NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
sinisa tetszik a felsorolás 😀

11. az eddig csak az "öltözőn belül" lévő konfliktusról már tud az egész ország...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
a legjobban az tetszik az egészben , h orbán viktor miniszterelnök és egyben futballokos labdarúgás reformer satnya kis terve , h majd ezzel a nagy hűhóval maga és elképzelései mellé állítja a magyar futballszurkolókat teljesen a visszájára sült el. egervárit már utálja mindenki , az egész csapat ellenérzéseket vált ki az emberekből köszönhetően annok ahogy a média és jelenlegi szakvezetés lekommunikálja a dolgokat....koeman meg jót röhög otthon magában , de nagyon jól is teszi.
grat. husztinak jól csinálta. kár h nem láttam a zuhanyhíradót , kíváncsi lettem volna (már ha egyáltalán volt róla szó bár kétlem) h mit mondanak arra h ugyanaz a szar egervárinál bevállalós fasza dolog , koemannál meg lelketlen tutyimutyi elképzelés nélküli játék. (ráadásul az egervári féle megvalósítás osztálykülönbségekkel gyengébb egyelőre)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
Mindenesetre Egervári is bebizonyította, hogy nem több egy szimpla bábnál.Stez
Egervári tekintélye ez után a csoldálatos 3 meccs után soha nem látott "magasságokban"... avagy sakk-matt 10 lépésben:
1. Első kapitányi ténykedésként elrepült Londonba és tövig benyalt Gerának
2. Egyből visszaadta Neki a CSK "posztot", elvéve Juhásztól - jobb helyeken szavazni szoktak...
3. Gera nagy lelkesedéssel, de halványan játszik az összes meccsen, de ezek után nem lehet mozdítani
4. Közben a most nemrég felfedezett Horváth Gábor kuka, Lipták az új csodafegyver
5. Sokkal szarabbul játszunk Stockholmban, mint Qman-nal
6. Dzsudzsák hiszti NS-ben, fogadkozással, a következő meccset (szarul )végigjátszik, valszeg a jövőben Ő is mozdíthatlan
7. Mákos győzelem kedden érthetetlen taktikával, cserével
8. Huszti kiakad
9. Juhász + Király egyet ért Vele
10. Gyakorlatilag a válogatott 4 kulcsemberéből 3-mal fasírtban a Sanyibá' (Király szerintem kulcsember)
11. ???

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....

Közeledik a Bajnokok Ligája! Tedd izgalmasabbá a mérkőzéseket , és csatlakozz te is a Drukker Söröző Fantasy ligához! Állítsd össze te a lehető legjobb csapatot, legyél te a legjobb manager! 😉


http://en.uclfantasy.uefa.com/M/fb.mc?code=44574-9382
Join my UEFA Champions League Fantasy Football league. Use the code 44574-9382 after entering the game.

ONBig L
bent vagyok, kár hogy itt is csak 2 playát tudsz csapatonként berakni, az egész Milant akartam pedig hozni 😀

több mint 14 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
OFF
Egy kis Bajnokok Ligája Fantasy .....

Közeledik a Bajnokok Ligája! Tedd izgalmasabbá a mérkőzéseket , és csatlakozz te is a Drukker Söröző Fantasy ligához! Állítsd össze te a lehető legjobb csapatot, legyél te a legjobb manager! 😉


http://en.uclfantasy.uefa.com/M/fb.mc?code=44574-9382
Join my UEFA Champions League Fantasy Football league. Use the code 44574-9382 after entering the game.

ON

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.
JC6
kíváncsi lennék hol lenne nélküle ez a válogatott, valszeg úgy 7-8 kapott gólnál és az utóbbi években is aztán ő az egyedüli, akire egy rossz szót nem lehetne mondani, szóval én pont őt nem oltanám azért..Stez
Akkor te nem láttad ebben az évben a válogatott meccseket. Majd csak az ő játékát figyeld.JC6
Juhász a drága világtalan Vanczák Vili barátunkkal volt a legjobb belül és idén én nem emlékszem olyan válogatott meccsre ahol a Juhász-Vanczák kettős lett volna a 2 belső védő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Juhász tényleg nem túl magabiztos a válogatottban, mióta lázárral van a védelem tengelyében még alább adta.Mad
mármint Liptákkal..
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Juhász tényleg nem túl magabiztos a válogatottban, mióta lázárral van a védelem tengelyében még alább adta.

