Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Bayernt egyszer rakom meg rögtön kiszopnak. Fasza

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 1 017
Az azért érdekes, hogy pont akkor nyílt ki a magyar szurkolók szeme, amikor szó volt róla, hogy lesz szurkolói kártya. Évek óta ugyanilyen szar minden, de pont abban a szent minutumban világosodott meg "mindegyik". Sok értelme volt ríni a régi stadionok állapota miatt is, hogy aztán az újakba meg "sztrájk" miatt ne járjanak, sztrájkolni nem ráértek volna a retkes putrikban is?
Na de mindegy egy a lényeg, hogy mindig legyen min háborogni, rinyálni, sírni és nehogy már ló legyen bármi is, mert akkor nem lehetne sajnáltatni magukat.Tony
Legalább bebizonyították, hogy a "családok az ultrák miatt nem járnak meccsre" teória egy faszság.
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az azért érdekes, hogy pont akkor nyílt ki a magyar szurkolók szeme, amikor szó volt róla, hogy lesz szurkolói kártya. Évek óta ugyanilyen szar minden, de pont abban a szent minutumban világosodott meg "mindegyik". Sok értelme volt ríni a régi stadionok állapota miatt is, hogy aztán az újakba meg "sztrájk" miatt ne járjanak, sztrájkolni nem ráértek volna a retkes putrikban is?
Na de mindegy egy a lényeg, hogy mindig legyen min háborogni, rinyálni, sírni és nehogy már jó legyen bármi is, mert akkor nem lehetne sajnáltatni magukat.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Tudatlan lófütty vagyok, de ki ez a kék nyakkendős?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Robert Jarni lett a Pécs edzője.

Semmit se tudok az edzői munkásságáról azon kívül, hogy végigolvastam a csapatait, mégis többet nézek ki belőle mint Vierchowoodból.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
asszem, most éppen gátszakadás van Barcselónában. pontosabban Nicosiában, de leginkább a spanyoloknál fog pusztítani az özönvíz.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
... pontosan érti mindenki miről van szó, még az is aki békemenetes birkamenetes... azZEMBEREKET + hagyjuk.... tudnak ők mindent, és napról-napra, hónapról-hónapra világosabb, hogy a királyod (uradésparancsolód) is, nemcsak az mlsz-ed, qvára meztelen...gratulaozibozi
Igyekszem akkor a számodra passzoló stílusban válaszolni:
….isten a ZEMBERT mezítelenül teremté…persze csak kívül, de van, aki belül is -1db agy teljesített hiánycéllal leledzik… jó sport a lósport, pláne a motorsport, ahogy a te szocialustalista gój kapitányod (uradésnarancsolód) …. és a csodás DK (de nem federerrel) intézi, az mindenképpen effektíve respektábilisan perspektívikusan jövőbemutató, éljen a párt, éljen a tibi (nemacsoki)…és ja, egy gól nem sok, annyit se rúgott a legutóbbi öregtolvaj - ifjúcsaló, nagyonnagyon barátságos derbin…. gratula

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
tudom demagóg vagyok de tényleg senkit sem tiltottak ki a stadionokból, aki szurkolni akar az még mindig bemehet 😊 most már a semleges szektorral megoldották h az is elmehet idegenbe aki a helyszínen veszi meg a jegyet. Amúgy november végén nem tudom mit vártak, amikor szeptemberben is jó ha 20 ezer felett volt a nézőszám...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
a színvonal nem 5 év múlva fog markánsan javulni, mostanra pedig mindenkinek látnia kéne, hogy a legnagyobb mértékben ez a távolmaradások oka


de ez a jó a magyar fociban, a "majd 5-6 év múlva lesz meg az eredménye" maszlaggal bármit be lehet magyarázni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 845
Sobri az elfelejted h miota elindult az uj procedura csokkent a nezoszam es az nem feleve tortent.
több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
... pontosan érti mindenki miről van szó, még az is aki békemenetes birkamenetes... azZEMBEREKET + hagyjuk.... tudnak ők mindent, és napról-napra, hónapról-hónapra világosabb, hogy a királyod (uradésparancsolód) is, nemcsak az mlsz-ed, qvára meztelen...gratula
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
pontosan tudja mindenki, hogy 5 év múlva se mennek ki többen a családosok közül (számottevően) a valódi szurkolók helyett, ozibozi
Senki se tudja. Honnan tudná?!?
Maximum vélelmezi. De az majd kiderül.

és a mi életünkben ez már nem is fog olyan szórakozást nyújtani, hogy ez megváltozzon😕 ozibozi
Szerinted.
Mások szerint meg igen.

Van az a fajta ember aki ha holnap szembesülne azzal, hogy a vezír kisgyerekekkel hál-- akár naponta többször is-- ahhoz is megtalálná az ideológiát...hiába meztelen a király !!! 😕ozibozi
Milyen fajta?
Milyen király?
Milyen meztelen?
Ő?


több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
a családok nem járnak meccsre többen... (ahogy színházba se helyette) ... ezek szerint nem a csúnyán beszélő bácsik zavarták őket? vagy csak hideg van... ?...........(Magyarország jobban teljesít) NB I: még 15 ezren sem - negatív nézőcsúccsal zárt a sivár ősz ...gratula
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-meg-15-ezren-sem-negativ-nezocsuccsal-zart-a-sivar-osz-2378511ozibozi
Ha beíratom a fiam a jogi egyetemre, akkor szerinted az első félév után jogosan várom el, hogy pereket nyerjen szakmányban?
Ha bonyolult a hasonlat dekódolom:
Nem egy fél idény után, vagyis technikailag azonnal kell egy metódusnak eredményesnek lennie, hanem mondjuk 4-6 év múlva.
Addig kb. annyi értelme van ezen rugózni, mint egy maratoni futóversenyen 5 km után leírni azt, aki le van maradva az első helyen futóhoz képest 5 másodperccel.Sobri Jóska
pontosan tudja mindenki, hogy 5 év múlva se mennek ki többen a családosok közül (számottevően) a valódi szurkolók helyett, se esőben-sárban, se hóban-fagyban, de még kánikulában sem... (megjegyzem az IdÁiG szurkolóknak nevezettek nagy többsége családos ember).... mert nem érdekli őket,,,és a mi életünkben ez már nem is fog olyan szórakozást nyújtani, hogy ez megváltozzon😕 Van az a fajta ember aki ha holnap szembesülne azzal, hogy a vezír kisgyerekekkel hál-- akár naponta többször is-- ahhoz is megtalálná az ideológiát...nekik hiába meztelen a király !!! 😕
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
a családok nem járnak meccsre többen... (ahogy színházba se helyette) ... ezek szerint nem a csúnyán beszélő bácsik zavarták őket? vagy csak hideg van... ?...........(Magyarország jobban teljesít) NB I: még 15 ezren sem - negatív nézőcsúccsal zárt a sivár ősz ...gratula
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-meg-15-ezren-sem-negativ-nezocsuccsal-zart-a-sivar-osz-2378511ozibozi
Ha beíratom a fiam a jogi egyetemre, akkor szerinted az első félév után jogosan várom el, hogy pereket nyerjen szakmányban?
Ha bonyolult a hasonlat dekódolom:
Nem egy fél idény után, vagyis technikailag azonnal kell egy metódusnak eredményesnek lennie, hanem mondjuk 4-6 év múlva.
Addig kb. annyi értelme van ezen rugózni, mint egy maratoni futóversenyen 5 km után leírni azt, aki le van maradva az első helyen futóhoz képest 5 másodperccel.

