Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Amúgy Gansot mostanság a Tottenhammel boronálják össze úton útfélen.Double B
abból nem lesz semmi.

‘Who is Ganso? I have never even heard of him' - Harry Redknapp

aztán persze lehet csak terel az öreg. wheeler dealer.

child please!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak vicceltem. Én vagyok Mr X. és kapusnak megyek. Félek a labdától, nem merek kifutni és nem vetődök mert az fáj. De majd 2 méter magas vagyok, és kb. ilyen széles is ráadásul occsón megússzátok úgyhogy jó vétel vagyok ^^

Ja, de psszt!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀fetomy
ilyenekkel ne viccelj, úgy is kell kapus, imádom is, még beleélem magam 😕
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Mr. X-e mindenkinek van manapság, divat lett.
Csak éppenséggel azt nem mondták el soha Gallianiék, hogy a Mr. X az az új WC-s néni, akit felvettek augusztusban. Mert nem focista, az bizonyos.
Vegyük csak a sztorit. A Mr. X először Montolivo volt, majd Schewsteiger, aztán hónapikog ment a Fabregas téma, aki annyira orgazmusközeli állapotba került a híreket látván, hogy el is ment a Barcába. Előtte és utána végig ízelítőt kaphattunk a Ganso sztoriból, akit úgy vetettünk el a legvégén, hogy a télen TUTIRA jönni fog, csak a Klub VB miatt marad még fél évet. Utána ismét egy kis Montolivo, Hamsík pletyka jött, és még legalább 20 játékos nevét kaptuk listán, akik közül valaki jönni fog. Végül Montolivot is elvetettük, hogy TUTIRA jönni fog a télen, hiszen a szerződése lejár és a Fio ezért olcsón el fogja adni nekünk, a játékossal pedig már megállapodtunk a nyáron.
És végül megérkezett Mr. "olyantrébetűmárnincsis" Aquilani, aki nem rossz, de baromira nem tölti be az űrt és sokat nem érünk vele.
Ennyit erről.
Mióta megnyílt a piac, jön a nagy pofa, hogy na Tevez jön, és hirtelen valahogy elfelejtődtek ezek a Montolivo-Ganso ígérgetések, amikből szeptemberben még kurvára sokat kaptunk. Gansot letojom, mert kritikán aluli, NB1-es szintet sem elérő módon tolta az elmúlt fél évben, ellenben Montolivora baszottul nagy szükség lenne például.
De lassan Ő is le fogja nyilatkozni, hogy Galliani azt mondta, nincs már cap space a Milannak, emiatt nem tud aláírni, a WC-s néni ugyanis franchise taget kapott, ráadásul még holdoutra készül a csapat fele is. Csődbe fogunk menni lassan.
Vagy Galliani rájött, hogy 2012 decemberében vége lesz a világnak, így gondolta fölösleges kidobnia az ablakon pénzt, elvégre úgy is megdöglik a Mr. X-ünk, a Mr. Z-nk és a Mr. Y is, aki jönne.
Viccet félretéve habár tegnap már a City és a Milan is azt mondta, hogy a megegyezés meglesz 2 napon belül valszeg, én nem hiszem el az egészet. Arról nem is beszélve, hogy a Scudetto tevez nélkül is meglenne amúgy, BL-be meg nem játszhat, erről ennyit, sokat nem érünk vele emiatt. Jöhetne, mert állat, de ez nem zárja ki, hogy már Montolivonak rég nálunk kéne tolnia, illetve még egy KP-t és egy védőt, mert így lószart sem érünk.
Ja és annyit az egészről, hogy Raiola nyilatkozott egy hete, és azt mondta, január 5-én vagy 6-án nagy durranást láthatnak majd a szurkolók és egyébként lesz még egy meglepetésük ezen kívül.
Hahahahahaha. Valszeg arra gondolt, hogy a Primaverából az ifiktől felhozunk két playát. :cool:Stez
Kihagytad Mr T.-t ekkora felelőtlenséget 😀

