Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Rooney b+... ez tuti benne lesz a szilveszteri összeállításban...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jíháá, nyal a MÚ, végre valami meglepi 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Digi:
Nani lövése után.
"Evra lő messziről - fölé. Az 500. meccsét játssza, ő a 9. portugál, aki átlépi ezt a számot". 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ha a City kiesik, akkor a MÚ baszhatja a PL-t 😊Stez
És ha mi is kiesünk? 😊 1-0 a Baselnek...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
PLt lesz.rom magasról 😛 , essen ki a City, tavasszal nehezebb lesz bárkinek ellenük a BLben.
bár ha lenne egy MU-Barca, City-Real akkor oké... 😀 😀 😀

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A jó öreg Tchana. Itt volt a Lokiban, alibi az egész srác, lőtt 1 gólt kb. első meccsén és annyi is volt....Kifújt 😂 😂

Más, ma már tartalékolhatunk a City ellen :cool: rem a Napoli nyer és kiesik a City. Tavasszal még sok csapatnak is meggyűlhet a baja velük, ki kell ejteni őket most.Kroos
ha a City kiesik, akkor a MÚ baszhatja a PL-t 😊
én annak örülnék, ha a City most nem esne ki, később meg a PL-t azért mindenképpen húzza be 😛

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A jó öreg Tchana. Itt volt a Lokiban, alibi az egész srác, lőtt 1 gólt kb. első meccsén és annyi is volt....Kifújt 😂 😂

Más, ma már tartalékolhatunk a City ellen :cool: rem a Napoli nyer és kiesik a City. Tavasszal még sok csapatnak is meggyűlhet a baja velük, ki kell ejteni őket most.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Divat, ez mind miattad van. Azért ítélik el állandóan a Ferencvárost, mert beszivárgott a fórumra valaki az MLSZ-ből és miattad büntetik szeretett csapatodat 😀 Örülj, hogy csak 80 ezer vagy mennyi 😀

Szerintem, ha nem lenne FTC, akkor is büntetnék őket, mert csak. Az a Divat.

😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oh Tchana még kis hazánkban? 😀 😀 😀Asbee
mesél valamilyen történetet 😀

Divat, azt ne mondd, hogy Arany és Wolfe eltiltása nem volt jogos annó...Hurka
Debrecenből jött hozzánk ugyebár, előtte Loki kupadöntője még talán rajta ment el. Igaz nálunk nem volt rossz 1-2 gólt rúgott és ennyi, de ahogy nézem azóta hozza a szokásos formáját. 😀 Néha kegyetlen dolgokat művelt, volt, hogy a kapufát is ki akarta cselezni. Meg ahogy emlékszem bulikat sem vetette meg 😂 Igazából semmi különlegeset nem alkotott, de vmiért mégis megragadt bennem 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Oh Tchana még kis hazánkban? 😀 😀 😀Asbee
mesél valamilyen történetet 😀

Divat, azt ne mondd, hogy Arany és Wolfe eltiltása nem volt jogos annó...Hurka
mondtam egy szóval is iet? csak tudod eza qrva kettős mérce bassza már egy jó ideje a csőrömet, és érdekes módon mindig mi vagyunk a fasz rossz oldalán...na mind1 biztos én vok a túl naív...

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Oh Tchana még kis hazánkban? 😀 😀 😀Asbee
mesél valamilyen történetet 😀

Divat, azt ne mondd, hogy Arany és Wolfe eltiltása nem volt jogos annó...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Tevezzel már legalább egy hete megegyezett a Milan. 😉
A gond a Cityvel volt eddig is, mivel ők eladni akarták mindenképpen, nem kölcsönbe adni. De tegnap állítólag a Cityvel is megegyeztünk, így Ibra módra kölcsönbe hozzuk, majd a szezon végén 20 milliót pengetünk érte, 3 évre fog jönni. :cool: Habár a BL-ben nem játszhat még ebben a szezonban, de Robinhot szerintem vissza fogjuk passzolni a Santosba.
Cassano meg január-februártól kezdhet el futni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oh Tchana még kis hazánkban? 😀 😀 😀Asbee
nyáron jött vissza görögországból

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jah, és menjen a fenébe a Dortmund.....
Megyeriék továbbjutásának nagyon szurkoltam. 😕Schleck
szerintem az EL-ben messzebbre jutnak majd...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jah, és menjen a fenébe a Dortmund.....
Megyeriék továbbjutásának nagyon szurkoltam. 😕