@KJuraszik
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.
JC6
kíváncsi lennék hol lenne nélküle ez a válogatott, valszeg úgy 7-8 kapott gólnál és az utóbbi években is aztán ő az egyedüli, akire egy rossz szót nem lehetne mondani, szóval én pont őt nem oltanám azért..Stez
Akkor te nem láttad ebben az évben a válogatott meccseket. Majd csak az ő játékát figyeld.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.
JC6
kíváncsi lennék hol lenne nélküle ez a válogatott, valszeg úgy 7-8 kapott gólnál és az utóbbi években is aztán ő az egyedüli, akire egy rossz szót nem lehetne mondani, szóval én pont őt nem oltanám azért..

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na, most olvasom Juhászt.
Hát, az ő helyében inkább csendben maradnék, mert az utóbbi időben a mutatott teljesítménye egyenlő a 0-val, és nem csak én látom így. Megmutatja, mi az igazi alibi: ha hozzákerül a labda, rúgja előre. Na, de nem akarok én senkit sem megbántani, szívesen játszanék a belga 1. osztályban vagy a Magyar Válogatottban.

A bajom itt megint csak az, hogy ez a nyilatkozat is arra a szitura hasonlít, amikor elveszik a kisgyerektől a nyalókáját és elkezd bőgni. Totál ugyan ez a helyzet, csak most a nyalóka a CSK szalag. Én visszaadnám neki, had legyen boldog. De könyörgöm, ne utalgasson már Gera Zolira - főleg úgy ne, hogy nem mondja a nevét - amikor még a nyomába sem érhet. Tudjátok itt a fórumon, hogy nagy Gerás vagyok, elismerem azt is, ha szarul megy neki, de ne akarjunk már belharcokat szítani egy szürke nemzeti 11-ben, ahol azt hiszik magukról egyesek, hogy sztárok....
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastamStez
Az AP-s cikk még nem volt fenn a google news-ban, azért nem linkeltem semmit.
több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastamStez
http://www.football-italia.net/sep10h.html

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.marci
Miért? És valami forrást tudsz linkelni, én sehol sem olvastam

több mint 14 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Faragó jó nagy hülyeséget nyilatkozott az üggyel kapcsolatban a sportban.
Egy riporter tudja már eldönteni, hogy mikor érdemli meg a válogatott a dícséretet és mikor a kritikát.
Azért elég érdekes lenne, ha a major sportokban így odaszolnának, hogy kérlek dícsérj már most Ricsike, mert ez kell ennek a csapatnak, akármennyire szarul is játszik.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
2 hét múlva sztrájk lesz Olaszországban.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A mai sportben semmi újdonságot nem írnak a Huszti-ügyről, kivéve talán a juhász nyilatkozatot, amiben elmondta, hogy teljes mértékig igazat ad Husztinak és ki is áll mellette. Király azt mondta, tudja és érti miről beszél Huszti, de nem volt mersze kiállni már mellette. Úgy sem lesz semmi az egészből, Egerváriék nem merik kirakni Juhászt a csapatból úgysem, de állítólag még több játékos is ugyanígy látja a válogatott dolgait, de persze ők nem mertek nyilvánosan is igazat adni Husztinak, legalábbis egyelőre. Mindenesetre Egervári is bebizonyította, hogy nem több egy szimpla bábnál.

több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Én is azt mondom amit fetomy...lothar elkezdett egy munkát aminek meg lett volna a gyümölcse csak sajnos nem kapott elegendő időt 😕Mad
nálunk senki sem kap elég időt. 2 év alatt nem lehet várat építeni. Csak ugye az elvárások, amiket támasztanak, hogy ennyi meg ennyi pont kell. Csak nekünk nem pontba kellene még gondolkodnunk. Posztokba, előrelépésbe adott területeken, akaratban stb. Matthaus alatt volt az egyetlen olyan válogatott az utóbbi években, amely nem feltett kézzel, eleve megadva magát lépett pályára. Utóbbi 10 év legjobb magyar meccse (tétmeccse) volt minden szempontból, mikor a svédek nyertek Pesten 1-0ra. Ha egy db olyan válogatottat látnánk ebben a EB sorozatban, elmondhatnánk, hogy valamit elreléptünk. Szerintem.
több mint 14 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Tudjátok az a vicc, hogy ezt nem csak mi látjuk hanem mások is és itt jön a már megszokott DE!!! Nem történik semmi változás, mert a lopás irányít mindent. Továbbra is marad az, hogy a magyar srácok (6-10 évesek ) idegen országok sztárjainak mezeiben rúgják a bőrt, városban, faluban egyaránt.

