Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
[/b]mint ahogy Cant is szivesen látnám a pályán, szóval vannak bajokNegritisKár, hogy borzasztó súlytalan ő is - ahogy lényegében mindegyik középpályás a csapatból.
Lovren megint mit csinált a második Palace gól előtt? És vajon hány gólt kell még kapnia a csapatnak miatta, hogy Rodgers leültesse a padra?
...
Ha nem lesz valami pálfordulás a csapatnál december-januárban, ha és amennyiben Sturridge felépül és egészséges tud maradni, akkor a Top10 helyezés sem nagyon lesz meg.
Bring back Rafa!Mikey
Húha tényleg nagy az elkeseredés 😉
Sztem nem kéne Rogerst elküldeni, egy gyengébb év miatt. Hagyni kell dolgozni, s jövőre megint összeállhat a dolog. Persze ez Gerrard bajnoki álmain nem segít. Na őt nagyon sajnálom.
több mint 11 éve
Végig ordibálták a Rajz Attilás megemlékezést.Juj, de intelligensek voltak a szurkolók a Vidi-Fradin...SchleckMi volt?Bazzani
több mint 11 éve
Juj, de intelligensek voltak a szurkolók a Vidi-Fradin...SchleckMi volt?
több mint 11 éve
mint ahogy Cant is szivesen látnám a pályán, szóval vannak bajokNegritisKár, hogy borzasztó súlytalan ő is - ahogy lényegében mindegyik középpályás a csapatból.
Lovren megint mit csinált a második Palace gól előtt? És vajon hány gólt kell még kapnia a csapatnak miatta, hogy Rodgers leültesse a padra?
...
Ha nem lesz valami pálfordulás a csapatnál december-januárban, ha és amennyiben Sturridge felépül és egészséges tud maradni, akkor a Top10 helyezés sem nagyon lesz meg.
Bring back Rafa!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
valahogy azt érzem ma elkapjuk a fehérvárt.KennyLegyen úgy!!!!
több mint 11 éve
az a baj hogy nem igazán van tempó a csapatbanRickie dolgozik hogy jó legyen 😀NegritisÁllva tapsoltam a gólját, megérdemelte nagyon. 😊
De ez a Lovren - Skrtel bekkpár ez... ez... botrány. Hogy a csapat mit akarna játszani, azt sem igazán látom.Mikey
a belső bekk duó pedig nem illik össze
volt 1-2 írás és elemzés erről, túlságosan más típusú védők emiatt nem működik
de hogy 20ról miért nem lövünk azt nem értem ...
és hogy miért csak 1 csatár van lényegében azt sem
mint ahogy Cant is szivesen látnám a pályán, szóval vannak bajok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Rickie dolgozik hogy jó legyen 😀NegritisÁllva tapsoltam a gólját, megérdemelte nagyon. 😊
De ez a Lovren - Skrtel bekkpár ez... ez... botrány. Hogy a csapat mit akarna játszani, azt sem igazán látom.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
@Mikey Rickie dolgozik hogy jó legyen 😀mondjuk értékelném hogy Can pályán lehetne
ilyenkor kapok agyfaszt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
G*ci leszek, de legalább Balotelli sem játszik ma sérülés miatt - így lehet némi esélyünk nyerni. ^ ^Az a baj, hogy mikor olvastam, félrenéztem, meghaltam egy másodpercre (ha nem itthon vagyok köpök egyet) és görgettem tovább lefelé. Ha egyszer van egy ilyen szezonunk, akkor az ilyenek már szinte kötelező dolgok...kristóf17Liverpool manager Brendan Rodgers has confirmed striker Daniel Sturridge will not play until the new year.SkySports😀😀
Mint valami nagyon, nagyon rossz vicc.
Remélem sikerül lezsírozni a Lille-lel, hogy Origi januárban eljöhessen.Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Reusnak állítólag elszakadt a bokaszalagja, ez most a másik.
több mint 11 éve
Elhiszem, hogy itt mindenki utálja Messit és CR fan, no de azért akkor is 😛 😉Akkor már megvan mért kapja idén az aranylabdát 😀
253!!!dande
több mint 11 éve
Elhiszem, hogy itt mindenki utálja Messit és CR fan, no de azért akkor is 😛 😉
253!!!
több mint 11 éve
Az a baj, hogy mikor olvastam, félrenéztem, meghaltam egy másodpercre (ha nem itthon vagyok köpök egyet) és görgettem tovább lefelé. Ha egyszer van egy ilyen szezonunk, akkor az ilyenek már szinte kötelező dolgok...Liverpool manager Brendan Rodgers has confirmed striker Daniel Sturridge will not play until the new year.SkySports😀😀
Mint valami nagyon, nagyon rossz vicc.
Remélem sikerül lezsírozni a Lille-lel, hogy Origi januárban eljöhessen.Mikey
több mint 11 éve
Szalainak nagy meccse volt. 20 perc játék, 3 méterről telibe lőtt kapus, kiállítás.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Liverpool manager Brendan Rodgers has confirmed striker Daniel Sturridge will not play until the new year.SkySports😀😀
Mint valami nagyon, nagyon rossz vicc.
Remélem sikerül lezsírozni a Lille-lel, hogy Origi januárban eljöhessen.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
2) valaki magyarázza már el nekem, hogy mi értelme van úgy egy sportágat (vagy akár csak csapatot) követni, ha az láthatóan semmi örömet nem okoz, és még a remény apró fellángolásánál is az illető azonnal élből elutasítja ennek lehetőségét? Mert ez nem is olyan, mint a politika vagy a kenyér ára, ami elől nem lehet igazán elmenekülni, soccermeccsek nézésére tudtommal (szerencsére) nem kötelezik sehol sem az embert. Mocsok sz@r lehet, ha még az elméletileg szórakoztató időtöltés is ilyen fájdalmat okoz, pláne mikor legalább lenne is végre minek örülni.Jajj de gyakran gondolkozok ezen én is mostanában Arsenal-szurkolóként 😀 😀 😕
baggio
több mint 11 éve
Kecsó - Újpest 2-0, gsz.: Ojo és Balogh.Pakoljátok a kiállítást és a büntetőket, lesz itt ma még minden...
Mindig jövőre
több mint 11 éve
HATALMAS! 😀www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/macska-ul-az-automnal-nem-tudok-edzesre-menni-2377737
több mint 11 éve
Zuhanyhíradó 😀😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
"Bizonyára sokak számára szomorú hírt közölt az MTI hétfő este, miszerint az oroszok elleni, ma esti barátságos mérkőzés utánvisszatér a berlini Hertha csapatához Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott megbízott szövetségi kapitánya.
A 38 éves szakember a német klub honlapjának nyilatkozva azt mondta, nagyszerű tapasztalatokkal gazdagodott Magyarországon, és köszönettel tartozik a Herthának, hogy lehetőséget biztosított neki a válogatott irányítására."
több mint 11 éve
Konkretizáljuk: Magyar-Román Vendég 5,00 oddsszal?😊Amennyiben reális az esélye hogy a Románok itthon elvernek minket menne. Én azért ennek most nem látom realitását, ezért most nem tenném meg.
Erre is menne a vendég?😊NB2
több mint 11 éve
Még a végén Miriuta lesz a szöv kap.
