NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/azsiai-bl-adam-martin-duplazott-az-ulszan-tovabbjutott-a-legjobb-16-koze-2993613
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Spanyol kupában a két negyedosztályút kapta a Barca és a Real
Érdekesebb meccsek:
Malaga-Real Sociedad
Elche-Girona
Burgos-Mallorca
Tenerife-Las Palmas derby!!!
Espanol-Getafe
Huesca-Rayo
Eibar-Bilbao
Alaves-Betis
zacknorb
nem biztos, hogy sokkal nehezebb dolga lett volna a Madridnak, ha a Cadizt kapja, nem?
slowmotion
Roger a csatárotok… ha idén nem esik ki a Cádiz, akkor soha, elmúlt 2 évben ahol kezdte a szezont az mehetett a Segundába. Ilyen ember hogy lehet évek óta kezdő a Taligában sosem értem meg 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Spanyol kupában a két negyedosztályút kapta a Barca és a Real
Érdekesebb meccsek:
Malaga-Real Sociedad
Elche-Girona
Burgos-Mallorca
Tenerife-Las Palmas derby!!!
Espanol-Getafe
Huesca-Rayo
Eibar-Bilbao
Alaves-Betis
zacknorb
nem biztos, hogy sokkal nehezebb dolga lett volna a Madridnak, ha a Cadizt kapja, nem?
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Spanyol kupában a két negyedosztályút kapta a Barca és a Real
Érdekesebb meccsek:
Malaga-Real Sociedad
Elche-Girona
Burgos-Mallorca
Tenerife-Las Palmas derby!!!
Espanol-Getafe
Huesca-Rayo
Eibar-Bilbao
Alaves-Betis
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
az igen 😀 ilyet eddig csak megye 3ba láttam
 www.reuters.com/sports/soccer/turkish-club-president-punches-referee-face-after-super-lig-game-2023-12-11/
 www.youtube.com/watch?v=YZf74cNUxJ8
Negritis, a vajda
Koca ugyancsak közleményben reagált a történtekre, szerinte a játékvezető provokatív viselkedése vezetett a történtekhez, a kommüniké megfogalmazása szerint pedig csupán 5–10 másodperccel „a pofon” után „vetette magát földre” a spori, akit éppen csak „arcon csapott” a sportvezető. Koca megjegyezte, semmi egyéb említésre méltó incidens nem történt a találkozó után, mint hogy rosszul lett, és szívbetegsége miatt kórházba kellett szállítani…

Fogalmazzunk úgy, a felvételek nem épp a klubelnök szavait támasztják alá.
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
az igen 😀 ilyet eddig csak megye 3ba láttam
 www.reuters.com/sports/soccer/turkish-club-president-punches-referee-face-after-super-lig-game-2023-12-11/


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
vegre a mai napon elindul a maltai kupa sorozat erdemlegesebb resze a Kirkop es Lija meccsel..

ebben a forduloban meg az elso osztalyu csapatok nem kapcsolodnak be, de lesz 1-2 erdekes parositas. pl a Tarxin - Zebbug parositas, ahol mindket csapat masodosztalyu, vagy a St. George's Fc es Swieqi.

Kulon erdekes lesz, hogy a Nadur csapata Gozorol meddig jut el, nagyon szurkolok nekik, hogy sokaig menjenek, jo lenne egy gozoi csapatot latni a vegjatekban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Ma lesz az NCAA soccer torna döntője egy footballban jól csengő párosítással

Clemson vs Notre Dame
zacknorb
 youtu.be/FJPNA_JAePI?si=v7XhvY9zkdhOYV_d

Csütörtök-vasárnap női röplabda final four, na az must see


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Ma lesz az NCAA soccer torna döntője egy footballban jól csengő párosítással

Clemson vs Notre Dame
zacknorb
Innen hoztuk a hibátlan kickerünket, szóval lehet scoutolni!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Ma lesz az NCAA soccer torna döntője egy footballban jól csengő párosítással

