Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
www.nemzetisport.hu/sportszelep/magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-drukkerek-kolozsvaron-2227789dehogy
Lesz zárt kapu a románoknál is vajon?Gergőbácsi
kapnak vagy 10000 euró büntetést és el van nekik intézve
több mint 13 éve
www.nemzetisport.hu/sportszelep/magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-drukkerek-kolozsvaron-2227789ez Nyugat-Európában SENKIT nem érdekel, ha nem antiszemita akkor csak a maguk problémáival törődnek érdemben. Volt is, lesz is, etnikai problémákba nem szól bele a FIFA, persze ha izraeli zászlóval történt volna az MÁS. Be kell látni hogy kettős a mérce, addig nem lehet továbblépni.
Lesz zárt kapu a románoknál is vajon?Gergőbácsi
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
www.nemzetisport.hu/sportszelep/magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-drukkerek-kolozsvaron-2227789Lesz zárt kapu a románoknál is vajon?
I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
mindegyik reklamálja a lest, ő legalább cselekszik is nem csak les (a csajok szoknyája alá)empty taxi
hogy élvezi a fotós(?) csaj 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szalai produkciósport365.hu/magyar-foci,magyar-valogatott,valogatott-szalai-kiosztotta-a-hulyeseget-kerdezo-ujsagirot-video,50809
több mint 13 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Érvek az idegenben lőtt gól többet ér-szabály ellen:www.guardian.co.uk/football/blog/2013/mar/13/the-question-football-away-goals
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Azért a románokat illene megleckéztetni. Utolsó egymás elleni 4 meccsen 4 vereség (0-8-as gólkülönbséggel, ebből két tétmeccs).
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
de nem?! de. 😀www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=reluTqQfzigmajd elhiszem ha a kapu is a képen lesz 😛davemayerAmadeus91
😀 😀 😀Double B
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=reluTqQfzigmajd elhiszem ha a kapu is a képen lesz 😛davemayerAmadeus91
😀 😀 😀
több mint 13 éve
www.nemzetisport.hu/sportszelep/mourinho-kemkedett-sneijder-elerzekenyult-2227461tuti gólt lő aztán rossz kispadhoz fut oda ölelkezni 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
majd elhiszem ha a kapu is a képen lesz 😛Amadeus91
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Arról nem is beszélve hogy ezzel jött a tegnpi mixem. _O_
több mint 13 éve
Asszem a United már áprilisban bajnok lesz 😉
több mint 13 éve
Allen kezdő a So'ton ellen 16 perc múlva kezdődő meccsen. WTF. Most akkor mégse műtik?!A másik örömteli dolog, hogy Skrtel is kezd, szerencsére Carragher helyén.
A kapuban megint Jones áll...
MUST WIN!!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
YoungZeeZee
9 837
Zanzásítok:A PSG és Malaga továbbjutásának örülök. Lassan ciki lesz a PSG felsőm, kaphatom a divat jelzőt😀
Malagát érzem a leggyengébbnek, főleg a hattér miatt. Kivi vagyok mikor pukkadnak ki, bár remélem nem fognak.
Az Inter meccset nem láttam, de akkor úgy voltam vele, hogy lefutott meccs,nem volt az😀 Az összefoglalóban Budapest Spurs zászló is látható volt. A cselzit láttam az FC Románia ellen. Úgy voltam vele ha komolyan veszik simán tovább jutnak. Sztem sima volt.
A Zenith meg amiket kihagyott!!!
Barca - Milan: Még a milánosok sem jeleztek, hogy less...Ha közel 100%-os teljesítményt akarunk, mint bíráskodás akkor mindent gépiesíteni kéne. Ha már a wc-n netezünk akkor A "SKYNET" real time-baa is tudna dönteni, viszont így elesnék egy kis pénztől az élményekről nem is beszélve.
több mint 13 éve
emelesznél ez vajon hány száz millió és hány év zártkapu lenne? 😀
|
több mint 13 éve
legalább lesz majd mire fogni, az esetleges formahanyatlást! 😊Jogos, formában vagyunk!😊zavi27mieza múltidő? 😀DivatElmarad az NB1es forduló.Most amikor felfele ivelő formában voltunk?😊zavi27
Egy hétvége Újpest vereség nélkül.Bazzani
|
több mint 13 éve
Jogos, formában vagyunk!😊mieza múltidő? 😀DivatElmarad az NB1es forduló.Most amikor felfele ivelő formában voltunk?😊zavi27
Egy hétvége Újpest vereség nélkül.Bazzani
több mint 13 éve
Hátha így össze bír kaparni egy kis előnyt magának a barca... 😀Ibrával muszáj volt összefutni miért is ne😛dandeMég jó hogy nem játszik az első meccsen.Eazzy

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Ibrával muszáj volt összefutni miért is ne😛dandeMég jó hogy nem játszik az első meccsen.
Don't talk the walk, Walk the talk!
Amadeus91