Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Joelington minimum 6 hétre off. Newcastlenek valakit hoznia kell.

8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ma végre a csodálatos Ázsia-kupa is elkezdődik, hajrá Palesztina!
Löfli
Vigyázzá', mert le leszel antiszemitázva a végére 😀

Amúgy meg hajrá überokos üzbégek!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ma végre a csodálatos Ázsia-kupa is elkezdődik, hajrá Palesztina!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
8 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
na Lewa végre beköszönt...
Klaci79
o meg jatszik? azt hittem visszavonult mar.
csebi
nem csodálom, hogy ezt hitted...remélem emelkedik kicsit az árfolyama, valami szaudi klubnál 😊
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
na Lewa végre beköszönt...
Klaci79
o meg jatszik? azt hittem visszavonult mar.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Milik is régen rúgott mester3ast.

8 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
na Lewa végre beköszönt...
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Azért Nunez értékelésénél szerintem nem szabad azt sem elfelejteni, hogy mennyi pénzért csinálja azt amit. A legdrágább játékos a csapat történetében.
Sixo
Úgy látszik, a Benficánál a csapat teljesítménye segít eladni a csatárokat.
Goncalo Ramost is elvitte a PSG egyetlen bika szezon után, aztán most meg nem hozza a számokat..
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Szóval ha az uruguayi szar, akkor bazmeg mindenki szar a csapatból, aztán valahogy mégis első helyen áll a bajnokságban a Liverpool, és minden kupában versenyben van még.

Túlságosan hozzászoktunk a jóhoz az elmúlt években.
Mikey
én folyamatosan fanyalgok mert a játékon nem érzem a dominanciát és erőt ami a bajnoki futásban megvolt
most csúny, erőlködős meccsek vannak sokszor
de igen az eredmények meg ott vannak
Negritis, a vajda
szerintem a bajnoki idényben volt nem egy olyan meccsünk, ahol a cilinderből valaki előrántotta a nyulat az utolsó utáni pillanatban. nem domináltuk végig a szezont augusztustól márciusig, hanem csak valahogy behúztuk a három pontot, és ez utólag optikailag nagyobbnak láttatja a dominanciát.

emellett ott nem is nagyon volt sérülés emlékeim szerint. most nem jó, hogy mindenki is sérült vagy csak szimplán házon kívül tartózkodik, ehhez képest a jelenlegi helyzetünk teljesen elfogadható, sőt.
slowmotion
Egyébként igen akkor valami hihetetlenül szerencsés volt a csapat a sérülésekkel. Na ez az idei szezonról távolról sem mondható el. Aztán valahogy mégis elsők.
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Azért Nunez értékelésénél szerintem nem szabad azt sem elfelejteni, hogy mennyi pénzért csinálja azt amit. A legdrágább játékos a csapat történetében.

8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Szóval ha az uruguayi szar, akkor bazmeg mindenki szar a csapatból, aztán valahogy mégis első helyen áll a bajnokságban a Liverpool, és minden kupában versenyben van még.

Túlságosan hozzászoktunk a jóhoz az elmúlt években.
Mikey
én folyamatosan fanyalgok mert a játékon nem érzem a dominanciát és erőt ami a bajnoki futásban megvolt
most csúny, erőlködős meccsek vannak sokszor
de igen az eredmények meg ott vannak
Negritis, a vajda
szerintem a bajnoki idényben volt nem egy olyan meccsünk, ahol a cilinderből valaki előrántotta a nyulat az utolsó utáni pillanatban. nem domináltuk végig a szezont augusztustól márciusig, hanem csak valahogy behúztuk a három pontot, és ez utólag optikailag nagyobbnak láttatja a dominanciát.

emellett ott nem is nagyon volt sérülés emlékeim szerint. most nem jó, hogy mindenki is sérült vagy csak szimplán házon kívül tartózkodik, ehhez képest a jelenlegi helyzetünk teljesen elfogadható, sőt.
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Szóval ha az uruguayi szar, akkor bazmeg mindenki szar a csapatból, aztán valahogy mégis első helyen áll a bajnokságban a Liverpool, és minden kupában versenyben van még.