Clemson vs Notre Dame
9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Megyünk oszt meggallyazzuk az összeset.
Sixo
modnjuk tegnap a Stick eléggé megégett 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726
Azért fél év alatt két NYILVÁNVALÓ edzőbuktatás az kb új rekord, nem? Legalábbis ami az európai porondot illeti, banánköztársaságokban biztos előfordult már, a lényeg itt úgy is csak az, hogy mindenki a (köz) pénzénél legyen
r.baggio
Ez nem edzőbuktatás, dehogyis. Csontra van járatva 8-9 ember, ki vannak égve, ezt így nem lehet. Kubiék meg lenyilatkozzák, hogy minden posztra van 2-3 ember, a nagy lószart..
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
warr_b
Itt a videó, ne ülj fel az NS hergelésének:  www.youtube.com/watch?v=xwaMP351G2k

Az első sárga műesés, a másodiknál fejbe rúgta a védőt.
Szokol
Igen, azóta olvastam más kontextusban 😄
Nem értem az ns-t sem, mi értelme...
warr_b
Megyünk oszt meggallyazzuk az összeset.
Sixo
Benne vagyok!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
warr_b
Itt a videó, ne ülj fel az NS hergelésének:  www.youtube.com/watch?v=xwaMP351G2k

Az első sárga műesés, a másodiknál fejbe rúgta a védőt.
Szokol
Igen, azóta olvastam más kontextusban 😄
Nem értem az ns-t sem, mi értelme...
warr_b
Megyünk oszt meggallyazzuk az összeset.

9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
warr_b
Itt a videó, ne ülj fel az NS hergelésének:  www.youtube.com/watch?v=xwaMP351G2k

Az első sárga műesés, a másodiknál fejbe rúgta a védőt.
Szokol
Igen, azóta olvastam más kontextusban 😄
Nem értem az ns-t sem, mi értelme...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
warr_b
Itt a videó, ne ülj fel az NS hergelésének:  www.youtube.com/watch?v=xwaMP351G2k

Az első sárga műesés, a másodiknál fejbe rúgta a védőt.

Szerkesztette: Szokol
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Azért fél év alatt két NYILVÁNVALÓ edzőbuktatás az kb új rekord, nem? Legalábbis ami az európai porondot illeti, banánköztársaságokban biztos előfordult már, a lényeg itt úgy is csak az, hogy mindenki a (köz) pénzénél legyen
r.baggio
ne mentsuk fel a keretet. eleg konnyen lehet, hogy ennyi van a sracokban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Azért fél év alatt két NYILVÁNVALÓ edzőbuktatás az kb új rekord, nem? Legalábbis ami az európai porondot illeti, banánköztársaságokban biztos előfordult már, a lényeg itt úgy is csak az, hogy mindenki a (köz) pénzénél legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
fú bazmeg, ha nem jutunk tovább akkor kemény tele lesz a szerbnek.
Kenny
Ha kiesünk csütörtökön, akkor szerintem már valahol máshol telel. Hetek óta egy nb1 középcsapat benyomását keltjük, ami ennyi pénzből gusztustalan nagy szégyen.
Bálesz
epp osszeszedtek, hogyan nezett ki a kirugott edzok utolso 10 meccse a fradinal. Stoger, Csercse stb kb dupla annyi pontot szedett ossze az utolso 10 meccsen mint Stankovics megis menniuk kellett. nagyon konnyen lehet, hogy ujra edzobuktatas van.
csebi
szappanopera közpénzből😀
peach
ha mar kenyerre nem jut akkor legalabb cirkuszra legyen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
fú bazmeg, ha nem jutunk tovább akkor kemény tele lesz a szerbnek.
Kenny
Ha kiesünk csütörtökön, akkor szerintem már valahol máshol telel. Hetek óta egy nb1 középcsapat benyomását keltjük, ami ennyi pénzből gusztustalan nagy szégyen.
Bálesz
epp osszeszedtek, hogyan nezett ki a kirugott edzok utolso 10 meccse a fradinal. Stoger, Csercse stb kb dupla annyi pontot szedett ossze az utolso 10 meccsen mint Stankovics megis menniuk kellett. nagyon konnyen lehet, hogy ujra edzobuktatas van.
csebi
szappanopera közpénzből😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Persze meg is nyerte a Nyíregy, szarjanak sünt
warr_b
Újabb gála! Jöhet a jól megérdemelt téli pihi.
Szokol
Ha feljuttok akkor meg lecserélitek a keret kétharmadát, különben jöttök egyből vissza. Vaaagy, a kieső Várdàból átmennek a légiósok 😄
warr_b
Hát ez minden NB2-es csapatra igaz, ha bent akar maradni. A magyar játékosok szerepeltetése mintegy 350 millát hoz évente, ez az nb2-ben jelentős összeg. Egyben ugye lépéshátrány a leendő feljutónak.