Amúgy Gansot mostanság a Tottenhammel boronálják össze úton útfélen.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Montolivo nem paraszt, és kibaszott jó játékos.
Egy komoly sérülése volt, de utána sem tolta azért rosszul abszolút, nekünk meg ordas nagy need, ami a posztját illeti.
És mikor szerzel ilyen szintű, jó korban lévő játékost 4-5 millióért? Elárulom, soha. Márpedig sokat nem szabadna várni a leigazolásával, még a télen hozni kéne, kell a BL-be. Rajta kívül jöjjön Tevez és védő, aztán csókolom.
Pato meg mehet felőlem, ha leraknak érte 45 millát mondjuk. Az Ő árából 2-3 minőségi játékost tudnánk venni, akik sokkal hasznosabbak lennáének együttvéve, mint Ő és talán nem is IR-en töltik a szezonok nagy részét.Stez
nem kérdőjelezem meg Montolivo tehetségét mert tényleg a válogatottjának is húzó embere, de 3 csapat ajánlatát fogadta el a Fiorentina nyáron és Montolivo hallani sem akart a klubváltásról, cserébe meg sem hosszabbítja a szerződését. Buknak rajta 15-20 milliót. Ezért mondom, hogy egy utolsó csicska. Azt sem vitatom, hogy ennyiért én is lecsapnék rá, ki nem? Csak az emberi mivolta a dolgoknak...
Patoért meg 45 millió durva lenne 😀 Amilyen hülyék az arabok, ki is fizetik.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
sztem a nagy durranás az lesz, hogy Patot eladjátok a PSG-nek 😛
egyébként Tévés Károly menni fog a Milanba, erre mernék fogadni
Montolivo egy utolsó paraszt, a Fiorentina bukik rajta vagy 10 milliót ha januárban véletlen el tudják adni. Ha nem, akkor meg kb 15öt. Ha rajtuk marad remélem, hogy tavasszal 1 kibaszott (elnézést, ha megsértettem a mélyen vallásos fórum olvasókat) nem fog játszniHabi
Montolivo nem paraszt, és kibaszott jó játékos.
Egy komoly sérülése volt, de utána sem tolta azért rosszul abszolút, nekünk meg ordas nagy need, ami a posztját illeti.
És mikor szerzel ilyen szintű, jó korban lévő játékost 4-5 millióért? Elárulom, soha. Márpedig sokat nem szabadna várni a leigazolásával, még a télen hozni kéne, kell a BL-be. Rajta kívül jöjjön Tevez és védő, aztán csókolom.
Pato meg mehet felőlem, ha leraknak érte 45 millát mondjuk. Az Ő árából 2-3 minőségi játékost tudnánk venni, akik sokkal hasznosabbak lennáének együttvéve, mint Ő és talán nem is IR-en töltik a szezonok nagy részét.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sztem a nagy durranás az lesz, hogy Patot eladjátok a PSG-nek 😛
egyébként Tévés Károly menni fog a Milanba, erre mernék fogadni
Montolivo egy utolsó paraszt, a Fiorentina bukik rajta vagy 10 milliót ha januárban véletlen el tudják adni. Ha nem, akkor meg kb 15öt. Ha rajtuk marad remélem, hogy tavasszal 1 kibaszott (elnézést, ha megsértettem a mélyen vallásos fórum olvasókat) nem fog játszni


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mr. X-e mindenkinek van manapság, divat lett.
Csak éppenséggel azt nem mondták el soha Gallianiék, hogy a Mr. X az az új WC-s néni, akit felvettek augusztusban. Mert nem focista, az bizonyos.
Vegyük csak a sztorit. A Mr. X először Montolivo volt, majd Schewsteiger, aztán hónapikog ment a Fabregas téma, aki annyira orgazmusközeli állapotba került a híreket látván, hogy el is ment a Barcába. Előtte és utána végig ízelítőt kaphattunk a Ganso sztoriból, akit úgy vetettünk el a legvégén, hogy a télen TUTIRA jönni fog, csak a Klub VB miatt marad még fél évet. Utána ismét egy kis Montolivo, Hamsík pletyka jött, és még legalább 20 játékos nevét kaptuk listán, akik közül valaki jönni fog. Végül Montolivot is elvetettük, hogy TUTIRA jönni fog a télen, hiszen a szerződése lejár és a Fio ezért olcsón el fogja adni nekünk, a játékossal pedig már megállapodtunk a nyáron.
És végül megérkezett Mr. "olyantrébetűmárnincsis" Aquilani, aki nem rossz, de baromira nem tölti be az űrt és sokat nem érünk vele.
Ennyit erről.
Mióta megnyílt a piac, jön a nagy pofa, hogy na Tevez jön, és hirtelen valahogy elfelejtődtek ezek a Montolivo-Ganso ígérgetések, amikből szeptemberben még kurvára sokat kaptunk. Gansot letojom, mert kritikán aluli, NB1-es szintet sem elérő módon tolta az elmúlt fél évben, ellenben Montolivora baszottul nagy szükség lenne például.
De lassan Ő is le fogja nyilatkozni, hogy Galliani azt mondta, nincs már cap space a Milannak, emiatt nem tud aláírni, a WC-s néni ugyanis franchise taget kapott, ráadásul még holdoutra készül a csapat fele is. Csődbe fogunk menni lassan.
Vagy Galliani rájött, hogy 2012 decemberében vége lesz a világnak, így gondolta fölösleges kidobnia az ablakon pénzt, elvégre úgy is megdöglik a Mr. X-ünk, a Mr. Z-nk és a Mr. Y is, aki jönne.
Viccet félretéve habár tegnap már a City és a Milan is azt mondta, hogy a megegyezés meglesz 2 napon belül valszeg, én nem hiszem el az egészet. Arról nem is beszélve, hogy a Scudetto tevez nélkül is meglenne amúgy, BL-be meg nem játszhat, erről ennyit, sokat nem érünk vele emiatt. Jöhetne, mert állat, de ez nem zárja ki, hogy már Montolivonak rég nálunk kéne tolnia, illetve még egy KP-t és egy védőt, mert így lószart sem érünk.
Ja és annyit az egészről, hogy Raiola nyilatkozott egy hete, és azt mondta, január 5-én vagy 6-án nagy durranást láthatnak majd a szurkolók és egyébként lesz még egy meglepetésük ezen kívül.
Hahahahahaha. Valszeg arra gondolt, hogy a Primaverából az ifiktől felhozunk két playát. :cool:

