Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ekkora ökörségért (nem egyszerűbb alapból kivenni a kezdőből a következő meccsen?!?) meg is érdemli.
De azt hozzáteszem, hogy még mindig fairebb, mintha úgy gondolja, hogy nem kockáztatja a látványos dolgot, és inkább mezőnyben szétrúg valakit...fetomy
persze még az miatt sérüljön is le vki...

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
remélem játszik piqué ellenünk, akkor jobbak lesznek az esélyeink 😀
egyébként a Real az egyedüli csapat aki ebben a szezonban hazai pályán 100%os 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ekkora ökörségért (nem egyszerűbb alapból kivenni a kezdőből a következő meccsen?!?) meg is érdemli.
De azt hozzáteszem, hogy még mindig fairebb, mintha úgy gondolja, hogy nem kockáztatja a látványos dolgot, és inkább mezőnyben szétrúg valakit...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/01/pique/
Ennek egyébként mi értelme van? Ha csak simán nem játszik a következő meccsen, akkor is biztosan játszhat a Real ellen.Schleck
De ha bizonyítottnak látják a csalást, kétmeccses eltiltást kap.Dzsokijuing
Erre akartam utalni hogy, így szerintem ez teljesen felesleges kockáztatás volt Piquéék részéről.Schleck
Félreértettem, azt hittem, a cikkben találtál értelmetlenséget. Persze, ez a húzás teljes hülyeség volt, remélem, így is lenyomjuk a Realt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/01/pique/
Ennek egyébként mi értelme van? Ha csak simán nem játszik a következő meccsen, akkor is biztosan játszhat a Real ellen.Schleck
De ha bizonyítottnak látják a csalást, kétmeccses eltiltást kap.Dzsokijuing
Erre akartam utalni hogy, így szerintem ez teljesen felesleges kockáztatás volt Piquéék részéről.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/01/pique/
Ennek egyébként mi értelme van? Ha csak simán nem játszik a következő meccsen, akkor is biztosan játszhat a Real ellen.Schleck
De ha bizonyítottnak látják a csalást, kétmeccses eltiltást kap.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportgeza.hu/futball/2011/12/01/pique/
Ennek egyébként mi értelme van? Ha csak simán nem játszik a következő meccsen, akkor is biztosan játszhat a Real ellen.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
letartóztatták Aczél Zoltánt 😮Hurka
kemény ez a popszakma 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nincs még tárgyalás meg semmi ilyesmi, nyomozati szakban van csak az ügy. Semmilyen ok nincs az előzetes letartóztatásra. Aczél is ki fog jönni, aztán majd a tárgyalás után kiderül, hogy mi lesz belőle.

Annyi történt, hogy előállították, kihallgatták gyanúsítottként gondolom, majd pár nap múlva mehet Isten hírével.
Attól hogy a többieket most még kiengedték, simán lehet hogy a tárgyalás végeztével bevarrják őket mondjuk két évre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
epic... 😊Divat
En azt nem ertem, bar nem ertek hozza, hogyha valaki bekopi a masikat, akkor az siamn vadalkut kothet es elmehet?! Mindenki mondd egy masik nagyobb nevet, aztan viszlat buntetes?!zavi27
Gyanítom csak enyhítést kapnak nem amnesztiát.empty taxi
De elvileg szabadlábra kerülnek.Pont ezért hozták ezt a módosítást,hogy könnyebben működjön ez a dominó elv.Meg gondolom Andruskó sem hülyeségből mondta azt amit...

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
minden meccs előtt elmondja, hogy támadni fognak.Höri
epic... 😊Divat
En azt nem ertem, bar nem ertek hozza, hogyha valaki bekopi a masikat, akkor az siamn vadalkut kothet es elmehet?! Mindenki mondd egy masik nagyobb nevet, aztan viszlat buntetes?!zavi27
Gyanítom csak enyhítést kapnak nem amnesztiát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Hercegfalvi kíváncsi vagyok meddig marad szabadlábon 😊

