Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mingyá' meccs, remélem leszünk legalább 500-an 😀eaglesmcnabb
Milyen meccs?apeszos
MTK-Vasas 😊eaglesmcnabb
TV-ben lesz?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nagyon jó videó
http://www.youtube.com/watch?v=-2ZgQDBoASM


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 629 — TODDHERREMANS79
mingyá' meccs, remélem leszünk legalább 500-an 😀eaglesmcnabb
Milyen meccs?apeszos
MTK-Vasas 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mingyá' meccs, remélem leszünk legalább 500-an 😀eaglesmcnabb
Milyen meccs?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 629 — TODDHERREMANS79
mingyá' meccs, remélem leszünk legalább 500-an 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Müller k.... nagy volt :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Ibra duplájával csak behúztuk az első BL meccsünket, remélem a bajnokságban is betalál és nem leszünk elátkozva. 😛
Fantasy csapatomba Messi-Ibra duó kezd, 4 gól az nem rossz. 😊

több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
5 félidő gól nélkül... :/Asbee
csak 1 név: Thomas Müller :cool:Double B
brilliant! Közben Klose is beköszönt 😀gamerkr
A hosszúba eltenni olyan lazán külsővel.. csak a legnagyobbak tudják.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 413 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
5 félidő gól nélkül... :/Asbee
csak 1 név: Thomas Müller :cool:Double B
brilliant! Közben Klose is beköszönt 😀

több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
5 félidő gól nélkül... :/Asbee
csak 1 név: Thomas Müller :cool:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze a fradi soha semmiről nem tehet mindig más a hibás
azt MLSZt basztatni ilyen dolgokkal sose jó, amikor az újpest nyerte a pereket ellenük akkor hírtelen meccsről meccsre kiszórtak egy-egy újpestit a bírókOrk
mint írtam nem erről van szó, de az újpest elkövette azt a hibát, hogy megkerülte a fradit. így lehet simán áttolható a felelősség.

hát lehet h akkor nálunk mostantól kettőt fognak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
5 félidő gól nélkül... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
persze a fradi soha semmiről nem tehet mindig más a hibás
azt MLSZt basztatni ilyen dolgokkal sose jó, amikor az újpest nyerte a pereket ellenük akkor hírtelen meccsről meccsre kiszórtak egy-egy újpestit a bírók
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak akkor választhattak volna vmi értelmesebb módot is.gabtsi
De a jogtalan kiállítás NEM műhiba semmiképpen, ez pedig lehet az, ha elfogadják az indoklást. Ha reális esélyt akartak, nem csak a sajtónak játszani magukat, akkor mindenképpen ezt kellett tenniük. Fel lehet háborodni, én is felháborodtam, az ír-francia meccs utáni óvás elutasításán, de az 100-szor reménytelenebb eset volt, mint ez.F.Schleck
most lehet ebbe kapaszkodni persze, csak ez egy röhejes módja. mert nem ez a meccs a gond, hanem az a hosszu ideje tartó (finom leszek) ellenszenv ami a ferencvárost éri a magyar futball meghatározó alakjai közül, gondolok itt emberre, médiára, szervezetre mindenre. nyilván ezét maga a fradi is sokat tett. így meg belekapszkodunk egy olyan dologba, ami semmilyen szinten nem befolyásolta a mérkőzést. nem tudom mi lenne jó megoldás, de ez semmiképpen.

Most a fradi komolyan meg óvja a meccset?
LOL. Ezzel csak még szánalmasabbá teszik magukat 😀
Ráadásul, most azért ne kapjanak ki, mert a saját szurkolóik garázdálkodtak, komolyan ez a legalja. Röhej. Ez még a fraditól is a legalja.Black_Adder
az újpest fc, megkerülve az ftc labdarúgó zrt-t, 500 jegyet adott át olyan embereknek aki nem kívánt regisztrált fradi szurkoló lenni. a fradi erősen szigorította a mérkőzésre bejutás feltételeit, azaz először magyarországon egyrészt szűri, másrészt azonosíthatóvá teszi a szurkolókat, aminek nyilván visszatartó ereje van.

az újpest ezt magasról leszarta, ezért azt gondolom az összes felelősség őket terheli. másfelől pedig nálunk 10ed ennyiért lefújták a diósgyőr elleni meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/video-ibrahimovic-hatba-rugta-fiatal-csapattarsat-az-edzesen-2044946/

ő se normális 😀konqueror
jó lehet a csapatszellem. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Most a fradi komolyan meg óvja a meccset?
LOL. Ezzel csak még szánalmasabbá teszik magukat 😀
Ráadásul, most azért ne kapjanak ki, mert a saját szurkolóik garázdálkodtak, komolyan ez a legalja. Röhej. Ez még a fraditól is a legalja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/video-ibrahimovic-hatba-rugta-fiatal-csapattarsat-az-edzesen-2044946/

ő se normális 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csak akkor választhattak volna vmi értelmesebb módot is.gabtsi
De a jogtalan kiállítás NEM műhiba semmiképpen, ez pedig lehet az, ha elfogadják az indoklást. Ha reális esélyt akartak, nem csak a sajtónak játszani magukat, akkor mindenképpen ezt kellett tenniük. Fel lehet háborodni, én is felháborodtam, az ír-francia meccs utáni óvás elutasításán, de az 100-szor reménytelenebb eset volt, mint ez.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak akkor választhattak volna vmi értelmesebb módot is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 718 — Illegális gyakorló
Nem tudom, hogy a vezetőségből hisz-e bárki ennek sikerében. Szerintem aligha. De végre az asztalra csaptunk és ezt hiányoltam évek óta. Csak nyeltünk, nyeltünk, kényszeredett mosoly mellett fizettük be a milliós büntetéseket a semmire, tűrtük, hogy piros lap pirosat követ. Most végre a sarkunkra álltunk, még ha nem is a legszebb módon, de legalább valami.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze jogos, csak most épp sztem hülyeségen akadunk fennt. mert ugye nem azért óvtak, mert a SEMMIRE kiállították a legjobb játékosunkat, hanem azért mert NEM fújta le a meccset a bíró idő előtt.

amiben nyilván van is igazság, mert nálunk megtették (bár mi nem vagyunk viktor kedvenc csapata), de pl milyen eredményre számítunk ezek után ?

persze fel kell emelni a szavunkat, és szomorú hogy egy ferencvárosnak ma már zéró tekintélye van a futballban és a sajtóban egyaránt, de ennek sztem nem az a módja, hogy hülyét csinálunk magunkból.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 718 — Illegális gyakorló
Eltekintve attól, hogy úgysem lesz belőle semmi és azt kapjuk majd a pofánkba, hogy veszíteni sem tudunk normálisan, valahol megértem. Ha pofánvágnak és nem szólsz semmit, csak tűröd, akkor legközelebb is megteszik, sőt rátesznek egy lapáttal. Megnézik, hogy meddig lehet elmenni büntetlenül.
Igenis szólni kell, hogy eddig és ne tovább. Ha csak ennyit elérünk vele, már nem lesz hiába ez az óvás és akkor nem bánom, hogy plusz 2 hétig röhögnek rajtunk.

Az pedig egyenesen vicc, hogy solymosi a hétvégén megint rangadót vezethet...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
nevetséges, ezt fradi szurkolóként mondom....

@KJuraszik
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
max fiberen.

megóvtuk a lilákok elleni meccset, az indokolás szerint bírói műhiba történt, mert le kellett volna fújnia a meccset.

nem zárom ki, hogy igazunk van, de akkor is nevetségesnek tartom ezt a lépést.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
upc-n lehet valahol bl meccset nézni szerintetek ma?


JT Daniels fan