Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Az a Chelsea ellen kb megvolt mégis kevés 😀3 tizi meg egy szöglet,mit nem értesz ezen? :oJoeyPortera hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6:rolleyes:eaglesmcnabb
több mint 14 éve
hivatalos Podolski-->Arsenal. nagyon nem szeretem őt, egyik legutálatosabb játékosnak tartom, ettől függetlenül remélem nem egy Chamack féle "karriert" fog befutni az Arsenalnál, és tehermentesíteni tudja RvP-t, mert az látszik, hogy a szezon végére a holland elfáradt sajnos.
több mint 14 éve
3 tizi meg egy szöglet,mit nem értesz ezen? :o:rolleyes:eaglesmcnabbnem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayera hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6
több mint 14 éve
:rolleyes:a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀JC6bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...JC6nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayer
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a hétnek a felével megelégedtem volna 1 hete 😀 😀 😀bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...JC6nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉davemayer
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
2008
2012

alig oregedett par evet tenyleg ...
több mint 14 éve
bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...JC6nem tudom, lehet hogy az ellenféltől is függ a dolog? 😉
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
bezzeg ilyenkor tudunk 7-et gurítani...
több mint 14 éve
ez a húgymeleg sör is sok volt a zöld majmoknak 😀 sósperecet kellett volna dobálni nektek a rácson át 😂peteytényleg rohadt vicces hogy emberek majdnem elájulnak mert nem tudnak még vizet sem inni csak azt a meleg szart
több mint 14 éve
ez a húgymeleg sör is sok volt a zöld majmoknak 😀 sósperecet kellett volna dobálni nektek a rácson át 😂
több mint 14 éve
moslék szar székletfehérvár! már az első félidő lefújása előtt elfogyott mindenféle üdítő és a víz is,és csak a hugymeleg sörük maradt 450forintért.engem és még sokan másokat annyira kiütött a nap hogy állni alig bírtunk,de semmit nem lehetett inni,csak a hugymeleg sörüket..rohadjanak meg.a meccs előtt az a mikrofonos forma aki járkált körbe a lelátón,az elég száni volt 😀 tette fel a retard kérdéseit mindenkinek
a játékunkról nem lehet sokat írni,bőven elég annyi hogy a 90.percben volt az első támadásunk,és hogy képtelenek vagyunk szögletet rúgni. ha nincs Jova megint kaptunk volna egy 5-öst.
több mint 14 éve
Döme azért Döme maradt a végén 😀 még hogy 5. hely a Fradinak, haha
több mint 14 éve
Ezt a moslékot megint hogy lehetett összehozni? Tény,hogy a Vidi játékosállományban sokkal jobb,mint a Fradi,de azért két helyzetnél én egy kicsit többet vártam.Ha Jova átlagosan véd csak,akkor kb 4-5 van közte,így megúsztuk 2-vel,de persze majd jön a nyilatkozat,hogy nagyszerűen játszottunk és büszke vagyok a fiúkra :mad:
több mint 14 éve
El Nino is back :oJoeyPorterbetalált a camp nouban, visszajött az ereje 😀 retteghet a bayern asszem 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nagyon gyenge ez a Real védelem. Ezen javítani kell, mert a nagy meccseken kevés lesz, pl a Bayern ellen volt.FViktor93Albiol szerintem bőven elférne kezdő belső védőként és akkor Ramos mehetne ki eredeti helyére :rolleyes:
több mint 14 éve
Nagyon gyenge ez a Real védelem. Ezen javítani kell, mert a nagy meccseken kevés lesz, pl a Bayern ellen volt.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Csóri Dzsudzsákot még az ág is húzza...kezdem sajnálni 😀
több mint 14 éve
Még ekkora Kulabá homorítást így megenni, sima sárga és szabadrúgás kifelé.A már kiesett ZTE megszerzi első győzelmét 😂 😂 😂
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
http://www.youtube.com/watch?v=xBmOH8hoQD0&feature=youtu.beazt hiszem megfelelő csapat jut fel a PL-be 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Guardiola elköszönt, távozik.SZAKÉRTŐ
Szerintem az Interhez fog menni, de sokat nem tud azon a szarhalmazon segíteni, ha Moratti nem nyitja ki a pénztárcát. 😊Stez
ez a liktáp gól nagyon lol volt,a retard vasas védők azt se tudták mi történik."sajnos" ki fog esni az angyalföldi brigád 😊
több mint 14 éve
Na jólvan a 3 sérülés után is behúztuk a Vasas ellen, mostmár megvan a bentmaradás, és ha még a Vasas-t is kilökjük, dupla lesz az öröm ezáltal! 😊
több mint 14 éve
Marko Marin nyártól a Chelseban folytatja pályafutását 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Na így legyen ötösöm lottón, illetve teljesüljenek a kívánságaim jön Villanova 😀 Remélem jó lesz és beleviszi azt a pluszt ami tovább lendíti a csapatot. A kupát még azért légyszi nyerjük meg 😊dandeNagy gratula a tippedhez! 😊
Bennem fel sem merült Vilanova, mert azt gondoltam, hogy Őt viszi magával Pep.
Nekem Lucho volt a favoritom.
A lényeg, hogy Barca kötődésű edző legyen...
... ezt megkaptuk!
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Csak elég furcsa,hogy most lép le,mikor ég a ház.Ha tavaly tette volna mikor megnyertek mindent, akkor érthető is lett volna,de így :/Lehet, hogy 10 kupát nem, de 3-at tuti nyertem volna ezzel a csapattal én is. Az utóbbi egy-másfél évben semmilyen taktikai variációt nem tudtam felfedezni az együttesnél. Szinte mindig ugyanaz. A legnagyobb az volt, amikor Alvest feltolta egyel...JC6Azert enyhe tulzasnak erzem meg igy Madridi szemszogbol is. Lehet hogy nem tudott ugy belenyulni a csapatba, lehet hogy szar jatekosokat preferalt mostansag (Telo...) . De azert remek taktikat epitett fel, amit 1,5 ev utan is nagyjabol 2 csapatot lattunk ami masszivan megtudja fogni. Persze brutal makja is van mert ilyen csapattal nem nehez de azert nem volt o rossz edzo .Toca
