni fog, mi rúgjuk a többet, a 2-3-nak nem volt tétje 😛Stez
Amikor igazán kell rúgunk 4-et és kapunk 0-át úgy, hogy csússzon bele szép is 😉 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnálom Kakát, mert óriási kedvencem az ember, nem értem miért nincs helye a Madridban.
KPB-nek üzenem: 2-3
Puyolt jó hogy dicsértem, el is csúszott.szaba
Boateng üzeni, hogy
http://www.youtube.com/watch?v=wOd9to20vnI
ennyi 😛Stez
Mi ez gólszépségverseny? 😛 Tudtommal még mindig az a csapat nyer, amelyik a többet, nem pedig amelyik a szebbet rúgja.szaba
Nem, ez alázás 😛
Majd ha kelleni fog, mi rúgjuk a többet, a 2-3-nak nem volt tétje 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Kaká formába se tud lendülni, mivel sosem játszatják rendesen, szóval ennyi, jah, ez itt el is dőlt.
Így egyértelművé vált, hogy Kevin-Prince Boateng a világ legjobb játékosa. 😛
Ő még a Barcát is oktatni tudta 😛Stez
Sajnálom Kakát, mert óriási kedvencem az ember, nem értem miért nincs helye a Madridban.
KPB-nek üzenem: 2-3
Puyolt jó hogy dicsértem, el is csúszott.szaba
Boateng üzeni, hogy
http://www.youtube.com/watch?v=wOd9to20vnI
ennyi 😛Stez
Mi ez gólszépségverseny? 😛 Tudtommal még mindig az a csapat nyer, amelyik a többet, nem pedig amelyik a szebbet rúgja.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha hagynák Kakát játszani, ő lenne még ilyen. De így neki is nehéz. Puyol amúgy ma se kicsit játszik.szaba
Kaká formába se tud lendülni, mivel sosem játszatják rendesen, szóval ennyi, jah, ez itt el is dőlt.
Így egyértelművé vált, hogy Kevin-Prince Boateng a világ legjobb játékosa. 😛
Ő még a Barcát is oktatni tudta 😛Stez
Sajnálom Kakát, mert óriási kedvencem az ember, nem értem miért nincs helye a Madridban.
KPB-nek üzenem: 2-3
Puyolt jó hogy dicsértem, el is csúszott.szaba
Boateng üzeni, hogy
http://www.youtube.com/watch?v=wOd9to20vnI
ennyi 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Mondjuk továbbra sem kifejezetten erős ez a Madrid, nem tudom, hogy miért szarik tőlük a fél világ, még mi is elegek lennénk egy ikszre 😊
Semmi átütőerő sincs a csapatban, ha Ronaldo jó, akkor nyernek, de ő meg ma fos, így ennyi. Nincs senki más, aki a hátán tudná vinni a csapatot. A Barcánál van, nem csak Messi tudja ezt. Aztán Ronaldo lesérül és jön a Colts felvonás 😊Stez
Ha hagynák Kakát játszani, ő lenne még ilyen. De így neki is nehéz. Puyol amúgy ma se kicsit játszik.szaba
Kaká formába se tud lendülni, mivel sosem játszatják rendesen, szóval ennyi, jah, ez itt el is dőlt.
Így egyértelművé vált, hogy Kevin-Prince Boateng a világ legjobb játékosa. 😛
Ő még a Barcát is oktatni tudta 😛Stez
Sajnálom Kakát, mert óriási kedvencem az ember, nem értem miért nincs helye a Madridban.
KPB-nek üzenem: 2-3
Puyolt jó hogy dicsértem, el is csúszott.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk továbbra sem kifejezetten erős ez a Madrid, nem tudom, hogy miért szarik tőlük a fél világ, még mi is elegek lennénk egy ikszre 😊
Semmi átütőerő sincs a csapatban, ha Ronaldo jó, akkor nyernek, de ő meg ma fos, így ennyi. Nincs senki más, aki a hátán tudná vinni a csapatot. A Barcánál van, nem csak Messi tudja ezt. Aztán Ronaldo lesérül és jön a Colts felvonás 😊Stez
Ha hagynák Kakát játszani, ő lenne még ilyen. De így neki is nehéz. Puyol amúgy ma se kicsit játszik.szaba
Kaká formába se tud lendülni, mivel sosem játszatják rendesen, szóval ennyi, jah, ez itt el is dőlt.
Így egyértelművé vált, hogy Kevin-Prince Boateng a világ legjobb játékosa. 😛
Ő még a Barcát is oktatni tudta 😛