Túlságosan hozzászoktunk a jóhoz az elmúlt években.
Mikey
én folyamatosan fanyalgok mert a játékon nem érzem a dominanciát és erőt ami a bajnoki futásban megvolt
most csúny, erőlködős meccsek vannak sokszor
de igen az eredmények meg ott vannak
Negritis, a vajda
Jó de a bajnoki címmel véget érő szezon az sokkal inkább kivételesen kiemelkedő év volt, semmint egy az átlagos bajnokságot érő szezonok közül. Azt én nem is várom vissza. Szerintem teljesen irreális 30+ győzelmet és (közel) 100 pontot elvárni bármelyik csapattól.

A játék valóban sokszor görcsös és erőlködő, de azért nagyon sokszor domináns is. Nyilván órákat lehetne beszélgetni azokról a dolgokról, amiben lehetne fejlődni, de szerintem változatlanul el vagyunk kényeztetve, és inkább már ott tartunk hogy ami nem teljesen tökéletes, az már rossz.
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 112 — The Mathematician
Szóval ha az uruguayi szar, akkor bazmeg mindenki szar a csapatból, aztán valahogy mégis első helyen áll a bajnokságban a Liverpool, és minden kupában versenyben van még.

Túlságosan hozzászoktunk a jóhoz az elmúlt években.
Mikey
én folyamatosan fanyalgok mert a játékon nem érzem a dominanciát és erőt ami a bajnoki futásban megvolt
most csúny, erőlködős meccsek vannak sokszor
de igen az eredmények meg ott vannak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
asszem ugyis irtam itt (de baratomnak kulon biztosan), hogy nem ertem a Poolt, mert sztem nem ilyen kozeppalyasra van szukseguk. sztem ezt Klopp benezte.
csebi
nemtom mennyire írtuk itt, de én se értettem hogy Ő miért kellett
elég durván pánik igazolás volt miután bárkit próbáltunk a Chelsea duplájáért vitte
Negritis, a vajda
igazából az, hogy nem vált be, az még nem tragédia.
amit nem értek az az, hogy hogyan nézhette be ennyire a FO. 20M körül vette a Bayern, nem játszatta, de 40-re lehúzott minket.
szar érzés a fasz rosszabbik oldalán állni, bár meg kell hagyni, Edwardsék idején ugyanígy húztuk mi is le a kiscsapatokat (Ibe, az akkor még reménytelen Szalonka meg a többiek eladásával)
slowmotion
És megjegyezném Klopp védelmében, hogy nem ő nézte be. Mármint jóváhagyta hogy igazolják le, de biztos nem az ő ötlete volt.

De egyébként én még nem török pálcát felette.

A legjobb példa Núñez. Ő is el lett temetve 28x itt a fórumon, de pl. 30 meccsen játszott idén, ebből csak 17x kezdett, de ezeken 8 gól és 10 gólpassz a mutatója. Persze sokszor a lehetetlent is kihagyja, de sokszor viszont a lehetetlenből csinál helyzetet. A 8 gólja negyedik csapaton belül (Salah 18, Jota 9, Gakpo 9) a 10 gólpassza pedig a legtöbb.
A kanadai táblázaton Salah (18+9) mögött simán második a 8+10-zel, utána a már említett Jota és Gakpo 9+2-vel, Alexander-Arnold 2+9-cel van jól lemaradva.

Az a helyzet, hogy ebből az ötösből talán Jota nincs agyonszidva folyamatosan.

Szóval ha az uruguayi szar, akkor bazmeg mindenki szar a csapatból, aztán valahogy mégis első helyen áll a bajnokságban a Liverpool, és minden kupában versenyben van még.

