NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Én azt is megemlíteném, hogy a riválisaink is szerencsések voltak a bolgárok ellen, szóval fairen mindenkinek kijárt.
Montenegro a 96.percben nyert otthon.
A szerbek is a 96.percben egyenlítettek idegenben.
Heisman nádor
mi 98! ebben is jobbak vagyunk!


Nem volt egy szép meccs, de baszki milyen mákrol beszelunk amikor a bolgárok 3szor jottek a kapu felé, kaptak egy full kamu tizit (ott a VAR mi a gecit nézett), miutan nagy nehezen sikerult megrendezni nekik a meccset. Az osszkep alapjan a bolgaroknak a segguket kell verjek a foldhoz hogy az uefa asszisztalt a bohockodasukhoz es hogy nem kaptak ki.
gabokocka
gondolkoztam a kilencvenegyedikben, hogy felteszek egyet a döntetlenre, egyszerűen a bolgárok mindentől is elfeküdtek, a hülye bíró meg mindent benyalt, hogy végül ez tényleg a karma volt.

csak azt kéne elfelejteni, hogy Szoboszlain kívül bárki más beadja a labdát, főleg meccs végén. a tizenhatoson belülre nem bírják berúgni a labdát, tisztára mint a kilencvenes évek közepi válogatottja.

Szerkesztette: slowmotion
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
3 EB zsinórban.
Nem gondoltam volna, hogy elérjük egyszer ezt.
Kenny
most már csak egy vébérészvételt kéne összerakni, így negyven év után.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én azt is megemlíteném, hogy a riválisaink is szerencsések voltak a bolgárok ellen, szóval fairen mindenkinek kijárt.
Montenegro a 96.percben nyert otthon.
A szerbek is a 96.percben egyenlítettek idegenben.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 844 — Omar's Coming Yo!
3 EB zsinórban.
Nem gondoltam volna, hogy elérjük egyszer ezt.

10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Azért nagyon meleg hogy a még a felszínt sem lehet megkarcolgatni még a stúdióban sem…
Csaj: “második félidőben beszorítottuk a bolgárokat”.

Nem mondom hogy örültem volna ha kikapunk, de megérdemelte volna az egész ország, akkora arcunk van már hogy csak na..
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
azért Szobo tudja, hogy most nem mondhat rosszat, de mondott volna
NB2
nagyon megkönnyebbült, mert a szerbek elleni győzelem után azért lenyilatkozta azt, hogy nem számolgatni fogunk, hanem kimegyünk Vilniusba, és nyerünk. hát majdnem szaván fogta a csapat.
10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nem volt egy szép meccs, de baszki milyen mákrol beszelunk amikor a bolgárok 3szor jottek a kapu felé, kaptak egy full kamu tizit (ott a VAR mi a gecit nézett), miutan nagy nehezen sikerult megrendezni nekik a meccset. Az osszkep alapjan a bolgaroknak a segguket kell verjek a foldhoz hogy az uefa asszisztalt a bohockodasukhoz es hogy nem kaptak ki.

Igy egyebkent egy forduloval a vege elott kijutottunk egy vilagversenyre, nem hinnem, hogy Rossinak rezegne a lec meg indokolatlan lenne a polocsinaltatas. Ugy viselkedunk mintha a brazil valogatott lennenk. Hat qrvara nem. Ertekelljuk ezeket az idoket mert visszajon meg, amikor 3 korrel a vege elott matematikai eselyunk se lesz kijutni.

Hogy elbasztak csomo mindent. Naná. Rossi fasz volt ma. Simán. De verjük a seggünket amig itt van, mert utana qrva nagy esellyel szarabb jon, eleg az utanpotlas valogatottakra nezni.

Es most azon kell izguljunk, hogy csoportelsokent vagy csoportmasodikkent jutunk e ki, mikozben tobb, mint egy eve veretlenek vagyunk.

Komolyan, en nem gondoltam volna hogy emberek elfelejtik andorrat, izlandot es tarsait, de nem,mi semmit nem tudunk a helyet kezelni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Kijutottunk, ez óriási megint! A többit felejtsük gyorsan el.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
azért Szobo tudja, hogy most nem mondhat rosszat, de mondott volna
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Mindenki ellenünk volt, de megcsinálta a magyar csapat! A legjobbjait nélkülözve, Szoboszlai vezérletével kijutottunk az EB-re! Pedig két héten keresztül próbált összezavarni minket a bolgár oldal, és a lengyel bíró sem volt velünk, inkább ellenünk, míg a bolgárok vért ittak, mi mégis megcsináltuk! - origo
JC6 - a zsidó
Sobri írta
Willie Parker
Sajnos Sobri segghülye is tud lenni
ThundersNFL a Jobbágy
a makik meg hullanak
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ez kemény lehetett de jó hogy nem láttam 😛
dande2
Imáid meghallgattattak!!!
Willie Parker
Igazából nagyon eszembe se jutott 😛 😀
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
Mindenki ellenünk volt, de megcsinálta a magyar csapat! A legjobbjait nélkülözve, Szoboszlai vezérletével kijutottunk az EB-re! Pedig két héten keresztül próbált összezavarni minket a bolgár oldal, és a lengyel bíró sem volt velünk, inkább ellenünk, míg a bolgárok vért ittak, mi mégis megcsináltuk! - origo
JC6 - a zsidó
Sobri írta
Willie Parker
Sajnos Sobri segghülye is tud lenni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
szóval Szoboszlai két gólpassz?
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 516 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor lehet váltani a Brit Virgin-szigetek - Dominika meccsre 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Mindenki ellenünk volt, de megcsinálta a magyar csapat! A legjobbjait nélkülözve, Szoboszlai vezérletével kijutottunk az EB-re! Pedig két héten keresztül próbált összezavarni minket a bolgár oldal, és a lengyel bíró sem volt velünk, inkább ellenünk, míg a bolgárok vért ittak, mi mégis megcsináltuk! - origo
JC6 - a zsidó
Sobri írta
10 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Hú ez kemény lehetett de jó hogy nem láttam 😛
dande2
Imáid meghallgattattak!!!
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Rossi tiszta ideg, rezgett a léc neki is ma. Egyelőre tényleg nagy mákfaktorunk van, meccsről-meccsre, nem egy életbiztosítás neki sem..
JC6 - a zsidó
Szerintem azért jobban be van betonozva annál
Gergőbácsi
Az egy dolog, hogy be van betonozva, de a negatív kritikát nagyon nem bírja. Wales után majdnem dobbantott Arábiába… sajnos el kell jönnie annak az időnek egyszer, hogy muszáj kritikusan is szemlélni, mert különben hatalmasat bukunk, ha piedesztálra emeljük őket.
JC6 - a zsidó
Ráadásul amennyi makunk volt ebben a selejtező sorozatban. Egy évtizedre elég lenne
csebi
Szerintem nem több, mint máskor.
A két szerb meccs volt olyan, hogy pontozással inkább a túloldalra ment volna, de ennyi.
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
2,81-es xG-ből azért illik egynél több gólt rúgni amúgy
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ez kemény lehetett de jó hogy nem láttam 😛
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Mindenki ellenünk volt, de megcsinálta a magyar csapat! A legjobbjait nélkülözve, Szoboszlai vezérletével kijutottunk az EB-re! Pedig két héten keresztül próbált összezavarni minket a bolgár oldal, és a lengyel bíró sem volt velünk, inkább ellenünk, míg a bolgárok vért ittak, mi mégis megcsináltuk! - origo
10 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
melyik ez a hülye a stúdióban? Hegedűs? elment az esze? lehengereltük a szerbeket? LE-HEN-GE-REL-TÜK?!
baszki, kurvára nem röfögött ám az a meccs, még véletlenül sem azon múlt, hogy kétszer elugrani sem tudott Dibusz a labda elől, meg hogy kétszer ötcentis lesről kaptunk gólt, ahol a védelem nyomozta a labdát... azok után, hogy Sallairól a büdös kurva életben nem fog így elpattanni a labda, hogy aztán még egyszer gyengébbik lábbal pont így találja el. LE-HEN-GE-REL-TÜK?!