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oh Tchana még kis hazánkban? 😀 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A FEB az FTC-Békéscsaba mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt pirotechnikai eszköz használat miatt az FTC-t, mint visszaesőt 80.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

A FEB a Békéscsaba – FTC mérkőzésen rendezési hiányosságok és a hazai szurkolók részéről történt rasszista megnyilvánulások miatt a Békéscsabát kötelezi, hogy a soron következő 2 MK országos főtábla mérkőzésen az előírt rendezői létszámot 15-15 fővel felemelje, ezen mérkőzéseken 1-1 szövetségi ellenőrt fogadjon és eljárási költségeiket viselje, továbbá 80.000 Ft pénzbüntetést megfizessen. Az FTC a biztonsági szabályzat előírásainak be nem tartásáért, mint visszaeső 50.000 Ft pénzbüntetést kapott.
Jimmy Jones Tchana (Békéscsaba), mint visszaeső, 2 soron következő Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltás
Jova Levente (FTC) 1 soron következő Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltás.

ki gondolta volna...két fészbúkmatyi meg tovább röhöghet a markába - bezzeg Wolfe-ot és Aranyt el tudták anno meszelni, eza csillebérci fasz meg tovább "játékvezetősködhet"....vicckategória

|
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Romeut ugye vissza kell adnunk ha a barca igényt tart rá? :\kristof
Jah, ez a nagy szopás. 10 millióért visszavehetik a szezon végén, vagy 15-ért két szezon múlva. Sajnos szerintem nem lesznek hülyék és vissza fogják venni.Schleck
Azon múlik, hogy lesz-e helye. 2 év múlva sanszos, hogy jön Keita helyére, de Busquets sem olyan meggyőző idén.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Romeut ugye vissza kell adnunk ha a barca igényt tart rá? :\kristof
Jah, ez a nagy szopás. 10 millióért visszavehetik a szezon végén, vagy 15-ért két szezon múlva. Sajnos szerintem nem lesznek hülyék és vissza fogják venni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem is tetszett a mai produkció 😊
Romeut ugye vissza kell adnunk ha a barca igényt tart rá? :\
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kurva jól játszik a Chelsea, mint általában, mikor a kispadon van Lamps. Egyszerűen nincs aki lassítja a csapat játékát és így ez a gyors, fiatalos játék nagyon bejön nekem. Az idei három igazolás közül kettő, Romeu és Mata is rohadtul tetszik. 😊Schleck
Romeunak van esélye, hogy hosszabb távon is kezdő legyen?Pocs
Nem tudom, hogy ki szoríthatná ki nagyon mostanában. Villas-Boasnál már most ő élvez bizalmat Mikel helyett, Essien pedig egyre sérülékenyebb, és hosszú távon már sajnos lehet, hogy nem lehet vele számolni. Ha egy egészséges jó formájú Essien visszatér még, akkor ő kiszoríthatja szerintem, de másról nem hinném. És ha egyszerre csak az egyikőjük játszik, akkor szerintem Meirelesnél is jobb már most.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
2-2 Plzenben úgy, hogy az utolsó 5 percben kaptunk két gólt, de a végén már én is a cseheknek szurkoltam, szimpatikus kiscsapat. Nem tudom mikor volt utoljára, hogy egy 16 éves srác játszott nálunk, gondolom most 4-5 évig nem látjuk, ha egyáltalán látjuk még valaha nálunk...
Közben jött Maxi Lopez és elvileg Tevez is. Elég komoly csatársorunk lesz a 0 középpályánk mellé


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Kurva jól játszik a Chelsea, mint általában, mikor a kispadon van Lamps. Egyszerűen nincs aki lassítja a csapat játékát és így ez a gyors, fiatalos játék nagyon bejön nekem. Az idei három igazolás közül kettő, Romeu és Mata is rohadtul tetszik. 😊Schleck
Romeunak van esélye, hogy hosszabb távon is kezdő legyen?

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Éljen Plzen!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kurva jól játszik a Chelsea, mint általában, mikor a kispadon van Lamps. Egyszerűen nincs aki lassítja a csapat játékát és így ez a gyors, fiatalos játék nagyon bejön nekem. Az idei három igazolás közül kettő, Romeu és Mata is rohadtul tetszik. 😊