Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rakotoharimalala góljával vezet Madagaszkár!
warr_b
3-0 a vége ☺️
warr_b
Levertük a románokat. A továbbjutás nehéz lesz, 1+1 továbbjutó van 6 csapatból. Mali és Ghána a csoportban.


Sixo
Mali most ikszelt otthon a Közép-Afrikai Köztársasággal, bármi lehet.

Azt hittem, Razafindra... a kedvenced...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Nah ha az átlag 8 hónapot nézzük az ilyen 4.5-5 misi. Abból lehet majd Vitor Rogue-t regisztrálni.

10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A csehek hazai pályán úgy néz ki behozzák, ukránoknak és a kazahoknak kb 10-12 percük maradt gólt lőni
Szlovénok Verbic góljával megnyerik azt a párharcot

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Rakotoharimalala góljával vezet Madagaszkár!
warr_b
3-0 a vége ☺️
warr_b
Levertük a románokat. A továbbjutás nehéz lesz, 1+1 továbbjutó van 6 csapatból. Mali és Ghána a csoportban.



Szerkesztette: Sixo

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Rakotoharimalala góljával vezet Madagaszkár!
warr_b
A legnagyobb kedvenc.

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rakotoharimalala góljával vezet Madagaszkár!
warr_b
3-0 a vége ☺️


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rakotoharimalala góljával vezet Madagaszkár!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 telex.hu/sport/2023/11/20/magyar-focivalogatott-sikeresseg-marco-rossi-szoboszlai-dibusz

Nagyon jó cikk, szinte mindegyik bekezdésével egyetértek. Ághassi Attila nagyon jókat ír.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Amúgy az nem károgás, ha valaki próbál a földön maradni. Olyan szinten átesett az ország fele a ló túloldalára, hogy az valami embertelen. Minden egyéb dolog a háttérbe lett szorítva, pedig ezer és egy komoly dolgot kellene megoldani vagy figyelni rá, de nekünk az a lényeg hogy “kisz*phatnak a balkáni csapatok” és megyünk az EB-re. Történelmi pillanatok ezek, és nagyon örülünk, de reálisnak kell maradni. Szerintem hozzám hasonlóan páran itt úgy vannak vele, hogy túl van tolva. Nagyon. Csak a foci számít és semmi más. Rossi az isten és a többi…
Én is kiváncsi vagyok, ha jön egy hullámvölgy, akkor a nemzedékünk megmondóemberei (CB, trollfoci, stb.) is ugyanígy fognak-e a csapat mögött állni?
Míg más csapatok elkönnyelműsködték az NL-t, mi véresen komolyan vettük. Ennek eredménye lett ez a gyenge csoport. Mert valljuk be, sem a szerbek, sem a montik nem világverő alakulat, sőt, nem is emlékeztetnek már a dicső nagyokra, akik ellen megremegett a láb. Van 4-5 topligában játszó játékosuk, akiknek kb nyűg a válogatott és ennyi. Kizárt dolognak tartom azonban, hogy ha nincs az NL és van egy angol, olasz, ukrán, magyar, máltai csoportot, akkor kijutunk. A szerencséért tenni kell. Mi tettünk.

De teljesen fölösleges ezen fennakadni, mert ilyen a magyar. Hétfőn dicsőít és felemel, kedden meg neked megy és kicsinál. Úgysem fog soha megváltozni ez a világ, főleg úgy, hogy kb még 50 évig tuti Viktor ül a trónon. Mindenkit túl fog élni, az tuti és minden faluban lesz stadion. Cirkusz kell a népnek, ezt a focin keresztül megkapja. Van itt Nélküled, Az éjjel soha nem érhet véget, pálinka, szónoklat, nagyképűség meg arc, csillivilli stadion, celebparty, hangzatos szavak, szelfik, álomvilág. Ennek eredménye az lesz, hogy a magyar utánpótlás 20-30 év múlva is ugyanitt fog tartani, tehetség kinevelés nélkül, állami csecsen lógva, mi meg majd honosítunk Afrikából. Leöntjük cukormázzal, eltereljük a figyelmet a fontos dolgokról, örülj magyar!

A másik: szerintem képtelenség az, amit Szobi csinál. Ha így folytatja, jövő nyárra atom biztos hogy ki lesz facsarva, mint egy narancs. Mintha egyedül játszana. Fut, szerel, cselez, lő, 8-12 km-t mozog egy meccsen, sokszor sprintben. Pool-ban iszonyat feszített a tempó, én úgy gondolom, ha nem lassít, előbb-utóbb a szervezet jelezni fog… Rossi még egy barimeccsen sem ülteti le, számomra ez is érthetetlen.

Mindenesetre nagyon örülök, hogy sikerült, nagyon szépek a számok és mi is megyünk jövőre, de vannak égető problémák és jó lenne azokkal foglalkozni, mert ha nem teszik, akkor egy törés után jöhet újabb 20 év nihil…
JC6 - a zsidó
A magadfajta az a “szurkoló” aki, amikor szarul megy a csapatnak, akkor kutyázza, szarozza, üti-vágja “ennyi pénzt ezért a szarért” “falábúak” “ennyi megy..”. Amikor meg jól megy, akkor megy ez a kamu “földön kell maradni, realitásra van szükség” szar duma.

Nem. Egyszerűen képtelen vagy örülni, a pillanatot megélni “de” “azonban” “azért ne felejtsük el hogy” baromságok nélkül, mert neked meg kell mondani, hogy ha valami jó - akkor is szar. És mocskos Orbán nyilván 😊

Ez csak foci. Ha jól megy, örülünk, dicsérjük őket mert ügyesek, ha nem, és hitványul játszanak, akkor vegyék le a mezt és takarodjanak. Ennyi. Se több, se kevesebb. Nem kell reálisnak maradni, és kisz*phatnak a balkáni csapatok 😊
MC12
Írod ezt annak, aki az adóvisszatérítésért cserébe odaadta a szavazatát. 😀 na de ez már másik topicba való 😊

10 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 081
Amúgy az nem károgás, ha valaki próbál a földön maradni. Olyan szinten átesett az ország fele a ló túloldalára, hogy az valami embertelen. Minden egyéb dolog a háttérbe lett szorítva, pedig ezer és egy komoly dolgot kellene megoldani vagy figyelni rá, de nekünk az a lényeg hogy “kisz*phatnak a balkáni csapatok” és megyünk az EB-re. Történelmi pillanatok ezek, és nagyon örülünk, de reálisnak kell maradni. Szerintem hozzám hasonlóan páran itt úgy vannak vele, hogy túl van tolva. Nagyon. Csak a foci számít és semmi más. Rossi az isten és a többi…
Én is kiváncsi vagyok, ha jön egy hullámvölgy, akkor a nemzedékünk megmondóemberei (CB, trollfoci, stb.) is ugyanígy fognak-e a csapat mögött állni?
Míg más csapatok elkönnyelműsködték az NL-t, mi véresen komolyan vettük. Ennek eredménye lett ez a gyenge csoport. Mert valljuk be, sem a szerbek, sem a montik nem világverő alakulat, sőt, nem is emlékeztetnek már a dicső nagyokra, akik ellen megremegett a láb. Van 4-5 topligában játszó játékosuk, akiknek kb nyűg a válogatott és ennyi. Kizárt dolognak tartom azonban, hogy ha nincs az NL és van egy angol, olasz, ukrán, magyar, máltai csoportot, akkor kijutunk. A szerencséért tenni kell. Mi tettünk.

De teljesen fölösleges ezen fennakadni, mert ilyen a magyar. Hétfőn dicsőít és felemel, kedden meg neked megy és kicsinál. Úgysem fog soha megváltozni ez a világ, főleg úgy, hogy kb még 50 évig tuti Viktor ül a trónon. Mindenkit túl fog élni, az tuti és minden faluban lesz stadion. Cirkusz kell a népnek, ezt a focin keresztül megkapja. Van itt Nélküled, Az éjjel soha nem érhet véget, pálinka, szónoklat, nagyképűség meg arc, csillivilli stadion, celebparty, hangzatos szavak, szelfik, álomvilág. Ennek eredménye az lesz, hogy a magyar utánpótlás 20-30 év múlva is ugyanitt fog tartani, tehetség kinevelés nélkül, állami csecsen lógva, mi meg majd honosítunk Afrikából. Leöntjük cukormázzal, eltereljük a figyelmet a fontos dolgokról, örülj magyar!

A másik: szerintem képtelenség az, amit Szobi csinál. Ha így folytatja, jövő nyárra atom biztos hogy ki lesz facsarva, mint egy narancs. Mintha egyedül játszana. Fut, szerel, cselez, lő, 8-12 km-t mozog egy meccsen, sokszor sprintben. Pool-ban iszonyat feszített a tempó, én úgy gondolom, ha nem lassít, előbb-utóbb a szervezet jelezni fog… Rossi még egy barimeccsen sem ülteti le, számomra ez is érthetetlen.

Mindenesetre nagyon örülök, hogy sikerült, nagyon szépek a számok és mi is megyünk jövőre, de vannak égető problémák és jó lenne azokkal foglalkozni, mert ha nem teszik, akkor egy törés után jöhet újabb 20 év nihil…
JC6 - a zsidó
A magadfajta az a “szurkoló” aki, amikor szarul megy a csapatnak, akkor kutyázza, szarozza, üti-vágja “ennyi pénzt ezért a szarért” “falábúak” “ennyi megy..”. Amikor meg jól megy, akkor megy ez a kamu “földön kell maradni, realitásra van szükség” szar duma.

Nem. Egyszerűen képtelen vagy örülni, a pillanatot megélni “de” “azonban” “azért ne felejtsük el hogy” baromságok nélkül, mert neked meg kell mondani, hogy ha valami jó - akkor is szar. És mocskos Orbán nyilván 😊

Ez csak foci. Ha jól megy, örülünk, dicsérjük őket mert ügyesek, ha nem, és hitványul játszanak, akkor vegyék le a mezt és takarodjanak. Ennyi. Se több, se kevesebb. Nem kell reálisnak maradni, és kisz*phatnak a balkáni csapatok 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Gavi komoly sérüléséről pár szót. Nagy a cirkusz most hogy miért játszott, pár elvetemült fórumozó aki szurkolói oldalt csinál már gyilkosnak meri nevezni a szövetségi kapitányt amiért játszatta őt. Azért ez elég meredek kijelentés, de nem is ezekről az agyhalottakról szeretnék beszélni. Non kontakt sérülés volt. Nyilván utólag nem fog sose kiderülne éppek ezek a szalagok akiknek így száll el a térde, de mit gondoltok arról hogy akinek így szakadt el valamije az már nem valamilyen folyamat része és már egy ideje időzített bomba ketyeg a térdében? Mivel ártatlan szitukról van szó, ha nem tegnap, könnyen lehet hogy köv bajnokin történik ez meg? Vagy ez teljesen kizárható?
garincsa
Nekem 21 évesen szakadt el, mindenféle előzmény nélkül, non-contact, kispályán, egy nagy "belefékezést" követően. A lábam megállt, a térdem ment tovább.
Szerintem nem kell túlgondolni, egy rossz mozdulat, meg genetika. Ennyi.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem is gondolom túl, csak az érdekel hogy ezek a sérülések ha most nem hívja be a válogatottban lehet a köv edzésen történik meg vele, mert annyira megvan terhelve vagy bármi kisebb sérülés már érte.
garincsa
Vagy egy rossz mozdulat és a genetika.
De annyi értelme van a "mi lett volna ha" megközelítésnek, mint annak, hogyha tudom, hogy elesek, akkor előtte leülök.

