Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ezek után még kiváncsibb vagyok a keddi FB-re:
http://ulloi129.wordpress.com/2010/09/11/provokaltak-a-fradi-szurkolokat/#more-43825

Olyan még úgysem volt, hogy nem mi kaptuk volna a legdurvább büntetést...Sinisa
+ készenléti rendőr gumibotján újpesti sál
+visszafele a metró fele a kordon túl oldalán az egyik rendőr azt kérdezgette hogy "mennyi is lett azeredmény,6-0"?

szar készenléti,nekik szabad provokálni,nekik bármit szabad úgy látszik


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Ezek után még kiváncsibb vagyok a keddi FB-re:
http://ulloi129.wordpress.com/2010/09/11/provokaltak-a-fradi-szurkolokat/#more-43825

Olyan még úgysem volt, hogy nem mi kaptuk volna a legdurvább büntetést...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Micsoda nap tényleg. Nem tudom megmondani mikor volt az hogy a Honvéd 2. -ként várja majd a következő fordulót. Talán még Szugent Lajos-nál (3. vagy 4. beugrás 😀) voltunk ennyire elől nem 1. forduló után a 2000-es évek legelején.
Ja és az első továbbra is a "powerhouse" Kaposvár. Micsoda tabella. 😀
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
stúdióba mit mondtak a derby alatt/után?

heinz pirosa tényleg az volt?Joci
Puhl szerint nem. Ő csak sárgát adott volna a szándékért.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Barca kikap, Milan ég a félidőben 2-0ra, Róma 3-1re wtf? Habi
What a wonderful world
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Micsoda nap...
Elmarad a meccsünk..
Kikap a Fradi...de hogy...
Ég a Barca, mint a rongy...
A Milan is...
Ezen felül, egyszer nem éltem a lehetőséggel egy csajnál, most meg már nem akar 2. esélyt adni...

Fasza nap, és hol a vége???
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
stúdióba mit mondtak a derby alatt/után?

heinz pirosa tényleg az volt?Joci
Puhl úr elemezte 2szer is és szinte fel volt háborodva,hogy miket fújkált ez a bíró...am azt mondta,csak sárga volt.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
stúdióba mit mondtak a derby alatt/után?

heinz pirosa tényleg az volt?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Barca kikap, Milan ég a félidőben 2-0ra, Róma 3-1re wtf?
első 2 még okés is lenne, de 3-1 faszom Cagliari ellen? védelem megint impotens, nagy Bourdisso kiállítva a 22.percben. Gyönyörű...és ilyen Castellinik rohangálnak a bal hátvéd posztján...14.percben lecserélték...kb minden ifi szinten a Róma nyerte a bajnokságokat juniorban, akkor nem tudunk felhozni egy fiatal balhátvédet? hagyjuk már az ilyen bohóc castelliniket, aki a kutyának nem kellett...ebből is látszik, hogy Riise mennyire kell a védelembe...ÉPÜLJ FEL NAGYON GYORSAN!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
hihetetlen h nem tudják lehozni a meccset 😡 ez már a második, amit az utolsó percekben rontanak el...bogec7
szar a fasz másik oldalán állni. Most legalább tudjuk, mit éreznek az ellenfelek + drukkereik, mikor mi mindig az ucssó percekben nyerünk meccset, mentünk Xre. szerencsére nem láttam a második félidőt, de em is fogom megnézni. Ez van. Még mindig 2 ponttal többet gyűjtöttünk azok ellen akikkel idegenben mérkőztünk. One team, one united.tüsi91
Ha azt nézzük tavaly kikaptunk a Fulhamtól is és az Evertontól is idegenben. Most 2 döntetlen. Ennyivel "jobb". Egyébként én úgy érzem Fergusonon ment el ez a meccs, 1 cserét használt csak ki, végén kihasználhatta volna a maradék kettőt, akár időhúzó jelleggel is, és ha behozza Smallingot, nem hiszem hogy kapjuk azt a fejes gólt...De hát így alakult, majd javítunk. Ja és Evans sux. 😕 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen h nem tudják lehozni a meccset 😡 ez már a második, amit az utolsó percekben rontanak el...bogec7
szar a fasz másik oldalán állni. Most legalább tudjuk, mit éreznek az ellenfelek + drukkereik, mikor mi mindig az ucssó percekben nyerünk meccset, mentünk Xre. szerencsére nem láttam a második félidőt, de em is fogom megnézni. Ez van. Még mindig 2 ponttal többet gyűjtöttünk azok ellen akikkel idegenben mérkőztünk. One team, one united.tüsi91
Nil satis, nisi optimum. 😉
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
hihetetlen h nem tudják lehozni a meccset 😡 ez már a második, amit az utolsó percekben rontanak el...bogec7
szar a fasz másik oldalán állni. Most legalább tudjuk, mit éreznek az ellenfelek + drukkereik, mikor mi mindig az ucssó percekben nyerünk meccset, mentünk Xre. szerencsére nem láttam a második félidőt, de em is fogom megnézni. Ez van. Még mindig 2 ponttal többet gyűjtöttünk azok ellen akikkel idegenben mérkőztünk. One team, one united.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20100911-a-nap-sportkepe-jimmy-jump-a-szuszastadionban.html

bazzeg télleg a Jimmy Jump volt itt 😀 😀 😀 én kajak azthittem csak viccelődtök 😀 ez óriási 😀konqueror
volt egy megvett kezdőrúgás is előtte így valszeg anna tudható be de kb két percig senki sem reagált semmit arra hogy ott rohangál a pályán 😀
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20100911-a-nap-sportkepe-jimmy-jump-a-szuszastadionban.html

bazzeg télleg a Jimmy Jump volt itt 😀 😀 😀 én kajak azthittem csak viccelődtök 😀 ez óriási 😀konqueror
azért is írtam,hogy az fft-be lenyilatkozta,hogy még idén megjelenik MO-n 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20100911-a-nap-sportkepe-jimmy-jump-a-szuszastadionban.html

bazzeg télleg a Jimmy Jump volt itt 😀 😀 😀 én kajak azthittem csak viccelődtök 😀 ez óriási 😀
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Azért egy dologra kurva kíváncsi leszek.
Történt a meccs előtt egy dolog,amikor is az újpesti klub 500jegyet adot a FSZSZ-nek. Nem a Fradinak,hanem a szurkolóinak.
Ha most kap egy tetemes pénzbüntetést a Fradi,akkor őket vagy az FSZSZ-t kell büntetni.
Mert ugye azt nem lehet megmondani,hogy ki követte el a kapubetörést. Az akinek a klubtól kapott jegye van,vagy akinek az FSZSZen keresztül az Újpesttől kapott jegye van.Bazzani
Itt van egy nyilatkozat:
http://ftc.hu/index.php?action=main&nid=25664&sact=news

Volt egy másik is, amiben előre szóltak, hogy ha balhé lesz + FB, akkor minden jogi lépést meg fognak tenni, mert ez az 500 jegytulajdonos nem tőlük kapta a jegyet.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
jó a Bernabeuban a gyepszőnyeg, elfogyott a pénze Péreznek? 😀Stez
A vidi megvette a füvet a real elől 😕

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó a Bernabeuban a gyepszőnyeg, elfogyott a pénze Péreznek? 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kést döftek egy újpesti szurkolóba

Nem maradt erőszak nélkül az Újpest-Ferencváros bajnoki mérkőzés.
A találkozót megelőzően, Újpest-Városkapunál egy egyedül levő 17 éves fiatal újpestit késeltek meg. Az ifjú drukker egyedül sétált, amikor egy tizenöt-húsz fős, ferencvárosi csoport elsétált mellette, és a csoport egyik tagja beleszúrt az újpesti szurkolóba.
A fiatalember azonnal elájult, mentőt hívtak hozzá, ami félóra alatt ért ki hozzá, ezt követően azonnal kórházba szállították.Bazzani
Undorító...
Bőcs meg istenkirály 😀 Ott játszik egy haverom.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért egy dologra kurva kíváncsi leszek.
Történt a meccs előtt egy dolog,amikor is az újpesti klub 500jegyet adot a FSZSZ-nek. Nem a Fradinak,hanem a szurkolóinak.
Ha most kap egy tetemes pénzbüntetést a Fradi,akkor őket vagy az FSZSZ-t kell büntetni.
Mert ugye azt nem lehet megmondani,hogy ki követte el a kapubetörést. Az akinek a klubtól kapott jegye van,vagy akinek az FSZSZen keresztül az Újpesttől kapott jegye van.Bazzani
hát volt egy pár lime megkülönböztetős ember a fradi szektorban akik végül rendet tettek
amúgy a kiállítás mért volt vagy jogos volt-e? nem lehetett semmit látni belőle ahol ültünkOrk
Heinz talpalta le a bíró szerint Böőrt.
Maximum a szándékot lehetett ítélni,de az is max sárga kategória sztem.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Azért egy dologra kurva kíváncsi leszek.
Történt a meccs előtt egy dolog,amikor is az újpesti klub 500jegyet adot a FSZSZ-nek. Nem a Fradinak,hanem a szurkolóinak.
Ha most kap egy tetemes pénzbüntetést a Fradi,akkor őket vagy az FSZSZ-t kell büntetni.
Mert ugye azt nem lehet megmondani,hogy ki követte el a kapubetörést. Az akinek a klubtól kapott jegye van,vagy akinek az FSZSZen keresztül az Újpesttől kapott jegye van.Bazzani
hát volt egy pár lime megkülönböztetős ember a fradi szektorban akik végül rendet tettek
amúgy a kiállítás mért volt vagy jogos volt-e? nem lehetett semmit látni belőle ahol ültünk
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért egy dologra kurva kíváncsi leszek.
Történt a meccs előtt egy dolog,amikor is az újpesti klub 500jegyet adot a FSZSZ-nek. Nem a Fradinak,hanem a szurkolóinak.
Ha most kap egy tetemes pénzbüntetést a Fradi,akkor őket vagy az FSZSZ-t kell büntetni.
Mert ugye azt nem lehet megmondani,hogy ki követte el a kapubetörést. Az akinek a klubtól kapott jegye van,vagy akinek az FSZSZen keresztül az Újpesttől kapott jegye van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NB 2 keleti csoport 😀Ork
ne is mond :\ ígykiszopni a Bőcstől...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
NB 2 keleti csoport 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Persze, meg még ingyen sört nem akarsz? 😀