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
a lelátós részéhez egy jó kis videó 😉 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HJcJKsJsHdU#!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na mondjuk megvédve JC6-ot, ha fordítva lett volna, hogy ő ír Fakenek hasonló PM-et, akkor már rég azt követelte volna mindenki, hogy bannolják, és, hogy mekkora köcsög, így meg még Fake a jófej..Hurka
Én azért elolvasgatnám a levelezés többi részét is 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Másrészről Fake csak szimplán tanácsolta neked, hogy ha úgyis vallásos vagy menj el a kedvenceddel egy olyan programra ahol megtanulhatsz ezt-azt. Ha pedig jól érezted magad akkor valamire meghívhatod a kedvenced.FViktor93
😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Na mondjuk megvédve JC6-ot, ha fordítva lett volna, hogy ő ír Fakenek hasonló PM-et, akkor már rég azt követelte volna mindenki, hogy bannolják, és, hogy mekkora köcsög, így meg még Fake a jófej..Hurka
Kb. Működik itt is a demokrácia, mint az országban bárhol máshol. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ti igazi betegek vagytok... 😂

|
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Na mondjuk megvédve JC6-ot, ha fordítva lett volna, hogy ő ír Fakenek hasonló PM-et, akkor már rég azt követelte volna mindenki, hogy bannolják, és, hogy mekkora köcsög, így meg még Fake a jófej..
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hol olvastál seggfej jelzőt? JC6
Abban az üziben amit Fake itt írt neked a public fórumban. A PM-ben lévő dolgok nem sértenének egy vallásos fórumozót se (rajtad kívül) ha nem hoztad volna nyilvánosságra 😊 A PM már csak ilyen műfaj, lehet benne sértegetni, fenyegetőzni, stb. 😉

Másrészről Fake csak szimplán tanácsolta neked, hogy ha úgyis vallásos vagy menj el a kedvenceddel egy olyan programra ahol megtanulhatsz ezt-azt. Ha pedig jól érezted magad akkor valamire meghívhatod a kedvenced.FViktor93
LOOOL 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem értem, hogy ezen mi a vicces.JC6
Nem értem ebbe mi a sértő? Egyrészről ha megosztasz egy PM-et már eleve gáz mert, magadról állítasz ki bizonyítványt, ezt nem a fórum nagy közönségének hanem neked írta személyesen. Másrészről Fake csak szimplán tanácsolta neked, hogy ha úgyis vallásos vagy menj el a kedvenceddel egy olyan programra ahol megtanulhatsz ezt-azt. Ha pedig jól érezted magad akkor valamire meghívhatod a kedvenced.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most miért, a seggfej annyira nem csúnya szó 😊 A PM-ben lévőket meg JC6 osztotta meg a "publikus" fórumon, ergo olyan mintha Ő írta volna 😀Rataxes
Bazmeg ez a logikai következtetés 😂 😂 Látom tanulsz Sobritól 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most miért, a seggfej annyira nem csúnya szó 😊 A PM-ben lévőket meg JC6 osztotta meg a "publikus" fórumon, ergo olyan mintha Ő írta volna 😀Rataxes
Hol olvastál seggfej jelzőt? Kritikán aluli megnyilvánulás, obszcén jelzőkkel, amik több itteni vallásos fórumozót is sértenek.

Én itt lezárom.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most miért, a seggfej annyira nem csúnya szó 😊 A PM-ben lévőket meg JC6 osztotta meg a "publikus" fórumon, ergo olyan mintha Ő írta volna 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyszer írtam annó ilyen stílusú hsz-t mint fake, fél óra múlva kaptam a fenyegető levelet bizonyos admintól h irgumburgum, bannolva leszek... most akkor ilyen téren is vannak itt egyenlőbbek az egyenlők között???

-ON-peach
bizonyára fake is kapott 😀😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀fetomy
akkor oda költözők, és hardcore dvtk fan leszek! 😀

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
egyszer írtam annó ilyen stílusú hsz-t mint fake, fél óra múlva kaptam a fenyegető levelet bizonyos admintól h irgumburgum, bannolva leszek... most akkor ilyen téren is vannak itt egyenlőbbek az egyenlők között???

-ON-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 868 — Illegális gyakorló
Gheorghe Hagi. Tuti.

Szerk: annyira tuti, hogy még a nevét se tudom leírni. 😀

De lehet, hogy Hagi már öreg nekik. Akkor viszont Dragan Crnomarkovics lesz!

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀fetomy
http://www.flickr.com/photos/starwarsblog/4547033968/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rivaldofetomy
azt tagadta elsőként Benczés ÚrDivat
akkor Hope Solo 😀