Túlságosan hozzászoktunk a jóhoz az elmúlt években.
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
asszem ugyis irtam itt (de baratomnak kulon biztosan), hogy nem ertem a Poolt, mert sztem nem ilyen kozeppalyasra van szukseguk. sztem ezt Klopp benezte.
csebi
nemtom mennyire írtuk itt, de én se értettem hogy Ő miért kellett
elég durván pánik igazolás volt miután bárkit próbáltunk a Chelsea duplájáért vitte
Negritis, a vajda
igazából az, hogy nem vált be, az még nem tragédia.
amit nem értek az az, hogy hogyan nézhette be ennyire a FO. 20M körül vette a Bayern, nem játszatta, de 40-re lehúzott minket.
szar érzés a fasz rosszabbik oldalán állni, bár meg kell hagyni, Edwardsék idején ugyanígy húztuk mi is le a kiscsapatokat (Ibe, az akkor még reménytelen Szalonka meg a többiek eladásával)
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 112 — The Mathematician
asszem ugyis irtam itt (de baratomnak kulon biztosan), hogy nem ertem a Poolt, mert sztem nem ilyen kozeppalyasra van szukseguk. sztem ezt Klopp benezte.
csebi
nemtom mennyire írtuk itt, de én se értettem hogy Ő miért kellett
elég durván pánik igazolás volt miután bárkit próbáltunk a Chelsea duplájáért vitte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott


zacknorb
istenem. ez kb feler a Hashemian - Ali Karimi igazolasokkal.
Tuchel RAUS.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Csebi jól beszopatta szegény Mikeyt.

Sixo
nem igazan. en mondtam, hogy sztem abba a szisztemaba nem illik. nem jo parharcokban, sot igazan en a Munchenben sem lattam hol lenne igazan a posztja. klasszikus 10esnek nem eleg technikas, de mar a 8 pozihoz sincsen meg a fizikuma-parharc kepessege. nyilvan meg lehetett probalni az uj Pool szisztemaban ebben a nyolcas poziban ugy, hogy a masik nyolcas utkozik tobbet, de nem igazan valt be ott. asszem ugyis irtam itt (de baratomnak kulon biztosan), hogy nem ertem a Poolt, mert sztem nem ilyen kozeppalyasra van szukseguk. sztem ezt Klopp benezte.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Csebi jól beszopatta szegény Mikeyt.

8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Máshogy nem lehet megállítani.

8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya

8 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 727
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...
warr_b
Mondom, nem viszi el senki, kérője sincs, nem is lesz, illetve még egy év van a szerződéséből.
Miki besokallt, mondta hogy nem készülhet az első csapattal és az edzőtáborba sem megy, amíg nem rendezi a dolgait. Konkrétan haveromnak is lóg 2 millióval.
JC6 - a zsidó
Oké, elég utópia, hogy bàrkinek kéne, de akkor mi lesz, még egy évig kapja a lóvét és bassza a rezet a tarcsiban aztán néha beáll csereként ilyen Füzesgyarmatok meg a Pénzügyőr ellen?
warr_b
Kit érdekel? Te nem fogod látni meccsen, hát mi ez, ha nem Kánaán???
😃😃😃
8 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
csak befújták a tizit az Atalantának, bár ez neccesebb volt szerintem 😀
Löfli
fújható volt, ugyanúgy mint a végén a kéz is.

8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Nunez 😀
Nomac
Azért ma is összejött neki 2 assist meg a legmagasabb kialakított gólhelyzetminőség mutató
zacknorb
Sokkal jobb a Pool ha a pályán van, nem is kérdés, csak vicces milyen ajtó ablak helyzetek maradnak ki nála.
Nomac
teljesen jól rúgta meg, csak Leno megint bravúrkapust játszott.
8 hónapja
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Nunez 😀
Nomac
Azért ma is összejött neki 2 assist meg a legmagasabb kialakított gólhelyzetminőség mutató
zacknorb
Sokkal jobb a Pool ha a pályán van, nem is kérdés, csak vicces milyen ajtó ablak helyzetek maradnak ki nála.