Soccer

41 feliratkozó

8 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Dragusin közben már fix, h Tottenham, pedig a Bayern egy magasabb ajánlattal majdnem beleszólt a dologba.

Szerintem ez tipik olyan deal, ahol mindhárom fel jól jár, pláne h Spence meg cserébe megy kölcsönbe a Genoaba úgy, h a fizetését teljesen a Spurs állja majd.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
8 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 273
Nunez te vagy az?

Sixo

Ebben a play-ben mindenki tippmikszűt, még a coach is...
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
🎙️| Miroslav Klose:
„Akkor hagytam abba a futballt, mikor már nem ismertem rá. Ma a fiatalok más dolgokra gondolnak. Én gyerekként csak az edzésre és arra gondoltam, hogy legyek valaki abban a sportágban, amit mindig is szerettem.

A Lazióban és a válogatottban minden edzés után jéggel teli fürdőkádba feküdtem, hogy elkerüljem a sérüléseket. De a csapat fiataljai ezt rendszeresen visszautasították. Amikor meglátták, hogy felkapom a labdazsákokat, hogy eltegyem őket az edzés végén, azt mondták nekem: ‘De ki mondta neked, hogy ezt csináld?’. Abban a pillanatban azt mondtam magamnak: ‘20 éves vagy, és nem tudsz segíteni egy 60 éves dolgozónak?’ Inkább az érdekli őket, hogy a stoplijuk illik-e a sportszárukhoz. Ezért úgy döntöttem, abbahagyom. A futball, amit ismertem, már nem létezett.

A mai fiatalok először az autókra, a szponzori szerződésekre és az új stoplisokra gondolnak. Csak ezek után jön a futball. Számukra az imázsuk a legfontosabb. Számomra viszont csak a futball számított, annak is a legtisztább formájában.”
ozibozi
Teljesen igaza van, de az a baj, hogy ezt mi rontjuk el, mai vagy kicsit fiatalabb felnőttek, akik ezt a közeget hozzuk létre, és ebben neveljük a gyerekeket. Akik olyanok, amilyenné formáljuk őket. Ez már itt off, de nem véletlen, hogy ennyi SNis BDmis satobbi gyerek lett hirtelen nagyjából az elmúlt 12 évben. Mert ilyen generációt neveltünk már szinte a születéstől kezdve. S nem érti meg a szülő, hogy hiába vár el sokat a tanártól, ha nem teszi bele a magáét (tisztelt a kivételnek) illetve nem hajlandó szembe nézni azzal ha probléma van. Mert ez a legnehezebb és legrosszabb. Hogy azt gondolják, attól hogy a gyermeknek segítségre van szüksége, nem olyan zseni stb stb, kevesebbre értékeli a gyereket és önmagát, nem látja be időben, hogy erre szükség van, aztán már késő,. Pedig arról szó nincs, hogy kevesebbet érne bármelyik gyermek is bármi miatt...Ebben kellene társadalmi közmegegyezés, és ebben való összefogás. Mégis azért van ennek itt helye, mert ez lecsapódik pl a fociban is.

Szerkesztette: dande2
8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 556
🎙️| Miroslav Klose:
„Akkor hagytam abba a futballt, mikor már nem ismertem rá. Ma a fiatalok más dolgokra gondolnak. Én gyerekként csak az edzésre és arra gondoltam, hogy legyek valaki abban a sportágban, amit mindig is szerettem.

A Lazióban és a válogatottban minden edzés után jéggel teli fürdőkádba feküdtem, hogy elkerüljem a sérüléseket. De a csapat fiataljai ezt rendszeresen visszautasították. Amikor meglátták, hogy felkapom a labdazsákokat, hogy eltegyem őket az edzés végén, azt mondták nekem: ‘De ki mondta neked, hogy ezt csináld?’. Abban a pillanatban azt mondtam magamnak: ‘20 éves vagy, és nem tudsz segíteni egy 60 éves dolgozónak?’ Inkább az érdekli őket, hogy a stoplijuk illik-e a sportszárukhoz. Ezért úgy döntöttem, abbahagyom. A futball, amit ismertem, már nem létezett.

A mai fiatalok először az autókra, a szponzori szerződésekre és az új stoplisokra gondolnak. Csak ezek után jön a futball. Számukra az imázsuk a legfontosabb. Számomra viszont csak a futball számított, annak is a legtisztább formájában.”
8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Nunez te vagy az?

8 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!

