Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
az amúgy volt már hogy Szancsó Dortmund kölcsön hivatalos?
Löfli
Nem értettem miért nem hozza le semmi itthon, nem is értettem milyen indokból igazolná le a Dortmund Szalait. Aztán leesett.
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 112 — The Mathematician
Bradley kezd, hurrá!
Mikey
nincs más
Negritis, a vajda
Én tényleg örülök hogy ő kezdett!

Na mondjuk pont ő maradt le Willianról. 😕
Mikey
oh, aszittem szarkazmus 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Bradley kezd, hurrá!
Mikey
nincs más
Negritis, a vajda
Én tényleg örülök hogy ő kezdett!

Na mondjuk pont ő maradt le Willianról. 😕
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Darwin Núnez, Gakpo, Clark, Gordon, McConnell, Beck, Quansah, Nyoni
azért ez kemény pad
Negritis, a vajda
Én el tudtam volna fogadni több rotálást. De most jön 10 nap pihi... Lehet úgy volt vele Klopp hátha eldőntik itt és majd a visszavágon jobban forgat. Persze tényleg 13-14 felnőtt maradt egészséges, nehéz így de 1-2 akadémista a kezdőbe lehet jöhetett volna még.


Közben 0-1 😀 leszarnám h aki lehetne ma esni de kötelező a visszavágó is


Liverpool Fc fan
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 112 — The Mathematician
Darwin Núnez, Gakpo, Clark, Gordon, McConnell, Beck, Quansah, Nyoni
azért ez kemény pad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 112 — The Mathematician
Bradley kezd, hurrá!
Mikey
nincs más

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Bradley kezd, hurrá!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya

Elég jó meccs, ajánlom nézésre. Bár hogy nincs VAR eléggé érthetelen, Savicot első percekben el kellett volna zavarni, tizi maradt el a Realnak...
zacknorb
Pedig a góloknál kint van a VAR felirat, meg a Real második góljánál mutattak Var képet, hogy nem volt les 😀
kapitnono
írták nekem is hogy elv van VAR, de akkor meg csak iszonyat retik hogy nem használják
8 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!

Elég jó meccs, ajánlom nézésre. Bár hogy nincs VAR eléggé érthetelen, Savicot első percekben el kellett volna zavarni, tizi maradt el a Realnak...
zacknorb
Pedig a góloknál kint van a VAR felirat, meg a Real második góljánál mutattak Var képet, hogy nem volt les 😀


8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya

Elég jó meccs, ajánlom nézésre. Bár hogy nincs VAR eléggé érthetelen, Savicot első percekben el kellett volna zavarni, tizi maradt el a Realnak...
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Real-Atléticot nem közvetíti semmi? Ez komoly?
KeyG
Már tavaly se adták
Talán a diginél van még a jog, akinek ugye nincs sportcsatorna
zacknorb
fasza, köszi
KeyG
Ergo ez is a románok miatt van #narratívagyártás
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Nah végre találkozott az igazi Ronaldoval is.

8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 926
Real-Atléticot nem közvetíti semmi? Ez komoly?
KeyG
Már tavaly se adták
Talán a diginél van még a jog, akinek ugye nincs sportcsatorna
zacknorb
fasza, köszi

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Real-Atléticot nem közvetíti semmi? Ez komoly?
KeyG
Már tavaly se adták
Talán a diginél van még a jog, akinek ugye nincs sportcsatorna
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
Megint fejesgólokkal verjük a Realt? 😀
8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 926
Real-Atléticot nem közvetíti semmi? Ez komoly?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Utoljára december 3. talált be idegenben a Roma, azóta 3 meccsem 0 gól.

8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Akkor idénre marad az EL Józsinak.

8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Daje Lazio, a jobb csapat vezet

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
A Római derbi szokásosan gyenge eddig
alatriste
3-3 lövés egy félidő alatt. Abból összesen egy volt 16oson belül, az is kb egy lépésnyivel.

8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Római derbi szokásosan gyenge eddig, de a magyar sportközvetítés egyik legjobb dolga amikor Szaniszló Csabi és Méhes Gábor együtt közvetítik a meccset. Rádióműsorba is simán megállná a helyét.
alatriste
én meg pont úgy gondolom hogy lassan elfárad ez a séma, néha van egy jó kiszólás, de ennyi
zacknorb
Én nagyon szeretem ezt a felállást. A EU-os tenisz döntőkhöz hasonlóan ahol 2 de talán néha 3 ember is szokott lenni. Legalábbis régen volt, pár éve nagyon kevés tenniszt nézek sajnos. Ha a meccs is jobb lenne talán a két kommentátor is többről tudna beszélni de mivel mindketten hard core szurkolók nekem sokat ad hozzá h nem csak egy random meccs előtt néztek utána a csapatoknak, hanem másfél órán keresztűl gyakorlatilag csak podcast szerűen is tudnának beszélni a csapatokról. Van infó bőven.


Liverpool Fc fan
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 081 — Kinek mit intézett a kormánya
A Római derbi szokásosan gyenge eddig, de a magyar sportközvetítés egyik legjobb dolga amikor Szaniszló Csabi és Méhes Gábor együtt közvetítik a meccset. Rádióműsorba is simán megállná a helyét.
alatriste
én meg pont úgy gondolom hogy lassan elfárad ez a séma, néha van egy jó kiszólás, de ennyi
8 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Római derbi szokásosan gyenge eddig, de a magyar sportközvetítés egyik legjobb dolga amikor Szaniszló Csabi és Méhes Gábor együtt közvetítik a meccset. Rádióműsorba is simán megállná a helyét.


Liverpool Fc fan
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
na ki hozza el a roman vedot Genoabol? Spurs vagy Bayern? tippek?
csebi
Spurs a befutó 30 misiért
Beki
igen. egy roman, aki tartja az adott szavat. milyen ev ele nezunk, hogy maris megtortent ...
csebi

Klaci79
ahelyett, hogy Ryanair-rel utazott volna 😮
köcsögromán!
8 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
na ki hozza el a roman vedot Genoabol? Spurs vagy Bayern? tippek?
csebi
Spurs a befutó 30 misiért
Beki
igen. egy roman, aki tartja az adott szavat. milyen ev ele nezunk, hogy maris megtortent ...
csebi