10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Gavi komoly sérüléséről pár szót. Nagy a cirkusz most hogy miért játszott, pár elvetemült fórumozó aki szurkolói oldalt csinál már gyilkosnak meri nevezni a szövetségi kapitányt amiért játszatta őt. Azért ez elég meredek kijelentés, de nem is ezekről az agyhalottakról szeretnék beszélni. Non kontakt sérülés volt. Nyilván utólag nem fog sose kiderülne éppek ezek a szalagok akiknek így száll el a térde, de mit gondoltok arról hogy akinek így szakadt el valamije az már nem valamilyen folyamat része és már egy ideje időzített bomba ketyeg a térdében? Mivel ártatlan szitukról van szó, ha nem tegnap, könnyen lehet hogy köv bajnokin történik ez meg? Vagy ez teljesen kizárható?
garincsa
Nekem 21 évesen szakadt el, mindenféle előzmény nélkül, non-contact, kispályán, egy nagy "belefékezést" követően. A lábam megállt, a térdem ment tovább.
Szerintem nem kell túlgondolni, egy rossz mozdulat, meg genetika. Ennyi.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem is gondolom túl, csak az érdekel hogy ezek a sérülések ha most nem hívja be a válogatottban lehet a köv edzésen történik meg vele, mert annyira megvan terhelve vagy bármi kisebb sérülés már érte.
10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Gavi komoly sérüléséről pár szót. Nagy a cirkusz most hogy miért játszott, pár elvetemült fórumozó aki szurkolói oldalt csinál már gyilkosnak meri nevezni a szövetségi kapitányt amiért játszatta őt. Azért ez elég meredek kijelentés, de nem is ezekről az agyhalottakról szeretnék beszélni. Non kontakt sérülés volt. Nyilván utólag nem fog sose kiderülne éppek ezek a szalagok akiknek így száll el a térde, de mit gondoltok arról hogy akinek így szakadt el valamije az már nem valamilyen folyamat része és már egy ideje időzített bomba ketyeg a térdében? Mivel ártatlan szitukról van szó, ha nem tegnap, könnyen lehet hogy köv bajnokin történik ez meg? Vagy ez teljesen kizárható?
garincsa
Nekem 21 évesen szakadt el, mindenféle előzmény nélkül, non-contact, kispályán, egy nagy "belefékezést" követően. A lábam megállt, a térdem ment tovább.
Szerintem nem kell túlgondolni, egy rossz mozdulat, meg genetika. Ennyi.

10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Gavi komoly sérüléséről pár szót. Nagy a cirkusz most hogy miért játszott, pár elvetemült fórumozó aki szurkolói oldalt csinál már gyilkosnak meri nevezni a szövetségi kapitányt amiért játszatta őt. Azért ez elég meredek kijelentés, de nem is ezekről az agyhalottakról szeretnék beszélni. Non kontakt sérülés volt. Nyilván utólag nem fog sose kiderülne éppek ezek a szalagok akiknek így száll el a térde, de mit gondoltok arról hogy akinek így szakadt el valamije az már nem valamilyen folyamat része és már egy ideje időzített bomba ketyeg a térdében? Mivel ártatlan szitukról van szó, ha nem tegnap, könnyen lehet hogy köv bajnokin történik ez meg? Vagy ez teljesen kizárható?
garincsa
A Barca orvosi/edzői stábjában orbitális elbaszások lehetnek ilyen téren. Ennyi sérülés a világon nincs, mint ami nálunk van az utóbbi időben.
Tudom ez non contact volt, de az előzőek nagy része izomsérülés, ami egyértelműen kiszűrhető/megelőzhető ilyen szintű orvosi stábbal és háttérrel.
Kenny
ez majdhogynem mindenhol így van. real, city, bayern. lehet hogy többé kevésbé orvosi stábok is hibáznak, de olyan szintű túlterheltség van amit nem bír el semmilyen izomzat akármilyen segítséget kap. elég megnézni hogy Pedri 20 évesen 11 ezernél több percet játszott már, Gavi 9 ezret fiatalabban, míg Haaland és társai a 4 ezret alig értek el ebben a korban, ez nem normális.
de a kérdésem az nem erre vonatkozott, hanem szalagszakadásnál, ha non kontakt akkor az már egy ideje időzített bomba szerintem és bármikor megtörténhetett volna.
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
Gavi komoly sérüléséről pár szót. Nagy a cirkusz most hogy miért játszott, pár elvetemült fórumozó aki szurkolói oldalt csinál már gyilkosnak meri nevezni a szövetségi kapitányt amiért játszatta őt. Azért ez elég meredek kijelentés, de nem is ezekről az agyhalottakról szeretnék beszélni. Non kontakt sérülés volt. Nyilván utólag nem fog sose kiderülne éppek ezek a szalagok akiknek így száll el a térde, de mit gondoltok arról hogy akinek így szakadt el valamije az már nem valamilyen folyamat része és már egy ideje időzített bomba ketyeg a térdében? Mivel ártatlan szitukról van szó, ha nem tegnap, könnyen lehet hogy köv bajnokin történik ez meg? Vagy ez teljesen kizárható?
garincsa
A Barca orvosi/edzői stábjában orbitális elbaszások lehetnek ilyen téren. Ennyi sérülés a világon nincs, mint ami nálunk van az utóbbi időben.
Tudom ez non contact volt, de az előzőek nagy része izomsérülés, ami egyértelműen kiszűrhető/megelőzhető ilyen szintű orvosi stábbal és háttérrel.