Amúgy vágom én hogy faszántos magyar polizei meg minden de miért kell bilincsben elvinni.
Elvileg bilincsre csak akkor van szükség, ha önkárosítástól, szökéstől, támadástól, vagy ellenszegüléstől kell tartani.
Előttem van a kép, ahogy Aczél elszalad a rendőrök elől, majd másnap megy edzést tartani....gabokocka
minden meccs előtt elmondja, hogy támadni fognak.Höri
epic... 😊Divat
En azt nem ertem, bar nem ertek hozza, hogyha valaki bekopi a masikat, akkor az siamn vadalkut kothet es elmehet?! Mindenki mondd egy masik nagyobb nevet, aztan viszlat buntetes?!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hercegfalvi kíváncsi vagyok meddig marad szabadlábon 😊

Amúgy vágom én hogy faszántos magyar polizei meg minden de miért kell bilincsben elvinni.
Elvileg bilincsre csak akkor van szükség, ha önkárosítástól, szökéstől, támadástól, vagy ellenszegüléstől kell tartani.
Előttem van a kép, ahogy Aczél elszalad a rendőrök elől, majd másnap megy edzést tartani....gabokocka
minden meccs előtt elmondja, hogy támadni fognak.Höri
epic... 😊

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hercegfalvi kíváncsi vagyok meddig marad szabadlábon 😊

Amúgy vágom én hogy faszántos magyar polizei meg minden de miért kell bilincsben elvinni.
Elvileg bilincsre csak akkor van szükség, ha önkárosítástól, szökéstől, támadástól, vagy ellenszegüléstől kell tartani.
Előttem van a kép, ahogy Aczél elszalad a rendőrök elől, majd másnap megy edzést tartani....gabokocka
minden meccs előtt elmondja, hogy támadni fognak.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hercegfalvi kíváncsi vagyok meddig marad szabadlábon 😊

Amúgy vágom én hogy faszántos magyar polizei meg minden de miért kell bilincsben elvinni.
Elvileg bilincsre csak akkor van szükség, ha önkárosítástól, szökéstől, támadástól, vagy ellenszegüléstől kell tartani.
Előttem van a kép, ahogy Aczél elszalad a rendőrök elől, majd másnap megy edzést tartani....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Andruskót is ugyanígy meccs után vitték el :rolleyes:JoeyPorter
Visszahozták?Asbee
Nem.Azt hiszem csak ő és a szarvasi Kugyela nem tett beismerő vallomást így a tárgyalásig börtönben vannak.Viszont azt megüzente,hogy ha ráverik a csoportosan elkövetett vesztegetést a tárgyaláson akkor beköp mindenkit...JoeyPorter
Polekszicset kimosták a ganéból, nemhogy bilicsnben nem vitték el, éli világát, mint Marci Hevesen. Eltiltása után a Loki visszavárja. Akkor vajon milyen magasra érnek a szálak? Milliárdos biznisz a fogadási csalás, aztán elég hozzá egy edző, két bíró, meg egy féltucat harmadrangú focista? Ja, elhiszem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
kemény, azért ha így elviszik lehet hogy tényleg van bizonyítékuk.davemayer
Andruskót is ugyanígy meccs után vitték el :rolleyes:JoeyPorter
Visszahozták?Asbee
Nem.Azt hiszem csak ő és a szarvasi Kugyela nem tett beismerő vallomást így a tárgyalásig börtönben vannak.Viszont azt megüzente,hogy ha ráverik a csoportosan elkövetett vesztegetést a tárgyaláson akkor beköp mindenkit...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
pedig nálatok komoly hagyománya van a téli szőrmekabátoknak, Ik 😀petey
Pont emiatt csodálkozom, hogy még 1 ex/vagy jelenlegi játékos se került képbe...
mit gondolsz, Gene-t nem érdekelné a Kispest GM pozi?petey
Kedden lett meghosszabbítva a szerződése Jacksonvilleben 3 évvel.

