Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
ki fog esni a United. Fergie meg elgondolkodhatna ezen a taktikán...

büdös makker...áááááááá b+ kész milyen szar ez így

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben eszembe jutott egy vicc tudom az egy másik topic de idevág: Melyik focicsapatot nézhetjük madárnak?

Hát az (E)MU-t. bocs
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
City megy 2-0-ra, ha minden igaz

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ajaxnak még mázlija sincs amilyen kapufát rúgtak...Közben azzal, hogy a Lyon beindult 2 gólra került az Ajax a kieséstől


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂dande
Közben már javítottam az előző hsz.-t.vassadi
Ok de azért nem törlöm 😛
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂dande
Közben már javítottam az előző hsz.-t.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:Keano
Nyerni kell, mert az egymás elleni eredmény az első "tiebraker", és ugyan az odavágó is döntetlen lett, de a Basel három gólt szerzett idegenben.vassadi
De bakker az egy pont előny X esetén is egy pont előny mi van ezen számolni való????????? 😂
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
De. 9 pontunk van, a baselnek 8.Duff
Elnéztem, úgy emlékeztem, hogy a Basellel állunk azonos pontszámmal. Akkor pláne "kényelmes" helyzetben vagyunk...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:Keano
Nem elég.Stez
A mai forduló előtt:
Benfica 9 pont
MU 9 pont
Basel 8 pont....x esetén ezen mi nem elég..... 😂


több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:Keano
Nem elég.Stez
De. 9 pontunk van, a baselnek 8.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De Sousa Miranda egy isten, szerintem ők is megrakták mixen a realt 2.3as szrzóra 😀😀😀DDDDDDDDDDDD

Ha a MU kikap jól tudom hogy ennyi volt nekik a BL idén?eaglesmcnabb
Jól tudod
Hát ez a két nem megadott gól siralmas...kb vezethetne az Ajaxzolika26
szünetben Mou' jól kiosztja a srácokat. Benzema adja a legjobb labdákat, ez midnent elárul a kpályánkról, nem beszélve hogy végignézzük amint Sulejmani besétál a saját térfeléről a tizenhatosig, majd lő... A Lyon is egy vicc, nagyarányú győzelem kellene nekik a továbbjutáshoz, erre emberelőnyben 1-1 a félidőben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:Keano
Nem elég.

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Jó az X és az elég a továbbjutáshoz.... :cool:


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
nem tudom hogy nézed-e a meccset de olyan mintha a United a pályán se lenne, Rooney van egyedül elől, ő meg totálisan formán kívül van. Amikor támadunk azt is 3-4 emberrel tesszük 8 ellenében. Félidőben én tutira hoznám Berbatovot mert ide pont a 16oson belüli érkezés/befejezés hiányzott eddig, Rooney nem lesz elég...

Ez megalázóbb lesz mint a Benfica elleni volt, ezt a Bázelt sok csapat simán ütné. Fergie vedd elő a gyógyszered és a hajszárítód.davemayer
Természetesen nézem, és én is látom, hogy nem túl biztató a helyzet, de csak magamat tudom ismételni: ezt valahogy meg fogjuk nyerni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mellesleg jó lenne nézni a csapatot az ELben tavasszal.tüsi91
Valahogy nem tudom elképzelni a BL egyenes kieséses szakaszát nélkülünk, és hogy tavasszal majd csütörtökönként kell leülni a TV elé, ha MU-meccset akarunk nézni. Behúzzuk...vassadi
Pedig megérdemelnétek végre, hogy a fasz túlsó végére kerüljetek.
Folyamatosan alibiztek csoportmeccseken, majd az utolsó, utolsó előtti meccseken elkezdtek játszani, ha baromira muszáj. Várható volt, hogy egyszer rá fogtok fizetni, nem is csodálkoznék, ha most lenne ez. Mondjuk erről a Unitedről nem is tudom elképzelni, hogy annyira felszívja magát, hogy eljusson mondjuk a legjobb 4-be, hacsak nem kap valami überkönnyű sorsolást, de azért azt kétlem most.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ha a MU kikap jól tudom hogy ennyi volt nekik a BL idén?eaglesmcnabb
Még egy döntetlennel is.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Mellesleg jó lenne nézni a csapatot az ELben tavasszal.tüsi91
Valahogy nem tudom elképzelni a BL egyenes kieséses szakaszát nélkülünk, és hogy tavasszal majd csütörtökönként kell leülni a TV elé, ha MU-meccset akarunk nézni. Behúzzuk...vassadi
nem tudom hogy nézed-e a meccset de olyan mintha a United a pályán se lenne, Rooney van egyedül elől, ő meg totálisan formán kívül van. Amikor támadunk azt is 3-4 emberrel tesszük 8 ellenében. Félidőben én tutira hoznám Berbatovot mert ide pont a 16oson belüli érkezés/befejezés hiányzott eddig, Rooney nem lesz elég...

Ez megalázóbb lesz mint a Benfica elleni volt, ezt a Bázelt sok csapat simán ütné. Fergie vedd elő a gyógyszered és a hajszárítód.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
De Sousa Miranda egy isten, szerintem ők is megrakták mixen a realt 2.3as szrzóra 😀😀😀DDDDDDDDDDDD

Ha a MU kikap jól tudom hogy ennyi volt nekik a BL idén?eaglesmcnabb
Jól tudod
Hát ez a két nem megadott gól siralmas...kb vezethetne az Ajax


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De Sousa Miranda egy isten, szerintem ők is megrakták mixen a realt 2.3as szrzóra 😀😀😀DDDDDDDDDDDD

Ha a MU kikap jól tudom hogy ennyi volt nekik a BL idén?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
nem igaz hogy a 20. bazel 16-oson belül csorgó labdát is ezek a "labdazsonglőrök" bikázzák ki... nagyon szarul van összerakva a United, pont egy ilyen csapat ellen kezdetném Berba-t...davemayer
sérült, megha egészséges lenne akkor se játszana

bezzeg ha Hernandez egészséges lenne, stabil helye van, holott semmivel nem szolgál rá
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mellesleg jó lenne nézni a csapatot az ELben tavasszal.tüsi91
Valahogy nem tudom elképzelni a BL egyenes kieséses szakaszát nélkülünk, és hogy tavasszal majd csütörtökönként kell leülni a TV elé, ha MU-meccset akarunk nézni. Behúzzuk...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
nem igaz hogy a 20. bazel 16-oson belül csorgó labdát is ezek a "labdazsonglőrök" bikázzák ki... nagyon szarul van összerakva a United, pont egy ilyen csapat ellen kezdetném Berba-t...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ajax-Real 0-1 úgy, hogy már 2 szabályos Ajax gólt nem adtak meg....közben vezet a city 😐zolika26
Nagyon helyes, a City menjen csak tovább. 😊

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ajax-Real 0-1 úgy, hogy már 2 szabályos Ajax gólt nem adtak meg....közben vezet a city 😐


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Leszarom, ha kiesünk a BLből, ha idén hoznánk egy FA kupát. A BLnek nagy szerepe van abban, hogy az FA kupa ennyire elértékelenedett. Mellesleg jó lenne nézni a csapatot az ELben tavasszal.