Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Továbbjutási tippjeim:
Orosz, Görög
Német, Holland
Spanyol, Horvát
Angol, Ukrán.Schleck
Nyilván az ukránok elverik a Franciákat meg a Svédeket is , hö ? 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Továbbjutási tippjeim:
Orosz, Görög
Német, Holland
Spanyol, Horvát
Angol, Ukrán.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Holland,Dán,Német,Portugál szép kis B csoportToca
Ja, de legalább hamar ki fog derülni mennyire jó a német csapat. Remélem Lengyelországban lesznek a csoportmeccseik, mert az pár embernek a németektől félig hazai pálya. 😊iktriad
Így van a németek csak Ukrajnában játszanak csoportmeccset 😀
Német-Portugál
Dán-Portugál
Dán-Német
Lvivben lesz ami Bp-höz képest 600 km és a legközelebbi EB helyszín asszem.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kemény lesz. Mindegy, ha megvan a B1, vagy B2, akkor az A-ból könnyebb csapat jön, mint a holland, portugál, dán csoportellenfelek. Remélem Német, Holland továbbjutás lesz. 😛
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
az A csoport vicc, az ukránok megsz*pták, a horvátok sötét lovak, a hollandok megint a halálban szokás szerint 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holland,Dán,Német,Portugál szép kis B csoportToca
Ja, de legalább hamar ki fog derülni mennyire jó a német csapat. Remélem Lengyelországban lesznek a csoportmeccseik, mert az pár embernek a németektől félig hazai pálya. 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Holland,Dán,Német,Portugál szép kis B csoport
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
az A csoportot még selejtezőben is gyenge lenne.... :rolleyes:
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hátha már volt valaki az ETO Park vendégszektorában, ezért kérdezem:
mennyit lehet onnan látni a meccsből? 😊
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Lucas Leiva out for the season. Torn ACL.

Csórikám...Mikey
Jó volt ilyen hírt olvasni :S:S Pedig idén is nagyon kellett volna a gépezetbe!!! 😕 (mennyire megszerettem, pedig mennyire az ellentétét éreztem előtte való években!)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 557
Lucas Leiva out for the season. Torn ACL.

Csórikám...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nincs még tárgyalás meg semmi ilyesmi, nyomozati szakban van csak az ügy. Semmilyen ok nincs az előzetes letartóztatásra. Aczél is ki fog jönni, aztán majd a tárgyalás után kiderül, hogy mi lesz belőle.

Annyi történt, hogy előállították, kihallgatták gyanúsítottként gondolom, majd pár nap múlva mehet Isten hírével.
Attól hogy a többieket most még kiengedték, simán lehet hogy a tárgyalás végeztével bevarrják őket mondjuk két évre.gabokocka
Pedig Kugyela biztos bent van már vagy 3 hete és a tárgyalásig minimum bent is lesz,ezt elég biztos forrásból tudom 😉JoeyPorter
Gondolom nem tett vallomást, a nyomozók meg kérték az ügyészségtől a előzetes meghosszabbítását. Ha tett volna, nem kérték volna. De pusztán emiatt a jogerős döntése nem fog különbözni a többiekétől, ha ugyanaz volt a szerepe, mint másoknak, sőt abból ő már leült x napot. Ha ártatlan lesz akkor meg kártérítés.gabokocka
Persze,azért mondtam,hogy Andruskó is azért van még bent,mert nem tett beismerőt és az ns alapján a tárgyalásig bent is marad mind2

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
nem vágom az nb1-et, de van rá esély, hogy a Sütit valaha még leigazolja egy csapat?Zsoca
Nem hiszem,hogy ha a tárgyalás után kiderül,hogy ő is ténylegesen benne volt,hogy az MLSZ visszavonja az igazolásának a felfüggesztését...

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem vágom az nb1-et, de van rá esély, hogy a Sütit valaha még leigazolja egy csapat?Zsoca
ha lesz rá mód mi tuti visszahívjuk, ha nem akkor marad a Kemenes-Kanta féle rockbanda 😀 valamiből meg kell élni 😀eaglesmcnabb
kíváncsi leszek rá. volt csajom utánam vele járt egy jó ideig és azért fura ember...nála egy vagyonellenőrzés tuti még jobban bebaszna. irreális volt, hogy ez a gyerek hogy tele van.Zsoca
mindegyik tele van. Na jó Pollákon kívül 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem vágom az nb1-et, de van rá esély, hogy a Sütit valaha még leigazolja egy csapat?Zsoca
ha lesz rá mód mi tuti visszahívjuk, ha nem akkor marad a Kemenes-Kanta féle rockbanda 😀 valamiből meg kell élni 😀eaglesmcnabb
kíváncsi leszek rá. volt csajom utánam vele járt egy jó ideig és azért fura ember...nála egy vagyonellenőrzés tuti még jobban bebaszna. irreális volt, hogy ez a gyerek hogy tele van.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem vágom az nb1-et, de van rá esély, hogy a Sütit valaha még leigazolja egy csapat?Zsoca
ha lesz rá mód mi tuti visszahívjuk, ha nem akkor marad a Kemenes-Kanta féle rockbanda 😀 valamiből meg kell élni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem vágom az nb1-et, de van rá esély, hogy a Sütit valaha még leigazolja egy csapat?

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nincs még tárgyalás meg semmi ilyesmi, nyomozati szakban van csak az ügy. Semmilyen ok nincs az előzetes letartóztatásra. Aczél is ki fog jönni, aztán majd a tárgyalás után kiderül, hogy mi lesz belőle.

Annyi történt, hogy előállították, kihallgatták gyanúsítottként gondolom, majd pár nap múlva mehet Isten hírével.
Attól hogy a többieket most még kiengedték, simán lehet hogy a tárgyalás végeztével bevarrják őket mondjuk két évre.gabokocka
Pedig Kugyela biztos bent van már vagy 3 hete és a tárgyalásig minimum bent is lesz,ezt elég biztos forrásból tudom 😉JoeyPorter
Gondolom nem tett vallomást, a nyomozók meg kérték az ügyészségtől a előzetes meghosszabbítását. Ha tett volna, nem kérték volna. De pusztán emiatt a jogerős döntése nem fog különbözni a többiekétől, ha ugyanaz volt a szerepe, mint másoknak, sőt abból ő már leült x napot. Ha ártatlan lesz akkor meg kártérítés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sütő cutolva 😕

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Nincs még tárgyalás meg semmi ilyesmi, nyomozati szakban van csak az ügy. Semmilyen ok nincs az előzetes letartóztatásra. Aczél is ki fog jönni, aztán majd a tárgyalás után kiderül, hogy mi lesz belőle.

Annyi történt, hogy előállították, kihallgatták gyanúsítottként gondolom, majd pár nap múlva mehet Isten hírével.
Attól hogy a többieket most még kiengedték, simán lehet hogy a tárgyalás végeztével bevarrják őket mondjuk két évre.gabokocka
Pedig Kugyela biztos bent van már vagy 3 hete és a tárgyalásig minimum bent is lesz,ezt elég biztos forrásból tudom 😉

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
jó, engem nem érdekel, én élvezem a meccseket itthon, csont nem érdekel utána, hogy melyik volt bunda, ha nem a kedvenc csapatom játszott
Nem tudom, miért esik jól az embereknek minden 2. meccsre mondani, hogy bunda...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
itthon az összes 30+ - os játékos bundás...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az MTK-ból mindenki benne van! Annyira nevetséges az alapfizetés, hogy valamivel fel kellett turbózni. az Újpest elleni 4-5 sem véletlen volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Közérdekű információ:

Az előbb beszéltem egy közeli ismerőssel, aki NB1-es körökben mozog, és azt mondta: ha MO-n komolyan vennék ezt a fogadási csalást és bundázást, akkor a tavaszi szezon már el se kezdődne... Annyian benne vannak, hogy nem tudnának a csapatok kiállni...JC6
Én is így hallottam. :S
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Közérdekű információ:

Az előbb beszéltem egy közeli ismerőssel, aki NB1-es körökben mozog, és azt mondta: ha MO-n komolyan vennék ezt a fogadási csalást és bundázást, akkor a tavaszi szezon már el se kezdődne... Annyian benne vannak, hogy nem tudnának a csapatok kiállni...