Soccer
41 feliratkozó
8 hónapja
Ha egy valami utálok a fociban, az az időhúzás és a fetrengés..
8 hónapja
és lefújtahihetetlen szarok voltunk ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
remélem a 8. perc pillanatában lefújja /s
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Kerkezzel sem volt problémaEz a Wirtz amúgy brutál gyengema egyedül talán Konaté az aki kvázi hiba nélkül játszik
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
8 hónapja
végre megvan, hogy miért van Denso a pályán, mert nagyot tud dobni...ez mondjuk egy középhátvédtől nem sok 😕
8 hónapja
Wirtz nettó emberhátrány
8 hónapja
Ez a Wirtz amúgy brutál gyengema egyedül talán Konaté az aki kvázi hiba nélkül játszik
JC6 (Mr. Miele)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
Ez a Wirtz amúgy brutál gyenge
8 hónapja
kız volt az, csak hazai...ha még ezt is elvették volna..😀
8 hónapja
Ezek a törökök hatalmas cigányok
8 hónapja
Labda volt
8 hónapja
ennyire meddő szart amit támadásban produkálunk ...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
8 hónapja
lol semmi köze hozzá xD a beadást a kapus az előtte álló védőbe rúgta, róla meg bepattant xD Villareal után még1 ilyen gól xD
8 hónapja
hát ez...mondjuk a Bodo csak visszakapta, amit a Slavia ellen megszerzett...utolsó perc 2-2
8 hónapja
Déli csapat ellen egyetlen dolgot nem szabad csinálni: hátrányba kerülni.Egyébként ha Turpin nem hosszabbít legalább tíz percet, akkor elmehet az anyjába, két percnél tovább nem birnak talpon maradni a törökök
8 hónapja
megnéztem ez a Denso gyerek 27 éves...mi a tökömet akarunk mi ilyenekkel? teljesen érthetetlen
8 hónapja
Frankfurt cifrázza, 5-1 után 1-5
8 hónapja
inkább Szilágyi Miklóssal menjen Hunyadi, Kinizsi egy áruló.Padról bejön egy Salah meg egy Isak. Ha Török lennék ezt kikérném magamnak. 😀Pláne ha Hunyadi jönne Kinizsivel😁😁😁
CharlieF
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
8 hónapja
Padról bejön egy Salah meg egy Isak. Ha Török lennék ezt kikérném magamnak. 😀Pláne ha Hunyadi jönne Kinizsivel😁😁😁
CharlieF
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
8 hónapja
A Metropolitanoban valakinek el kellene beszélgetni a TVs rendezővel, most éppen Grizi goljának elvételéről maradt le kb mindenki.
Poloska vagyok.
8 hónapja
Istenem pls, csak mákoljunk be még1 gólt. Esküszöm, hogy akkor 2 napig nem szidom a Jagset.
8 hónapja
Nyilván ezt is a Milanos gyerek lövi ...Spence hogy levette nekik!! Aztán Porro végignézi 😀
Sixo
Tökéletesen látszik, hogy ez a csapat miért szenved ilyen hosszú ideje, mert ezek a játékosok nyugodtan elvannak azzal, hogy 4-5 meccsenként csinálnak valami szépet. Egy ilyen Porro vajon melyik PL csapatban lenne fix kezdő?
Mondjuk beadni nagyon tud...és sajnos kész...csak akkor játszana szélsőt és nem védőt
Szerkesztette: Klaci79
