Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Vidic szezonjának végeHabi
a szezonnak vége

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Vidic szezonjának vége


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szombat délután mindenki kapcsoljon az espn-re a 2 playoff elődöntőre.

14:30 CET
NCAA Championships
Division I Men's Soccer Semifinal #1 - Charlotte vs #2 Creighton

16:30 CET
NCAA Championships
Division I Men's Soccer Semifinal #2 - #13 UCLA vs #1 North Carolina

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Legalább remélem észbe kap Fergi és hozza Sneijdert :p
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Égert a Diósgyőr és a Kecskemét vinné 😂 😂 Végre jó lesz a védelmünk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ahogy évek óta, úgy idén is: http://www.youtube.com/watch?v=QCD8XUpsS8c&feature=player_embedded

ez is a Ferencváros!!!

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sry, de egy kis off így a nagy BL lázba:
Pénzbüntetéssel sújtotta a Békéscsabai Előre FC vezetősége a Ferencváros elleni kupamérkőzésen Martin Kleinnek súlyos sérülést okozó Balogh Miklóst, aki az esetet követően egy közösségi oldalon hencegett tettével.
Hirdetés
A klub elöljárói a pénzbüntetés mértékét nem hozták nyilvánosságra.

érdekes bazzmeg, nemrég azt mondták, h nem fogják megbüntetni, Pásztor is védte...akkor??

igazad van JC6, tuti miattam van... 😀

|
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
néztem az egyik haverommal a Bayern meccset és nagyon drukkoltunk Silváéknak, de ugye ez nem jött össze. utána nézzük NSO-n, h kiesett a MU.
WTF???
végre....egyszer ilyen is történik.

azért így rendesen megnő az EL presztízse. MU, Valencia, Ajax(én nekem az ő játékuk tetszett a legjobban), City, Tottenham(őket ugye lehet hogy kiveri a Rubin, PAOK páros), Lazio, Sporting, PSG, Schalke, Atletico, Udinese, Porto, Olympiakos, Besiktas

mint láthatjuk az Anderlecht a favorit.
Group L
Clubs P W D L F A +/- Pts
1 RSC Anderlecht 5 5 0 0 13 2 11 15
2 FC Lokomotiv Moskva 5 4 0 1 11 6 5 12
3 SK Sturm Graz 5 1 0 4 4 11 -7 3
4 AEK Athens FC 5 0 0 5 5 14 -9 0

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
ha ebből a csoportból nem jutottunk tovább akkor jobb is.

pl hogy miért nincs egy minőségi ember a középpályán, se szélen se középen az előrejátékban, és hogy ez milyen

chelsea-real döntőnek szurkolok innentől. legalább nyugodt tavasz lesz.gabtsi
de amikor valamikor 1 éve elsütöttem itt ezt, akkor hogy meg lettem találva, hogy Fletcher meg Carrick Klasszis (nagybetűvel).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Szenzációsat szurkoltak a svájciak végig, és végre volt piró BL-meccsen 😊 Remélem büntet az MLSZ 😂

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Az Öreg januárban belekotor a pénzeszsákba...igazol egyet-kettőt...majd a tavaszt mint mindig végig daráljuk...
FA kupát rég nyertünk...a PL-ben a city-t befogjuk + nyerünk egy EL-t... :cool:
Azt hiszem ez feledteti majd ezt a baseli rémálmot...

Egyébként ebben a szezonban nem tudtuk volna megfogni a Barcát, de sanszos hogy a Realt sem...


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én meg nem tudom minek kell a BLre első számúként tekinteni. A bajnokság mindenek előtt van, az FA-t meg tönkretették az olyan csapatok, mint a MU, Arsenal, Chelsea stb. Sajnos.tüsi91
Nem elsőszámú a BL, nyilván, de akkor is: a United és az Európa-liga?vassadi
Megannyiszor elmondtam már, de a Unitednál voltak olyan korzsakok (nem 1-2 éves), amikor nemhogy egy európai kupasorozatnak, de egy középmezőnbyeli helynek is örültek.

Lehet nem könnyű lenyelni, ezt a BL kiesést, de sokkal nehezebb lesz, egy bajnoki 2. helyet pl. a City mögött, főleg ha még az FAben is kicsapnak minket. Nem mellesleg egy EL győzelem is jól mutatna a szezon végén.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
zoli26: figyelj, innen könnyű okoskodnunk...szerintem egyik gólban sem volt benne...

10 ember ellen nagyon könnyű focizni, főleg egy Lyon-nak..a Zagreb-nek esélye sem volt, csoda, hogy csak 7 lett. a RM ellen is 9 ember volt, és úgy rémlik volt még kiállításuk valamelyik másik csoportmeccsen. nagyon összetett dolog, fejben feladták, stb. legnehezebb csoport, sanszos volt, hogy pontjuk se lesz. be is jött.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha ebből a csoportból nem jutottunk tovább akkor jobb is.

így legalább lesz idő elgondolkodni néhány dolgon, pl hogy miért nincs egy minőségi ember a középpályán, se szélen se középen az előrejátékban, és hogy ez milyen hatással van a támadójátékra. nonszensz, hogy nem tudunk gólt rúgni, ez a szenvedés viszont kevésbé fájt mint egy geci nagy pofon a playoffban, amire simán ráfutottunk volna.

chelsea-real döntőnek szurkolok innentől. legalább nyugodt tavasz lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát amit ez a zágrábi kapus csinált az egy vicc...zolika26
mit csinált? szinte sakk - matt volt mind a 7, kivéve talán az első 2 (mák)... miről beszélsz te?JC6
kb. 4 gól védhető lett volna, vagy igaz csak 3 és a +1 az ahol utolsó emberként adták el a labdát a horvátok, hát maradjunk abban, hogy az Ajax-szal eléggé kibasztak, mind a Zagreb, mind a portugál bírók


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A Premier League a legjobb bajnokság mind közül, ez ma kiderült 😂empty taxi
Az olasz meg a leggyengébb 😛 (igen, az olasz bajnokságból vannak a legtöbben a 16 között 😀 )


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan


ennyi. 😀 😀

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De király volt ez a mai BL forduló! Továbbjutott a CSZKA, és kiesett a MU és a City is. 😀

Jah, és Macheda újfent bizonyította klasszisát. 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát amit ez a zágrábi kapus csinált az egy vicc...zolika26
mit csinált? szinte sakk - matt volt mind a 7, kivéve talán az első 2 (mák)... miről beszélsz te?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A Premier League a legjobb bajnokság mind közül, ez ma kiderült 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem elsőszámú a BL, nyilván, de akkor is: a United és az Európa-liga?vassadi
onnan is ki lehet esni, ne aggódj 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én meg nem tudom minek kell a BLre első számúként tekinteni. A bajnokság mindenek előtt van, az FA-t meg tönkretették az olyan csapatok, mint a MU, Arsenal, Chelsea stb. Sajnos.tüsi91
Nem elsőszámú a BL, nyilván, de akkor is: a United és az Európa-liga?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ilyen elkúrt meccset még Unitedtól nem láttam, nem lehet mindig nyerni, nem is elvárás de hogy ne SZOPJUNK egy nálunk 100x gyengébb csapat ellen tétmeccsen az elvárható mindig és minden körülmények között. Esküszöm olyan volt a meccs mintha most a meccs után szóltak volna Fergie-nek hogy "figyu ez nem felkészülési volt". Erre ő felnéz a kivetítőre: "shit, ennyi lett az eredmény?!" - na pont ilyen taktikai húzások voltak.davemayer
Egyetértek.

Nem lehet bojkottálni az EL-t?... Nem tudok úgy tekinteni rá, mint komoly versenysorozat, mert minden egyes meccsen az lesz a fejemben, hogy nem a BL-ben játszunk... 😐 Nem valószínű, hogy megnyertük volna, de ott lenne a helyünk (nem az idei csoportkörben nyújtott teljesítmény alapján).

Ebben a helyzetben még az sem vigasztal, hogy a City is elbukott. A manchesteri házidöntő amúgy szerintem kizárt, még ha külön ágra is kerül a két csapat.vassadi
Én meg nem tudom minek kell a BLre első számúként tekinteni. A bajnokság mindenek előtt van, az FA-t meg tönkretették az olyan csapatok, mint a MU, Arsenal, Chelsea stb. Sajnos.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hát amit ez a zágrábi kapus csinált az egy vicc...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ilyen elkúrt meccset még Unitedtól nem láttam, nem lehet mindig nyerni, nem is elvárás de hogy ne SZOPJUNK egy nálunk 100x gyengébb csapat ellen tétmeccsen az elvárható mindig és minden körülmények között. Esküszöm olyan volt a meccs mintha most a meccs után szóltak volna Fergie-nek hogy "figyu ez nem felkészülési volt". Erre ő felnéz a kivetítőre: "shit, ennyi lett az eredmény?!" - na pont ilyen taktikai húzások voltak.davemayer
Egyetértek.

Nem lehet bojkottálni az EL-t?... Nem tudok úgy tekinteni rá, mint komoly versenysorozat, mert minden egyes meccsen az lesz a fejemben, hogy nem a BL-ben játszunk... 😐 Nem valószínű, hogy megnyertük volna, de ott lenne a helyünk (nem az idei csoportkörben nyújtott teljesítmény alapján).

Ebben a helyzetben még az sem vigasztal, hogy a City is elbukott. A manchesteri házidöntő amúgy szerintem kizárt, még ha külön ágra is kerül a két csapat.