Keresztapám nagy sport fan és ő mondogatta nekem még amikor az emlékezetes jugoszlávok elleni VB-pótselejtezőt néztük, hogy mire munkád lesz, arra mi is kijutunk majd valahova... 13 év telt el, lassan 5 éve dolgozom.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Én is azt mondom amit fetomy...lothar elkezdett egy munkát aminek meg lett volna a gyümölcse csak sajnos nem kapott elegendő időt 😕

@KJuraszik
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaj, de szerettem amikor kapitány volt! Igazi kapitány. Leszartam én, hogy mennyit vágnak zsebre Pelladyval, jöttek volna azok az eredmények. Ugyanannyi pénz zsebretett Koeman is, állítom, a Kisteleki bandáról nem is beszélve. Lothar igazi vezér volt, és most nem akarok dicshimnuszokba kezdeni, de sokan verték itt a nyálukat Erwin mellett, hogy rég hoztuk már a kötelezőket.
Kérdem én: Málta és Izland oda - vissza verése, illetve döntetlen Horvátország és Bulgária ellen nem számít? A hazai svéd meccsről nem is beszélve, ahol az utóbbi évek legjobb mentálisan felkészített magyar válogatottját láttam a pályán, akik a szívüket vitték ki a pályára. Ez kell pedig a magyar népnek, a mentális változás, de 180 fokos! Mert ha szétharapjuk az ellenfelet, a szurkoló örül, az eredmény meg csak jön majd...JC6
Nekem sosem volt problémám azzal, hogy ki mennyit lop, amíg csinál is érte valamit. Ugyanígy politikában, sportban, akárhol. Ha idén a vidi megszerzi első bajnoki címét, pont leszarom, hogy mellette Berziék halálra lopják magukat. Meg amíg stabil az anyagi helyzet, stb... Lothar már az elején megnyert engem, amikor játszottunk valami 4 csapatos barátságos tornát, ahol a második meccsen már próbálkozott énekelni a Himnuszt, valamint - asszem - a 4-4-2 féle felállásból, mikor hátrányba kerültünk, nem 5 védőre álltunk át, hanem 3 csatárra, meg nemtom lehet a végén már 2 védő volt fent. Kikaptunk ugyan, de próbálkoztunk, akartunk egyenlíteni, majd nyerni. Aztán nekem az is bejött, hogy 600 ember volt válogatott. Mert akkor látszott, hogy akar találni 11 válogatott játékost, nem pedig megmarad a 25ször leszerepelteknél. Meggyőződésem, hogy ha akkor Lothar itt marad, akkor a következő selejtezőn ha nem is jutottunk volna ki, de lehetett volna szurkolni a csapatnak. És mint szurkoló, nekem nem az az első számú, hogy kijutunk-e, vagy nyerünk-e, hanem hogy lehet-e szurkolni a csapatnak. És ahogy Te is mondod, ha az akarat megvan, előbb-utóbb jönnek az eredmények is.
több mint 14 éve
gameover 20
husztit lelketlenséggel vádolni a legnagyobb fasság. ez az az ember aki egész életét a labdarúgás alá rakta. mindig mindenhol maximumra van járatva.

