Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Rooney is épp olyan szar formában van, mint mindenki más. Nem értem minek kell egyből úgy beszélni, mint ha az apokalipszis lenne. A kulcsembereknek nem megy, SAF is bele-bele hibázik. Most nem tesz a csapat annyit, hogy szerencséje legyen. Ezek a srácok az év elején szétaláztak mindenkit aki szembe jött. Visszakell térni az alapokhoz, kell egy önbizalom növelő sima gőyzelem.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
bye-bye united 😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Hogy őszinte legyek teljesen megérteném Rooney-t ha elmenne. Tavaly megígérték neki hogy nem hullik szét a csapat és köré építenek egy új ütőképes csapatot de mint az látható ez (az egész szezont nézve és nem az elején a parádét) nem történt meg, hiányzik a fazon a csapat játékából, 1 játékos akár középpályán akár csatárposzton aki képes összejátszani Roo-val. Ma az történt hogy kiadtuk a szélre és íveltük az egy szem Rooney-ra és ezt úgy hogy a 9. (!) perctől folyamatosan hátrányban voltunk. Ilyen elkúrt meccset még Unitedtól nem láttam, nem lehet mindig nyerni, nem is elvárás de hogy ne SZOPJUNK egy nálunk 100x gyengébb csapat ellen tétmeccsen az elvárható mindig és minden körülmények között. Esküszöm olyan volt a meccs mintha most a meccs után szóltak volna Fergie-nek hogy "figyu ez nem felkészülési volt". Erre ő felnéz a kivetítőre: "shit, ennyi lett az eredmény?!" - na pont ilyen taktikai húzások voltak.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem egészen erre gondoltam. 😐 Az 1-6 "komolytalan" volt, de ez gáz. Európa-liga - ez nem a United...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
United miatt buktam egy ezresből 31 ezret. ez a nem mindegy, tutira vettem hogy nyerünk legalább 2-1redavemayer
hétvégén nyerjünk a Wolves ellen, azok ellen mindig vért hugyozunktüsi91
ilyet még nem mondtam egy United meccs kapcsán: ÉS KI FOG GÓLT LŐNI???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor fogunk mi ilyet magyar csapattól látni????? Nem kell válaszolni 😛

Kisvanek egyébként szívesen...dande
kösz, bocs csak nem volt időm beírni, mert nem akartam elkapcsolni a végéigkisvanek4
Ok no problem 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
United miatt buktam egy ezresből 31 ezret. ez a nem mindegy, tutira vettem hogy nyerünk legalább 2-1redavemayer
hétvégén nyerjünk a Wolves ellen, azok ellen mindig vért hugyozunk
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Jones a gólszerző...mondjuk nem oszt nem szoroz
Az Öreg ezt kegyetlenül elba...ta, de az bizots hogy nem ez volt az uccsó Bl meccse...mondjuk EL-t nem nyert még..itt az ideje.. :cool:

Rooney most bekurvul és elmegy a madridba 70 misiért... :rolleyes:


több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Mikor fogunk mi ilyet magyar csapattól látni????? Nem kell válaszolni 😛

Kisvanek egyébként szívesen...dande
kösz, bocs csak nem volt időm beírni, mert nem akartam elkapcsolni a végéig
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
United miatt buktam egy ezresből 31 ezret. ez a nem mindegy, tutira vettem hogy nyerünk legalább 2-1re

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor fogunk mi ilyet magyar csapattól látni????? Nem kell válaszolni 😛

Kisvanek egyébként szívesen...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
mi?davemayer
ez a fergie utolsó BL meccs 😊.tüsi91
nézd szegény már tényleg kezd kihagyni néha, nem fogom sosem szidni, ha még 10 évet ül a padon és nem nyerünk semmit akkor is isten lesz, csak az ilyen teljesen eltaktikázott meccsektől féltem, nem kéne leégetnie magát szerintem. Maradjon meg annak fejben amilyen volt.davemayer
taktikázott el meccset abban a 3 évben mikor összvissz egy FAt nyertünk 03-06 közt, taktikázott el meccset nem egyet 95ben mikor a Rovers beelőzött minket. SZtem csak szar passzban vannak főleg a kulcsemberek.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Macheda adott egy gólpasszt.

SAF menjen, jöjjön a helyére Solskjaer 😀 Mondjuk az EL-ben legalább SAF tesztelgetheti az ilyen gyökér Machedákat.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Gyengék elhullanak 😀.

Legalább idén nem szarjuk le az FAt.

Dave neked szokásod ez? 😀tüsi91
mi?davemayer
ez a fergie utolsó BL meccs 😊.tüsi91
nézd szegény már tényleg kezd kihagyni néha, nem fogom sosem szidni, ha még 10 évet ül a padon és nem nyerünk semmit akkor is isten lesz, csak az ilyen teljesen eltaktikázott meccsektől féltem, nem kéne leégetnie magát szerintem. Maradjon meg annak fejben amilyen volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Épp be akartam írni a második Basel gól előtt sztem a 99-s BL döntőre hajtanak aztán lehet mégis 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pedig ezt is sikerült kihagyni 😀. Evans 1. gólja a MUban 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
10 perc hosszabbítás
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
van vkinek stream-je az MU meccshez?kisvanek4
veszel egy Basel-mezt is hozzá ? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
van vkinek stream-je az MU meccshez?kisvanek4
Most kérded jó reggelt???? 😉

Amúgy: http://www.firstrowsports.tv/watch/96546/1/watch-fc-basel-vs-manchester-united.html
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gyengék elhullanak 😀.

Legalább idén nem szarjuk le az FAt.

Dave neked szokásod ez? 😀tüsi91
mi?davemayer
ez a fergie utolsó BL meccs 😊.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
van vkinek stream-je az MU meccshez?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Gyengék elhullanak 😀.

Legalább idén nem szarjuk le az FAt.

Dave neked szokásod ez? 😀tüsi91
mi?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gyengék elhullanak 😀.

Legalább idén nem szarjuk le az FAt.

Dave neked szokásod ez? 😀
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
GRATULÁLOK, FERGIE-T SAJNÁLOM DE AZ UTOLSÓ BL-MECCSE VOLT

szégyen kimondani de ilyen eltaktikázott meccset még nem láttam, lehet hogy itt a vége?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
2-0 pápá 😀

Manchesteri házidöntő lesz EL-ben ebben majdnem biztos vagyok. 😊