Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Nyilván ha nincs Szobi az utolsó 3 meccsen, akkor 0 pont és kiesünk a rákba, de szerintem most ez így nem lehet nézni, mert van egy Szobink 😊 Nyilván mindenki látja, hogy nagyon szűk a rotációs lehetőségünk ha van 4-5 hiányzónk, de júniusra talán mindenki egészséges lesz és aki most egy picit gyengébb volt, az helyrerázódik fejben. Ha ez sikerül, akkor tényleg egész szép eredményeket érhetünk el.
10 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Amúgy az nem károgás, ha valaki próbál a földön maradni. Olyan szinten átesett az ország fele a ló túloldalára, hogy az valami embertelen. Minden egyéb dolog a háttérbe lett szorítva, pedig ezer és egy komoly dolgot kellene megoldani vagy figyelni rá, de nekünk az a lényeg hogy “kisz*phatnak a balkáni csapatok” és megyünk az EB-re. Történelmi pillanatok ezek, és nagyon örülünk, de reálisnak kell maradni. Szerintem hozzám hasonlóan páran itt úgy vannak vele, hogy túl van tolva. Nagyon. Csak a foci számít és semmi más. Rossi az isten és a többi…
Én is kiváncsi vagyok, ha jön egy hullámvölgy, akkor a nemzedékünk megmondóemberei (CB, trollfoci, stb.) is ugyanígy fognak-e a csapat mögött állni?
Míg más csapatok elkönnyelműsködték az NL-t, mi véresen komolyan vettük. Ennek eredménye lett ez a gyenge csoport. Mert valljuk be, sem a szerbek, sem a montik nem világverő alakulat, sőt, nem is emlékeztetnek már a dicső nagyokra, akik ellen megremegett a láb. Van 4-5 topligában játszó játékosuk, akiknek kb nyűg a válogatott és ennyi. Kizárt dolognak tartom azonban, hogy ha nincs az NL és van egy angol, olasz, ukrán, magyar, máltai csoportot, akkor kijutunk. A szerencséért tenni kell. Mi tettünk.

De teljesen fölösleges ezen fennakadni, mert ilyen a magyar. Hétfőn dicsőít és felemel, kedden meg neked megy és kicsinál. Úgysem fog soha megváltozni ez a világ, főleg úgy, hogy kb még 50 évig tuti Viktor ül a trónon. Mindenkit túl fog élni, az tuti és minden faluban lesz stadion. Cirkusz kell a népnek, ezt a focin keresztül megkapja. Van itt Nélküled, Az éjjel soha nem érhet véget, pálinka, szónoklat, nagyképűség meg arc, csillivilli stadion, celebparty, hangzatos szavak, szelfik, álomvilág. Ennek eredménye az lesz, hogy a magyar utánpótlás 20-30 év múlva is ugyanitt fog tartani, tehetség kinevelés nélkül, állami csecsen lógva, mi meg majd honosítunk Afrikából. Leöntjük cukormázzal, eltereljük a figyelmet a fontos dolgokról, örülj magyar!

A másik: szerintem képtelenség az, amit Szobi csinál. Ha így folytatja, jövő nyárra atom biztos hogy ki lesz facsarva, mint egy narancs. Mintha egyedül játszana. Fut, szerel, cselez, lő, 8-12 km-t mozog egy meccsen, sokszor sprintben. Pool-ban iszonyat feszített a tempó, én úgy gondolom, ha nem lassít, előbb-utóbb a szervezet jelezni fog… Rossi még egy barimeccsen sem ülteti le, számomra ez is érthetetlen.