De egyelőre még nem nézem a feljutást, inkább csak gyönyörködök a tabellában, lesz itt még tavasszal hullámvölgy.
9 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
össze lehetne rakni Andó Szabó fos ítéleteiből egy compilationt, botrány tévedések ide-oda.
Lisztest agyon talpalják semmi lap, Kinyik tiszta szerelés sárga.
Vicc.
Kenny
Én aztán nem szeretem a Fradit, Lisztest is túlértékeltnek tartom, de ez akkora piros lap volt, mint a ház. Gondoljatok bele, ha ez a mezőnybe történik, az egyik játékos becsúszva elrúgja a labdát, a másik meg nyújtott lábbal térden talpalja. Érthetetlen, hogy a VAR még csak meg sem nézte.
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
fú bazmeg, ha nem jutunk tovább akkor kemény tele lesz a szerbnek.
Kenny
Ha kiesünk csütörtökön, akkor szerintem már valahol máshol telel. Hetek óta egy nb1 középcsapat benyomását keltjük, ami ennyi pénzből gusztustalan nagy szégyen.
Bálesz
epp osszeszedtek, hogyan nezett ki a kirugott edzok utolso 10 meccse a fradinal. Stoger, Csercse stb kb dupla annyi pontot szedett ossze az utolso 10 meccsen mint Stankovics megis menniuk kellett. nagyon konnyen lehet, hogy ujra edzobuktatas van.
csebi
Pinyő kellene ezeknek!
warr_b
az a baj, hogy Pinyo legfontosabb edzoi taktikaja nem valna be ennel a keretnel. bemenne, es nem tudna kivalasztania a besugojat a keretbol, mert kb mar senki sem beszel magyarul.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
fú bazmeg, ha nem jutunk tovább akkor kemény tele lesz a szerbnek.
Kenny
Ha kiesünk csütörtökön, akkor szerintem már valahol máshol telel. Hetek óta egy nb1 középcsapat benyomását keltjük, ami ennyi pénzből gusztustalan nagy szégyen.
Bálesz
epp osszeszedtek, hogyan nezett ki a kirugott edzok utolso 10 meccse a fradinal. Stoger, Csercse stb kb dupla annyi pontot szedett ossze az utolso 10 meccsen mint Stankovics megis menniuk kellett. nagyon konnyen lehet, hogy ujra edzobuktatas van.
csebi
Pinyő kellene ezeknek!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
9 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
fú bazmeg, ha nem jutunk tovább akkor kemény tele lesz a szerbnek.
Kenny
Ha kiesünk csütörtökön, akkor szerintem már valahol máshol telel. Hetek óta egy nb1 középcsapat benyomását keltjük, ami ennyi pénzből gusztustalan nagy szégyen.
Bálesz
epp osszeszedtek, hogyan nezett ki a kirugott edzok utolso 10 meccse a fradinal. Stoger, Csercse stb kb dupla annyi pontot szedett ossze az utolso 10 meccsen mint Stankovics megis menniuk kellett. nagyon konnyen lehet, hogy ujra edzobuktatas van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.