Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-drukkerek-kolozsvaron-2227789

Lesz zárt kapu a románoknál is vajon?Gergőbácsi
dehogy
kapnak vagy 10000 euró büntetést és el van nekik intézve
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-drukkerek-kolozsvaron-2227789

Lesz zárt kapu a románoknál is vajon?Gergőbácsi
ez Nyugat-Európában SENKIT nem érdekel, ha nem antiszemita akkor csak a maguk problémáival törődnek érdemben. Volt is, lesz is, etnikai problémákba nem szól bele a FIFA, persze ha izraeli zászlóval történt volna az MÁS. Be kell látni hogy kettős a mérce, addig nem lehet továbblépni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/magyar-zaszlot-egettek-a-rapid-drukkerek-kolozsvaron-2227789

Lesz zárt kapu a románoknál is vajon?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
empty taxi
mindegyik reklamálja a lest, ő legalább cselekszik is nem csak les (a csajok szoknyája alá)

hogy élvezi a fotós(?) csaj 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Szalai produkció

 sport365.hu/magyar-foci,magyar-valogatott,valogatott-szalai-kiosztotta-a-hulyeseget-kerdezo-ujsagirot-video,50809
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 050 — Saturday Night Lights
Érvek az idegenben lőtt gól többet ér-szabály ellen:
 www.guardian.co.uk/football/blog/2013/mar/13/the-question-football-away-goals

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Azért a románokat illene megleckéztetni. Utolsó egymás elleni 4 meccsen 4 vereség (0-8-as gólkülönbséggel, ebből két tétmeccs).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Amadeus91
majd elhiszem ha a kapu is a képen lesz 😛davemayer
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=reluTqQfzig

😀 😀 😀Double B
de nem?! de. 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amadeus91
majd elhiszem ha a kapu is a képen lesz 😛davemayer
 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=reluTqQfzig

😀 😀 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/mourinho-kemkedett-sneijder-elerzekenyult-2227461

tuti gólt lő aztán rossz kispadhoz fut oda ölelkezni 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Amadeus91
majd elhiszem ha a kapu is a képen lesz 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
BALOBALOBALO! 😀

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 821
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Arról nem is beszélve hogy ezzel jött a tegnpi mixem. _O_
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 851 — Sworn to the Dark
a király villant megint:


built for this shit

több mint 13 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Asszem a United már áprilisban bajnok lesz 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
Allen kezdő a So'ton ellen 16 perc múlva kezdődő meccsen. WTF. Most akkor mégse műtik?!
A másik örömteli dolog, hogy Skrtel is kezd, szerencsére Carragher helyén.
A kapuban megint Jones áll...
MUST WIN!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 837
Zanzásítok:

A PSG és Malaga továbbjutásának örülök. Lassan ciki lesz a PSG felsőm, kaphatom a divat jelzőt😀
Malagát érzem a leggyengébbnek, főleg a hattér miatt. Kivi vagyok mikor pukkadnak ki, bár remélem nem fognak.
Az Inter meccset nem láttam, de akkor úgy voltam vele, hogy lefutott meccs,nem volt az😀 Az összefoglalóban Budapest Spurs zászló is látható volt. A cselzit láttam az FC Románia ellen. Úgy voltam vele ha komolyan veszik simán tovább jutnak. Sztem sima volt.
A Zenith meg amiket kihagyott!!!

Barca - Milan: Még a milánosok sem jeleztek, hogy less...Ha közel 100%-os teljesítményt akarunk, mint bíráskodás akkor mindent gépiesíteni kéne. Ha már a wc-n netezünk akkor A "SKYNET" real time-baa is tudna dönteni, viszont így elesnék egy kis pénztől az élményekről nem is beszélve.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

emelesznél ez vajon hány száz millió és hány év zártkapu lenne? 😀

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 821
Armin Veh--->Schalke

😂 Championship
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elmarad az NB1es forduló.
Egy hétvége Újpest vereség nélkül.Bazzani
Most amikor felfele ivelő formában voltunk?😊zavi27
mieza múltidő? 😀Divat
Jogos, formában vagyunk!😊zavi27
legalább lesz majd mire fogni, az esetleges formahanyatlást! 😊

|
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 722 — Amerikai sportok rajongója
Elmarad az NB1es forduló.
Egy hétvége Újpest vereség nélkül.Bazzani
Most amikor felfele ivelő formában voltunk?😊zavi27
mieza múltidő? 😀Divat
Jogos, formában vagyunk!😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Ibrával muszáj volt összefutni miért is ne😛dande
Még jó hogy nem játszik az első meccsen.Eazzy
Hátha így össze bír kaparni egy kis előnyt magának a barca... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Ibrával muszáj volt összefutni miért is ne😛dande
Még jó hogy nem játszik az első meccsen.

Don't talk the walk, Walk the talk!