Mindenesetre nagyon örülök, hogy sikerült, nagyon szépek a számok és mi is megyünk jövőre, de vannak égető problémák és jó lenne azokkal foglalkozni, mert ha nem teszik, akkor egy törés után jöhet újabb 20 év nihil…
JC6 - a zsidó
Te is oriasi vagy.
Mar a 21es ebn is stabil volt a valogatott.tulgondolod. sztem renyleg csekkold le a magyar szerb 1-7.
Leszarom a cbt es a troll focit.a mult fos volt a jelen kurva jo.miert kell meg a jot is megmagyarazni elrontani?mi lesz azt meg leszarom
10 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 856
Azért megnézném Szobi nélkül hogyan főzne Rossi, de kajak. Hihetetlen mákos ez a pali, hogy pont nemi jutott egy ösztönös zseni 😃
JC6 - a zsidó
 index.hu/sport/2020/10/11/nemzetek_ligaja_szerbia_magyarorszag_elo/?p=1
gabokocka
Hűha, de rövid néha az ember emlékezete, főleg ha mindenképpen bele akar kötni valakibe.
1. 2020 EB Szoboszlai nélkül...
2. 16/17 bajnokság...
Hogy csak két nagyobbat kiemeljek.
Ez ám a mák...
Egyszerű: Rossi olyan stabilitást ad a válogatottnak amit még szerintem egyetlen kapitány sem. Igen, ez elég sokaknak, mert ez siker, visszanézve az elmúlt sos-sok évet. Ezért szeretik Őt sokan. Megérdemli.
Volt korszakos csapat réges rég, zsenikkel, de azt kivégezték Mexikóban. Azóta vessző futás, szenvedés...
Rossi ebből emelte a válogatottat olyan szintre ami kedvelésre ad okot.
Mondjuk lehet itt érveket írni, de valószínű, ha véletlenül megnyernénk az EB-t akkor is belekötnél Rossiba, hogy miért jobbra van fésülve a haja..

Szerkesztette: Fattyu

10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Azért megnézném Szobi nélkül hogyan főzne Rossi, de kajak. Hihetetlen mákos ez a pali, hogy pont nemi jutott egy ösztönös zseni 😃
JC6 - a zsidó
 index.hu/sport/2020/10/11/nemzetek_ligaja_szerbia_magyarorszag_elo/?p=1

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 1 312
Mondjuk amennyi pénzt bele lett tolva a Magyar Labdarúgásba végre van látszatja....igaz a magyar emberek kárára....
De ez kell kenyér és cirkusz ami elfedi a valóságot....
ThundersNFL a Jobbágy
mondjuk a játékosok nagy része nem a beletolt tao pénz miatt van ott
Negritis, a vajda
Hát ezaz. Ehhez a kerethez nem sok mindenben járult hozzá az a mérhetetlen pénzmennyiség...
Mikey
Viszont életemben nem gondoltam volna, hogy a válogatott pénzdíjazásban részesülne bármikor is, amíg én élek. Erre tessék, jó pár éve megy. Én nem sajnálom tőlük, de azért legyen már egy határ, könyörgöm. Nem keresnek eleget a klubjukban? Azért mégiscsak a válogatottról beszélünk. Már csak ha magadra húzhatod a címeres mezt, már annak elégnek kellene lennie..
JC6 - a zsidó
Szerelemből tegye oda magát kétszáz százalékon, hajtson, vállaljon be sérüléseket? A mai világban, ahol mindent pénzben mérnek? A címeres mezért? Kicsoda? Styles? Nego?
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 729
Amúgy az nem károgás, ha valaki próbál a földön maradni. Olyan szinten átesett az ország fele a ló túloldalára, hogy az valami embertelen. Minden egyéb dolog a háttérbe lett szorítva, pedig ezer és egy komoly dolgot kellene megoldani vagy figyelni rá, de nekünk az a lényeg hogy “kisz*phatnak a balkáni csapatok” és megyünk az EB-re. Történelmi pillanatok ezek, és nagyon örülünk, de reálisnak kell maradni. Szerintem hozzám hasonlóan páran itt úgy vannak vele, hogy túl van tolva. Nagyon. Csak a foci számít és semmi más. Rossi az isten és a többi…
Én is kiváncsi vagyok, ha jön egy hullámvölgy, akkor a nemzedékünk megmondóemberei (CB, trollfoci, stb.) is ugyanígy fognak-e a csapat mögött állni?
Míg más csapatok elkönnyelműsködték az NL-t, mi véresen komolyan vettük. Ennek eredménye lett ez a gyenge csoport. Mert valljuk be, sem a szerbek, sem a montik nem világverő alakulat, sőt, nem is emlékeztetnek már a dicső nagyokra, akik ellen megremegett a láb. Van 4-5 topligában játszó játékosuk, akiknek kb nyűg a válogatott és ennyi. Kizárt dolognak tartom azonban, hogy ha nincs az NL és van egy angol, olasz, ukrán, magyar, máltai csoportot, akkor kijutunk. A szerencséért tenni kell. Mi tettünk.

De teljesen fölösleges ezen fennakadni, mert ilyen a magyar. Hétfőn dicsőít és felemel, kedden meg neked megy és kicsinál. Úgysem fog soha megváltozni ez a világ, főleg úgy, hogy kb még 50 évig tuti Viktor ül a trónon. Mindenkit túl fog élni, az tuti és minden faluban lesz stadion. Cirkusz kell a népnek, ezt a focin keresztül megkapja. Van itt Nélküled, Az éjjel soha nem érhet véget, pálinka, szónoklat, nagyképűség meg arc, csillivilli stadion, celebparty, hangzatos szavak, szelfik, álomvilág. Ennek eredménye az lesz, hogy a magyar utánpótlás 20-30 év múlva is ugyanitt fog tartani, tehetség kinevelés nélkül, állami csecsen lógva, mi meg majd honosítunk Afrikából. Leöntjük cukormázzal, eltereljük a figyelmet a fontos dolgokról, örülj magyar!

A másik: szerintem képtelenség az, amit Szobi csinál. Ha így folytatja, jövő nyárra atom biztos hogy ki lesz facsarva, mint egy narancs. Mintha egyedül játszana. Fut, szerel, cselez, lő, 8-12 km-t mozog egy meccsen, sokszor sprintben. Pool-ban iszonyat feszített a tempó, én úgy gondolom, ha nem lassít, előbb-utóbb a szervezet jelezni fog… Rossi még egy barimeccsen sem ülteti le, számomra ez is érthetetlen.

Mindenesetre nagyon örülök, hogy sikerült, nagyon szépek a számok és mi is megyünk jövőre, de vannak égető problémák és jó lenne azokkal foglalkozni, mert ha nem teszik, akkor egy törés után jöhet újabb 20 év nihil…
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Mondjuk amennyi pénzt bele lett tolva a Magyar Labdarúgásba végre van látszatja....igaz a magyar emberek kárára....
De ez kell kenyér és cirkusz ami elfedi a valóságot....
ThundersNFL a Jobbágy
mondjuk a játékosok nagy része nem a beletolt tao pénz miatt van ott
Negritis, a vajda
Hát ezaz. Ehhez a kerethez nem sok mindenben járult hozzá az a mérhetetlen pénzmennyiség...
Mikey
Viszont életemben nem gondoltam volna, hogy a válogatott pénzdíjazásban részesülne bármikor is, amíg én élek. Erre tessék, jó pár éve megy. Én nem sajnálom tőlük, de azért legyen már egy határ, könyörgöm. Nem keresnek eleget a klubjukban? Azért mégiscsak a válogatottról beszélünk. Már csak ha magadra húzhatod a címeres mezt, már annak elégnek kellene lennie..
JC6 - a zsidó
Ez már más válogatottaknál nagyon régóta megy, pont kb egy hónapja láttam egy ppodcastet ahol Ben Foster magyarázott ezekről a díjazásokról - más kérdés hogy azt mondta hogy anno amikor ő ebben benne volt még az volt a szokás hogy felajánlották jótékonysagra amit a valogatott szereplésért kaptak (csak a selejtezőkben), viszont a pr tevékenységert es a szponzoroktol származó pénzeket megtartották.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Azért megnézném Szobi nélkül hogyan főzne Rossi, de kajak. Hihetetlen mákos ez a pali, hogy pont nemi jutott egy ösztönös zseni 😃
JC6 - a zsidó
Mindig valahogy úgy csűröd-csavarod hogy negatív legyen Rossira, nagyon utálhatod 🙂

Amúgy miért?

