Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Black_Adder barátom, ennyire ne legyél már FCB ellenes 😊 Én sem "rázom a kerítést" és acsarkodok a Real ellen 😊 Szúrja a szemem, amikor a Barcáról vagy a játékosokról írsz 😀 De elnézem.. span vagy 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.
fetomy
hát igen... a színész 35 meccsen lőtt 33-at... 😀
amúgy szvsz. hogy Messinek a vb-n nem ment az bőven elég arra hogy ne ő kapja a díjat.eaglesmcnabb
hát azért a 16 meccs minusz lényeges ám 😊 de egyezünk ki döntetlenben, ugyanis a gól/perc arányuk ugyanolyan 😉 És egyébként sem a játéktudását vitattam a színésznek. Különben is, nem tehet róla, hogy színész lett, elvégre az Álmok Színházában lett nagy sztár, csak picit félreértette 😊

Egyébként énis azt mondtam, hogy Messi emiatt nem nyerhet, de attól még a top5-be pl. beférhet, és nem csak a neve miatt.fetomy
Lehet kicsit elfogult voltam, pedig Messivel szemben általában nem szoktam 😂 na jó TALÁN egy picit 😀
De komolyra fordítva, ha top10, neadjIsten top5, az nem a neve miatt van. /*bár szerintem a top5 is túlzás*/, ha viszont megnyeri, az tényleg a neve miatt lesz. Remélem nem történik meg, de ha mégis, akkor áll az amit írtam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.
fetomy
hát igen... a színész 35 meccsen lőtt 33-at... 😀
amúgy szvsz. hogy Messinek a vb-n nem ment az bőven elég arra hogy ne ő kapja a díjat.eaglesmcnabb
hát azért a 16 meccs minusz lényeges ám 😊 de egyezünk ki döntetlenben, ugyanis a gól/perc arányuk ugyanolyan 😉 És egyébként sem a játéktudását vitattam a színésznek. Különben is, nem tehet róla, hogy színész lett, elvégre az Álmok Színházában lett nagy sztár, csak picit félreértette 😊

Egyébként énis azt mondtam, hogy Messi emiatt nem nyerhet, de attól még a top5-be pl. beférhet, és nem csak a neve miatt.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/het-spanyol-a-fifa-aranylabda-23-as-jeloltlistajan-2050261/

Nevetséges az aranylabda jelöltlistájaStez
Jé, Gerrard nincs rajta.
Ezt hogy csinálták?
Végre elért arra a szintre fosságban, hogy már a jelölők is rájöttek, hogy nem kéne?
Csak mert emlékeim szerint még a tavalyira is jelölt volt, ami számomra mutatta, mennyire jelentéktelen egy elismerés ez.

BTW, szerintem is Sneijder érdemelné meg. Pont ezért nem fogja ő kapni.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.
fetomy
hát igen... a színész 35 meccsen lőtt 33-at... 😀
amúgy szvsz. hogy Messinek a vb-n nem ment az bőven elég arra hogy ne ő kapja a díjat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Messinek köze nincs az első 3hoz, ha odakerülne az szánalmas lenne és a fifa bebizonyítaná, h csak a név számít, az eredmények nem...Black_Adder
Egyetértek, hogy Messinél vagy 5 másik jobban megérdemelné. De azért azt is túlzás lenne mondani, hogy Messinek csak neve van, mert azért a Barcában ő baromi sokat tett. Az eredmény oké, hogy fontos, de azért egy BL-t nem egy ember nyer, hanem egy csapat. Ahogy VB-t is. Nyilván Messi szar volt, de azért ebből a nyári argentin válogatottból nem sok olyat lehet mondani, akit érdemes volt elhozniuk. És azért ne felejtsük el, hogy Messi tavaly 51 meccsen 45 gólt lőtt a Barcában. Ez már Ronaldoi (nem a színész, hanem a csatár) magasságokat jelent.

