Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
barátom Te tudsz olvasni ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
sport 1-en már oltják Husztit rendesenStez
Teljesen igazuk is van,úgy csinál mintha olyan rohadt sokat tett volna a válogatottért mióta ott van,pedig én a skótok elleni meccsen kívül nem tudok olyat mondani ahol kiemelkedően játszott volna...JoeyPorter
Egyáltalán nincs igazuk.
Megint jön a mocskolódás, hogy a válogatottért meg kéne halnia, amiben még igazat is adok nekik, ezen kívül valahogy mégsem szóltak hozzá egyik témához sem, amit Huszti említett, hanem a pofájába küldtek egy "kurvára semmi közöd hozzá, nem a te dolgod kis köcsög"-öt. Ha már elkezdik oltani, akkor már legyenek okosak a problémákkal kapcsolatban is.Stez
Elmondták,hogy lehetett volna korrektebb módon is távozni,jó nem már megdicséritek,hogy szép votl szabikám biztass még mást is hasonló magatartásra....
Ezzel a szöveggel,meg hogy fentről irányítják a válogatottat nem mondott szerintem újat olyanoknak akik hosszabb ideje követik a magyar futball eseményeit,ezt tudtuk 8 éve is,miért csak most kell elkezdeni hőbörögni?Ja,mert nem kap játéklehetőséget?Ahoz teljesíteni is kéne,az meg már nem megy...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
sport 1-en már oltják Husztit rendesenStez
Teljesen igazuk is van,úgy csinál mintha olyan rohadt sokat tett volna a válogatottért mióta ott van,pedig én a skótok elleni meccsen kívül nem tudok olyat mondani ahol kiemelkedően játszott volna...JoeyPorter
Egyáltalán nincs igazuk.
Megint jön a mocskolódás, hogy a válogatottért meg kéne halnia, amiben még igazat is adok nekik, ezen kívül valahogy mégsem szóltak hozzá egyik témához sem, amit Huszti említett, hanem a pofájába küldtek egy "kurvára semmi közöd hozzá, nem a te dolgod kis köcsög"-öt. Ha már elkezdik oltani, akkor már legyenek okosak a problémákkal kapcsolatban is.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
sport 1-en már oltják Husztit rendesenStez
Persze, Kálmán bá', Boborján...
Mit vársz ezektől?

Boborjánnak gondolom kedvenc játékosa Huszti.
Mindig szívesen rakta fel a mágnes-táblájára, hogy a nyerési pontokat mutogassa Vele...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nevetséges hogy mellébeszélnek a sport1en. kiemeltek 2 dolgot amiben nincs igaza, a többi az nem is fontos...

VICC!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
sport 1-en már oltják Husztit rendesenStez
Teljesen igazuk is van,úgy csinál mintha olyan rohadt sokat tett volna a válogatottért mióta ott van,pedig én a skótok elleni meccsen kívül nem tudok olyat mondani ahol kiemelkedően játszott volna...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
sport 1-en már oltják Husztit rendesen

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Kálmán bá megmondja a tutit 😊 Igaza is van

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
90%-ban igaza van husztinak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Csak két gondolat még a Huszti nyilatkozathoz, ill. a médiáról:

- Mai NS: Bognár György értékelés a meccsről...priceless...valszeg más meccset nézett...
- NSO címlap, mi a fő hír éppen, nagy-nagy képpel? "Az osztrák kapus: Arcátlanul bántak velem a Fradinál!"

:/

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hová süllyedhet még az országunk labdarúgása? Istenem, ilyenekkel kell foglalkozni, meg a bundaüggyel megkeresett játékosokkal, a jogtalanul bevetett dvsc játékosokkal, fellebbezésekkel. kezd csömöröm lenni ebből az egészből. maradok a jó öreg megyei labdarúgásnál, ott legalább csakis a futball szeretetéért játszunk.

