Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
csertői norris aurél az ETO-nál?

beszarok...JC6
Én se találok erre jobb szavakat. Kíváncsi leszek, hogy a szezon végéig kihúzza-e.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kösz a Poolnak,nyitott a bajnokság 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csertői norris aurél az ETO-nál?

beszarok...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Ami nekem örömteli, hogy nso blogon aki írja a Unitedes részt, most beégett, de csúnyán. Nani vs Kuyt párharcnál, gyakorlatilag semmibe vette Kuytot, Nanit istenként beállította erre ver 3at 😀. Bár a portugál "csillag" nem tudom hogy játszott. Várunk Vale.tüsi91
Nani most nem önzőzött annyit, talán nem is lőtt kapura, viszont ő készítette elő Kuyt második gólját...

Az a blog (és a szerkesztője) nálam akkor ásta el magát, amikor az Arsenalnak volt két jó meccse (az egyik a Barca elleni), és utána megjelent egy cikk, amiben azt fejtegette, hogy az 'ágyúsok' esélyesebbek a bajnoki címre, és mindezt gyakorlatilag csak a két csapat hátralévő meccseire alapozta. Azt aláírom, hogy nehezebb a sorsolásunk, több kemény meccset játszunk (amiből kettőt rögtön el is veszítettünk), de olyanokat írt, pl. hogy az Arsenal majdnem minden meccsét meg fogja nyerni, és ilyenek. Lehet, hogy volt az a két meccs, amikor kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, de itt volt például ez a tegnapi, Sunderland elleni pontvesztés, és ezzel már meg is magyaráztam mindent.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kezd hagyománnyá válni, hogy minden szezonban van egy olyan hetünk, ami katasztrofálisra sikeredik (tavaly Chelsea-Bayern, előtte 'Pool-Fulham, ...) 😕 Ezen a két meccsen semmi se jött össze. :/

Ha az Arsenal megnyeri a bepótolt meccsét, pontazonosság van - bár én nem vennék rá mérget, hogy azt a találkozót három ponttal abszolválják, mivel a Tottenhammel játszanak. A rázósabbik részén talán már túl vagyunk, innentől hozni kell a meccseket a bajnokságban. Illetve lesz még egy látogatásunk az Emirates-ben, ott gyakorlatilag el is dőlhet a bajnoki cím.vassadi27
Őszintén nem játszunk idén jól. Hogy miért? Már sokszor leírtam. Az is várható volt, hogy a Chelsea és a Pool is menti a szezonját ellenünk. Ezekre a meccsekre rettenetesen felspanolják magukat. Ezen a 2 helyen kilehet kapni. Kedden azt mondom jó játékkal kaptunk ki, mait nem láttam nekem is meccsem volt. Ebben a meccs kombóban bármikor benne van 0 pont. Tavaly is 0 lett, idén is. Még mindig jól jöttünk ki, hisz az Arsenal sem nyert. Pontazonosság. Az. Amit már leírtam korábban, hogy most jönnek a kicsik. Ezeket kell nyerni. Itt dől el minden.

Ami nekem örömteli, hogy nso blogon aki írja a Unitedes részt, most beégett, de csúnyán. Nani vs Kuyt párharcnál, gyakorlatilag semmibe vette Kuytot, Nanit istenként beállította erre ver 3at 😀. Bár a portugál "csillag" nem tudom hogy játszott. Várunk Vale.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
meg az old traffordon nyerünkkristof
Ez a Chelsea-meccs kissé megkavart, most ugrik be, hogy a futballszezon szempontjából tavaszi bajnokink még hátravan ellenük. Akkor nem csak az Emirates-ben kell rangadót nyernünk, és így már az sem igaz, amit korábban írtam, azaz hogy a nehezén már túl vagyunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
személy szerint én mlg tényleg hiszek benne, bár ahhoz közel tökéletes szezon kell nekünk
de am ja a káröröm se rossz 😀kristof
Ez a szezon már sehogy se lesz "közel tökéletes" a Chelsea számára. Legfeljebb a hátralévő része. 😊 De a Man. City elleni bajnoki még hátravan... 😛vassadi27
úgy értettem, hogy a hátralévő meccseken csak minimális pontot vesztünk. egyébként most a mu és chelsea között 12 pont van de mi kettővel kevesebbet játszottunk, ha azokat hozzuk meg az old traffordon nyerünk akkor máris csak 3 pont a különbség 😉
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
személy szerint én mlg tényleg hiszek benne, bár ahhoz közel tökéletes szezon kell nekünk
de am ja a káröröm se rossz 😀kristof
Ez a szezon már sehogy se lesz "közel tökéletes" a Chelsea számára. Legfeljebb a hátralévő része. 😊 De a Man. City elleni bajnoki még hátravan... 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chelsea szempontból nagyszerű a hétvége 😊kristof
Mármint hogy a káröröm miatt, vagy ti még tényleg hisztek abban, hogy bajnokok lehettek?vassadi27
személy szerint én mlg tényleg hiszek benne, bár ahhoz közel tökéletes szezon kell nekünk
de am ja a káröröm se rossz 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a duna tv-n megy egy kerekasztal beszélgetés a magyar futballról, ezer éve benne tevékenykedő emberekkel. olyan hülyeségeket beszélnek, hogy az agyam égnek áll.

hihetetlen, hogy ezek még mindig abban élnek, hogy a magyaros finesz az egy létező valami és érne bármit is a mai körülmények között.

közben olvasom, hogy pintért csertői váltja. hát hány helyen kell még ezeknek megbukni, hogy valami új irányt vegyünk ??

lófasz lesz itt nem változás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gratula a pool szurkereknek, különösen a Bengáli barátomnak!gabtsi
Ha nem lenne az 5293-as hsz-ed, még meg is köszönném.Mikey
látod h igazam van 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Chelsea szempontból nagyszerű a hétvége 😊kristof
Mármint hogy a káröröm miatt, vagy ti még tényleg hisztek abban, hogy bajnokok lehettek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chelsea szempontból nagyszerű a hétvége 😊
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 608
Kezd hagyománnyá válni, hogy minden szezonban van egy olyan hetünk, ami katasztrofálisra sikeredik (tavaly Chelsea-Bayern, előtte 'Pool-Fulham, ...) 😕 Ezen a két meccsen semmi se jött össze. :/

Ha az Arsenal megnyeri a bepótolt meccsét, pontazonosság van - bár én nem vennék rá mérget, hogy azt a találkozót három ponttal abszolválják, mivel a Tottenhammel játszanak. A rázósabbik részén talán már túl vagyunk, innentől hozni kell a meccseket a bajnokságban. Illetve lesz még egy látogatásunk az Emirates-ben, ott gyakorlatilag el is dőlhet a bajnoki cím.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 424 — Colts fan
Ez a mai az igazi egyértelmű meccs volt. Piszkosul jó ezt kimondani. Mondtam én már ilyet mikor ki is kaptunk de ez bizony a maira is igaz. Unitednek volt 3 mozzanata a meccsen. Védelmük valóban gyenge volt, de én nem aggódtam volna ma amúgy sem. Rugdosódás? Hol? Egy nagyon csúnya becsúszás Carragher részéről bevallom, de ez nem dönti össze a világot 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
gratula a pool szurkereknek, különösen a Bengáli barátomnak!gabtsi
Ha nem lenne az 5293-as hsz-ed, még meg is köszönném.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
gratula a pool szurkereknek, különösen a Bengáli barátomnak!gabtsi
köszönjük 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 603 — "Grammar maci"
1más után chelsea pool arsenal idegenben(!) de az fa nekünk csal.
szarok voltunk ma.Raider89
van ilyen, engem jobban aggaszt hogy az amúgy is gyenge középpályánk tovább gyengül és ez nagy baj, ennek a csapatrésznek a hibái a bajnokságba kerülhet. Bár ahhoz képest hogy én a 3-4. helyre vártam a csapatot...

Az Arsenal meccsre nagyon kiváncsi leszek, van rá esély hogy Vidic is játszik meg Ferdinand is? Ha ők ott vannak nyerünk szvsz, ha nem akkor ugyanúgy hátrányba kerülünk mint itt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gratula a pool szurkereknek, különösen a Bengáli barátomnak!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
1más után chelsea pool arsenal idegenben(!) de az fa nekünk csal.
szarok voltunk ma.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nem lehet mindenki Messi, vagy Nani, de én szeretem mert minden meccsen kidolgozza a belét és mindent megtesz a győzelemért.nDRo
hálistennek, szívből utálom mindkettőt 😊

de ha megnézed milyen gólokat rúgott ma kuyt, megérted mire gondolok. nem elvitatva a pool érdemeit, ma minden odapattan.gabtsi
Néha ilyen is kell. Én csak Nanit. Messi-t sem kedvelem túlzottan a körülötte kialakult hype miatt. Meg mert Realos is vagyok 😊
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
És Carroll is debütál 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem lehet mindenki Messi, vagy Nani, de én szeretem mert minden meccsen kidolgozza a belét és mindent megtesz a győzelemért.nDRo
hálistennek, szívből utálom mindkettőt 😊

de ha megnézed milyen gólokat rúgott ma kuyt, megérted mire gondolok. nem elvitatva a pool érdemeit, ma minden odapattan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 603 — "Grammar maci"
hát nem de nem sajnálom a Pooltól így hogy Xelt tegnap a mágikus Arsenal.

A PL mostani helyzetéről mindent elmond hogy az alapból hiányos (értsd gyenge) középpályás sorral rendelkező United még mindig vezeti a tabellát.

Kell a Poolnak a 3 pont így talán megmarad a legjobb 4 a bajnokságban.
Ma sok csapattól kikapott volna ez a védelem, egyszerűen le kell írni a veszteséget és jövőre meg kell erősíteni a középpályát középen mert azt hogy 2 formán kívüli játékos kezdjen nem bírja el a csapat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
mindent elmond a meccsről h a mezőny legnagyobb favágója (carragher után) 3 gólnál jár. 😊

ez nem a mi napunk.gabtsi
Látom szerelmed a 'pool 😊nDRo
én _tényleg_ kedvelem a liverpoolt. kuytot is. de nem egy zenész na.gabtsi
Nem lehet mindenki Messi, vagy Nani, de én szeretem mert minden meccsen kidolgozza a belét és mindent megtesz a győzelemért.