Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
emelett a Broncos is néha döcög 😀Negritis
Ha második vagy, nem vagy senki, hm? 😉Mikey
nem erre gondoltam 😀
hanem hogy tavaly a Broncos és a Pool támadójátéka is űr számokat hozott
idén meg mind2 visszaesett 😀
csak míg a Denver védelme szintet lépett a scouserek szédülnek a füvön 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
emelett a Broncos is néha döcög 😀Negritis
Ha második vagy, nem vagy senki, hm? 😉

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Most olvasom itt vissza a kommenteket, ennyi sorstársam van az nfl szurkolók körében? Itt legalább max 16 meccsen tudnak gyalázatosan játszani a fiúk, a poolnál ez eddig idén 18!balazs799
minden ember Pool-szurkolónak születik, csak van, akit a gonoszok megvezetnek.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Most olvasom itt vissza a kommenteket, ennyi sorstársam van az nfl szurkolók körében?balazs799
Bizony, többen vagyunk, mint néhány NFL csapat topikjában. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Most olvasom itt vissza a kommenteket, ennyi sorstársam van az nfl szurkolók körében? Itt legalább max 16 meccsen tudnak gyalázatosan játszani a fiúk, a poolnál ez eddig idén 18!balazs799
a gond hogy idén szar a Lakers, fos a Pool emelett a Broncos is néha döcög 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most olvasom itt vissza a kommenteket, ennyi sorstársam van az nfl szurkolók körében? Itt legalább max 16 meccsen tudnak gyalázatosan játszani a fiúk, a poolnál ez eddig idén 18!


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilshere 3 hónap.
Csóri.
Meg csóri Arsenal is, a fél banda sérült minden meccsen.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Atyaég ezek a gólok a Pool meccsen... Mennyeibe valók 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
hát baszki, helyezkedni még most sem tudunk. 3 vs 3 kontra, erre a csávó a jobbszélen a vonal mellett marad. mi a faszért? onnan hogy a picsába akarja eltalálni a kaput?slowmotion
Azért a végén csak elérte a csapat, hogy ne nyerjen. Ezt már sajnos nem láttam, mert annyira jó meccs volt, hogy bealudtam rajta.
A csoport szégyene, hogy ha az utolsó meccsen nyernek a Basel ellen otthon, akkor továbbjutnak. Ilyen "játékkal" b'meg.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Robert Jarni lett a Pécs edzője.

Semmit se tudok az edzői munkásságáról azon kívül, hogy végigolvastam a csapatait, mégis többet nézek ki belőle mint Vierchowoodból.Höri
Azt a lécet nem nehéz megugorni...iktriad
Hát igen, ha a következő két hónapban valahogy nyerünk 1 meccset, akkor az már fejlődés. Cél a 14. hely!!!
zinedine5
Az komoly kihívás, mert következő 2 hónapban csak 2 bajnoki lesz 😛Shilkor
Megfogtál.
több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Robert Jarni lett a Pécs edzője.

Semmit se tudok az edzői munkásságáról azon kívül, hogy végigolvastam a csapatait, mégis többet nézek ki belőle mint Vierchowoodból.Höri
Azt a lécet nem nehéz megugorni...iktriad
Hát igen, ha a következő két hónapban valahogy nyerünk 1 meccset, akkor az már fejlődés. Cél a 14. hely!!!
zinedine5
Az komoly kihívás, mert következő 2 hónapban csak 2 bajnoki lesz 😛
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
hát baszki, helyezkedni még most sem tudunk. 3 vs 3 kontra, erre a csávó a jobbszélen a vonal mellett marad. mi a faszért? onnan hogy a picsába akarja eltalálni a kaput?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
és most már azt is értem, miért volt 2 rúgott gólnál 2 feletti odds a 2,5+ Pool gólra.
Henderson bazmeg, Chesterbe kell ember, bár lehet, hogy ilyen helyzetkihasználással a Conference Premierbe sem férnél be...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Jah, vágom. 😊
Borzasztó a meccs. Rohadt alibi az egész.
A Ludogorets góljánál csak ketten hibáztak nagyot, Lambert gólját meg inkább hagyjuk is, ott mit csinált a védő, azt szerintem ő maga sem tudja.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
@slow, aztán ezt így hogy? Mi köze a kölyköknek az első csapathoz?Mikey
letükrözik a csapat eredményeit. csak a Margit elleni meccs nem jött be, mert ott véletlenül nem szóltak a Realnak, hogy elkezdődött a meccs, és már nem tudták elveszíteni a mi kölkeink.

