Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
megérzés: Sporting, Panathinaikos, GenkHurka
3-ból 2-őt eltaláltam, baszki 😀Hurka
Gratulálunk, az Ön nyereménye egy 3 hetes cigánygyerek. Amennyiben elmulasztja az átvételt postázzuk az egész családot! 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de tényleg mér G-be rakták őket?? amúgy akár továbbjutás is meglehetne...

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
megérzés: Sporting, Panathinaikos, GenkHurka
3-ból 2-őt eltaláltam, baszki 😀
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Most ebből a Genk verhető itthon, talán a Basel is. A Sporting mondjuk nem. Szar csoport. Nincs igazi nagyágyú, de annyira nem is könnyű.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pedig már elkönyveltem h mennek szopni D-be... 😀

|
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Sporting, Basel, Genk nem rossz ez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó lesz ez a G csoport

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mér gé??

|
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
de jó lenne a B csoport a Vidinek...deyell
atletico bemakkolta... 😀Divat
akkor az E csoport jöjjön

a G sem rossz azért

built for this shit

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de jó lenne a B csoport a Vidinek...deyell
atletico bemakkolta... 😀

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.acmilan.com/it/news/show/143107

De Jong hivatalosan is a Milané. 3.5M Euró. (Faszomat már mi meg 40-t adtunk Martinezért)
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
de jó lenne a B csoport a Vidinek...

built for this shit

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
D,J eddig fincsi csoport... 😊

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Afellayra opciós joga van a Schalkenak, hogy jövőre végleg megvegye (5-8 mio. Euroról írnak)

Sylvie van der Vaart twittert: „Thank you Spurs, and all the fans for an amazing time!You guys have the greatest team in England. Will ♥you always#coys Time to go home now♥“
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
legutóbb hiányoltátok a német nyelvű részt a bild-ből.



van der Vaart visszatért Hamburgba, hivatalos. 2015ig ír alá. 13 millió Euróért.Amadeus91
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO AVB takalodj (tudom kicsit korán mondom még 😛)deee
Még nem hivatalos. Csak akkor adják el, ha Moutinhot sikerül megszerezni.Pálca
ehhez képest VDV már Hamburgban van az orvosiban és elvileg holnap játszani fog a Bremen ellen.

bilden van egy liveticker, 12:57kor lépett be az Uni-Klinikum Eppendorf kapuján.
több mint 13 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Steaua vagy Partizan jöjjön a harmadik kalapból. esetleg a Lazio

bár nem bírom Szöllősit, de ez kivételesen jó cikk lett tőle:

 szollosigyorgy.web4.hu/cikk/magyarorszag-uj-kedvence-paulo-sousa

built for this shit

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
legyen inter, akkor tuti menek szokásos vendégbe... 😀

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
megérzés: Sporting, Panathinaikos, Genk
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Remélem nem ilyen közepes csoportba kerül a Vidi. Vagy kerüljön nagy nevűekkel egy 4esbe Inter, Newcastle stb., vagy egy olyanba ahol legalább lehet némi esély 4-5 pont begyűjtésére.tüsi91
Legyen mondjuk Internazionale, Athletic Bilbao, Newcastle.
A 4-5 pont szerintem elérhetetlen.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 332 — Vikings fan
legutóbb hiányoltátok a német nyelvű részt a bild-ből.



van der Vaart visszatért Hamburgba, hivatalos. 2015ig ír alá. 13 millió Euróért.Amadeus91
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO AVB takalodj (tudom kicsit korán mondom még 😛)deee
Még nem hivatalos. Csak akkor adják el, ha Moutinhot sikerül megszerezni.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
más: adja vmi most a vidi sorsolását?kristof
Digi.Schleck
eurosport 2 is

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
más: adja vmi most a vidi sorsolását?kristof
Digi.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
LOL. Del Piero meg megy Ausztráliába 😀

Remélem nem ilyen közepes csoportba kerül a Vidi. Vagy kerüljön nagy nevűekkel egy 4esbe Inter, Newcastle stb., vagy egy olyanba ahol legalább lehet némi esély 4-5 pont begyűjtésére.
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
AVB takarodj (tudom kicsit korán mondom még 😛)deee
pedig sztem a telet már nem nálatok fogja kezdeni, megnéztem a meccseteket, ugyanaz a kilátástalan fosszar játékot tolta nálatok is amivel London szebbik felén már befürdött, szvsz jobban járna vmi spanyol/portugál/francia középcsapattal

más: adja vmi most a vidi sorsolását?

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
deee 290
legutóbb hiányoltátok a német nyelvű részt a bild-ből.



van der Vaart visszatért Hamburgba, hivatalos. 2015ig ír alá. 13 millió Euróért.Amadeus91
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO AVB takalodj (tudom kicsit korán mondom még 😛)