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 14 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
... A hazai svéd meccsről nem is beszélve, ahol az utóbbi évek legjobb mentálisan felkészített magyar válogatottját láttam a pályán, akik a szívüket vitték ki a pályára. Ez kell pedig a magyar népnek, a mentális változás, de 180 fokos! Mert ha szétharapjuk az ellenfelet, a szurkoló örül, az eredmény meg csak jön majd...JC6
Egyetértek ezekkel a sorokkal !
Nekem az első magyar labdarúgással kapcsolatos élményem a Magyarország – Skócia olimpiai selejtező volt, amikor hatalmas hóban nyertünk az Üllői úton 199x. márciusában. Jómagam 1987-ben születtem úgyhogy még sokat nem kellett böjtölnöm, szimpatikus csapatra, sikerekre várva. Sokszor megfogadtam, hogy többet nem ülök le meccset nézni, de valamiért mindig megteszem és felállva éneklem a himnuszt. Nem tudom mi lesz most a válogatott körül, de üzenem a nemzeti színeket magukra öltő játékosainknak, hogy gondoljanak arra a srácra, aki annak idején 3 gólt szerzett Litvániában és 6-1-re !!! győztünk. Játszanak olyan alázattal, mint ahogy Fehér Miki tette és játszanak egymásért. Kérdem én… mi marad másképp nekünk szurkolóknak ? Miért lelkesedjünk ? Miért várjuk a következő válogatott meccset, ha a színfalak mögött hatalmi, pozíciós, pénzügyi, morális, stb. harcok dúlnak??? Várom az október 8-át, hisz válogatott meccs lesz, persze kérdéses, hogy érdemes-e.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jaj, de szerettem amikor kapitány volt! Igazi kapitány. Leszartam én, hogy mennyit vágnak zsebre Pelladyval, jöttek volna azok az eredmények. Ugyanannyi pénz zsebretett Koeman is, állítom, a Kisteleki bandáról nem is beszélve. Lothar igazi vezér volt, és most nem akarok dicshimnuszokba kezdeni, de sokan verték itt a nyálukat Erwin mellett, hogy rég hoztuk már a kötelezőket.
Kérdem én: Málta és Izland oda - vissza verése, illetve döntetlen Horvátország és Bulgária ellen nem számít? A hazai svéd meccsről nem is beszélve, ahol az utóbbi évek legjobb mentálisan felkészített magyar válogatottját láttam a pályán, akik a szívüket vitték ki a pályára. Ez kell pedig a magyar népnek, a mentális változás, de 180 fokos! Mert ha szétharapjuk az ellenfelet, a szurkoló örül, az eredmény meg csak jön majd...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a bajom ezzel, a "teljesíteni is kéne a klubban, utána hőzöngni, ha nem kap lehetőséget" dologgal, hogy nem igaz. Mert egy magyar válogatottnak egy Zenitbe - ahol előrébb jegyzett válogatottak akadnak majdnem minden poszton - sokkal nehezebb bekerülnie. És az egész világon így van, komolyabb csapatoknál. A Sion pölö nem komoly csapat...

Számtalan példa van erre. Nem tudjuk, hogy teljesít az edzésen, nem tudjuk miért nem kerül be a Zenitbe. Tényleg nem tudjuk. Akkor ilyen hülyeséget ne mondjunk már, hogy szakadjon meg és sima az út a kezdőbe, mert ez gerinctelenség. Mészöly bá mindig is arról volt híres, hogy megmondja a tutit, de alkotni ő sem tudott nagyot. Az egyik legszemétebb embernek tartom, aki a magyar labdarúgásban dolgozik.
JC6
Ja,akkor meg el kell igazolni.Vagy ezeket a játékosokat csak a pénz érdekli?Hajnal sem akart menni Hannoverbe,pedig garantálták volna neki a kezdő irányító szerepét,inkább maradt Dortmundba ahol Klopp is megmondta,hogy nem fog játszani mert min 2 jobb játékos van a posztján...Nem hiszem,hogy ha Huszti maga kéri,hogy adják el vagy akárcsak kölcsön,mert játszani szeretne,hogy nem engedték volna el,mert nyilván nem olyan fontos ha még a keretbe se fér be legtöbb alkalommal...JoeyPorter
Lothar Matthaus-nak leginkább abban volt nagyon igaza, mikor azt mondta, hogy nem fog behívni olyan játékost, aki a német első osztály helyett elmegy a német harmadosztályba, mert ott könnyebben játszik. Nem a pénzért kell a Zenitben maradni, hanem mert igen, elmehetne a BKV előrébe is játszani, tuti hatalmas sztárja lenne a csapatnak, csak akkor nem haladna sehova. Igenis nagy csapatban kell lenni, amennyire csak lehet, és ott megmutatni, hogy befér. Pontosan ez jellemző a válogatottra is, amit te mondtál. Nem akarják ők kihozni magukból a maximumot, csak felmenni a pályára, aztán elbóklászni 90 percen át, felkapni a zsét, aztán csá. 11 jó magyar játékost képesség alapján bőven össze lehetne szedni, csak az a baj, hogy 11 olyat, aki törekszik arra, hogy elérjen valamit, és kihozza magából a maximumot, na olyat már biztos hogy nem. Max csak nagyon alacsony osztályokból. Lothar ezért volt jó kapitány. Nem csak a nevet, és potenciális játéktudást nézte, hanem az akaratot is. Sőt, leginkább azt. És igaza is volt, mert ha van egy jó képességű akaratgyenge játékos, meg egy kevésbé jó, de olyan, aki szívét lelkét kiteszi, és ki akar törni, akkor nem az előbbit kell pályára küldeni.