Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
15 lövés, az egy meccsen is sok, nem egy félidő alatt. Rohadt jól megy eddig a pressing, de ha nem lövünk gólt, egyszer elrohan Adingra és megbüntet. Most valami kokszot be kell szedniük a srácoknak hogy meglegyen az intenzitás.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Artetahoz hasonló hisztis picsa volt már a foci világában? Bőven túltesz még egy Mourinhon is. Még ha igaza is van, bár nincs mindig neki, de elképesztő szánalmas ez az állandó hisztizés, valahogy nem a focipályára való.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Csöves City 😂😂
kapitnono
a leggázabb hogy így is vagy behúzzák simán, vagy esetleg majd a west ham befut
Negritis, a vajda
Hát a WHU nehezen, a Villának is olyan meze van szóval ebbe bele lehet futni 😀 Bár szerintem holnap a Brentford leveri őket Frank bácsival.
Btw ha nyer holnap a Pool, nagyobb lesz a különbség mint nekünk volt vesztett pontok tekintetében, ha mi is nyerünk akkor pedig mi matcheljük 😀
Heisman nádor
más miatt volt eszembe a WHU, de a Villára gondoltam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 385 — . . .
Ez a KTE pálya Megye1 szint.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
A Bournemouth – Luton Town mérkőzést tegnap félbeszakították, miután Tom Lockyer szívrohamot kapott.
De nem ez volt az első eset, hogy a vendégek csapatkapitánya összeesett a pályán. A Luton tavaly playoff-döntőt vívott a feljutásért a Coventry ellen, amikor a hátvéd eszméletét vesztette a mérkőzés 8. percében.
A klub közleménye szerint a 29 éves futballista állapota stabil 🙏

Ez már nálam felveti a saját és az orvosi felelősség kérdését is. Ezek után nem szabad pályára engedni Lockyert.
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Azért gondolom Fehérváron nem túl szomorúak, hogy idén tőlünk kapják az ellenfeleket 😀
Bálesz
kérlek szépen Bogesz megmondta mi volt a baj. FiAtAlPeRcEkK!

 www.csakfoci.hu/magyar-foci/bognar-kiakadt-az-mlsz-re-hol-itt-a-versenyegyenloseg-ezen-el-lehet-gondolkodni-egyetertett-a-vidi-szurkolok-szidalmazo-rigmusaval

9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 836 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van idèn nem kell attól tartani hogy címet vèdünk...szèp munka Xavi

Szerkesztette: dande2
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Back 2 back Celtic zakó, vesztett pontok alapján már a Rangers vezet
9 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Ezt a nevertont ideje lesz komolyan venni.
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csöves City 😂😂
kapitnono
a leggázabb hogy így is vagy behúzzák simán, vagy esetleg majd a west ham befut
Negritis, a vajda
Hát a WHU nehezen, a Villának is olyan meze van szóval ebbe bele lehet futni 😀 Bár szerintem holnap a Brentford leveri őket Frank bácsival.
Btw ha nyer holnap a Pool, nagyobb lesz a különbség mint nekünk volt vesztett pontok tekintetében, ha mi is nyerünk akkor pedig mi matcheljük 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Csöves City 😂😂
kapitnono
a leggázabb hogy így is vagy behúzzák simán, vagy esetleg majd a west ham befut

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Félbeszakadt Kerkezék meccse 😕 Nagyon nem néz ki jól 😕

 twitter.com/emaxstatman/status/1736062519322562895
Nomac
A B’mouth orvosai azt mondták hogy “he is alert and responsive”

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Csöves City 😂😂


9 hónapja
Nomac New England Patriots 2 914 — balazs.t85@gmail.com
Félbeszakadt Kerkezék meccse 😕 Nagyon nem néz ki jól 😕

 twitter.com/emaxstatman/status/1736062519322562895

Szerkesztette: Nomac
9 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 867 — Illegális gyakorló
Asszem Vignjevicnek megint lefőtt...

9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
VÁrda rendesen kifesti a csárdát 😀

9 hónapja
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
Aki a magyar klubfutballról és szurkolói kultúráról vitatkozik.... az megérdemli... azt a párperces frusztrációt, idegeskedést...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Tudja valaki, hogy Szappanos miért nem kezdett?
Toto21
kellettek a pontok Fehervarra.
Kenny
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Tudja valaki, hogy Szappanos miért nem kezdett?
Toto21
kellettek a pontok Fehervarra.

9 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 867 — Illegális gyakorló
Azért gondolom Fehérváron nem túl szomorúak, hogy idén tőlünk kapják az ellenfeleket 😀

9 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 867 — Illegális gyakorló
1000 olasz mellé csapódik holnap 6-700 lila.
Jó kis este lesz, éreztem én, hogy erre a meccsre ki kell menni 😀
Kenny
Azèrt bocsánat de ez milyen nyomorèk dolog már...tudom oda vissza működik de végtelenül szomurú ès ungarischevwirtschaft...😔
dande2
Nemá 😀
Nyáron is röhögtem csak, amikor a Rapid-Loki miatt ment a háborgás.
Miért kéne a Fradinak szurkolniuk? Egy centivel nem lesz előrébb a magyar foci, ha jól alakul a holnap. Esetleg egy döntőn.
csipkelli
Ott nem is az volt a lényeg hogy elmentek a Loki ellen szurkolni, mert tudjuk, tipikus fradi szint. Hanem hogy ugyanazon a napon ugyanabban az időben játszott a fradi is😃. Ha én szurkoló vagyok akkor az én csapatom érdekel nem az hogy a másik ki ellen mit játszik.
Nemes samu09
Azért ne költsük már tovább a sztorit 😀 Aznap játszott a Fradi, igen, Máltán. A két meccs kb negyed órát volt átfedésben. Ennyire volt ugyanabban az időben a két találkozó 😀
Bálesz
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni😃. Pesten volt a fradi meccs. És ha nem is hanem két nap lett volna köztük akkor is elmész egy másik csapat meccsére hogy ott verhesd magad hogy valaki ELLEN szurkolsz?
Nemes samu09
Semmit nem akarok belőle kihozni. Csak leírtam a tényeket. Nem Pesten volt az a Fradi-meccs, hanem Máltán, hiába írjátok még le ötvenszer az ellenkezőjét.
És nem, nem mentem el semmilyen másik csapat meccsére, még tv-ben sem néztem a Rapid-Lokit, olyan szinten hidegen hagyott az egész. Az, hogy mások kimentek, az ő dolguk, az sem érdekel. Mint ahogy az sem, hogy csütörtökön jöttek az újpestiek. Na bumm.

9 hónapja
csipkelli 3 948
1000 olasz mellé csapódik holnap 6-700 lila.
Jó kis este lesz, éreztem én, hogy erre a meccsre ki kell menni 😀
Kenny
Azèrt bocsánat de ez milyen nyomorèk dolog már...tudom oda vissza működik de végtelenül szomurú ès ungarischevwirtschaft...😔
dande2
Nemá 😀
Nyáron is röhögtem csak, amikor a Rapid-Loki miatt ment a háborgás.
Miért kéne a Fradinak szurkolniuk? Egy centivel nem lesz előrébb a magyar foci, ha jól alakul a holnap. Esetleg egy döntőn.
csipkelli
Ott nem is az volt a lényeg hogy elmentek a Loki ellen szurkolni, mert tudjuk, tipikus fradi szint. Hanem hogy ugyanazon a napon ugyanabban az időben játszott a fradi is😃. Ha én szurkoló vagyok akkor az én csapatom érdekel nem az hogy a másik ki ellen mit játszik.
Nemes samu09
Azért ne költsük már tovább a sztorit 😀 Aznap játszott a Fradi, igen, Máltán. A két meccs kb negyed órát volt átfedésben. Ennyire volt ugyanabban az időben a két találkozó 😀
Bálesz
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni😃. Pesten volt a fradi meccs. És ha nem is hanem két nap lett volna köztük akkor is elmész egy másik csapat meccsére hogy ott verhesd magad hogy valaki ELLEN szurkolsz?
Nemes samu09
Néhány ember választotta ezt a programot. Mit szeretnél, vegyük el tőlük az állampolgárságot?
csipkelli
Felőlem azt csinálnak amit akarnak. Maga a jelenség trógerség, szerinted meg nem. Nem vagyunk egyformák.
Nemes samu09
"tipikus fradi szint"
Az ilyen beszólás viszont szerintem is az.
csipkelli
Terelések. Egyébként ezt továbbra is tartom. Nyilván van kivétel, meg akinek nem inge ugye, és előttem le is írták hogyan valtozott meg a Fradi szurker felfogás az elmúlt években. Egyébként ha fordítva történt volna az eset valószínűleg világfájdalmad lenne…
Nemes samu09
Fordítva se érdekelne, mert nem múlik rajta semmi. Aki szerint igen, az nézzen kevesebb ezo tv-t.
Mivel darabra a Fradi szurkolóból van a legtöbb, ott lesz a legtöbb hülye. A nagyképű fasz, az erdőben verekedő, a fosrészegen megjelenő, folyamatosan saját játékost kurvaanyázó, az aluljáróba hanggránátot dobáló. Ettől még egyik se tipikus fradi szint.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Egyébként ha fordítva történt volna az eset valószínűleg világfájdalmad lenne…
Nemes samu09
csak keress vissza milyen hisztik mennek itt néha mikor valaki nem a Fradinak szurkol ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
1000 olasz mellé csapódik holnap 6-700 lila.
Jó kis este lesz, éreztem én, hogy erre a meccsre ki kell menni 😀
Kenny
Azèrt bocsánat de ez milyen nyomorèk dolog már...tudom oda vissza működik de végtelenül szomurú ès ungarischevwirtschaft...😔
dande2
Nemá 😀
Nyáron is röhögtem csak, amikor a Rapid-Loki miatt ment a háborgás.
Miért kéne a Fradinak szurkolniuk? Egy centivel nem lesz előrébb a magyar foci, ha jól alakul a holnap. Esetleg egy döntőn.
csipkelli
Ott nem is az volt a lényeg hogy elmentek a Loki ellen szurkolni, mert tudjuk, tipikus fradi szint. Hanem hogy ugyanazon a napon ugyanabban az időben játszott a fradi is😃. Ha én szurkoló vagyok akkor az én csapatom érdekel nem az hogy a másik ki ellen mit játszik.
Nemes samu09
Azért ne költsük már tovább a sztorit 😀 Aznap játszott a Fradi, igen, Máltán. A két meccs kb negyed órát volt átfedésben. Ennyire volt ugyanabban az időben a két találkozó 😀
Bálesz
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni😃. Pesten volt a fradi meccs. És ha nem is hanem két nap lett volna köztük akkor is elmész egy másik csapat meccsére hogy ott verhesd magad hogy valaki ELLEN szurkolsz?
Nemes samu09
Néhány ember választotta ezt a programot. Mit szeretnél, vegyük el tőlük az állampolgárságot?
csipkelli
Felőlem azt csinálnak amit akarnak. Maga a jelenség trógerség, szerinted meg nem. Nem vagyunk egyformák.
Nemes samu09
"tipikus fradi szint"
Az ilyen beszólás viszont szerintem is az.
csipkelli
Terelések. Egyébként ezt továbbra is tartom. Nyilván van kivétel, meg akinek nem inge ugye, és előttem le is írták hogyan valtozott meg a Fradi szurker felfogás az elmúlt években. Egyébként ha fordítva történt volna az eset valószínűleg világfájdalmad lenne…
9 hónapja
csipkelli 3 948
1000 olasz mellé csapódik holnap 6-700 lila.
Jó kis este lesz, éreztem én, hogy erre a meccsre ki kell menni 😀
Kenny
Azèrt bocsánat de ez milyen nyomorèk dolog már...tudom oda vissza működik de végtelenül szomurú ès ungarischevwirtschaft...😔
dande2
Nemá 😀
Nyáron is röhögtem csak, amikor a Rapid-Loki miatt ment a háborgás.
Miért kéne a Fradinak szurkolniuk? Egy centivel nem lesz előrébb a magyar foci, ha jól alakul a holnap. Esetleg egy döntőn.
csipkelli
Ott nem is az volt a lényeg hogy elmentek a Loki ellen szurkolni, mert tudjuk, tipikus fradi szint. Hanem hogy ugyanazon a napon ugyanabban az időben játszott a fradi is😃. Ha én szurkoló vagyok akkor az én csapatom érdekel nem az hogy a másik ki ellen mit játszik.
Nemes samu09
Azért ne költsük már tovább a sztorit 😀 Aznap játszott a Fradi, igen, Máltán. A két meccs kb negyed órát volt átfedésben. Ennyire volt ugyanabban az időben a két találkozó 😀
Bálesz
Nem tudom mit akarsz ebből kihozni😃. Pesten volt a fradi meccs. És ha nem is hanem két nap lett volna köztük akkor is elmész egy másik csapat meccsére hogy ott verhesd magad hogy valaki ELLEN szurkolsz?
Nemes samu09
Néhány ember választotta ezt a programot. Mit szeretnél, vegyük el tőlük az állampolgárságot?
csipkelli
Felőlem azt csinálnak amit akarnak. Maga a jelenség trógerség, szerinted meg nem. Nem vagyunk egyformák.
Nemes samu09
"tipikus fradi szint"
Az ilyen beszólás viszont szerintem is az.