egyébként mekkora kibasz bunda lehet ez a meccs? láttad Rocky gólját? kabaré, pont mint Mignon bénázása...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
@slow, aztán ezt így hogy? Mi köze a kölyköknek az első csapathoz?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Ez a Pool képes nyerni ma idegenben ? Sok Pool drukkert kérdezném.Toca
egyébként most néztem, hogy az ifik - akik a Real elleni megingást (hazai győzelem) eltekintve tökéletesen leképezték a nagyok eredményét - nyertek. szóval akár még meg is lehet este a meccs. egy ötöst tennék is a Pool győzelmére. mármint nem ötezer, hanem öt forintot.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Ez a Pool képes nyerni ma idegenben ? Sok Pool drukkert kérdezném.Toca
miért, visszajött Suarez?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ez a Pool képes nyerni ma idegenben ? Sok Pool drukkert kérdezném.Toca
Képesnek képes lehet rá, ám engem eléggé meglepne. A Palace lefocizta őket hétvégén, és az önbizalmuk elismerten már előtte a béka segge alatt volt - pl. Rodgers is ezt nyilatkozta. És hát az Anfielden is alig gyűrték le a bolgárokat, pedig akkor még nem volt ekkora mélységekben a csapat.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez a Pool képes nyerni ma idegenben ? Sok Pool drukkert kérdezném.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
remélem sokan ezt már csak holnap reggel olvassák, mert kávé helyett tökéletes, főleg az utsó mondat miatt 😊

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ifab-nem-tamogatjak-a-videobiro-bevezeteset-2378873

"Az IFAB kedden azt jelezte, hogy szkeptikus a visszajátszás bármilyen formájú bevezetését illetően, egyúttal hozzátette, más sportágak esetében sem egyértelmű a sikeressége."NB2
Pedig bizonyított tény, hogy videóbíró mellett is lehet csalni téves ítéletet hozni. Szóval emiatt nem kéne visszakoznia az IFAB-nak. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Robert Jarni lett a Pécs edzője.

Semmit se tudok az edzői munkásságáról azon kívül, hogy végigolvastam a csapatait, mégis többet nézek ki belőle mint Vierchowoodból.Höri
Azt a lécet nem nehéz megugorni...iktriad
Hát igen, ha a következő két hónapban valahogy nyerünk 1 meccset, akkor az már fejlődés. Cél a 14. hely!!!

Ami bizakodásra ad okot inkább az, hogy Matyi valószínűleg nem akar kiesni, ha már idehozott valami komolyabb nevet.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Robert Jarni lett a Pécs edzője.

Semmit se tudok az edzői munkásságáról azon kívül, hogy végigolvastam a csapatait, mégis többet nézek ki belőle mint Vierchowoodból.Höri
Azt a lécet nem nehéz megugorni...
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
remélem sokan ezt már csak holnap reggel olvassák, mert kávé helyett tökéletes, főleg az utsó mondat miatt 😊

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ifab-nem-tamogatjak-a-videobiro-bevezeteset-2378873

"Az IFAB kedden azt jelezte, hogy szkeptikus a visszajátszás bármilyen formájú bevezetését illetően, egyúttal hozzátette, más sportágak esetében sem egyértelmű a sikeressége."
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Tudatlan lófütty vagyok, de ki ez a kék nyakkendős?Gergőbácsi
Moncz Attila, BM drukker

elfogultságától függetlenül nagyon érti a német labdarúgás összefüggéseit, talán még egyéb holland-belga ligákban is otthon van, én kedvelem a megnyilvánulásait


Sok értelme volt ríni a régi stadionok állapota miatt is, hogy aztán az újakba meg "sztrájk" miatt ne járjanak, sztrájkolni nem ráértek volna a retkes putrikban is?
Tony
Szerintem egy ultra sem sírt a "putri" miatt, hisz rendesen jártak idegenbe is... akik sírtak azok a "családok" voltak, mondván nem tudják kulturált környezetben (büfé,wc,lelátó) megtekinteni a meccseket

talán ezeket a "megmondó" embereket kéne megkérdezni, hogy most miért maradnak távol, és nem összemosni az ultrákkal



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/