Mégegyszer mondom, szerintem sincs köze ehhez a címhez, de kizárólag azért, mert a vb-n nem ment neki. Ha mégis ott lenne a top3-5-ben, azért ő sem érdemtelenül kerülne oda. Nyerni meg úgysem fog.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is interes vagyok 😉 Nem is azt mondom, hogy tuti meglett volna, csak egyszerűen a másik kettő esetén biztosabban merem állítani, hogy jóval kevesebbet értek volna el (mondjuk Forlánt csak a vbn láttam). És persze, hogy Sneijder is k.vafontos eleme volt, csak szerintem nálunk (inter) jobban megoszlik a "neki köszönhető" cím, mint pl. a Barcánál. Ráadásul itt legelsősorban személy szerint Mourinho-t mondanám, mert nálunk leginkább egy olyan edző hiányzott, aki tud nyerni is 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.Stez
LOL. Forlán szezonja vs. Messi / Xavi szezonja. Még csak nem is lehet baráti egált mondani.
Sneijder nem kapja meg, mert Xavi jobb volt nála hasonló szerepben. Sztem is Xavi kapja, ha nem, akkor jöhet szóba Messi ill. Sneijder.szaba
Azért Forlán nyert Európai kupát az istenivel és xavival ellentétben. Ráadásul ő lett a VB legjobbja, ahol nem mellesleg továbbjutott mint az isteni messi. Például azért is mert ő gólokat is lőtt 😛

A prioritások szvsz Vb - Európai kupa - nemzeti bajnokság - nemzeti kupa.
Az első kettőben Forlán veri a legendás érinthetetlen isteni messit, szóval mindenképp jobb szezonja volt, és jobban megérdemli. Messinek köze nincs az első 3hoz, ha odakerülne az szánalmas lenne és a fifa bebizonyítaná, h csak a név számít, az eredmények nem...

Ha már mindenképp barcásnak kell nyernie, mert tudom, csak barcás nyerheti, hisz a többiek egyáltalán nem számítanak, /*olyannyira h a spanyol válogatott többi tagja se számított a vb-n*/, akkor 1000× inkább Xavi mint messi

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Forlán kétségkívül az egyik legérdemesebb erre a címre. De Xavit kissé leértékelik itt többen. Azért esetében nem arról van szó, hogy "nem megy úgy nélküle", hanem konkrétan arról, hogy lehet akármilyen isten csapat a Barca, Xavi nélkül nem gyengébbek lennének, hanem szarok. Azért ő olyan labdákat osztogat, amikből nem csak Ibrahimovicsok meg Messik lőnének gólt.

Nálam egyébként Sneijderé lenne a góden laszti, hiszen a VB 2. legjobb játékosa lett, emellett az Interrel úgy nyerte szarrá magát, hogy az egyik alapember volt. Az év középpályása is lett. Nem mellesleg a góljai rendre szoros meccseken, pontot érő találatok voltak. De bizonyára kissé elfogult is vagyok, és hármójuk közül Sneijder-re mondanám talán kevésbé, hogy nélküle biztosan nem ért volna el közel ennyit sem az Inter.

Szóval a lényeg, hogy a Forlán-Xavi-Sneijder trió bármely tagja nyerhet, egyikbe sem lehet igazán belekötni, mást viszont nem annyira tudok elképzelni.

Ja, és amúgy Messi lehet akármekkora brutál állat a Barcában, a VB megmutatta (bár baromi formán kívül volt), hogy Xavi pl. sokkal fontosabb és nélkülözhetetlenebb tagja a Barcának, mint ő. Ettől függetlenül ő az egyik legnagyobb zseni, csak az én szememben értékesebb az a játékos, aki szervez, és óriási kulcspasszokat ad rendszeresen.fetomy
sztem pedig biztos, h Sneijder nélkül nem lett volna Inter tripla, pont egy ilyen vezér hiányzott a csapatból...persze tény h hazabeszélek 😊

magyar kupa: Nagyecsed a végén továbbjut 😊

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Forlán kétségkívül az egyik legérdemesebb erre a címre. De Xavit kissé leértékelik itt többen. Azért esetében nem arról van szó, hogy "nem megy úgy nélküle", hanem konkrétan arról, hogy lehet akármilyen isten csapat a Barca, Xavi nélkül nem gyengébbek lennének, hanem szarok. Azért ő olyan labdákat osztogat, amikből nem csak Ibrahimovicsok meg Messik lőnének gólt.

Nálam egyébként Sneijderé lenne a góden laszti, hiszen a VB 2. legjobb játékosa lett, emellett az Interrel úgy nyerte szarrá magát, hogy az egyik alapember volt. Az év középpályása is lett. Nem mellesleg a góljai rendre szoros meccseken, pontot érő találatok voltak. De bizonyára kissé elfogult is vagyok, és hármójuk közül Sneijder-re mondanám talán kevésbé, hogy nélküle biztosan nem ért volna el közel ennyit sem az Inter.

Szóval a lényeg, hogy a Forlán-Xavi-Sneijder trió bármely tagja nyerhet, egyikbe sem lehet igazán belekötni, mást viszont nem annyira tudok elképzelni.

