NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye fene, nyerje a Girona spanyol bajnokságot, az is barcelonai csapat és nem az espanyol 😛
dande2
A Girona gironai csapat
zacknorb
akkor kivel keverem???
dande2
katalán város, de Katalónia =/= Barcelona
törölt kristof
biztos, nekem rémlett még valaki barcelonai csapat a Barcelonán és az Espanyolon kívül, de akkor tévedtem. Mindegy, katalánynak katalány 😊
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
húha ennél a Lissáknál nincs jobb a spílernek???
dande2
Nincs, mindenkit kibasztak mert nincs 40k instakövetője és nem "dekoratív" nők.
9 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 759 — Browns GM
Egye fene, nyerje a Girona spanyol bajnokságot, az is barcelonai csapat és nem az espanyol 😛
dande2
A Girona gironai csapat
zacknorb
akkor kivel keverem???
dande2
katalán város, de Katalónia =/= Barcelona

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
húha ennél a Lissáknál nincs jobb a spílernek???
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Holnap este fejezik be a Granada-Bilbaot
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye fene, nyerje a Girona spanyol bajnokságot, az is barcelonai csapat és nem az espanyol 😛
dande2
A Girona gironai csapat
zacknorb
akkor kivel keverem???
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Egye fene, nyerje a Girona spanyol bajnokságot, az is barcelonai csapat és nem az espanyol 😛
dande2
A Girona gironai csapat
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egye fene, nyerje a Girona spanyol bajnokságot, az is barcelonai csapat és nem az espanyol 😛
9 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Eljött a pillanat, hogy ki kell rúgni Xavit. Teljesen 0 ez a csapat, pedig már nem is fiatalok játszanak.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Girona x2
9 hónapja
ozibozi New York Giants 16 554
Girona
9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vamos El Girona!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
9 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Remélem behúzza a Paks a bajnokságot, ez is Pinyőt igazolja majd.
Coolearie
egy biztos, hogy a Paks nem lesz bajnok, amikor kell majd szépen elkezdenek kikapni, mint minden évben.
Kenny
Jövő héten kezdhetik is 😄

9 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
fú bazmeg, ha nem jutunk tovább akkor kemény tele lesz a szerbnek.
Kenny
Ha kiesünk csütörtökön, akkor szerintem már valahol máshol telel. Hetek óta egy nb1 középcsapat benyomását keltjük, ami ennyi pénzből gusztustalan nagy szégyen.
Bálesz
Csak edzőt buktatnak.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Értem én, hogy a Cadiz nem játszik szépen, sőt, de azért ez a tizi, amit befújtak ellenük megint...

Balról mély beadás, védő felett átszáll a labda, ahogy megfordul, az alkarja eláll a felsőtesttől.
Mögötte jön a támadó, a kapu előtt állva megfejeli a labdát, de olyan irányba, amit társnak nincs esélye befutni, de legalább 15 méterrel menne mellé.
Ott áll vuszont említett védőnk, akinek kb másfél méterről a kezére fejelik a labdát de úgy, hogy az még visszajátszásból is alig érzékelhető.

VAR, tizenegyes, egyenlítés.

Nemtom hogy van a kurva anyátok picsáját spanyolul, de vegyük úgy, hogy ezt üzenem nekik.

Ha az orvosok ennyire értenének a dolgukhoz, mint ezek, akkor az emberek nem járnának kórházba, inkább otthon halnának meg.

edit: a kilencvennegyedik percben volt egy tizigyanús eset, vissza sem nézték. abban is biztos vagyok, hogy ha a Cadiz tizenhatosán belül követik el, akkor ez is tizenegyes.

Szerkesztette: slowmotion
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Remélem behúzza a Paks a bajnokságot, ez is Pinyőt igazolja majd.
Coolearie
egy biztos, hogy a Paks nem lesz bajnok, amikor kell majd szépen elkezdenek kikapni, mint minden évben.

9 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 385 — . . .
Remélem behúzza a Paks a bajnokságot, ez is Pinyőt igazolja majd.
9 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 726
A Siófokkal kapcsolatos hír, hogy a keretből korábban kitett Nagy Richárd mellett a jobbhátvéd Polényi Gábor sem játszott a Nyíregyháza elleni mérkőzésen, ő most fegyelmi okok miatt került ki a csapatból – információink szerint a Kozármisleny elleni 7–0-s vereség után hárman is a klubvezetőség bizalmát továbbra is élvező Dragan Vukmir vezetőedző ellen fordultak, sőt, Nikházi Márk másodedzőt is felmentették a napokban a munkavégzés alól. (F. B.)

😃😃😃
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
össze lehetne rakni Andó Szabó fos ítéleteiből egy compilationt, botrány tévedések ide-oda.
Lisztest agyon talpalják semmi lap, Kinyik tiszta szerelés sárga.
Vicc.

9 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Remélem mindenki látta, hogy hogy focizik egy igazi csapat.

9 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 106 — The Mathematician
Andó Szabó sportársnak volt már jó ítélete ma? 😀
Kenny
félidő lefújása?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
9 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem nèztem a meccset mindjárt (remélem) nem olvadunk le, most a Castle ellen 🙂

Jó ez a PL hètvège, nyert a Pool nyerhetünk mi, nem kap ki a City 😛 s kikapott az Arsenal. Tudom lesz ez mèg így se 😊
dande2
Ha minden nagy csapatnak szurkol az ember mindig lesz valaminek örülni 😛
Heisman nádor
Na látod divat, forevör 😛
9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
Andó Szabó sportársnak volt már jó ítélete ma? 😀

9 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 840 — Omar's Coming Yo!
nem vagy okos te lett legény.

9 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem nèztem a meccset mindjárt (remélem) nem olvadunk le, most a Castle ellen 🙂

Jó ez a PL hètvège, nyert a Pool nyerhetünk mi, nem kap ki a City 😛 s kikapott az Arsenal. Tudom lesz ez mèg így se 😊
dande2
Ha minden nagy csapatnak szurkol az ember mindig lesz valaminek örülni 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz