Soccer
41 feliratkozó
8 hónapja
inkább Szilágyi Miklóssal menjen Hunyadi, Kinizsi egy áruló.Padról bejön egy Salah meg egy Isak. Ha Török lennék ezt kikérném magamnak. 😀Pláne ha Hunyadi jönne Kinizsivel😁😁😁
CharlieF
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
8 hónapja
Padról bejön egy Salah meg egy Isak. Ha Török lennék ezt kikérném magamnak. 😀Pláne ha Hunyadi jönne Kinizsivel😁😁😁
CharlieF
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
8 hónapja
A Metropolitanoban valakinek el kellene beszélgetni a TVs rendezővel, most éppen Grizi goljának elvételéről maradt le kb mindenki.
Poloska vagyok.
8 hónapja
Istenem pls, csak mákoljunk be még1 gólt. Esküszöm, hogy akkor 2 napig nem szidom a Jagset.
8 hónapja
Nyilván ezt is a Milanos gyerek lövi ...Spence hogy levette nekik!! Aztán Porro végignézi 😀
Sixo
Tökéletesen látszik, hogy ez a csapat miért szenved ilyen hosszú ideje, mert ezek a játékosok nyugodtan elvannak azzal, hogy 4-5 meccsenként csinálnak valami szépet. Egy ilyen Porro vajon melyik PL csapatban lenne fix kezdő?
Mondjuk beadni nagyon tud...és sajnos kész...csak akkor játszana szélsőt és nem védőt
Szerkesztette: Klaci79
8 hónapja
Jó hagyjuk már, mióta számít szabálytalannak egy földön fekvőt tartón térdelni ...
8 hónapja
nagyon gyenge meccse volt, nem is lehetett látni a pályánA hollandot le kéne cserélni, nagyon idegből focizik már percek óta.odoberttet kellene azonnal és örökre elfelejteni, haszontalan egy jószág
Sixo
Klaci79
8 hónapja
A hollandot le kéne cserélni, nagyon idegből focizik már percek óta.odoberttet kellene azonnal és örökre elfelejteni, haszontalan egy jószág
Sixo
8 hónapja
😮 Pedig Ricsi nekem nagyon lesen volt és a kapus nem látta tőle a lövést és egyből ment mutatni a bírónak ,hogy ez itt les volt spori.van de Ven mi az istent reklámál ilyen hevesen. Egyértelmű volt a les.nem les volt, hátulról visszahúzta a csávót, aki utána elesett gyorsan
Sixo
Klaci79
8 hónapja
A hollandot le kéne cserélni, nagyon idegből focizik már percek óta.
8 hónapja
van de Ven mi az istent reklámál ilyen hevesen. Egyértelmű volt a les.nem les volt, hátulról visszahúzta a csávót, aki utána elesett gyorsan
Sixo
8 hónapja
Persze, hogy les miatt elveszik. Ricsi a faszom beléd.ez nem VDV volt? teljesen mindegy, nyúlt a mez, még ha kamu is volt az egész, mert köze nem volt hozzá...de teljesen érdemtelen lett volna ez a gól
Sixo
8 hónapja
van de Ven mi az istent reklámál ilyen hevesen. Egyértelmű volt a les.
8 hónapja
szégyen...ezt a Porro-t is már rég el kellett volna zavarni, odobertért meg 30 milliót fizettünk...ennyit fizet a Barca is Rushfordért...szégyen, csak ez jut eszembe
