Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
végre itt a derby napja...hajrá fradi 😊Mad
Ahogy nézem, ebből vízipóló-meccs lesz 😕 de lassan indulok én is 😊 Hajrá, Fradi!Bálesz
ha egyáltalán lesz meccs..

a paks-pápa pl elmarad


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
végre itt a derby napja...hajrá fradi 😊Mad
Ahogy nézem, ebből vízipóló-meccs lesz 😕 de lassan indulok én is 😊 Hajrá, Fradi!

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
végre itt a derby napja...hajrá fradi 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bent vagyok, kár hogy itt is csak 2 playát tudsz csapatonként berakni, az egész Milant akartam pedig hozni 😀Stez
Azt elhiszem 😀 hirtelen csapatféleség lett Milanóban ....Big L
Papi kinyitott ismét a pénztárat?
😀Sinisa
A vicc, Berlusconitól olvastam ma, bár már nem tudom már pontosan hol:

"Ibrahimovic Milánóban azt mondta nekem, szerezzem meg Robinhot is, vele nagyon erősek leszünk, így én megszereztem." 😂

Ha én kérek valamit azt letojja zsici Berlu, bezzeg ha a nagyorrú, rögtön ugrik. 😀

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
lákit szépen elkeni a győr,3-0


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....

Közeledik a Bajnokok Ligája! Tedd izgalmasabbá a mérkőzéseket , és csatlakozz te is a Drukker Söröző Fantasy ligához! Állítsd össze te a lehető legjobb csapatot, legyél te a legjobb manager! 😉


http://en.uclfantasy.uefa.com/M/fb.mc?code=44574-9382
Join my UEFA Champions League Fantasy Football league. Use the code 44574-9382 after entering the game.

ONBig L
bent vagyok, kár hogy itt is csak 2 playát tudsz csapatonként berakni, az egész Milant akartam pedig hozni 😀Stez
Azt elhiszem 😀 hirtelen csapatféleség lett Milanóban ....Big L
Papi kinyitott ismét a pénztárat?
😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Juhász mellé kéne középre Pintér, egyből jobb lenne a védelem, mert ez a Lipták gyerek nem egy életbiztosítás...
közben pedig ég a loki 😊 Vasas is kikapott, egy győzelem és élre állunk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mit hagyott ki a győri gyerek 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Juhász tényleg nem túl magabiztos a válogatottban, mióta lázárral van a védelem tengelyében még alább adta.Mad
mármint Liptákkal..Hurka
na tudod te kire gondolok 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Láttátok már?? Bocsi, ha volt...berosálok 😀 😀 😀

http://www.pixter.hu/video?id=22470
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....

Közeledik a Bajnokok Ligája! Tedd izgalmasabbá a mérkőzéseket , és csatlakozz te is a Drukker Söröző Fantasy ligához! Állítsd össze te a lehető legjobb csapatot, legyél te a legjobb manager! 😉


http://en.uclfantasy.uefa.com/M/fb.mc?code=44574-9382
Join my UEFA Champions League Fantasy Football league. Use the code 44574-9382 after entering the game.

ONBig L
bent vagyok, kár hogy itt is csak 2 playát tudsz csapatonként berakni, az egész Milant akartam pedig hozni 😀Stez
Azt elhiszem 😀 hirtelen csapatféleség lett Milanóban ....

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....
...
ONBig L
premier league fantasyhoz mi volt a kód? jöhet pmben v akárhogy, köszi
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
sinisa tetszik a felsorolás 😀

11. az eddig csak az "öltözőn belül" lévő konfliktusról már tud az egész ország...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
a legjobban az tetszik az egészben , h orbán viktor miniszterelnök és egyben futballokos labdarúgás reformer satnya kis terve , h majd ezzel a nagy hűhóval maga és elképzelései mellé állítja a magyar futballszurkolókat teljesen a visszájára sült el. egervárit már utálja mindenki , az egész csapat ellenérzéseket vált ki az emberekből köszönhetően annok ahogy a média és jelenlegi szakvezetés lekommunikálja a dolgokat....koeman meg jót röhög otthon magában , de nagyon jól is teszi.
grat. husztinak jól csinálta. kár h nem láttam a zuhanyhíradót , kíváncsi lettem volna (már ha egyáltalán volt róla szó bár kétlem) h mit mondanak arra h ugyanaz a szar egervárinál bevállalós fasza dolog , koemannál meg lelketlen tutyimutyi elképzelés nélküli játék. (ráadásul az egervári féle megvalósítás osztálykülönbségekkel gyengébb egyelőre)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Mindenesetre Egervári is bebizonyította, hogy nem több egy szimpla bábnál.Stez
Egervári tekintélye ez után a csoldálatos 3 meccs után soha nem látott "magasságokban"... avagy sakk-matt 10 lépésben:
1. Első kapitányi ténykedésként elrepült Londonba és tövig benyalt Gerának
2. Egyből visszaadta Neki a CSK "posztot", elvéve Juhásztól - jobb helyeken szavazni szoktak...
3. Gera nagy lelkesedéssel, de halványan játszik az összes meccsen, de ezek után nem lehet mozdítani
4. Közben a most nemrég felfedezett Horváth Gábor kuka, Lipták az új csodafegyver
5. Sokkal szarabbul játszunk Stockholmban, mint Qman-nal
6. Dzsudzsák hiszti NS-ben, fogadkozással, a következő meccset (szarul )végigjátszik, valszeg a jövőben Ő is mozdíthatlan
7. Mákos győzelem kedden érthetetlen taktikával, cserével
8. Huszti kiakad
9. Juhász + Király egyet ért Vele
10. Gyakorlatilag a válogatott 4 kulcsemberéből 3-mal fasírtban a Sanyibá' (Király szerintem kulcsember)
11. ???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....

Közeledik a Bajnokok Ligája! Tedd izgalmasabbá a mérkőzéseket , és csatlakozz te is a Drukker Söröző Fantasy ligához! Állítsd össze te a lehető legjobb csapatot, legyél te a legjobb manager! 😉


http://en.uclfantasy.uefa.com/M/fb.mc?code=44574-9382
Join my UEFA Champions League Fantasy Football league. Use the code 44574-9382 after entering the game.

ONBig L
bent vagyok, kár hogy itt is csak 2 playát tudsz csapatonként berakni, az egész Milant akartam pedig hozni 😀

több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....

Közeledik a Bajnokok Ligája! Tedd izgalmasabbá a mérkőzéseket , és csatlakozz te is a Drukker Söröző Fantasy ligához! Állítsd össze te a lehető legjobb csapatot, legyél te a legjobb manager! 😉


http://en.uclfantasy.uefa.com/M/fb.mc?code=44574-9382
Join my UEFA Champions League Fantasy Football league. Use the code 44574-9382 after entering the game.

ON

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.
JC6
kíváncsi lennék hol lenne nélküle ez a válogatott, valszeg úgy 7-8 kapott gólnál és az utóbbi években is aztán ő az egyedüli, akire egy rossz szót nem lehetne mondani, szóval én pont őt nem oltanám azért..Stez
Akkor te nem láttad ebben az évben a válogatott meccseket. Majd csak az ő játékát figyeld.JC6
Juhász a drága világtalan Vanczák Vili barátunkkal volt a legjobb belül és idén én nem emlékszem olyan válogatott meccsre ahol a Juhász-Vanczák kettős lett volna a 2 belső védő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Juhász tényleg nem túl magabiztos a válogatottban, mióta lázárral van a védelem tengelyében még alább adta.Mad
mármint Liptákkal..
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Juhász tényleg nem túl magabiztos a válogatottban, mióta lázárral van a védelem tengelyében még alább adta.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.
JC6
kíváncsi lennék hol lenne nélküle ez a válogatott, valszeg úgy 7-8 kapott gólnál és az utóbbi években is aztán ő az egyedüli, akire egy rossz szót nem lehetne mondani, szóval én pont őt nem oltanám azért..Stez
Akkor te nem láttad ebben az évben a válogatott meccseket. Majd csak az ő játékát figyeld.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.
JC6
kíváncsi lennék hol lenne nélküle ez a válogatott, valszeg úgy 7-8 kapott gólnál és az utóbbi években is aztán ő az egyedüli, akire egy rossz szót nem lehetne mondani, szóval én pont őt nem oltanám azért..

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.

A bajom itt megint csak az, hogy ez a nyilatkozat is arra a szitura hasonlít, amikor elveszik a kisgyerektől a nyalókáját és elkezd bőgni. Totál ugyan ez a helyzet, csak most a nyalóka a CSK szalag. Én visszaadnám neki, had legyen boldog. De könyörgöm, ne utalgasson már Gera Zolira - főleg úgy ne, hogy nem mondja a nevét - amikor még a nyomába sem érhet. Tudjátok itt a fórumon, hogy nagy Gerás vagyok, elismerem azt is, ha szarul megy neki, de ne akarjunk már belharcokat szítani egy szürke nemzeti 11-ben, ahol azt hiszik magukról egyesek, hogy sztárok....
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastamStez
Az AP-s cikk még nem volt fenn a google news-ban, azért nem linkeltem semmit.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastamStez
http://www.football-italia.net/sep10h.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."