Ja, és amúgy Messi lehet akármekkora brutál állat a Barcában, a VB megmutatta (bár baromi formán kívül volt), hogy Xavi pl. sokkal fontosabb és nélkülözhetetlenebb tagja a Barcának, mint ő. Ettől függetlenül ő az egyik legnagyobb zseni, csak az én szememben értékesebb az a játékos, aki szervez, és óriási kulcspasszokat ad rendszeresen.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.Stez
LOL. Forlán szezonja vs. Messi / Xavi szezonja. Még csak nem is lehet baráti egált mondani.
Sneijder nem kapja meg, mert Xavi jobb volt nála hasonló szerepben. Sztem is Xavi kapja, ha nem, akkor jöhet szóba Messi ill. Sneijder.szaba
hát én a bokámat lefosom ha Xavi kapja meg, Sneijder v Forlán nálam is, mind2-en igazi vezérük voltak a csapatuknak, nélkülük nem hiszem, h addig eljutottak volna...viszont Xavi nélkül is ott lett volna a Barca és Espana is ahol.

Eto'o amúgy nem tudom mit keres a listába végig szélsőként játszott, ahol nem volt olyan jó(bezzeg most csatárként)...Milito viszont hiányzik, bár őt meg valszeg Maradona húzta le listáról.

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.Stez
LOL. Forlán szezonja vs. Messi / Xavi szezonja. Még csak nem is lehet baráti egált mondani.
szaba
azért ezt nem mondanám... az Aranylabda szavazáson az idei évet nézik nem?
Forlan megnyerte az Europa-Ligát, ahol a döntőben 2 gólt szerzett... továbbá az év legfontosabb futballeseményén a legjobb játékosnak választották, és Uruguay-jal (!) bekerült a legjobb 4 közé.
Messi szvsz. a világbajnokságon semmit nem mutatott, pedig abban az argentin válogatottban volt potenciál. Xavi VB-t nyert, és bajnokságot, ami viszont nem piskóta dolog, elismerem, de ő nem nyert a BL-ben...
Ráadásul a 2 játékos csapatát nem lehet egy lapon említeni, sem a válogatottban, sem klubszinten, szvsz. ha Forlan a barcában játszana már rég lefutott lenne hogy kié a cím, Xavi is bombaszezont játszott, nélküle a barca nem az igazi, és a válogatottban is vezéregyéniség, de én zemély szerint nem szeretem, hogy az aranylabda személyét 80-90 %-ban az dönti el, hogy melyik csapatban játszik. Messi extra-klasszis, de ha nincsenek mögötte társak nem villog annyira (pl. VB), Xavinak meg viszonylag "könnyű" dolga van, minden fronton a világ legjobb csapatában játszik, jönnek is az eredmények...
azért amiért Forlan gyengébb képességű csapatoknál játszik, nem jelenti azt hogy kevésbé érdemelné meg az aranylabdát. pláne, hogy a Világbajnokság éveiben az ott mutatott teljesítmény szokott a mérvadó lenni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Krasic két meccses eltiltást kapott, nem játszhat ellenünk a hétvégén. 😂
Igazi hülye farok, frászért kell színészkedni ilyen szinten, ráadásul a színészkedéséből megítélt büntetőt kihagyta Iaquinta. 😂
szaba, te meg megint gyökér vagy
Forlán azért meglőtte a maga 18 gólját a Madridban a bajnokságban, a hátán cipelte a csapatát az EL-győzelemig és a válogatottat a VB-elődöntőig. Ha az európai kupákat és a nemzetközi porondot nézzük, ez jobb Messi événél, márpedig VB, EB idején az egyik legfontosabb tényező ez. Xavi és Sneijder között pedig VB-n sincs nagy különbség, sőt, Sneijder gólokat lőtt, hasznosabb is volt Xavinál, aki nem találta a helyét szinte az egész tornán, Sneijder ugyanúgy bajnokságot nyert, de ő pluszba még BL-t is.
Nálam Forlán/Sneijder továbbra is, aki kapja, a legnevetségesebb pedig az lesz, ha odanyomják Iniestának a VB-aranyat érő góljáért.