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 729
Mondjuk amennyi pénzt bele lett tolva a Magyar Labdarúgásba végre van látszatja....igaz a magyar emberek kárára....
De ez kell kenyér és cirkusz ami elfedi a valóságot....
ThundersNFL a Jobbágy
mondjuk a játékosok nagy része nem a beletolt tao pénz miatt van ott
Negritis, a vajda
Hát ezaz. Ehhez a kerethez nem sok mindenben járult hozzá az a mérhetetlen pénzmennyiség...
Mikey
Viszont életemben nem gondoltam volna, hogy a válogatott pénzdíjazásban részesülne bármikor is, amíg én élek. Erre tessék, jó pár éve megy. Én nem sajnálom tőlük, de azért legyen már egy határ, könyörgöm. Nem keresnek eleget a klubjukban? Azért mégiscsak a válogatottról beszélünk. Már csak ha magadra húzhatod a címeres mezt, már annak elégnek kellene lennie..
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 729
Azért megnézném Szobi nélkül hogyan főzne Rossi, de kajak. Hihetetlen mákos ez a pali, hogy pont nemi jutott egy ösztönös zseni 😃
10 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 886
A károgásról meg annyit, hogy én is károgok, mert nem kell ezt túlértékelni, aztán aranylábú brazilokat csinálni a srácokból. Ráadásul a sok könnyítés miatt több csapat is jut ki, szóval minőségi ugrás nem minden poszton van a korábbiakhoz képest.
Lúdas Solymi
Te azt nem érted, hogy itt csapatokról van szó, nem aranylábúsági versenyről.
Az angolok egyénileg jobbnak tartott játékosok, mint a magyarok? Simán.
Jobb az angol válogatott az utóbbi két meccs alapán, mint a magyar válogatott? Nem.
Az eredmények alapján semmiképp, ahogy a szerb, vagy a monetenegrói sem jobb.
Gondolj a Rehagel vezette görögökre. Egy átlagos játékoskeret egy jó edzővel egy 6 meccses versenysorozatot simán megnyerhet, és viselheti a bajnoki címet.
És ez a célja egy válogatottnak (kijutni, megnyerni), nem az, hogy egyénileg aranylábú játékosai legyenek.

A könnyítésről meg annyit, hogy tök mindegy hány csapat jut ki, ez egyrészt mindenkire egyaránt vonatkozik, pláne, hogy Európa 24 legjobb csapata egyben a világ legjobb 30 csapatának is tagja, másrészt megnyertünk egy csoportot 8 meccsből 5 győzelemmel és 3 döntetlennel, a csoportban a legtöbb gólt rúgva, és a legkevesebbet kapva. Ezzel a teljesítménnyel akkor is kijutunk, ha csak 12 csapatos az EB mezőnye.
Persze ettől még károghatsz, de minek?
Őszentsége Sobri Jóska
Te nem erted.
En nem azert karogok h milyen teljesitmenyt tettek le, hanem amiatt amit a media csinal az egeszbol.
Most a sok hozzanemerto szurkolo azt hiszi h vilagveroek vagyunk, aztan ha jon egy gyengebb meccs (mint ahogy volt is) ahol nem a mi oldalunkon van a szerencse, akkor meg majd jon a “benazas”…ugyanugy ahogy tobb korabbi csapatnal is.

A kijutast meg pont erre irtam h anno a legtobb esetben azert tenyleg a top valogatottak jutottak ki es neha becsuszott egy-egy meglepetes csapat akik vagy kizugtak hamar (mint anno a svedek) vagy vegigmentek, pl. gorogok.

Reszemrol ezzel sincs baj, mert tobb meccs van, talan a jatekosoknak is jo ez es porog a dolog.
Viszont aki ezzel nincs tisztaban, annak megint tevkepzetei lesznek.

Amugy le a kalapom Rossi elott, mert folyamatosan probal fejlodni, alakitani a csapatot, keresi az embereket es eredmenyeket is er el es ahogy latszik komoly stab is lett osszerakva.

Meglatszik az alapemberek hianya, de ha nyogvenyelosen is, valahogy csak kiszenvedtek az utobbi 3 meccset.

Meglatjuk h az EB-n mit alakitanak, de kijohet nekik is egy olyan mint a ‘16-os csapatnak, esetleg jobb eredmennyel.
Akkor kar h a belgakat kaptuk az angolok helyett.
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Viszont Gavi lehet off a szezonra (és az EB-re)
zacknorb
Igen.. keresztszalagszakadás..
10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Az első félidő után nem gondoltam volna, hogy ekkora futballelmény lesz, azt hittem lecigánykodják a meccset a montenegróiak. Meg is próbálták, szerencsére nem sikerült nekik 😊
Szoboszlai qrva nagy volt, 2 ilyen gól 2 percen belül. Az utóbbi 3 meccsen 3 gól 4 assziszt.
Viszont 2-1 után nem értettem a pályán történteket, belementünk egy rohanásba, kalmár minden áron gólpasszt akart adni, csak nem nekünk, hanem az ellenfélnek...
Dibusz extra védései kellettek, de baszki, ha az ötösön felpattan az égbe a labda jöjjön ki azt húzza le, akkor nem kell 4 bravúr 10 másodpercen belül.
Zsinórban harmadik EB, ezúttal csoportelsőként, itt a végén meg már kb a ligaválogatott játszott.

Lehet mákunk van mindig, lehet szarok az ellenfelek, de 4 ponttal előztük a szerbeket akikkel 4 tétmeccset játszottunk az elmúlt időszakban 3 győzelem 1 döntetlen, csak nem véletlen.

Játékosállományra jobbak, de Rossi sokkal jobb edző, mint Sztojkovics, és csapatkent is jobbak vagyunk. Illetve vhol az is visszaköszön, hogy pl Mitrovic elment a sivatagba bohockodni, mig Sallai inkabb maradt a Bundesligában, Szoboszlai is felfelé igazolt.

Ugyanakkor a középszar csapatokkal még mindig megszenvedünk, hamarabb jönnek a bravúrok, mint hogy ezeket üzembiztosan lehozzuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
Viszont Gavi lehet off a szezonra (és az EB-re)
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
Lesz 4 felkészülési meccs lehetőség 2-2 március és június.
Szeretném ha a sorsolás függvényében minden csapathoz a csoportból egy hasonszőrű ellenfél lenne találva (ha pótselejtezős van a csoportban annak a készülete nyilván június).

Leszarom ha véget ér az unbeaten run, tényleg a felkészülésre legyenek használva a meccsek.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
Oriasiak vagytok.
Lehet pl egervari alatt jobb helyrol jottek a jatekosok de nem volt rendszer.
Marco osszerakott egy rendszert.lehet utalni fikazni de bazz most a csoportot nyerte meg a csapat.sobri leirta h mikent meg a 16 csapatos tornara is kijutnank.
Magas a lec mert igy vagy ugy too csapatokat szooattunk meg meg az elmult evekben illetve szorongattunk meg.
Szobo meg extra, hianyzott egy ilyen jatekos akire figyelni kell, tudja huzni a csapatot. Pl mennyi szabadot harcol ki az ellenfel terfelen stb..poolban meg kb vizhordo meg.

Gulacsit vhol nem sajnalom.talan a korabbi bulgar meccs volt az egyetlen ahol o mentett meg minket.
Dini lehet rosszul jon ki, de benne jobban benne van a szukseges 1 bravur ami szukseges egy-egy meccsen.
Nagy adam-orulok neki.o van legkozelebb db7 rekordjahoz.remelem par ev es megdonti.nem kerulne rossz "helyre" ez a cim.ha a palyafutasa nem is egy klasszis, de mint szemelyiseg intelegencia 100%.