10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
kozben a Galatasaray panaszt nyujtott be a Bayern elleni BL meccs miatt. elvileg az elso gol elott az asszisztens lest jelzett, es a VAR rendszer elromlott, ezert a palya melletti monitoron nem lehetett megjeleniteni. Ilyenkor a protokoll szerint az asszisztens donteset kell figyelembe venni, de a jatekvezeto VAR szobaval konzultalva megadat (gondolom ok lattak a vonalazast).

mashol emlekeim szerint nem ilyen a protokoll lesnel hanem ha a VAR azt mondja, hogy a vonalazas utan les akkor nem nezi meg a biro hanem azt iteli, amit mondanak neki. ez panasz ugye, nem ovas.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Gavi komoly sérüléséről pár szót. Nagy a cirkusz most hogy miért játszott, pár elvetemült fórumozó aki szurkolói oldalt csinál már gyilkosnak meri nevezni a szövetségi kapitányt amiért játszatta őt. Azért ez elég meredek kijelentés, de nem is ezekről az agyhalottakról szeretnék beszélni. Non kontakt sérülés volt. Nyilván utólag nem fog sose kiderülne éppek ezek a szalagok akiknek így száll el a térde, de mit gondoltok arról hogy akinek így szakadt el valamije az már nem valamilyen folyamat része és már egy ideje időzített bomba ketyeg a térdében? Mivel ártatlan szitukról van szó, ha nem tegnap, könnyen lehet hogy köv bajnokin történik ez meg? Vagy ez teljesen kizárható?
10 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Válasszuk ketté: ezt a válogatottat, a csapatot, a stábot most nincs miért elővenni. Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban, de a pályán ezt eltüntettük.

A hátországot viszont érheti kritika, nem is kevés: az akadémiai rendszer nem hozta el a megváltást, csak egy erősebb NB2-t sikerült belőle kihozni egyelőre. A honosított játékosok nélkül egy szinttel lejjebb lenne a csapat. A válogatott húzóemberei továbbra sem a hazai szakma termékei, hanem időben kikerültek külföldre.

Tehát a jelen fényes, a hosszú távú fenntartása viszont erősen kérdőjeles.
Szokol
Jó leírás. Remélhetőleg a sorsolásnál lesz egy kis szerencsénk,+2. kalap, és akkor jövőre az EB-n tényleg esetleg lehetne továbbjutni a csoportból, ezzel kifutna egy jó eredmény, aztán hosszabb távon meg meglátjuk...
Zsellér van de Vrij
Nem is tudtam h varga barnabas is volt ausztriaban az elejen.igy mar mindent ertek.
YoungZeeZee
Az Ő életútja nagyon érdekes, gyakorlatilag az osztrák amatőr fociban teljesedett ki. De igen, itthon nagy valószínűséggel ő is elveszett volna.
10 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Válasszuk ketté: ezt a válogatottat, a csapatot, a stábot most nincs miért elővenni. Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban, de a pályán ezt eltüntettük.

A hátországot viszont érheti kritika, nem is kevés: az akadémiai rendszer nem hozta el a megváltást, csak egy erősebb NB2-t sikerült belőle kihozni egyelőre. A honosított játékosok nélkül egy szinttel lejjebb lenne a csapat. A válogatott húzóemberei továbbra sem a hazai szakma termékei, hanem időben kikerültek külföldre.