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A logikáját nem értem én ennek a dolognak, de valami nem stimmel....valami külső hatás van az biztos.Mad
Az eddig is volt... Személyesen a vidinél tapasztaltam leginkább Polonkai kapcsán az elmúlt időben, de korábban is megvoltak az Alumonák, Dajicsok (jajj de jó mindig felemlegetni 😛) satöbbi... És ugyanez megy a válogatottnál. Nem sok olyan szövkapra emlékszem, akinél ne lehetett volna 1-1 játékosról feltételezni, hogy csókos.. Pont ezért van igaza Husztinak abban is, hogy nincs egyenlő bánásmód.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Cigány Orbánnak bizony nagy köze van ezekhez, ahogyan nagy köze van a falábú székletfehérvári játékosok behivásában is.Mad
Egyrészt személy szerint nagyon vártam már, hogy egy játékos végre tegyen hasonlót. Ugyanis igaza van, és ebből látszik, hogy ezt a játékosok - egy része - is érzik. Nem nagyon van olyan a nyilatkozatban, amivel nem értenék egyet...

A fenti mondathoz... Csak megkérdezném, hogy ha már csak azért kerültek be a székletfehérvári játékosok, merthogy Orbán, akkor abban mi a logika, hogy a csapat legszutykabb játékosai kerültek be, hm? Csak mert lehet, hogy a vidi fideszes, meg satöbbi, de inkább látok hátteret abban, hogy az adott játékosok voltak a lényegek, nem az, hogy a vidiből jöjjön valaki. Csak mert ha már vidi kell, akkor jöhetne Horváth Gábor, aki bár talán nem válogatott szint (bár a Magyar válogatott védelménél kérdéses, hogy van-e olyan szar játékos, akit ne lehetne válogatott szintűnek mondani....) de még mindig sokkal jobb, mint Lipták. Elek meg a vidiben sem csinál semmit, ott sem értem minek játszik, mégis ott van...
Mindegy, nem látok bele, lehet hogy tényleg szúrópróbaszerűen válogattak, lényeg volt, hogy vidis legyen azt kész, de akkoris elképzelhetőbbnek tartom, hogy adott játékosokhoz van köze, mert Nagy Dani, Horváth, FarkasB. például ha nem is túl jók, de legalább nem csak lézengenek a pályán, és érnek is valamit...fetomy
A logikáját nem értem én ennek a dolognak, de valami nem stimmel....valami külső hatás van az biztos.

@KJuraszik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Cigány Orbánnak bizony nagy köze van ezekhez, ahogyan nagy köze van a falábú székletfehérvári játékosok behivásában is.Mad
Egyrészt személy szerint nagyon vártam már, hogy egy játékos végre tegyen hasonlót. Ugyanis igaza van, és ebből látszik, hogy ezt a játékosok - egy része - is érzik. Nem nagyon van olyan a nyilatkozatban, amivel nem értenék egyet...

A fenti mondathoz... Csak megkérdezném, hogy ha már csak azért kerültek be a székletfehérvári játékosok, merthogy Orbán, akkor abban mi a logika, hogy a csapat legszutykabb játékosai kerültek be, hm? Csak mert lehet, hogy a vidi fideszes, meg satöbbi, de inkább látok hátteret abban, hogy az adott játékosok voltak a lényegek, nem az, hogy a vidiből jöjjön valaki. Csak mert ha már vidi kell, akkor jöhetne Horváth Gábor, aki bár talán nem válogatott szint (bár a Magyar válogatott védelménél kérdéses, hogy van-e olyan szar játékos, akit ne lehetne válogatott szintűnek mondani....) de még mindig sokkal jobb, mint Lipták. Elek meg a vidiben sem csinál semmit, ott sem értem minek játszik, mégis ott van...
Mindegy, nem látok bele, lehet hogy tényleg szúrópróbaszerűen válogattak, lényeg volt, hogy vidis legyen azt kész, de akkoris elképzelhetőbbnek tartom, hogy adott játékosokhoz van köze, mert Nagy Dani, Horváth, FarkasB. például ha nem is túl jók, de legalább nem csak lézengenek a pályán, és érnek is valamit...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elolvastam Huszti levelét, valóban sok igazság van benne, főleg ezt szúrta ki a szemem: "...Persze tiszta sor, hogy egy külföldi trénernek nehezebb elfogadtatni magát egy idegen országban, de Erwin Koemant végig bírálták, most, hogy magyar edzőnk van, most aztán határtalan a türelem..."

