Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
Lipcsei Betta 😊Bálesz
Ő egyébként a Takács Rita. Betta köv héten lesz.zavi27
Ja nem tudom, nem néztem. Azt hittem mindig ő van benne, merthogy ő az ájkendi. Akkor Mea Culpa 😊Bálesz
tényleg az, de sztem előző héten az a ruha előnytelen volt neki 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 7 856 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nani lába:
sztem elég lett volna megmutatni a bírónak nem pedig ott pampogni nekikristof
Uhh, akkor így érthető is amit levágott 😐 Lerúgják, érzi hogy volt valami, odaszalad megmutatja, ránéz, sokk és egyből vége.

Csúnya
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 739 — Illegális gyakorló
A csajt hogy hívják? Ő az egyetlen pozitívum számomra 😀JC6
Lipcsei Betta 😊Bálesz
Ő egyébként a Takács Rita. Betta köv héten lesz.zavi27
Ja nem tudom, nem néztem. Azt hittem mindig ő van benne, merthogy ő az ájkendi. Akkor Mea Culpa 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nani lába:

sztem elég lett volna megmutatni a bírónak nem pedig ott pampogni neki
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.petey
te láttad az előző fideszoton-Fradi meccset??1.félidőben lefociztuk a viktor fc-t a pályáról,momentumuk nem volt!!vezettünk 1-0ra,2.félidőbe visszaestünk,ki is egyenlítettek.nem tudom milyen bunker fociról beszélsz,de valami nagyon nem stimmel 😛

azt meg én is remélem hogy nagy derby lesz 😊

rósa meg tényleg botrány,ma is adott majdnem egy gólpasszt,csak a rossz irányba..Joci
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ez a törpe az utcán is tudna így arcoskodni? Vagy csak a pályán ilyen 'hú de fradista vagyok' paraszt?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.petey
te láttad az előző fideszoton-Fradi meccset??1.félidőben lefociztuk a viktor fc-t a pályáról,momentumuk nem volt!!vezettünk 1-0ra,2.félidőbe visszaestünk,ki is egyenlítettek.nem tudom milyen bunker fociról beszélsz,de valami nagyon nem stimmel 😛

azt meg én is remélem hogy nagy derby lesz 😊

rósa meg tényleg botrány,ma is adott majdnem egy gólpasszt,csak a rossz irányba..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
Miért ez a szerencsétlen rúgja a tizit?Özil man of the match,nem tudom miért nem állt oda 😕

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Kíváncsi vagyok, hogy a Fradi jövő héten akar-e focizni ellenünk, vagy beássa magát ismét a 16-os elé és verekednek meg küzdenek, mint malac a jégen. A háziklasszis R. Dénes-t meg más csapatban kétmeccsenként simán kiállítanák.
Remélem nagy derbi lesz és semmi balhé.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
a Fradi volt már téma a 3.félidőben?Joci
Most volt róla szó,hogy nem emlegeti senki,mint a Videoton üldözője,de elkapcsoltam,mert kezdődött a Real 😊
Szerk:Meg ugye múlt héten Prukner is vendég volt

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
A csajt hogy hívják? Ő az egyetlen pozitívum számomra 😀JC6
Lipcsei Betta 😊Bálesz
Ő egyébként a Takács Rita. Betta köv héten lesz.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a Fradi volt már téma a 3.félidőben?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csajt hogy hívják? Ő az egyetlen pozitívum számomra 😀JC6
Lipcsei Betta 😊Bálesz
Ájjj, ez a sok Lipcsei a hazai fociban 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 739 — Illegális gyakorló
A csajt hogy hívják? Ő az egyetlen pozitívum számomra 😀JC6
Lipcsei Betta 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csajt hogy hívják? Ő az egyetlen pozitívum számomra 😀
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Mi a szar ez a 3. félidő?
Szerintem nézhetetlen...JC6
Az érdekelne, hogy mi a rákért kell egy 2 és fél órás műsor? Fél órában le lehetne zavarni.Sebii
Nekem speciel tetszik,én szeretem ezeket a beszélgetős showműsorokat 😊JoeyPorter
Szerintem is bájos próbálkozás minden hibájával együtt. 😊 Eezen a héten jobb is mint múltkor. Bár Puhl kicsit kezd sok lenni a "poénkodásaival"
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a győzelem a Ferencvárosé :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
OFF: Sebii, te is apa - fia rajongó vagy? csipázom nagyon a blogot 😀 😀 😀

JC6
Off:Exszakasz ftw!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF: Sebii, te is apa - fia rajongó vagy? csipázom nagyon a blogot 😀 😀 😀

3. félidő: közönség. minek? tapsgép is elég lenne. aztán fárasszák itt a játékosokat (pl. Riba). Szerintem Nyilasinak is herótja lehet már...
Na meg Várhidi...
Ha jól emlékszem, 10 éve láttam először ilyen műsort, Németből. Az színvonalas volt. Ez nem az...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 627
Mi a szar ez a 3. félidő?
Szerintem nézhetetlen...JC6
Az érdekelne, hogy mi a rákért kell egy 2 és fél órás műsor? Fél órában le lehetne zavarni.Sebii
Nekem speciel tetszik,én szeretem ezeket a beszélgetős showműsorokat 😊

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 395
Mi a szar ez a 3. félidő?
Szerintem nézhetetlen...JC6
Az érdekelne, hogy mi a rákért kell egy 2 és fél órás műsor? Fél órában le lehetne zavarni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi a szar ez a 3. félidő?
Szerintem nézhetetlen...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hozta a manure a szokásos szintjét, ennyi történt. A szokott módon nem tudták elviselni, hogy le vannak focizva egy kiscsapat által, és emellett még a bíró se tolta őket.Mikey
Pedig ez ölég sokszor megtörtént idén. Elérkezett a klub egy fejezet végéhez. Idén nagyon gyengén futballozunk. Bér még bőven lehet belőle PL és FA is, de vak az aki nem látja, hogy ez így van. Szvsz SAF is sokszor nyúl bele rosszul a meccsbe, sőt szvsz sokszor már rosszul nyúl magához a meccshez. Carrickből teljesen kiölte a támadószellemet pl. Idegenben bátortalanul/beszari módon tengődünk, amire ráéreznek az ellenfelek. Olyannal rúgatja a pontrúgásokat akinek 10ől 1 értelmes beívelése van és sorolhatnám. Piszkosul sok gólt kapunk, Evra totál formán kívül van egész szezonban. Simán kikellene venni 2-3 hétre.
Persze most olyan helyzettel találkozott amivel lehet még soha. Mert ilyen szar szélsőjátéka ember emlékezet óta nem volt a csapatnak, mint idén van. Bár nyílván magyarázkodásnak tűnik, de egy Valencia-val nem ilyen szezonunk lett volna. Giggs már nem alkalmas igazi szélsőnek, Park január óta nincs, Obertan és Bebe hagyjuk, a portugál csillag, meg minden csak nem csapatember. Fel nem tudom fogni, miért nem mer a fiatal angol gyerekhez hozzányúlni. Olyan ügyes gyerekeke vannak az akadémián, akik kopogtatnak a felnőtt csapatnál... De nem. MAjd hozunk megint vmi császárokat...

Pedig SAF nem erről vált híressé. Nyáron igazolni kell (nem Jorge Rodrigo Lopez Martinez Ramirez Velez Gomez Alcaraz Fuentez Rodriguez Domiguez Diaz nevű cselbohócokat (tisztelet a ivétel Valenak)): elkell hozni Ashley Youngot, bekell építeni Welcbecket, Cleverleyt is megkell próbálni (Andersonnál biztos jobb belsőben). Többek közt.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
gratula a pool szurkereknek, különösen a Bengáli barátomnak!gabtsi
Ha nem lenne az 5293-as hsz-ed, még meg is köszönném.Mikey
látod h igazam van 😊gabtsi
Azt látom, hogy hülyeség, amit írtál. Volt egy Carragher nyújtott láb, azon kívül én csak Nani azonnali reklamálására (komoly sérülés lehetett, ha rá 5 másodpercre habzó szájjal és mindkét lábán állva bírt reklamálni) és Rafael páros lábbal való becsúszására emlékszem. Ja, hogy Skrtel megvédte Lucast? Nagyon helyes.

Hozta a manure a szokásos szintjét, ennyi történt. A szokott módon nem tudták elviselni, hogy le vannak focizva egy kiscsapat által, és emellett még a bíró se tolta őket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ó, bakker...

Köszi
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 392 — Eagles fan
Kérdés: tudja valaki miért játszanak fekete karszalaggal a Tottenham játékosok?JC6
[LINK]

child please!