Tehát a jelen fényes, a hosszú távú fenntartása viszont erősen kérdőjeles.
Szokol
Jó leírás. Remélhetőleg a sorsolásnál lesz egy kis szerencsénk,+2. kalap, és akkor jövőre az EB-n tényleg esetleg lehetne továbbjutni a csoportból, ezzel kifutna egy jó eredmény, aztán hosszabb távon meg meglátjuk...
Zsellér van de Vrij
Nem is tudtam h varga barnabas is volt ausztriaban az elejen.igy mar mindent ertek.
10 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Válasszuk ketté: ezt a válogatottat, a csapatot, a stábot most nincs miért elővenni. Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban, de a pályán ezt eltüntettük.

A hátországot viszont érheti kritika, nem is kevés: az akadémiai rendszer nem hozta el a megváltást, csak egy erősebb NB2-t sikerült belőle kihozni egyelőre. A honosított játékosok nélkül egy szinttel lejjebb lenne a csapat. A válogatott húzóemberei továbbra sem a hazai szakma termékei, hanem időben kikerültek külföldre.

Tehát a jelen fényes, a hosszú távú fenntartása viszont erősen kérdőjeles.
Szokol
Jó leírás. Remélhetőleg a sorsolásnál lesz egy kis szerencsénk,+2. kalap, és akkor jövőre az EB-n tényleg esetleg tovább lehetne jutni a csoportból, ezzel kifutna egy jó eredmény, aztán hosszabb távon meg meglátjuk...

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
10 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban.
Szokol
Szerintem a másodikon, Savicon és Joveticen kívül kb ilyen NB1 toparcok vannak a montenegrói válogatottban.
zacknorb
Nem tudom, lehet. Bár ezzel az exjugó mentalitással életképes egy brigád ez.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 087 — Kinek mit intézett a kormánya
Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban.
Szokol
Szerintem a másodikon, Savicon és Joveticen kívül kb ilyen NB1 toparcok vannak a montenegrói válogatottban.
10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Válasszuk ketté: ezt a válogatottat, a csapatot, a stábot most nincs miért elővenni. Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban, de a pályán ezt eltüntettük.

A hátországot viszont érheti kritika, nem is kevés: az akadémiai rendszer nem hozta el a megváltást, csak egy erősebb NB2-t sikerült belőle kihozni egyelőre. A honosított játékosok nélkül egy szinttel lejjebb lenne a csapat. A válogatott húzóemberei továbbra sem a hazai szakma termékei, hanem időben kikerültek külföldre.

Tehát a jelen fényes, a hosszú távú fenntartása viszont erősen kérdőjeles.
Szokol
Így van, ez teljesen egyértelmű (bár szerintem a montenegróinál jobb keretünk van, de a szerbek tutira jobb játékosokkal bírnak nálunk). A beleölt szekérderék pénz ellenére az egész kóceráj 3-4 emberen áll vagy bukik, akiknek ráadásul semmi közük nincs a TAO milliárdokhoz.
Amint eltűnik Rossi nagy eséllyel kártyavárként fog összedőlni az egész.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Válasszuk ketté: ezt a válogatottat, a csapatot, a stábot most nincs miért elővenni. Játékoskeret alapján - Szoboszlai ide vagy oda - a harmadik helyen voltunk a csoportban, de a pályán ezt eltüntettük.

A hátországot viszont érheti kritika, nem is kevés: az akadémiai rendszer nem hozta el a megváltást, csak egy erősebb NB2-t sikerült belőle kihozni egyelőre. A honosított játékosok nélkül egy szinttel lejjebb lenne a csapat. A válogatott húzóemberei továbbra sem a hazai szakma termékei, hanem időben kikerültek külföldre.

Tehát a jelen fényes, a hosszú távú fenntartása viszont erősen kérdőjeles.
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nyilván ha nincs Szobi az utolsó 3 meccsen, akkor 0 pont és kiesünk a rákba, de szerintem most ez így nem lehet nézni, mert van egy Szobink 😊 Nyilván mindenki látja, hogy nagyon szűk a rotációs lehetőségünk ha van 4-5 hiányzónk, de júniusra talán mindenki egészséges lesz és aki most egy picit gyengébb volt, az helyrerázódik fejben. Ha ez sikerül, akkor tényleg egész szép eredményeket érhetünk el.
NB2
az argentínok is mákos faszok, mert can egy messijük. ha nincs messi nem nyernek vb-t.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...