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a mai sport tv-s zuhanyhíradóban egyáltalán megemlítik ezt a szösszenetet, ha igen, mit reagálnak rá az okosok.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Stez, neked mi a véleményed a magyar futball jelenlegi helyzetéről? Kérlek fejtsd ki bővebben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként zömmel kurvára igaza van (leszámítva Hajnal és Vanczák megvédését, akik ketten egy normális félidőt nem hoztak le a válogatottban).somoskovig
+1, valóban tele van igazsággal a levél, mondjuk a néhány évvel ezelőtti Hajnalban nem értünk egyet. Alapember volt a Dortmubdban, meccs/assistos átlagot hozott, igazi vezér volt ott és amikor volt ez a nagyon jó szezonja, akkor a válogatottban is volt 2-3 nagyon jó meccse.
A gond az, hogy nálunk ennyi nem elég, mert nálunk nem a sok kicsiből adódik össze egy nagy, korrekt csapat, miután a csapat fele favágó és nyugodtan ki is jelenthető, hogy inkább lehúzzák egy-egy meccsen a játékot, mint sem javítanának rajta, így a Hajnal féle húzójátékosoknak pedig kb. Messi formát kéne hozniuk, hogy meccset is tudjunk nyerni.
És az is vitathatatlan, hogy régóta nem láttam olyan fogalmatlan favágó csapatot, mint amit Svédország, de főleg Moldova ellen pályára küldtünk.
Ez van, én már régóta kimaradok inkább a magyar fociból és a válogatott dolgaiból, ha leírnám a teljes véleményemet, bant kapnék. 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ezt olvassátok el:

http://www.pepsifoci.hu/node/73130

Nem sámli ez a Huszti fiú.... 😀 😀 😀Sonics
te megszoktad nézni mások hozzászólásait? mert ha nem, akkor kár miről beszélni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Huszti te szánalmas ribanc, még van pofája azt mondani, hogy nem a mellőzés miatt állt fel, ezt én ne haragudjatok de nem hiszem el, főleg, hogy utána olyan a klubjukban mellőzött játékosokkal példálózik akik a válogatottjukban mégis fontos szerepet kapnak. (pl. klose, hunteelar), meg, hogy ő mögötte mennyi francia, bundás meg orosz derby van. Picit nagyképü az emberünk. Amiben viszont igaza van : Én mindig híve voltam a pozitív hozzáállásnak, éveken át hangoztattam, az eredményhez szüksége van a válogatottnak a szurkolók és a média felől érkező támogatásnak, de ami most zajlik, annak köze sincs a realitáshoz. Az hülyítés. Az nevetséges. Simán kikaptunk Svédországban, de dicsérjük az első félidőt, miközben momentumunk sincs – a házigazdáknak pedig ziccerei egymás után. A meccset közvetítő riporter dicshimnuszokat zeng a produkcióról, egekbe emel játékosokat, a stúdióban ülő szakkommentátorok pedig fényezik az edzőt, és fejlődésről beszélnek. Szerencsével, kínkeservesen megverjük Moldovát, és elégedetten értékelünk. Tavaly, amikor oda-vissza felülmúltuk a moldovaiaknál jelentősen nagyobb erőt képviselő Albániát, akkor természetesnek vettük a sikert. És hiába álltunk helyt becsülettel Svédországban, s játszottunk jobban egy félidőn át ellenfelünknél a vb-selejtezőn, kizárólag a végeredmény, a 2-1-es vereség volt a téma. Holott aközött a stockholmi és a múlt pénteki negyvenöt perc között hatalmas volt a differencia. Persze tiszta sor, hogy egy külföldi trénernek nehezebb elfogadtatni magát egy idegen országban, de Erwin Koemant végig bírálták, most, hogy magyar edzőnk van, most aztán határtalan a türelem.