Hm. Német sajtóhírekre hivatkozva azt írja az NSO, hogy Danilo kell a VFBnek, és 350 ezer eurót kaphat érte a Honvéd.
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/a-stuttgart-januarban-350-ezer-euroert-viheti-danilot-2107144
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 472 — Csodabogár
Nem akarom elküldeni, csak vegyen fel egy normális GMet, aki nem vásárolj fel minden félévben 6-8 játékost, akik semmit nem tesznek hozzá a csapathoz, és fél múlva nincsenek már itt.... Bár idén nyáron elég logikus igazolásai voltak(Novák, Sánta pl.) csodálkoztam is rajta. 😊
Azt mondták a Honvédnél, ha Danilo megy az érte kapott pénzből egy hasonló kaliberű csatárt szeretnének hozni. Bizakodok.
Bunda ügyben csodálom, hogy tőlünk még nem vittek el senkit(vagy aki korábban nálunk játszott)... Lassan egy komoly (lebukott)bundacsapat alakul: HC, védő, csatár már van...iktriad
pedig nálatok komoly hagyománya van a téli szőrmekabátoknak, Ik 😀

mit gondolsz, Gene-t nem érdekelné a Kispest GM pozi?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hemingway is megy? 😛zolika26
Nincs olyan szerencsénk. Emiatt jön majd 1 ugandai, 1 dél-afrikai, 2 brazil 1 perui, és 2 szerb csatár télen. Ebből nyáron el lesz küldve 5 játékos.iktriad
Ik neked mostanában nagyon bejönnének a tulajdonosváltások 😛 De ez esetben nem biztos hogy igazad van. Lehet te jobban belelátsz a mélyébe a dolgoknak én itt élve Kispesten csak azt látom, hogy milyen volt a stadion és milyen lett, és milyen stabilnak tűnik!!! a háttér. Nyilván nem hibátlan ember de inkább fontos neki a csapat és a szíve is benne van nem úgy mint pl az én kedvenc csapatom (Fradi) utóbbi húsz tulajánál együttvéve. Jobb meg félek nem jönne anyagilag sem. Úgyhogy őt sztem jobb ha még kis ideig elviselitek 😊dande
Nem akarom elküldeni, csak vegyen fel egy normális GMet, aki nem vásárolj fel minden félévben 6-8 játékost, akik semmit nem tesznek hozzá a csapathoz, és fél múlva nincsenek már itt.... Bár idén nyáron elég logikus igazolásai voltak(Novák, Sánta pl.) csodálkoztam is rajta. 😊
Azt mondták a Honvédnél, ha Danilo megy az érte kapott pénzből egy hasonló kaliberű csatárt szeretnének hozni. Bizakodok.
Bunda ügyben csodálom, hogy tőlünk még nem vittek el senkit(vagy aki korábban nálunk játszott)... Lassan egy komoly (lebukott)bundacsapat alakul: HC, védő, csatár már van...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Maribor 3-0-ra vezetett a 74. percben, és kikaptak 4-3-ra otthon 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/11/30/lab_azoltan_letart5

azért ez mindent visz:
A Sport TV a mérkőzésen forgató stábjának szerkesztője, Molnár Zsolt a következőkről tájékoztatta honlapunkat: "A Videoton–Haladás Magyar Kupa-nyolcaddöntőt követően letartóztatták A. Zoltánt, a Haladás vezetőedzőjét.

*facepalm*petey
Hát itt mondjuk tényleg felesleges azért, pláne, hogy a munkaköri megnevezése miatt alapból csak egy ember lehet, de akkor is ez a módja. K. Zoltánt sem lehetett kiírni egy csomó ideig, meg A. Attilát sem 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
letartóztatták Aczél Zoltánt 😮Hurka
kemény, azért ha így elviszik lehet hogy tényleg van bizonyítékuk.davemayer
Andruskót is ugyanígy meccs után vitték el :rolleyes:JoeyPorter
jó, de ő nem kb 4-5 éve HC magyarországon, és soha nem is volt a válogatott másodedzője...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A Crystal Palace kiejtett minket a Ligakupából. Gyengén játszottunk (de még így is volt egy-két nagy helyzetünk), igaz komolytalan kezdőcsapattal; nagyjából ugyanaz a helyzet, mint tavaly a West Ham elleni kiesés alkalmával (akkor jobban megszórtak minket, cserébe most az Old Traffordon kaptunk ki). Az első góljuk óriási volt, a második lesről született, de ettől függetlenül megérdemelték a továbbjutást.

A City így gyakorlatilag elkönyvelhet magának egy Ligakupát is...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó