Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amadeus, nekem mindegy hogy hová valósi játékosok játszanak a a Nationalelfben, az a lényeg, hogy nyerjenek. 😊 Amúgy meg ironizáltam(öröm látni, hogy nem csak én nem veszem az ilyeneket észre 😊).

közben a végén "kivégeztük" a köcsögbandát, 0-3 :cool:kristof
Mit ártottak neked a szarkák, hogy ily lesújtó véleményed van róluk?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Klose német, mert annak ellenére hogy Lengyelországban született homogén német ott a lakosság, de Benzema algír, annak ellenére hogy Franciaországban született. Malouda Guyanai : 😂 Francia Guyana kurvára nem Guyana, és képzeld az a franciákhoz tartozik, de Seedorf, Davids, és Kluivert sem hollandok, mert Suriname-ből származnak, ami még csak nem is holland 😀

katalánok meg nem spanyolok azt még megértem, de hogy ne lenne Spanyolország része, az már vicc kategória, de LOL, minden rasszizmus nélkül Pisont sem magyarként játszott a válogatottban mert ő cigány? Nem semmi vagy te Amadeus, tudsz ferdíteni az már szentigaz 😀
Különben meg leírhatod, hogy kinek az anyja német, kinek az apja, de ha megnézzük hogy hány "színnémet" van a válogatottban menten más lenne az arány.

szerk.: Ja és én is román vagyok, mert hiába hogy itt születtem, az anyám mégis csak Erdélyi. mondjuk jó tudni hogy Gameiro portugál, vagy Sakho szenegáli 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csodás

szerk. közben a végén "kivégeztük" a köcsögbandát, 0-3 :cool:
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Holland,Dán,Német,Portugál szép kis B csoportToca
Ja, de legalább hamar ki fog derülni mennyire jó a német csapat. Remélem Lengyelországban lesznek a csoportmeccseik, mert az pár embernek a németektől félig hazai pálya. 😊iktriad
te miről beszélsz?

Podolski, 1 azaz 1 ember, Klose meg alapból olyan részéről érkezett Lengyelországnak, ahol homogén német (volt) a lakosság.

Jelenlegi 25 fős keret (ebből még ugrik 3 és meg is vagyunk)
Kapus: Manuel Neuer, Tim Wiese, Ron-Robert Zieler
Védő: Macel Schmelzer, Benedikt Höwedes, Dennis Aogo (anyja német), Mats Hummels, Holger Badstuber, Per Mertesacker, Jerome Boateng(anyja német)
KP: Sami Khedira (anyja német), Simon Rolfes, Mesut Özil (1. aki vér szerint nem német), Christian Träsch, Toni Kroos, Mario Götze, Marco Reus, Lars Bender, Bastian Schweinsteiger
Cs: Thomas Müller, André Schürle, Lukas Podolski (lengyel), Miro Klose, Cacau (brazil), Mario Gomez (anyja német)

25ből 3 játékos, ebből 1 már Németországban született és német anyanyelve, 1 gyerekkorában került oda és csak Cacau az aki honosított. 4 játékos aki legalább félig vér szerint is német. 18! játékos pedig minden tekintetben teljesen német. Össz-vissz 1! török van a német csapatban.

Csak összehasonlításképp, Franciaország:

Kapus: Hugo Lloris, Cédric Carrasso, Steve Mandanda (nemzetisége: Kongói DR)
Védők: Eric Abidal (nemzetisége: Martinique), Anthony Reveillére, Adil Rami (nemzetisége: Marokkói), Jeremy Mathieu, Mamadou Sakho (nemzetisége: szenegáli), Mathieu Debuchy, Laurent Koscielny (nemzetisége: lengyel)
KP: Alou Diarra (nemzetisége: mali), Jeremy Menez, Maxime Gonalos, Yohan Cabaye, Marvin Martin, Yann M'Vila (nemzetisége: kongói), Franck Ribéry, Florent Malouda (nemzetisége: Guyana)
Cs: Karim Benzema (nemzetisége: algír), Kevin Gameiro (nemzetisége: portugál), Oliver Giroud, Loic Remy (nemzetisége: Martinique)

22 játékos: 11 játékos -önként bevallva- papíron nem francia.

Mielőtt valaki jön azzal, hogy a német -török utánpótlás;

Német U-21
Kapus: Kevin Trapp, Oliver Baumann, Bernd Leno
védők: Tony Jantschke, Marvin Plattenhardt, Stefan Bell, Jan Kirchhoff, Christopher Schindler, Marc Hornschuh, Sebastian Jung, Sebastian Neumann
KP: Sebastian Rudy, Ilkay Gündogan (nemzetisége: török), Lewis Holtby, Moritz Leitner, Sebastian Rode, Patrick Herrmann, Patrick Funk
CS: Maximilian Beister, Pierre-Michel Lasogga, Peniel Mlapa (nemzetisége: togói), Alexander Esswein, Daniel Ginczek

2 ember.

További EB csapatok:
Spanyolok: Valdes, Puyol, Pique, Iniesta, Xavi, Cesc -->Katalánok (alig várom, hogy valaki rávágja, hogy azok spanyolok)
Hollandok: Boulahrouz (marokkói), Brafheid (Suriname), Anita (Curacao), Wijnaldum (Ghána), Babel (Suriname), De Jong (Suriname), van der Vaart (félig spanyol)
Lengyelek: Polanski, Boenisch-->Németek
Olaszok: Motta (brazil), Osvaldo (argentin), Balotelli (ghánai), Montolivio (félig német)
Portugália: Bruno Alves (brazil), Pepe (brazil), Rolando (Kap Verde), Nani (Kap Verde), Eliseu (Kap Verde),
Svédek: Behrang Safari (iráni), Ibrahimovic (bosnyák), Emir Bajrami (koszovói)
Horvátok: Eduardo (brazil)
Csehek: Selassie (etióp),
Dánok: Jores Okore (elefántcsontparti)

jelenlegi keretek alapján. (transfermarkt.de)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
+1, nem igazán volt szerencsénk az elején ("max" Luiz sima kiállítását úsztuk meg) de szerencsére megvan a vezetés 😊

más: http://www.safc.com/news/20111203/sunderland-appoint-martin-oneill_2256213_2536081 :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egész jó meccs ez a Newcastle-Chelsea. És Mata kurva nagy játékos. 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Cseh,Orosz
Holland,Portugál
Spanyol,Olasz
Angol,Francia
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Cseh, orosz
Holland, német
Spanyol, olasz
Angol, francia

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Orosz, Cseh
Német, Portugál
Spanyol, Olasz
Angol, Francia


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
A : Orosz - Cseh
B: Holland - Német
C : Spanyol - Ír :cool:
D : Angol - Francia


több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
A: Orosz, Cseh
B: Német Holland
C: Spanyol, Horvát
D: Angol Ukrán

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Cseh, Görög
Holland, Német
Spanyol, Olasz
Angol, Ukrán
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Görögország, Oroszország
Németország, Portugália
Spanyolország, Horvátország
Franciaország, Anglia

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Orosz, Lengyel
Német,Portugál
Spanyol,Olasz
Anglia,Ukrajna

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Orosz, Cseh
Német, Holland
Spanyol, Horvát
Angol, Francia
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Oroszország, Csehország
Németország, Hollandia
Spanyolország, Olaszország
Franciaország, Anglia

vkinek nincs kedve feljegyezni a tippeket? a csoportmeccsek után valaki kaphatna egy nagy kalap emelést! 😊peach
Elég lesz megjegyezni az oldalszámot. 😉
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
orosz & görög
német & holland
spanyol & horvát
francia & ukrán

vkinek nincs kedve feljegyezni a tippeket? a csoportmeccsek után valaki kaphatna egy nagy kalap emelést! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na keményben vannak a németek, de tovább mennek szerintem, óriási potenciál van bennük, még iskola játék is simán lehet,de a továbbjutás a lényeg utána A csoport ellen remélhetőleg könnyű lesz.
A csoport vicc, B tetszik, C rem spanyolok kihullanak,bár mint a vbn 1:0ákkal bemákolják,D se rossz.
Deutschland Über Alles. 😊 :cool:
Egy házigazda szerintem is tovább megy, a közönség, hazai pálya mindig egy pluszt jelent.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát én azt mondom az A-ból essen ki mind, és jusson tovább at-large alapon két harmadik 😀
cseheket, görögöket utálom, a lengyelek szimplán kurva rosszak.

B jó lesz, kiesik CR 😀 életemben először fogok drukkolni egy török ööö német csapatnak.

C-ben a talján testvérek előre, spanyolok essenek ki. lehetőleg az írek örömére.

D egyértelmű Zlatan power, tuti 1. hely és gólkirályi cím + MVP. angolok beégnek mint mindig, afrikaiakat értelmes ember nem kedveli, marad Sevcsenko a 2. helyre.Höri
Én örülök az Anak is. 1. A szbornaja simán tovább fog jutni. 2. Ha a németek továbbjutnak, verhető ellenfél jön a negyeddöntőben. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát én azt mondom az A-ból essen ki mind, és jusson tovább at-large alapon két harmadik 😀
cseheket, görögöket utálom, a lengyelek szimplán kurva rosszak.

B jó lesz, kiesik CR 😀 életemben először fogok drukkolni egy török ööö német csapatnak.

C-ben a talján testvérek előre, spanyolok essenek ki. lehetőleg az írek örömére.

D egyértelmű Zlatan power, tuti 1. hely és gólkirályi cím + MVP. angolok beégnek mint mindig, afrikaiakat értelmes ember nem kedveli, marad Sevcsenko a 2. helyre.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Továbbjutási tippjeim:
Orosz, Görög
Német, Holland
Spanyol, Horvát
Angol, Ukrán.Schleck
Nyilván az ukránok elverik a Franciákat meg a Svédeket is , hö ? 😀Toca
Svédek iszonyat túlértékeltek, a franciák meg úgyis betliznek. Nem is értem miért tartják őket egyébként nagy csapatnak még.,

szerk: Jah, és egy hazai tovább fog jutni szerintem, de ezek a lengyelek annyira szörnyűek, hogy még ebből a csoportból sem fognak szerintem.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Továbbjutási tippjeim:
Orosz, Görög
Német, Holland
Spanyol, Horvát
Angol, Ukrán.Schleck
Nyilván az ukránok elverik a Franciákat meg a Svédeket is , hö ? 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Továbbjutási tippjeim:
Orosz, Görög
Német, Holland
Spanyol, Horvát
Angol, Ukrán.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Holland,Dán,Német,Portugál szép kis B csoportToca
Ja, de legalább hamar ki fog derülni mennyire jó a német csapat. Remélem Lengyelországban lesznek a csoportmeccseik, mert az pár embernek a németektől félig hazai pálya. 😊iktriad
Így van a németek csak Ukrajnában játszanak csoportmeccset 😀
Német-Portugál
Dán-Portugál
Dán-Német
Lvivben lesz ami Bp-höz képest 600 km és a legközelebbi EB helyszín asszem.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kemény lesz. Mindegy, ha megvan a B1, vagy B2, akkor az A-ból könnyebb csapat jön, mint a holland, portugál, dán csoportellenfelek. Remélem Német, Holland továbbjutás lesz. 😛