Cigány Orbánnak bizony nagy köze van ezekhez, ahogyan nagy köze van a falábú székletfehérvári játékosok behivásában is.

@KJuraszik
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Egyébként zömmel kurvára igaza van (leszámítva Hajnal és Vanczák megvédését, akik ketten egy normális félidőt nem hoztak le a válogatottban).

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/huszti-nem-szimpatikus-a-csapat-korul-kialakult-legkor-2044283/
hm..maximilien
"A meccset közvetítő riporter dicshimnuszokat zeng a produkcióról, egekbe emel játékosokat..."

😊 biztos nem nézett eddig NFL meccseket 😂 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/huszti-nem-szimpatikus-a-csapat-korul-kialakult-legkor-2044283/
hm..

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annyira utálom már ezt.
Hatalomra kerül a Fidesz. Mindenki tudja, hogy a Videoton a Fidesz csapata. Jó.
De... nem elég, hogy a csapatot tolják, betolnak 3-4 játékost a válogatottba. A szöv.kap ott nyal, ahol csak tud, nem csak szövegben, tettekben is.
Az NS-ben benyalnak a Vidinek és azon keresztül a Fidesznek is.
Aztán..Elek a mezőny legjobbja? Édes Istenem...
És ha még ez nem lenne elég, felfedezhetjük a lelátón a Puskás Akadémia 120-on valahány növendékét, akiket "meghívtak" az eseményre. Kérdem én: miért pont ők?

Salgótarjánban vagy egy csapat, amely régen a saját erejéből szinte csodát tett. A neve: SBTC.
Mivel itt (is) a Fidesz uralkodik, a csapat élén Fideszes áll.
Mondhatjuk, hogy ebben nincs semmi, ám mi nem akarunk hazudni, így leírjuk, hogy: annyira benyalnak Viktoréknak, hogy felrúgják a szerződést a Vasas Akadémiával és kötnek egy újat, csak a Puskás Akadémiával. Ezek után alap, hogy senki nem akar a csapaton segíteni, mert ez csak egy "érdekházasság"...

Huh, asszem ennyi... 😀JC6
Teljesen megértelek.

Más: Elutasították a Loki fellebbezését
Mészáros és Poleksic büntetése érvényben marad
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annyira utálom már ezt.
Hatalomra kerül a Fidesz. Mindenki tudja, hogy a Videoton a Fidesz csapata. Jó.
De... nem elég, hogy a csapatot tolják, betolnak 3-4 játékost a válogatottba. A szöv.kap ott nyal, ahol csak tud, nem csak szövegben, tettekben is.
Az NS-ben benyalnak a Vidinek és azon keresztül a Fidesznek is.
Aztán..Elek a mezőny legjobbja? Édes Istenem...
És ha még ez nem lenne elég, felfedezhetjük a lelátón a Puskás Akadémia 120-on valahány növendékét, akiket "meghívtak" az eseményre. Kérdem én: miért pont ők?

Salgótarjánban vagy egy csapat, amely régen a saját erejéből szinte csodát tett. A neve: SBTC.
Mivel itt (is) a Fidesz uralkodik, a csapat élén Fideszes áll.
Mondhatjuk, hogy ebben nincs semmi, ám mi nem akarunk hazudni, így leírjuk, hogy: annyira benyalnak Viktoréknak, hogy felrúgják a szerződést a Vasas Akadémiával és kötnek egy újat, csak a Puskás Akadémiával. Ezek után alap, hogy senki nem akar a csapaton segíteni, mert ez csak egy "érdekházasság"...

Huh, asszem ennyi... 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha nem mindenki olyan szerencsés, mint én, hogy olvashatta a mai ns-t...akkor elárulom, hogy a mezőny legjobbja Elek lett 7-es osztályzattal. Az indoklás szerint szinte hiba nélkül játszott...

WTF???
Csak én néztem másik meccset???
😀Sinisa
És miért is kapott mindenki más 6-ost?Matthew99
ha hibátlant játszott akkor miért nem 10? :rolleyes:Little Jarry
Mert nem lőtt 4gólt és nem adott legalább 2 gólpasszt