A vegen fura volt ez a b kozepes dolog....kivancsi vagyok ha x ev mulva elpicsaznak a moldavok lesz e ilyen szerelem.
YoungZeeZee
Simán lesz és ha jön megint a hullámvölgy ez az év lesz az etalon,hogy jutottunk ki X éve az EB -re...
Örülni kell, de ahogy átlépünk 2024-be ez az év már csak emlék...a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni,hogy jutottunk ki az EB-re.
Annyi,hogy már a top csapatok sem vehetnek bennünket fél vállról
ThundersNFL a Jobbágy
Szerintem az értelmesebbek 2021-es EB óta nem vesznek
Meg vannak az angolok akik 2022 június óta
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 474 — !SuPeR6BoWL!
Oriasiak vagytok.
Lehet pl egervari alatt jobb helyrol jottek a jatekosok de nem volt rendszer.
Marco osszerakott egy rendszert.lehet utalni fikazni de bazz most a csoportot nyerte meg a csapat.sobri leirta h mikent meg a 16 csapatos tornara is kijutnank.
Magas a lec mert igy vagy ugy too csapatokat szooattunk meg meg az elmult evekben illetve szorongattunk meg.
Szobo meg extra, hianyzott egy ilyen jatekos akire figyelni kell, tudja huzni a csapatot. Pl mennyi szabadot harcol ki az ellenfel terfelen stb..poolban meg kb vizhordo meg.

Gulacsit vhol nem sajnalom.talan a korabbi bulgar meccs volt az egyetlen ahol o mentett meg minket.
Dini lehet rosszul jon ki, de benne jobban benne van a szukseges 1 bravur ami szukseges egy-egy meccsen.
Nagy adam-orulok neki.o van legkozelebb db7 rekordjahoz.remelem par ev es megdonti.nem kerulne rossz "helyre" ez a cim.ha a palyafutasa nem is egy klasszis, de mint szemelyiseg intelegencia 100%.

A vegen fura volt ez a b kozepes dolog....kivancsi vagyok ha x ev mulva elpicsaznak a moldavok lesz e ilyen szerelem.
YoungZeeZee
Simán lesz és ha jön megint a hullámvölgy ez az év lesz az etalon,hogy jutottunk ki X éve az EB -re...
Örülni kell, de ahogy átlépünk 2024-be ez az év már csak emlék...a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni,hogy jutottunk ki az EB-re.
Annyi,hogy már a top csapatok sem vehetnek bennünket fél vállról

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Oriasiak vagytok.
Lehet pl egervari alatt jobb helyrol jottek a jatekosok de nem volt rendszer.
Marco osszerakott egy rendszert.lehet utalni fikazni de bazz most a csoportot nyerte meg a csapat.sobri leirta h mikent meg a 16 csapatos tornara is kijutnank.
Magas a lec mert igy vagy ugy too csapatokat szooattunk meg meg az elmult evekben illetve szorongattunk meg.
Szobo meg extra, hianyzott egy ilyen jatekos akire figyelni kell, tudja huzni a csapatot. Pl mennyi szabadot harcol ki az ellenfel terfelen stb..poolban meg kb vizhordo meg.

Gulacsit vhol nem sajnalom.talan a korabbi bulgar meccs volt az egyetlen ahol o mentett meg minket.
Dini lehet rosszul jon ki, de benne jobban benne van a szukseges 1 bravur ami szukseges egy-egy meccsen.
Nagy adam-orulok neki.o van legkozelebb db7 rekordjahoz.remelem par ev es megdonti.nem kerulne rossz "helyre" ez a cim.ha a palyafutasa nem is egy klasszis, de mint szemelyiseg intelegencia 100%.

A vegen fura volt ez a b kozepes dolog....kivancsi vagyok ha x ev mulva elpicsaznak a moldavok lesz e ilyen szerelem.
10 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Mondjuk Dibusz ma nagyon extra volt. Remélem megkapja a lehetőséget az EB-n is.
Kenny
Szépeket védett, de azért egy jobb csapat kegyetlenül kihasználná h levegőben verhető. Gulával en nyugodtabb voltam, persze nem lehet tudni hogy a sérüléséből hogy jön vissza.
davemayer
Gulácsi meg rendre lepkét fog a fontos meccseken sajna.

