Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
ahogy anno ezt sem 😊már a mez is lassan barszás lesz, nem csak a foci 😛eléggé kifakult az a barszás mez, biztos nem Ariellel mostákslowmotion
Dexxter Tailor
több mint 12 éve
régebben is volt ilyen meze a münchennek nem értem miért cikizitek őket...? | értem ám 😛 |már a mez is lassan barszás lesz, nem csak a foci 😛eléggé kifakult az a barszás mez, biztos nem Ariellel mostákslowmotion
Dexxter Tailor
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
már a mez is lassan barszás lesz, nem csak a foci 😛eléggé kifakult az a barszás mez, biztos nem Ariellel mosták
Dexxter Tailor
több mint 12 éve
miért, nálunk is volt ilyen, elköltöztünk, aztán még egy év múlva is sikerül megtalálni dolgokat. mindig is mondtam, hogy ez az ország egy kibaszott nagy kupleráj, de most itt a kézzel fogható bizonyíték 😊Őszre lesznek meg a tervek?! Aztakurva...baggioaz új népstadionról tud valaki látványterveket mutatni? sehol nem találtam, pedig elméletileg június 7-én már búcsúztatják a régit (megint)baggioállítólag őszre lesz csak megDub
több mint 12 éve
Mezei nyelve mélyen benn vann a Fradi seggében, de nem gyengénpeteyMezei annyira lefőtt már mint kommentátor hogy az hihetetlen, persze nyalt is a fradinak, de úgy zusammen volt idióta végig, pl ilyet mondani hogy a DVTK leparkolta a buszt, úgy ahogy Mou is csinálta - miközben a Diósgyőr rendre átment támadni a Fradi térfelére, nem volt bunkerfoci egyáltalán...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 12 éve
már a mez is lassan barszás lesz, nem csak a foci 😛

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Mezei nyelve mélyen benn vann a Fradi seggében, de nem gyengén
több mint 12 éve
Őszre lesznek meg a tervek?! Aztakurva...az új népstadionról tud valaki látványterveket mutatni? sehol nem találtam, pedig elméletileg június 7-én már búcsúztatják a régit (megint)baggioállítólag őszre lesz csak megDub

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
kábé tíz éve esünk ugyanabba a hibába minden szezonban. Ékesszóló edzők, aztán kiderül, hogy csak tudás és akarat nincs mögötte. Az a nyilatkozat pedig, ahogy te is írtad, szerencsés időben született. Egy ugyanilyen nyilatkozatot pl a múlt heti 0-4 után egyenesen letiltattak volna.mennyire vicces, hogy amikor jött, és nyilatkozott valami szerényet egy egész pofás eredmény után, akkor a lila kontingens itt majdnem elcsöppent, hogy mekkora királyságos edző...slowmotionVisszahívják Kovács Zoltánt Újpestreimádom, hogy rögtön a sportigazgatónál akarják kezdeni. mindenekelőtt Vignjevicset kell elzavarni, az új tréner hozna rendes játékosokat, és ha ez megvan, na akkor cseréljük a vezetőséget. Ha igaz a hír tehát, akkor is értelmetlen a logika.berger90
www.borsonline.hu/20140509_visszahivjak_kovacs_zoltant_ujpestreBazzani
Mindig jövőre
több mint 12 éve
az új népstadionról tud valaki látványterveket mutatni? sehol nem találtam, pedig elméletileg június 7-én már búcsúztatják a régit (megint)baggioállítólag őszre lesz csak meg
több mint 12 éve
az új népstadionról tud valaki látványterveket mutatni? sehol nem találtam, pedig elméletileg június 7-én már búcsúztatják a régit (megint)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
mennyire vicces, hogy amikor jött, és nyilatkozott valami szerényet egy egész pofás eredmény után, akkor a lila kontingens itt majdnem elcsöppent, hogy mekkora királyságos edző...Visszahívják Kovács Zoltánt Újpestreimádom, hogy rögtön a sportigazgatónál akarják kezdeni. mindenekelőtt Vignjevicset kell elzavarni, az új tréner hozna rendes játékosokat, és ha ez megvan, na akkor cseréljük a vezetőséget. Ha igaz a hír tehát, akkor is értelmetlen a logika.berger90
www.borsonline.hu/20140509_visszahivjak_kovacs_zoltant_ujpestreBazzani
több mint 12 éve
Visszahívják Kovács Zoltánt Újpestreimádom, hogy rögtön a sportigazgatónál akarják kezdeni. mindenekelőtt Vignjevicset kell elzavarni, az új tréner hozna rendes játékosokat, és ha ez megvan, na akkor cseréljük a vezetőséget. Ha igaz a hír tehát, akkor is értelmetlen a logika.
www.borsonline.hu/20140509_visszahivjak_kovacs_zoltant_ujpestreBazzani
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Visszahívják Kovács Zoltánt Újpestrewww.borsonline.hu/20140509_visszahivjak_kovacs_zoltant_ujpestre
több mint 12 éve
Sajnos Zolly barátom nem léphet pályára vasárnap... Azért remélem jó hírrel jön haza, +1 éves szerződéssel a zsebben! GBUJC6Már így írja a nevét?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sajnos Zolly barátom nem léphet pályára vasárnap... Azért remélem jó hírrel jön haza, +1 éves szerződéssel a zsebben! GBU
több mint 12 éve
csak az öngólt láttam most, tényleg szép találat, persze pont az MTK ellen... 😊baggiolátok rá esélyt, hogy kimentél a mai MTK-PFLA meccsre, ha igen, nem tett jót a haverodnak, epic öngól lett a vége 😀kristof
na de majd jövő héten a felcsúti katlanban!