anyám borogass, itt tényleg mindenki hülye
slowmotion
mást nem mondhat, vagy ugrik az állás meg a fizu
petey
azért bírom Dibuszt, mert bár kijönni még nálam is rosszabbul jön ki (és én egyszer álltam be kapuba ifi I. edzésen, és teljesen homály voltam), azért legalább teljesen reálisan szokott értékelni.
slowmotion
jaja, Dini mindig korrekten szokott. pláne amikor vesztes meccseken mindig őt tolják oda a mikrofon elé 😊

10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
melyik ez a hülye a stúdióban? Hegedűs? elment az esze? lehengereltük a szerbeket? LE-HEN-GE-REL-TÜK?!
baszki, kurvára nem röfögött ám az a meccs, még véletlenül sem azon múlt, hogy kétszer elugrani sem tudott Dibusz a labda elől, meg hogy kétszer ötcentis lesről kaptunk gólt, ahol a védelem nyomozta a labdát... azok után, hogy Sallairól a büdös kurva életben nem fog így elpattanni a labda, hogy aztán még egyszer gyengébbik lábbal pont így találja el. LE-HEN-GE-REL-TÜK?!

anyám borogass, itt tényleg mindenki hülye
slowmotion
mást nem mondhat, vagy ugrik az állás meg a fizu
petey
azért bírom Dibuszt, mert bár kijönni még nálam is rosszabbul jön ki (és én egyszer álltam be kapuba ifi I. edzésen, és teljesen homály voltam), azért legalább teljesen reálisan szokott értékelni.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 144 — Kinek mit intézett a kormánya
melyik ez a hülye a stúdióban? Hegedűs? elment az esze? lehengereltük a szerbeket? LE-HEN-GE-REL-TÜK?!
baszki, kurvára nem röfögött ám az a meccs, még véletlenül sem azon múlt, hogy kétszer elugrani sem tudott Dibusz a labda elől, meg hogy kétszer ötcentis lesről kaptunk gólt, ahol a védelem nyomozta a labdát... azok után, hogy Sallairól a büdös kurva életben nem fog így elpattanni a labda, hogy aztán még egyszer gyengébbik lábbal pont így találja el. LE-HEN-GE-REL-TÜK?!

anyám borogass, itt tényleg mindenki hülye
slowmotion
És ezt a propaganda dumát tolja a CB is....
ThundersNFL a Jobbágy
De ezen nem lepődik meg senki, mármint a CB-n
10 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 482 — !SuPeR6BoWL!
melyik ez a hülye a stúdióban? Hegedűs? elment az esze? lehengereltük a szerbeket? LE-HEN-GE-REL-TÜK?!
baszki, kurvára nem röfögött ám az a meccs, még véletlenül sem azon múlt, hogy kétszer elugrani sem tudott Dibusz a labda elől, meg hogy kétszer ötcentis lesről kaptunk gólt, ahol a védelem nyomozta a labdát... azok után, hogy Sallairól a büdös kurva életben nem fog így elpattanni a labda, hogy aztán még egyszer gyengébbik lábbal pont így találja el. LE-HEN-GE-REL-TÜK?!

anyám borogass, itt tényleg mindenki hülye
slowmotion
És ezt a propaganda dumát tolja a CB is....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szánalmas ahogy Bulgáriaban szurkoló csürhe balkáni f*sszopozást tolja a helyi pubokban.. aztán ha meglesznek pics*zva akkor megint mindenki hibás csak ők nem