Soccer
41 feliratkozó
több mint 12 éve
azért mert a cigányok kifütyülik a himnuszt nem jár büntetést, vagy csak minket lehet szopatni?gabokockami mást vártál a mai nap után?
több mint 12 éve
azért mert a cigányok kifütyülik a himnuszt nem jár büntetést, vagy csak minket lehet szopatni?
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
baszogassuk a zenészt?Nekem tetszik ez a kezdőcsapat, sokkal jobbat nem lehetett volna összeállítani.nincs is német abban a válogatottban, miről beszélsz? 😀berger90
Nyerni kell, hajrá magyarok!
Aki meg csak mocskolni tudja a magyarokat az nézzen mást de ma kurvára nincs szükség az ellendrukkerekre. Aki magára veszi a dolgot az nézze a csodacsúcsszupi nyalthajú svábokat a sport TV-n.Bazzani
több mint 12 éve
"Ismert, a stadionban a lecsökkentett méretű magyar szektorban minden ülőkén román zászlókkal kedveskedtek a szervezők…" Mert ez amúgy mi ...?bobi0092ezt már délelőtt cáfolta hivatalosan az mlsz, csak a román helyeken van román zászló
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
Nekem tetszik ez a kezdőcsapat, sokkal jobbat nem lehetett volna összeállítani.nincs is német abban a válogatottban, miről beszélsz? 😀
Nyerni kell, hajrá magyarok!
Aki meg csak mocskolni tudja a magyarokat az nézzen mást de ma kurvára nincs szükség az ellendrukkerekre. Aki magára veszi a dolgot az nézze a csodacsúcsszupi nyalthajú svábokat a sport TV-n.Bazzani
Mindig jövőre
több mint 12 éve
Nekem tetszik ez a kezdőcsapat, sokkal jobbat nem lehetett volna összeállítani.Nyerni kell, hajrá magyarok!
Aki meg csak mocskolni tudja a magyarokat az nézzen mást de ma kurvára nincs szükség az ellendrukkerekre. Aki magára veszi a dolgot az nézze a csodacsúcsszupi nyalthajú svábokat a sport TV-n.
több mint 12 éve
"Ismert, a stadionban a lecsökkentett méretű magyar szektorban minden ülőkén román zászlókkal kedveskedtek a szervezők…" Mert ez amúgy mi ...?bobi0092hátha elégetik az összeset az uefa meg jól megb*sz minket...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bogdán – Vanczák, Guzmics, Lipták, Kádár – Koman, Korcsmár, Varga J., Dzsudzsák – Böde – Szalaideyelldream team
több mint 12 éve
"Ismert, a stadionban a lecsökkentett méretű magyar szektorban minden ülőkén román zászlókkal kedveskedtek a szervezők…" Mert ez amúgy mi ...?bobi0092jó lesz wc-papírnak, biztos jó selyemanyag.
Mindig jövőre
több mint 12 éve
"Ismert, a stadionban a lecsökkentett méretű magyar szektorban minden ülőkén román zászlókkal kedveskedtek a szervezők…" Mert ez amúgy mi ...?
több mint 12 éve
várható volt h korcsmár megy föl varga mellé, ezzel teljesen instabillá téve a belső védő kettőst mert nyílván mind2 játszott már korcsmár mellett, de együtt még. zsolti meg általában szar sajnos a középpályán. ilyenkor kár h vadócz nem szerethető.... nah m1, koman hátha nem lesz olyan szar mint amikor csak teljesen ki van szorítva a szélre... ha jól játszik és dzsudzsi meg szalai-böde kombó kapják a normális labdákat akkor még jól is elsülhet....