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Mindig van lejjebb:sportgeza.hu/futball/2014/05/09/egyedulallo_bravur_az_nb_i.-ben_torghelle_oltozkodes_kozben_serult_meg/
mégsem lehetett ott a kezdéskor, nem sokkal később kiderült, öltözködés közben sérült meg. A Sport TV közvetítésében elhangzott, hogy a futballista akkor húzódott meg, amikor megpróbálta felvenni a lábszárvédőjét, ez valószínűleg egyedülálló bravúr a futballvilágban. Az nb1.hu is úgy tudja, hogy Torghelle azért nincs a pályán, mert átöltözés közben gondjai akadtak.😀 😀 😀 😀
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Hát erre nem tudok mit mondani. Ugyan abban a stadionban, ugyan abba a kapuba, mint a Mester 😀 több mint 12 éve
baggiolátok rá esélyt, hogy kimentél a mai MTK-PFLA meccsre, ha igen, nem tett jót a haverodnak, epic öngól lett a vége 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Mondjuk sanszosan Löw otthon hagyja majd, de a bő keret sem rossz státusz.Ő albán amúgy.A török újhullám egyelőre csak Shkodran Mustafival képviselteti magát. 😕iktriadMegvan a német 30as bő keret a vébére - Mario Gomez a tévén nézi majd a világbajnokságot.ebben egész sok német nevű van. Löw hagyományt teremt?berger90
iktriad
Szerk: látom megelőztek. 😊
Vicces, hogy Mihajlovics érkezése előtt gyenge volt aztán a válogatottig vitte.Bazzani
több mint 12 éve
Ő albán amúgy.A török újhullám egyelőre csak Shkodran Mustafival képviselteti magát. 😕iktriadMegvan a német 30as bő keret a vébére - Mario Gomez a tévén nézi majd a világbajnokságot.ebben egész sok német nevű van. Löw hagyományt teremt?berger90
iktriad
Szerk: látom megelőztek. 😊
Vicces, hogy Mihajlovics érkezése előtt gyenge volt aztán a válogatottig vitte.
több mint 12 éve
www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-gattuso-hajlik-a-keteves-ajanlat-elfogadasara-sajtohir-2334007hm. egy Rino vs. Bognár megmondóest? 😀😀
több mint 12 éve
ha Klose játszik, akkor azt jelenti, hogy a németek gondban lesznekMeglátjuk.
sztem valahogy így fognak elöl felállni: Götze, Schürrle, Müller, Reuscsebi
😀😀 Pláne.főleg, hogy ő is albánslowmotionA török újhullám egyelőre csak Shkodran Mustafival képviselteti magát. 😕iktriadMegvan a német 30as bő keret a vébére - Mario Gomez a tévén nézi majd a világbajnokságot.ebben egész sok német nevű van. Löw hagyományt teremt?berger90
iktriad
több mint 12 éve
főleg, hogy ő is albánA török újhullám egyelőre csak Shkodran Mustafival képviselteti magát. 😕iktriadMegvan a német 30as bő keret a vébére - Mario Gomez a tévén nézi majd a világbajnokságot.ebben egész sok német nevű van. Löw hagyományt teremt?berger90
iktriad
