Soccer
41 feliratkozó
8 hónapja
Pont belaggolt a YouTube, nyilván gólÉn is csak az ismétlést láttam.
zacknorb
8 hónapja
Pont belaggolt a YouTube, nyilván gól
Poloska vagyok.
8 hónapja
Nem tudom mi rosszabb, a Vasas meccs, vagy a Net4+ appSoroksár-Vasas lelátón kezd forrósodni a hangulat"Lipcsei Peti, te lófejű geci". Vallatni lehet ezzel a meccsel.
zacknorb
nagylaza, főpohárnok
Poloska vagyok.
8 hónapja
Soroksár-Vasas lelátón kezd forrósodni a hangulat"Lipcsei Peti, te lófejű geci". Vallatni lehet ezzel a meccsel.
zacknorb
8 hónapja
Soroksár-Vasas lelátón kezd forrósodni a hangulat
Poloska vagyok.
8 hónapja
De a Pool akkor szokott nyerni.Szóval ilyen érzés Pool szurkolónak lenni 😛Mer az előző fordulóban nem a 93. percben egyenlített az Arsenal a City ellen.
Heisman nádor
Sixo
Poloska vagyok.
8 hónapja
Szóval ilyen érzés Pool szurkolónak lenni 😛Mer az előző fordulóban nem a 93. percben egyenlített az Arsenal a City ellen.
Heisman nádor
8 hónapja
Szóval ilyen érzés Pool szurkolónak lenni 😛
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
8 hónapja
Ez a Paraszt fejeli pont..
8 hónapja
Ez meg 11-es lesz 😀
8 hónapja
Azért ha Arsenal fan lennék, kicsit ki lennék akadva a bíróraszokásos. itt mindig elfújjál a meccsünket
Nomac
8 hónapja
Kamu Fradi szabadrúgás
8 hónapja
Azért ha Arsenal fan lennék, kicsit ki lennék akadva a bíróraSokat segítene.
Nomac
8 hónapja
Azért ha Arsenal fan lennék, kicsit ki lennék akadva a bíróraÁh. Semmi okunk nincs rá.
Nomac

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
8 hónapja
Azért ha Arsenal fan lennék, kicsit ki lennék akadva a bíróra
8 hónapja
Elrepült a kapus jobb térde te vak...Főleg úgy hogy megadta a pályán..ilyen ítéletet még nam láttam mióta van VAR
Matthew99
8 hónapja
Elrepült a kapus jobb térde te vak...

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
8 hónapja
Ez vicc 😅😅
8 hónapja
Ezen mit néznek?
8 hónapja
Arra gondolok, hogy beraknak egy tornat Chilebe, valoszinuleg a nezettseg egyenlo lesz a nullaval, mintha a grundon ficiznanak.Annyira azért nem néznek ki rosszul a helyszínek, ha erre gondolsz.Alapvetoen egy roppant minosegi torna lehet, ha odadobtak Chilenek, elfocizgatnak a grundon.Nem is közvetíti itthon senkiLátatlanban mondom: ha kint lennénk, minden ezzel lenne tele. Így, hogy nem is tudsz róla, sejtheted a választ.Elkezdődött az U20-as vb, Chile rendezi.kint vagyunk?
Kampman
Sixo
nagylaza, főpohárnok
Viszont a FIFA honlapján ingyen nézhető, ahogy nézem, még regisztrálni se kell, régebbi vébéken kellett.
Kampman
Stez
Kampman
8 hónapja
Annyira azért nem néznek ki rosszul a helyszínek, ha erre gondolsz.Alapvetoen egy roppant minosegi torna lehet, ha odadobtak Chilenek, elfocizgatnak a grundon.Nem is közvetíti itthon senkiLátatlanban mondom: ha kint lennénk, minden ezzel lenne tele. Így, hogy nem is tudsz róla, sejtheted a választ.Elkezdődött az U20-as vb, Chile rendezi.kint vagyunk?
Kampman
Sixo
nagylaza, főpohárnok
Viszont a FIFA honlapján ingyen nézhető, ahogy nézem, még regisztrálni se kell, régebbi vébéken kellett.
Kampman
Stez
8 hónapja
Ez a Tel borzalmas, a Bayern szurkolók Csebivel az élen meg azt próbálták nekem bemagyarázni anno, hogy minek Kane amikor ott van Tel, meg majd 1-2 éven belül úgy is leváltja Kanet. Azt a Kane aki 104 meccsen 100 gól szerzett eddig a bajoroknál. Küldtek egy gólvágót a Münchenből, csak az portugál nem francia.teljesen egyetértek, én még egy jó meccsét nem láttam ennek a srácnak...ez a csapat Kane-el baromi jó lenne, sajnos nem adatott meg, hogy ezt átéljük
Sixo