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bogdán – Vanczák, Guzmics, Lipták, Kádár – Koman, Korcsmár, Varga J., Dzsudzsák – Böde – Szalaideyellnem rossz ez, de Liktápról biztos kapunk egy gólt, Koman meg borzalmasan formán kívül van, bár nem is tudom ki játszhatna helyette

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Lipták. 1-0 oda.Koman nagyszerűen játszik a klubjában... ami miatt anno Huszti nem játszhatott. Két csatár, nem hittem volna, hogy ez a beszari Sanyi bá bevállalja.
több mint 12 éve
az előbb nyilatkozott telefonon a vonatos túra szervezője.... tudom meglepő, de ő is azt mondta h a román szurkolók/rendőrök állat viselkedése, provokálásától indult a balhé.... szóval nyílván a kettő között van az igazság, de nem csak a magyarokat kéne szidni, akármekkora állat is némelyik...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bogdán – Vanczák, Guzmics, Lipták, Kádár – Koman, Korcsmár, Varga J., Dzsudzsák – Böde – Szalai
built for this shit
több mint 12 éve
YoungZeeZee
9 839
A szerbia - horvát meccsen nem lesz balhé, mivel egy vendég szurkoló sem mehet6nem engedik be.Az odavágón is ez volt!😉
több mint 12 éve
Kösz hogy szóltok Concorde-l még odaérek a kezdésre 😛nem mukodik, annyira oda vagy szőröstalpúakért meg a magyarok ellen, h én már nem tudom mire gondoljak nálad, lehet te is az vagy... 😀😀😀tessék az irónia gombot benyomni, kedves barátom. Amúgy leírhatod (akár privátban is), maximum kiröhöglek 😊Amadeus91Ha a nyomorult szurkolóink miatt fognak pontlevonással büntetni minket, annak örülnék még kurvára...Schleckmozart tudod kit kéne lelőni?? inkább nem írom le, mert 5* annyi időre kitiltanának, mint téged szoktak!Divat
Dani állítólag kezdeni fog!!!Divat
több mint 12 éve
Szerbia-Horvátország is lesz ma😊 a román-magyar babazsúr lesz ahhoz képest😊
több mint 12 éve
Semmilyen szankció nem lesz, meg is ölhetjük egymást. Nem közel keleti az ellenfél.
több mint 12 éve
Komolyan ez olyan hatalmas nagy szám, hogy rendőr-szurkoló összecsapás van Bukarestben. Akik ezen meglepődnek úgy látszik nem szokták nézni a híreket az angol csapatok BL meccsei előtt.
több mint 12 éve
Haha Eppel 3 nap alatt 2 meccs 4 gól, az év igazolása. Ja hogy rajta kívül nem is volt más igazolásunk? 😀
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
már vártalak 😀Az nem új, hogy nem értjük a "poénjaid" 😀Asbeetessék az irónia gombot benyomni, kedves barátom. Amúgy leírhatod (akár privátban is), maximum kiröhöglek 😊Amadeus91Ha a nyomorult szurkolóink miatt fognak pontlevonással büntetni minket, annak örülnék még kurvára...Schleckmozart tudod kit kéne lelőni?? inkább nem írom le, mert 5* annyi időre kitiltanának, mint téged szoktak!Divat
több mint 12 éve
Az nem új, hogy nem értjük a "poénjaid" 😀tessék az irónia gombot benyomni, kedves barátom. Amúgy leírhatod (akár privátban is), maximum kiröhöglek 😊Amadeus91Ha a nyomorult szurkolóink miatt fognak pontlevonással büntetni minket, annak örülnék még kurvára...Schleckmozart tudod kit kéne lelőni?? inkább nem írom le, mert 5* annyi időre kitiltanának, mint téged szoktak!Divat
több mint 12 éve
nem mukodik, annyira oda vagy szőröstalpúakért meg a magyarok ellen, h én már nem tudom mire gondoljak nálad, lehet te is az vagy... 😀😀😀tessék az irónia gombot benyomni, kedves barátom. Amúgy leírhatod (akár privátban is), maximum kiröhöglek 😊Amadeus91Ha a nyomorult szurkolóink miatt fognak pontlevonással büntetni minket, annak örülnék még kurvára...Schleckmozart tudod kit kéne lelőni?? inkább nem írom le, mert 5* annyi időre kitiltanának, mint téged szoktak!Divat
Dani állítólag kezdeni fog!!!
|
több mint 12 éve
tessék az irónia gombot benyomni, kedves barátom. Amúgy leírhatod (akár privátban is), maximum kiröhöglek 😊Ha a nyomorult szurkolóink miatt fognak pontlevonással büntetni minket, annak örülnék még kurvára...Schleckmozart tudod kit kéne lelőni?? inkább nem írom le, mert 5* annyi időre kitiltanának, mint téged szoktak!Divat