10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Mondjuk Dibusz ma nagyon extra volt. Remélem megkapja a lehetőséget az EB-n is.
Kenny
Szépeket védett, de azért egy jobb csapat kegyetlenül kihasználná h levegőben verhető. Gulával en nyugodtabb voltam, persze nem lehet tudni hogy a sérüléséből hogy jön vissza.
davemayer
Nem az a baj, Lipcsében sem játszik és arra sincs semmi garancia hogy a szezonban 5 meccset kap még
zacknorb
télen sztem mehet kölcsönbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk Dibusz ma nagyon extra volt. Remélem megkapja a lehetőséget az EB-n is.
Kenny
Szépeket védett, de azért egy jobb csapat kegyetlenül kihasználná h levegőben verhető. Gulával en nyugodtabb voltam, persze nem lehet tudni hogy a sérüléséből hogy jön vissza.
davemayer
Nem az a baj, Lipcsében sem játszik és arra sincs semmi garancia hogy a szezonban 5 meccset kap még
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
A károgásról meg annyit, hogy én is károgok, mert nem kell ezt túlértékelni, aztán aranylábú brazilokat csinálni a srácokból. Ráadásul a sok könnyítés miatt több csapat is jut ki, szóval minőségi ugrás nem minden poszton van a korábbiakhoz képest.
Lúdas Solymi
Te azt nem érted, hogy itt csapatokról van szó, nem aranylábúsági versenyről.
Az angolok egyénileg jobbnak tartott játékosok, mint a magyarok? Simán.
Jobb az angol válogatott az utóbbi két meccs alapán, mint a magyar válogatott? Nem.
Az eredmények alapján semmiképp, ahogy a szerb, vagy a monetenegrói sem jobb.
Gondolj a Rehagel vezette görögökre. Egy átlagos játékoskeret egy jó edzővel egy 6 meccses versenysorozatot simán megnyerhet, és viselheti a bajnoki címet.
És ez a célja egy válogatottnak (kijutni, megnyerni), nem az, hogy egyénileg aranylábú játékosai legyenek.

A könnyítésről meg annyit, hogy tök mindegy hány csapat jut ki, ez egyrészt mindenkire egyaránt vonatkozik, pláne, hogy Európa 24 legjobb csapata egyben a világ legjobb 30 csapatának is tagja, másrészt megnyertünk egy csoportot 8 meccsből 5 győzelemmel és 3 döntetlennel, a csoportban a legtöbb gólt rúgva, és a legkevesebbet kapva. Ezzel a teljesítménnyel akkor is kijutunk, ha csak 12 csapatos az EB mezőnye.
Persze ettől még károghatsz, de minek?

10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Mondjuk Dibusz ma nagyon extra volt. Remélem megkapja a lehetőséget az EB-n is.
Kenny
Szépeket védett, de azért egy jobb csapat kegyetlenül kihasználná h levegőben verhető. Gulával en nyugodtabb voltam, persze nem lehet tudni hogy a sérüléséből hogy jön vissza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 088 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez a kettő amúgy tök jó elemzés a csapatról meg a játékról, ráadásul a telexen...megnézem h a zorigo/nso-n lesz-e ilyen.
Jó, hogy van ilyen, meg érthető lesz, hogy mit miért csinálunk a pályán:

 telex.hu/sport/2023/09/08/szerbia-magyarorszag-eb-selejtezo-futball-valogatott-marco-rossi-elemzes

 telex.hu/sport/2023/11/17/magyar-futball-valogatott-elemzes-marco-rossi-taktika-szoboszlai-dominik-schafer-andras

A károgásról meg annyit, hogy én is károgok, mert nem kell ezt túlértékelni, aztán aranylábú brazilokat csinálni a srácokból. Ráadásul a sok könnyítés miatt több csapat is jut ki, szóval minőségi ugrás nem minden poszton van a korábbiakhoz képest.
De az jó, hogy a honosításokkal egy-egy poszt meg lett oldva, viszont ezt szinten kellene tartani.

A magyar utánpótlásba öntött pénznek itt lenne szerepe, dehát az nem igen van.
Lúdas Solymi
Mészáros Ábel, garancia a szakmaiságra

A csorigon csak más Mészáros van aki írna, de az is név nélkül
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk Dibusz ma nagyon extra volt. Remélem megkapja a lehetőséget az EB-n is.