több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
a családok nem járnak meccsre többen... (ahogy színházba se helyette) ... ezek szerint nem a csúnyán beszélő bácsik zavarták őket? vagy csak hideg van... ?...........(Magyarország jobban teljesít) NB I: még 15 ezren sem - negatív nézőcsúccsal zárt a sivár ősz ...gratula
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-meg-15-ezren-sem-negativ-nezocsuccsal-zart-a-sivar-osz-2378511
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Casillas év kapusa jelölt. 😀 😀

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ki ez a pancser, aki a Vidi-Fradin fúj? Akkor és az kap szabadot, aki jobban megjátssza hogy fáj vagy mi?Tony
Farkas

Vidi-Dibusz 0:0
amit Dini hoz idén a Fradinak a meccseken, neki kell szobor a stadion elé, nem az a béna sas.petey
megköszönhetjük Dénesnek,de a fehérvár meg a sporinak.Lauth buktatása és a les után minimum 2 ziccer alakulhatott volna ki.Kenny
komoly? a sok rugdosás után örüljetek hogy nem kaptatok több lapot. favágó banda.petey
😀
oke

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ki ez a pancser, aki a Vidi-Fradin fúj? Akkor és az kap szabadot, aki jobban megjátssza hogy fáj vagy mi?Tony
Farkas

Vidi-Dibusz 0:0
amit Dini hoz idén a Fradinak a meccseken, neki kell szobor a stadion elé, nem az a béna sas.petey
megköszönhetjük Dénesnek,de a fehérvár meg a sporinak.Lauth buktatása és a les után minimum 2 ziccer alakulhatott volna ki.Kenny
komoly? a sok rugdosás után örüljetek hogy nem kaptatok több lapot. favágó banda.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Ki ez a pancser, aki a Vidi-Fradin fúj? Akkor és az kap szabadot, aki jobban megjátssza hogy fáj vagy mi?Tony
Farkas

Vidi-Dibusz 0:0
amit Dini hoz idén a Fradinak a meccseken, neki kell szobor a stadion elé, nem az a béna sas.petey
megköszönhetjük Dénesnek,de a fehérvár meg a sporinak.Lauth buktatása és a les után minimum 2 ziccer alakulhatott volna ki.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azigen, Szolnoki összerúgja a bokáját a támadónak a 16-os előtt és semmi...amúgy iszonyat gyenge ez a Fradi keret, szégyen... 😕
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Ki ez a pancser, aki a Vidi-Fradin fúj? Akkor és az kap szabadot, aki jobban megjátssza hogy fáj vagy mi?Tony
Farkas

Vidi-Dibusz 0:0
amit Dini hoz idén a Fradinak a meccseken, neki kell szobor a stadion elé, nem az a béna sas.

több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ki ez a pancser, aki a Vidi-Fradin fúj? Akkor és az kap szabadot, aki jobban megjátssza hogy fáj vagy mi?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
mint ahogy Cant is szivesen látnám a pályán, szóval vannak bajokNegritis
Kár, hogy borzasztó súlytalan ő is - ahogy lényegében mindegyik középpályás a csapatból.
Lovren megint mit csinált a második Palace gól előtt? És vajon hány gólt kell még kapnia a csapatnak miatta, hogy Rodgers leültesse a padra?
...
Ha nem lesz valami pálfordulás a csapatnál december-januárban, ha és amennyiben Sturridge felépül és egészséges tud maradni, akkor a Top10 helyezés sem nagyon lesz meg.

Bring back Rafa!
Mikey
[/b]

Húha tényleg nagy az elkeseredés 😉

Sztem nem kéne Rogerst elküldeni, egy gyengébb év miatt. Hagyni kell dolgozni, s jövőre megint összeállhat a dolog. Persze ez Gerrard bajnoki álmain nem segít. Na őt nagyon sajnálom.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Juj, de intelligensek voltak a szurkolók a Vidi-Fradin...Schleck
Mi volt?Bazzani
Végig ordibálták a Rajz Attilás megemlékezést.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Juj, de intelligensek voltak a szurkolók a Vidi-Fradin...Schleck
Mi volt?