Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 091 — Kinek mit intézett a kormánya
NAGY ÁDI
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Szedd ki bohóc!

10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Nagy innen nem tudott hatrapasszolni 😀
10 hónapja
csipkelli 3 952
Nagy Ádám fáradt lehet, ha ezt nem adta inkább haza.
10 hónapja
csipkelli 3 952
Szépet kaszáltál haver. Szoboszlai megúszta.
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Védelem amúgy popcornt is hozott? Moziznak keményen neha
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
mindegy szerintem...biztos összekeveri valami másik fórummal, csak a vasárnap délután zavarja össze 😀
Klaci79
Azért volt aki leírta itt hogy 7 pontot mákoltunk a 2x szerb és 1 montenegrói meccsen.
Toca
Erről beszéltem.. a minden Dibusz hibáját még ide se vettem
garincsa
Ettől függetlenül a stílusod és megnyilvanulasod is full felesleges és erőltetett. 😉
Toca
Akinek nem inge.. ilyen egyszerű
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 091 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem Pista, nem tudtak volna 4et lőni, csak 1et
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
dénes parádé, minden van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 091 — Kinek mit intézett a kormánya
Dibusz=Neo

De am ja, mezőnyből is lehetne segíteni
10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 924 — balazs.t85@gmail.com
Lehet szidni Dibuszt, de a vonalon szép dolgokra képes 😀
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
DI-BUSZ be lett tolva!
10 hónapja
csipkelli 3 952
Dibusz te szemét! Takaroggyámá.
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
mindegy szerintem...biztos összekeveri valami másik fórummal, csak a vasárnap délután zavarja össze 😀
Klaci79
Azért volt aki leírta itt hogy 7 pontot mákoltunk a 2x szerb és 1 montenegrói meccsen.
Toca
Erről beszéltem.. a minden Dibusz hibáját még ide se vettem
garincsa
Ettől függetlenül a stílusod és megnyilvanulasod is full felesleges és erőltetett. 😉
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a Kalmár-Nagy Ádám duó amilyen sikeresen tud eladni labdákat, visszavonulnak komoly marketing cégek fognak értük harcolni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
mindegy szerintem...biztos összekeveri valami másik fórummal, csak a vasárnap délután zavarja össze 😀
Klaci79
Azért volt aki leírta itt hogy 7 pontot mákoltunk a 2x szerb és 1 montenegrói meccsen.
Toca
Erről beszéltem.. a minden Dibusz hibáját még ide se vettem
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
mindegy szerintem...biztos összekeveri valami másik fórummal, csak a vasárnap délután zavarja össze 😀
Klaci79
Pont amennyire téged 😉
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 799 — beers & Packers
Hmm, Nigéria Lesotho után Zimbabwével is csak ikszel, ez már ölég ciki...
warr_b
Gabon legyőzte Burundit, és nem is szólsz?
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
mindegy szerintem...biztos összekeveri valami másik fórummal, csak a vasárnap délután zavarja össze 😀
Klaci79
Azért volt aki leírta itt hogy 7 pontot mákoltunk a 2x szerb és 1 montenegrói meccsen.
10 hónapja
Nomac New England Patriots 2 924 — balazs.t85@gmail.com
Szerbek kiegyenlítettek.
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Németh András....elakarja adni a menedzsere vagy mi?
ThundersNFL a Jobbágy
Előző meccsel nehezen lehetett
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szegény károgók épp eret vágnak. Minden meccsen szerencsénk van, nem érdemlünk EB-t.. hol vagytok? Bolgárok épp 5 pontot lopnak a Szerbektől😉
garincsa
Tudsz mutatni erröl a fórumról egy károgót? De aztán ne kritikust mutass, hanem károgót.
Szokol
Egy szóval nem mondtam hogy tele van a fórum velük, de akadt pár érdekes komment és nem a kritikus féle, de ez csak most ki kívánkozott belőlem fórumtól függetlenül 😁
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kalmár rettenetes ma is
peach
Akkor Ő is ad még 2 gólpasszt 😊

10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 475 — !SuPeR6BoWL!
Németh András....elakarja adni a menedzsere vagy mi?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 814
Rossz nézni Ádámot, nem értem hogy kerülhet egy ilyen játkos a kezdőbe..
Nomac
Láttad a gólpasszt, ugye?
Szokol
Láttam, de láttad előtte a 65 percet? Ha lettek volna hasonló passzai egy szót sem szólnék.
Nomac
Ne is szólj: ma is és a bolgárok ellen is volt pontot érő megoldása, ráadásul nincs a helyére senki.
Szokol
Ez a probléma, nincs egy olyan csatárunk sem, aki ne tudna egy túlsúlyos Ádám Martint túlteljesíteni..
Nomac
ez már jó ideje nem erősségünk