8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...
warr_b
Mondom, nem viszi el senki, kérője sincs, nem is lesz, illetve még egy év van a szerződéséből.
Miki besokallt, mondta hogy nem készülhet az első csapattal és az edzőtáborba sem megy, amíg nem rendezi a dolgait. Konkrétan haveromnak is lóg 2 millióval.
JC6 - a zsidó
Oké, elég utópia, hogy bàrkinek kéne, de akkor mi lesz, még egy évig kapja a lóvét és bassza a rezet a tarcsiban aztán néha beáll csereként ilyen Füzesgyarmatok meg a Pénzügyőr ellen?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
na ki hozza el a roman vedot Genoabol? Spurs vagy Bayern? tippek?
csebi
Spurs a befutó 30 misiért
Beki
igen. egy roman, aki tartja az adott szavat. milyen ev ele nezunk, hogy maris megtortent ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
Beki New York Jets 545
na ki hozza el a roman vedot Genoabol? Spurs vagy Bayern? tippek?
csebi
Spurs a befutó 30 misiért
8 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...
warr_b
Mondom, nem viszi el senki, kérője sincs, nem is lesz, illetve még egy év van a szerződéséből.
Miki besokallt, mondta hogy nem készülhet az első csapattal és az edzőtáborba sem megy, amíg nem rendezi a dolgait. Konkrétan haveromnak is lóg 2 millióval.
JC6 - a zsidó
ez ilyen kapasbogis videos "haverod"? 😊
csebi
Neeem, de volt közös bizniszük, szóval első kézből van az infó.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...
warr_b
Mondom, nem viszi el senki, kérője sincs, nem is lesz, illetve még egy év van a szerződéséből.
Miki besokallt, mondta hogy nem készülhet az első csapattal és az edzőtáborba sem megy, amíg nem rendezi a dolgait. Konkrétan haveromnak is lóg 2 millióval.
JC6 - a zsidó
ez ilyen kapasbogis videos "haverod"? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...
warr_b
Mondom, nem viszi el senki, kérője sincs, nem is lesz, illetve még egy év van a szerződéséből.
Miki besokallt, mondta hogy nem készülhet az első csapattal és az edzőtáborba sem megy, amíg nem rendezi a dolgait. Konkrétan haveromnak is lóg 2 millióval.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
na ki hozza el a roman vedot Genoabol? Spurs vagy Bayern? tippek?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
8 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
De gea csapat nelkul..meglepett
YoungZeeZee
kicsit meglep, de aztán beárazza azt is amilyen sírás ment hogy kirakták
Negritis, a vajda
A Unitedes csoportokban még most is bőven megy. 😀

8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 080 — Kinek mit intézett a kormánya
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...
warr_b
A nógrád1 biztos.
Amúgy ez a nap híre, ez a nap így már nehezen lehet szar
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
ozibozi
Ne viccelj, fizetnék is érte hogy valaki elvigye. Bár szerintem a Blasz1 is meghaladja a képességeit...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Szivacskinak komoly tartozásai vannak magánemberek felé, ami több millió forintra rúg. Állítólag végrehajtás is indult ellene, Mikinél meg betelt a pohár.
8 hónapja
ozibozi New York Giants 16 556
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀
warr_b
Állítólag Nb1-es csapathoz adják el.
Nehezen hihető hogy pénzt fognak érte fizetni.
8 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
De gea csapat nelkul..meglepett
YoungZeeZee
kicsit meglep, de aztán beárazza azt is amilyen sírás ment hogy kirakták
Negritis, a vajda
Ez az az ember, aki azt hitte hogy lábbal olyan jó mint egy középpályás. Több mint egészséges önbizalom. Nem csoda hogy nem tudja elfogadni milyen csapatoktól kaphatott ajánlatokat.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 108 — The Mathematician
De gea csapat nelkul..meglepett
YoungZeeZee
kicsit meglep, de aztán beárazza azt is amilyen sírás ment hogy kirakták

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ájjájj, szegény Szivacskit nem vittél el a törökországi edzőtáborba, ráadásul a szakmai stáb döntése alapján a tartalékcsapattal kezdi meg a felkészülést... :S

Mi lesz most így velünk?? 😕

End of an era? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
8 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 801 — Saturday Night Lights
Két meg nem adott tizi a Borónak, mázli, hogy nincs VAR.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
8 hónapja
YoungZeeZee 8 396
 www.youtube.com/watch?v=K5Ksi-BWCSw
8 hónapja
YoungZeeZee 8 396
De gea csapat nelkul..meglepett
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy az Africa Cup of Nations-t miért nem közvetíti megint senki? Az egyik legszórakoztatóbb kontinens torna.
Sixo
Volt, valamikor
r.baggio
eurosport adta régen. jómagam néztem is 😊
peach
persze hogy adta, különben nem születhetett volna meg Vitár Robi örökbecsűje
slowmotion
Egy meccsen még Klódmemba’ is szerepelt a Eurosporton 😊
ozibozi
Bizony, '92-ben 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta