Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Németh András....elakarja adni a menedzsere vagy mi?
ThundersNFL a Jobbágy
Előző meccsel nehezen lehetett
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
Egy szóval nem mondtam hogy tele van a fórum velük, de akadt pár érdekes komment és nem a kritikus féle, de ez csak most ki kívánkozott belőlem fórumtól függetlenül 😁
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kalmár rettenetes ma is
peach
Akkor Ő is ad még 2 gólpasszt 😊

10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 481 — !SuPeR6BoWL!
Németh András....elakarja adni a menedzsere vagy mi?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
Rossz nézni Ádámot, nem értem hogy kerülhet egy ilyen játkos a kezdőbe..
Nomac
Láttad a gólpasszt, ugye?
Szokol
Láttam, de láttad előtte a 65 percet? Ha lettek volna hasonló passzai egy szót sem szólnék.
Nomac
Ne is szólj: ma is és a bolgárok ellen is volt pontot érő megoldása, ráadásul nincs a helyére senki.
Szokol
Ez a probléma, nincs egy olyan csatárunk sem, aki ne tudna egy túlsúlyos Ádám Martint túlteljesíteni..
Nomac
ez már jó ideje nem erősségünk
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 481 — !SuPeR6BoWL!
Kalmár rettenetes ma is
peach
Kiskedvenc...akkor is válogatott lenne ha megye 4-be játszana

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Dibusz kijött 😊

10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 924 — balazs.t85@gmail.com
Rossz nézni Ádámot, nem értem hogy kerülhet egy ilyen játkos a kezdőbe..
Nomac
Láttad a gólpasszt, ugye?
Szokol
Láttam, de láttad előtte a 65 percet? Ha lettek volna hasonló passzai egy szót sem szólnék.
Nomac
Ne is szólj: ma is és a bolgárok ellen is volt pontot érő megoldása, ráadásul nincs a helyére senki.
Szokol
Ez a probléma, nincs egy olyan csatárunk sem, aki ne tudna egy túlsúlyos Ádám Martint túlteljesíteni..
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Kalmár rettenetes ma is



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
mindegy szerintem...biztos összekeveri valami másik fórummal, csak a vasárnap délután zavarja össze 😀
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fegyvereket nem szállítunk, de a pótselejtezőt bebiztosítjuk az ukránoknak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
10 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Rossz nézni Ádámot, nem értem hogy kerülhet egy ilyen játkos a kezdőbe..
Nomac
Láttad a gólpasszt, ugye?
Szokol
Láttam, de láttad előtte a 65 percet? Ha lettek volna hasonló passzai egy szót sem szólnék.
Nomac
Ne is szólj: ma is és a bolgárok ellen is volt pontot érő megoldása, ráadásul nincs a helyére senki.
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
10 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
En nem ertem ezt a csapatot, toredelmesen bevallom. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dominik elővette a joga bonitot

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 481 — !SuPeR6BoWL!
Ez lassan védjegye lesz ennek a csapatnak....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 481 — !SuPeR6BoWL!
65-dik percig semmi utána meg hirtelen minden felborul....faszom sem érti

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
vezet Bulgária, mivan? 😊
csóri Montik 😊
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
XD szerbeknél is most ott van a kockás füzet

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 481 — !SuPeR6BoWL!
Szoboszlai kilövi a szerbeket
zacknorb
és vezetnek a bolgárok, beszarás csoport
gamerkr
Montenegró most bánhatja....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 481 — !SuPeR6BoWL!
Beszarás....mutassatok még egy csapatot ami 2 meccsen is 2 perc alatt fordít ilyen nincs világtörténelememben

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 517 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szoboszlai kilövi a szerbeket
zacknorb
és vezetnek a bolgárok, beszarás csoport

Szerkesztette: gamerkr

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 099 — Kinek mit intézett a kormánya
Bolgárok is vezetnek
10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 924 — balazs.t85@gmail.com
Rossz nézni Ádámot, nem értem hogy kerülhet egy ilyen játkos a kezdőbe..
Nomac
Láttad a gólpasszt, ugye?
Szokol
Láttam, de láttad előtte a 65 percet? Ha lettek volna hasonló passzai egy szót sem szólnék.