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2010/10/27/Miert_beszel_az_angol_biro/

Már ne is haragudjatok de sztem ekkora faszságot rég írt valaki.
Úgy írja mintha csak Angol játékosok fociznának a PL-ben,általánosít,degenerál,a másik hogy nekem meg sem fordult a fejemben hogy mondjuk maximum 1percet áll a játék a bíró beszéde miatt és atya úr isten,mi lesz most...

szerk.: de mint tudjuk,kis hazánkban mindenki ért a focihoz.
szerk.: nem csak Angliában vannak brutális belépők,de ki lehet hegyezni erre is,persze.Joco
ez az ember szokott a "fűzővel kifelé" blogra is írni csodálatos erősorrendeket, csak úgy szólok, hogy mennyire is kell őt komolyan venniJJ Tiller
Akkor már értek mindent.
Reggel volt szerencsém hozzá,megosztom veletek is h legyen 1 jó napotok 😀 (beraktam a megfelelő topicba ha egyáltalán valakit érdekel 😊 )

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2010/10/27/Miert_beszel_az_angol_biro/

Már ne is haragudjatok de sztem ekkora faszságot rég írt valaki.
Úgy írja mintha csak Angol játékosok fociznának a PL-ben,általánosít,degenerál,a másik hogy nekem meg sem fordult a fejemben hogy mondjuk maximum 1percet áll a játék a bíró beszéde miatt és atya úr isten,mi lesz most...

szerk.: de mint tudjuk,kis hazánkban mindenki ért a focihoz.
szerk.: nem csak Angliában vannak brutális belépők,de ki lehet hegyezni erre is,persze.Joco
ez az ember szokott a "fűzővel kifelé" blogra is írni csodálatos erősorrendeket, csak úgy szólok, hogy mennyire is kell őt komolyan venni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nálam meg Forláné az aranylabda, pont.
De mindegy, mert úgyis Sneijder kapja, de tőle még nem is sajnálom azért, remekül játszott a VB-n is és az Interben is.Stez
LOL. Forlán szezonja vs. Messi / Xavi szezonja. Még csak nem is lehet baráti egált mondani.
Sneijder nem kapja meg, mert Xavi jobb volt nála hasonló szerepben. Sztem is Xavi kapja, ha nem, akkor jöhet szóba Messi ill. Sneijder.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Meghalt Paul, oda az igazság.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2010/10/27/Miert_beszel_az_angol_biro/

Már ne is haragudjatok de sztem ekkora faszságot rég írt valaki.
Úgy írja mintha csak Angol játékosok fociznának a PL-ben,általánosít,degenerál,a másik hogy nekem meg sem fordult a fejemben hogy mondjuk maximum 1percet áll a játék a bíró beszéde miatt és atya úr isten,mi lesz most...

szerk.: de mint tudjuk,kis hazánkban mindenki ért a focihoz.
szerk.: nem csak Angliában vannak brutális belépők,de ki lehet hegyezni erre is,persze.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak 1 PM jött? menjetek már 😀JC6
ja hogy ezt komolyan gondoltad? 😀 azt hittem hogy vicc 😀eaglesmcnabb
nem vicc, csak vicces kedvemben voltam 😀

na uzsgyi válaszolni 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
csak 1 PM jött? menjetek már 😀JC6
ja hogy ezt komolyan gondoltad? 😀 azt hittem hogy vicc 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyan sztem pedig az első Sunderland-es jelölt. fuckyeah :cool:kristof
Nekem is gyanús. 😛marci
nekem annyira nem volt egyértelmű 😐 ugyan a jelölteket nem találtam visszamenőleg csak az első hármakat, ott mégis volt Wolves-os, Fulham-es, Blackpool-os, West Ham-es, Spurs-ös (a kisebb csapatok közül (+ugye Pool, Chelsea, MU)) akiknek összesen nincs annyi bajnoki címük mint a Sunderland-nek 😛 mind1 legyünk büszkék Asamoah-ra :cool:
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A testület a DVSC-TEVA –FTC mérkőzésen történt rendezési hiányosságok és a vendégszurkolók részéről történt rendzavarás miatt a DVSC-t, mint visszaesőt 100 ezer, az FTC-t, mint visszaesőt 300 ezer forint pénzbüntetésben részesítette.

Bunda Petya 2 meccset kapott


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak 1 PM jött? menjetek már 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
kihúzta a Real 0-0al :/

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Európában mennyire gyakori és mennyire nagy dolog, ha egy mezőnyjátékos végig játssza a teljes 30 meccses alapszakasz valamennyi meccsén a 90 percet? Nálunk Drew Moor mecsinálta. Csak azért kérdezem, hogy a playoff-kampányban hirdethetek-e világszintű szenzációt, vagy csak ligaszinten egyedülálló bravúrt. 😀TheMileHighCity
Ha jól tudom Evra is játszott a 09-10es szezon mind a 38 bajnoki meccsén plusz kupa meccsek.Little Jarry
Hidvégi Sanya is letolta az egész Nb1-es szezont még az MTK-nál 😀

ez a mai Real kissé kiakasztott, minimum 4-5 100%-os ziccert hagytunk ki...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!