Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastamStez
Az AP-s cikk még nem volt fenn a google news-ban, azért nem linkeltem semmit.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastamStez
http://www.football-italia.net/sep10h.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastam

több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Faragó jó nagy hülyeséget nyilatkozott az üggyel kapcsolatban a sportban.
Egy riporter tudja már eldönteni, hogy mikor érdemli meg a válogatott a dícséretet és mikor a kritikát.
Azért elég érdekes lenne, ha a major sportokban így odaszolnának, hogy kérlek dícsérj már most Ricsike, mert ez kell ennek a csapatnak, akármennyire szarul is játszik.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A mai sportben semmi újdonságot nem írnak a Huszti-ügyről, kivéve talán a juhász nyilatkozatot, amiben elmondta, hogy teljes mértékig igazat ad Husztinak és ki is áll mellette. Király azt mondta, tudja és érti miről beszél Huszti, de nem volt mersze kiállni már mellette. Úgy sem lesz semmi az egészből, Egerváriék nem merik kirakni Juhászt a csapatból úgysem, de állítólag még több játékos is ugyanígy látja a válogatott dolgait, de persze ők nem mertek nyilvánosan is igazat adni Husztinak, legalábbis egyelőre. Mindenesetre Egervári is bebizonyította, hogy nem több egy szimpla bábnál.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én is azt mondom amit fetomy...lothar elkezdett egy munkát aminek meg lett volna a gyümölcse csak sajnos nem kapott elegendő időt 😕Mad
nálunk senki sem kap elég időt. 2 év alatt nem lehet várat építeni. Csak ugye az elvárások, amiket támasztanak, hogy ennyi meg ennyi pont kell. Csak nekünk nem pontba kellene még gondolkodnunk. Posztokba, előrelépésbe adott területeken, akaratban stb. Matthaus alatt volt az egyetlen olyan válogatott az utóbbi években, amely nem feltett kézzel, eleve megadva magát lépett pályára. Utóbbi 10 év legjobb magyar meccse (tétmeccse) volt minden szempontból, mikor a svédek nyertek Pesten 1-0ra. Ha egy db olyan válogatottat látnánk ebben a EB sorozatban, elmondhatnánk, hogy valamit elreléptünk. Szerintem.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Tudjátok az a vicc, hogy ezt nem csak mi látjuk hanem mások is és itt jön a már megszokott DE!!! Nem történik semmi változás, mert a lopás irányít mindent. Továbbra is marad az, hogy a magyar srácok (6-10 évesek ) idegen országok sztárjainak mezeiben rúgják a bőrt, városban, faluban egyaránt.

Keresztapám nagy sport fan és ő mondogatta nekem még amikor az emlékezetes jugoszlávok elleni VB-pótselejtezőt néztük, hogy mire munkád lesz, arra mi is kijutunk majd valahova... 13 év telt el, lassan 5 éve dolgozom.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Én is azt mondom amit fetomy...lothar elkezdett egy munkát aminek meg lett volna a gyümölcse csak sajnos nem kapott elegendő időt 😕

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaj, de szerettem amikor kapitány volt! Igazi kapitány. Leszartam én, hogy mennyit vágnak zsebre Pelladyval, jöttek volna azok az eredmények. Ugyanannyi pénz zsebretett Koeman is, állítom, a Kisteleki bandáról nem is beszélve. Lothar igazi vezér volt, és most nem akarok dicshimnuszokba kezdeni, de sokan verték itt a nyálukat Erwin mellett, hogy rég hoztuk már a kötelezőket.
Kérdem én: Málta és Izland oda - vissza verése, illetve döntetlen Horvátország és Bulgária ellen nem számít? A hazai svéd meccsről nem is beszélve, ahol az utóbbi évek legjobb mentálisan felkészített magyar válogatottját láttam a pályán, akik a szívüket vitték ki a pályára. Ez kell pedig a magyar népnek, a mentális változás, de 180 fokos! Mert ha szétharapjuk az ellenfelet, a szurkoló örül, az eredmény meg csak jön majd...JC6
Nekem sosem volt problémám azzal, hogy ki mennyit lop, amíg csinál is érte valamit. Ugyanígy politikában, sportban, akárhol. Ha idén a vidi megszerzi első bajnoki címét, pont leszarom, hogy mellette Berziék halálra lopják magukat. Meg amíg stabil az anyagi helyzet, stb... Lothar már az elején megnyert engem, amikor játszottunk valami 4 csapatos barátságos tornát, ahol a második meccsen már próbálkozott énekelni a Himnuszt, valamint - asszem - a 4-4-2 féle felállásból, mikor hátrányba kerültünk, nem 5 védőre álltunk át, hanem 3 csatárra, meg nemtom lehet a végén már 2 védő volt fent. Kikaptunk ugyan, de próbálkoztunk, akartunk egyenlíteni, majd nyerni. Aztán nekem az is bejött, hogy 600 ember volt válogatott. Mert akkor látszott, hogy akar találni 11 válogatott játékost, nem pedig megmarad a 25ször leszerepelteknél. Meggyőződésem, hogy ha akkor Lothar itt marad, akkor a következő selejtezőn ha nem is jutottunk volna ki, de lehetett volna szurkolni a csapatnak. És mint szurkoló, nekem nem az az első számú, hogy kijutunk-e, vagy nyerünk-e, hanem hogy lehet-e szurkolni a csapatnak. És ahogy Te is mondod, ha az akarat megvan, előbb-utóbb jönnek az eredmények is.
több mint 13 éve
gameover 20
husztit lelketlenséggel vádolni a legnagyobb fasság. ez az az ember aki egész életét a labdarúgás alá rakta. mindig mindenhol maximumra van járatva.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
... A hazai svéd meccsről nem is beszélve, ahol az utóbbi évek legjobb mentálisan felkészített magyar válogatottját láttam a pályán, akik a szívüket vitték ki a pályára. Ez kell pedig a magyar népnek, a mentális változás, de 180 fokos! Mert ha szétharapjuk az ellenfelet, a szurkoló örül, az eredmény meg csak jön majd...JC6
Egyetértek ezekkel a sorokkal !
Nekem az első magyar labdarúgással kapcsolatos élményem a Magyarország – Skócia olimpiai selejtező volt, amikor hatalmas hóban nyertünk az Üllői úton 199x. márciusában. Jómagam 1987-ben születtem úgyhogy még sokat nem kellett böjtölnöm, szimpatikus csapatra, sikerekre várva. Sokszor megfogadtam, hogy többet nem ülök le meccset nézni, de valamiért mindig megteszem és felállva éneklem a himnuszt. Nem tudom mi lesz most a válogatott körül, de üzenem a nemzeti színeket magukra öltő játékosainknak, hogy gondoljanak arra a srácra, aki annak idején 3 gólt szerzett Litvániában és 6-1-re !!! győztünk. Játszanak olyan alázattal, mint ahogy Fehér Miki tette és játszanak egymásért. Kérdem én… mi marad másképp nekünk szurkolóknak ? Miért lelkesedjünk ? Miért várjuk a következő válogatott meccset, ha a színfalak mögött hatalmi, pozíciós, pénzügyi, morális, stb. harcok dúlnak??? Várom az október 8-át, hisz válogatott meccs lesz, persze kérdéses, hogy érdemes-e.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaj, de szerettem amikor kapitány volt! Igazi kapitány. Leszartam én, hogy mennyit vágnak zsebre Pelladyval, jöttek volna azok az eredmények. Ugyanannyi pénz zsebretett Koeman is, állítom, a Kisteleki bandáról nem is beszélve. Lothar igazi vezér volt, és most nem akarok dicshimnuszokba kezdeni, de sokan verték itt a nyálukat Erwin mellett, hogy rég hoztuk már a kötelezőket.
Kérdem én: Málta és Izland oda - vissza verése, illetve döntetlen Horvátország és Bulgária ellen nem számít? A hazai svéd meccsről nem is beszélve, ahol az utóbbi évek legjobb mentálisan felkészített magyar válogatottját láttam a pályán, akik a szívüket vitték ki a pályára. Ez kell pedig a magyar népnek, a mentális változás, de 180 fokos! Mert ha szétharapjuk az ellenfelet, a szurkoló örül, az eredmény meg csak jön majd...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a bajom ezzel, a "teljesíteni is kéne a klubban, utána hőzöngni, ha nem kap lehetőséget" dologgal, hogy nem igaz. Mert egy magyar válogatottnak egy Zenitbe - ahol előrébb jegyzett válogatottak akadnak majdnem minden poszton - sokkal nehezebb bekerülnie. És az egész világon így van, komolyabb csapatoknál. A Sion pölö nem komoly csapat...

Számtalan példa van erre. Nem tudjuk, hogy teljesít az edzésen, nem tudjuk miért nem kerül be a Zenitbe. Tényleg nem tudjuk. Akkor ilyen hülyeséget ne mondjunk már, hogy szakadjon meg és sima az út a kezdőbe, mert ez gerinctelenség. Mészöly bá mindig is arról volt híres, hogy megmondja a tutit, de alkotni ő sem tudott nagyot. Az egyik legszemétebb embernek tartom, aki a magyar labdarúgásban dolgozik.
JC6
Ja,akkor meg el kell igazolni.Vagy ezeket a játékosokat csak a pénz érdekli?Hajnal sem akart menni Hannoverbe,pedig garantálták volna neki a kezdő irányító szerepét,inkább maradt Dortmundba ahol Klopp is megmondta,hogy nem fog játszani mert min 2 jobb játékos van a posztján...Nem hiszem,hogy ha Huszti maga kéri,hogy adják el vagy akárcsak kölcsön,mert játszani szeretne,hogy nem engedték volna el,mert nyilván nem olyan fontos ha még a keretbe se fér be legtöbb alkalommal...JoeyPorter
Lothar Matthaus-nak leginkább abban volt nagyon igaza, mikor azt mondta, hogy nem fog behívni olyan játékost, aki a német első osztály helyett elmegy a német harmadosztályba, mert ott könnyebben játszik. Nem a pénzért kell a Zenitben maradni, hanem mert igen, elmehetne a BKV előrébe is játszani, tuti hatalmas sztárja lenne a csapatnak, csak akkor nem haladna sehova. Igenis nagy csapatban kell lenni, amennyire csak lehet, és ott megmutatni, hogy befér. Pontosan ez jellemző a válogatottra is, amit te mondtál. Nem akarják ők kihozni magukból a maximumot, csak felmenni a pályára, aztán elbóklászni 90 percen át, felkapni a zsét, aztán csá. 11 jó magyar játékost képesség alapján bőven össze lehetne szedni, csak az a baj, hogy 11 olyat, aki törekszik arra, hogy elérjen valamit, és kihozza magából a maximumot, na olyat már biztos hogy nem. Max csak nagyon alacsony osztályokból. Lothar ezért volt jó kapitány. Nem csak a nevet, és potenciális játéktudást nézte, hanem az akaratot is. Sőt, leginkább azt. És igaza is volt, mert ha van egy jó képességű akaratgyenge játékos, meg egy kevésbé jó, de olyan, aki szívét lelkét kiteszi, és ki akar törni, akkor nem az előbbit kell pályára küldeni.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
na felöltözök és kimegyek a boltba megvenni a nemzeti sportot, kiváncsi vagyok, hogy mit irnak a huszti ügyről :/

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja,akkor meg el kell igazolni.Vagy ezeket a játékosokat csak a pénz érdekli?Hajnal sem akart menni Hannoverbe,pedig garantálták volna neki a kezdő irányító szerepét,inkább maradt Dortmundba ahol Klopp is megmondta,hogy nem fog játszani mert min 2 jobb játékos van a posztján...Nem hiszem,hogy ha Huszti maga kéri,hogy adják el vagy akárcsak kölcsön,mert játszani szeretne,hogy nem engedték volna el,mert nyilván nem olyan fontos ha még a keretbe se fér be legtöbb alkalommal...JoeyPorter
Szerintem sokaknak nyűg a válogatott, hiszen a klubjukban kapják a nagy pénzeket, és ha lesérülnek, kb. 1% esély van arra, hogy stabil kezdővé verekedjék vissza magukat, nagyon hosszú idő után.
Igen, fontosabb a pénz. Nézd meg, Huszti volt a király Hannover-ben, ő rúgta majdnem az összes szabit, szögletet, pontrúgást, sok gólos volt, szerették. De neki több pénz kellett. Hiába emelte volna meg a fizuját a Hannover, a Zenit 3x annyit mondott. És ez nyert ügy volt onnantól kezdve. De jól elcseszte, ha nem is anyagilag...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Az a bajom ezzel, a "teljesíteni is kéne a klubban, utána hőzöngni, ha nem kap lehetőséget" dologgal, hogy nem igaz. Mert egy magyar válogatottnak egy Zenitbe - ahol előrébb jegyzett válogatottak akadnak majdnem minden poszton - sokkal nehezebb bekerülnie. És az egész világon így van, komolyabb csapatoknál. A Sion pölö nem komoly csapat...

Számtalan példa van erre. Nem tudjuk, hogy teljesít az edzésen, nem tudjuk miért nem kerül be a Zenitbe. Tényleg nem tudjuk. Akkor ilyen hülyeséget ne mondjunk már, hogy szakadjon meg és sima az út a kezdőbe, mert ez gerinctelenség. Mészöly bá mindig is arról volt híres, hogy megmondja a tutit, de alkotni ő sem tudott nagyot. Az egyik legszemétebb embernek tartom, aki a magyar labdarúgásban dolgozik.
JC6
Ja,akkor meg el kell igazolni.Vagy ezeket a játékosokat csak a pénz érdekli?Hajnal sem akart menni Hannoverbe,pedig garantálták volna neki a kezdő irányító szerepét,inkább maradt Dortmundba ahol Klopp is megmondta,hogy nem fog játszani mert min 2 jobb játékos van a posztján...Nem hiszem,hogy ha Huszti maga kéri,hogy adják el vagy akárcsak kölcsön,mert játszani szeretne,hogy nem engedték volna el,mert nyilván nem olyan fontos ha még a keretbe se fér be legtöbb alkalommal...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Vadócz miért nem kezdett?Mad
Mert Elek-et jobbnak látta a szöv.kapitány.
És igaza is lett, Ő lett a mezőny legjobbja.
😀 😀 😀Sinisa
ja igen az nso választotta annak, én is jót nevettem amikor olvastam. 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
akkor már inkább nézem hogy a litvánok 25-tel verik az argentínokat.Höri
Nézd inkább a vizilabdát!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
engem rohadtul nem érdekelt a zuhanyos trió véleménye.
Várhidi mindig is fasírtban volt Husztival.
Mészöly MLSZ vezetési tag.
Az NS-s csávó meg nem fog veszekedni velük.
akkor már inkább nézem hogy a litvánok 25-tel verik az argentínokat.

de ami igencsak vicces, hogy azon vannak kiakadva, hogy Huszti minden körítés nélkül, elmondta a saját véleményét a dolgokról sablonok nélkül.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Vadócz miért nem kezdett?Mad
Mert Elek-et jobbnak látta a szöv.kapitány.
És igaza is lett, Ő lett a mezőny legjobbja.
😀 😀 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Vadócz miért nem kezdett?

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az a bajom ezzel, a "teljesíteni is kéne a klubban, utána hőzöngni, ha nem kap lehetőséget" dologgal, hogy nem igaz. Mert egy magyar válogatottnak egy Zenitbe - ahol előrébb jegyzett válogatottak akadnak majdnem minden poszton - sokkal nehezebb bekerülnie. És az egész világon így van, komolyabb csapatoknál. A Sion pölö nem komoly csapat...

Számtalan példa van erre. Nem tudjuk, hogy teljesít az edzésen, nem tudjuk miért nem kerül be a Zenitbe. Tényleg nem tudjuk. Akkor ilyen hülyeséget ne mondjunk már, hogy szakadjon meg és sima az út a kezdőbe, mert ez gerinctelenség. Mészöly bá mindig is arról volt híres, hogy megmondja a tutit, de alkotni ő sem tudott nagyot. Az egyik legszemétebb embernek tartom, aki a magyar labdarúgásban dolgozik.

De ugyan ez van Gerával is például. Tavaly kiemelkedően teljesített, de ez sem elég ahhoz, hogy rá pár hétre - hónapra ugyan úgy a kezdőben kapjon helyet az új edzőnél. És asszem a Zenit-nél az utóbbi időben nem 1 edzőcsere volt.

Nem akarom Husztit mentegetni, de maximálisan egyetértek vele, mert ennek a rohadt politikának ki kéne takarodnia a magyar labdarúgásból. Igenis, tűnjenek el a csókosok. Nem hiszem el, hogy MO-n nincs jobb egy Lázárnál, Liptáknál, Eleknél. Nem is értem, miért kell ezt csinálni?

Az a legnagyobb baj, hogy ha szájjal kéne focizni, akkor VB győztesek lennénk. Megmondjuk a tutit, de a pályán meg 180%-os a fordulat. Szégyen. Meg is utáltam 😀 Hajrá Szlovákia 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Közben HírTv-n Sanyibá'...

Ha Huszti 4 prez:
http://nepstadion.blogzona.hu/archives/2010/09/09/Huszti_for_president_updated/

Akkor Sanyibá'-t minumum kormányszóvivőnek.
Annyira jól nyomja a betanult szöveget, bármilyen kérdésre nem releváns válasz, stb.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
barátom Te tudsz olvasni ?

ami nem hajlik, az törik!