Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Puyol amatőr ebből a többi Barcás kiállítást csinált volna
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Csak ne akkor lője a Barca a gólt amikor már nem lesz idő Torrest behozni,hogy eldöntse a meccset
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Félek ha gólt lő a Barca Hajdú B. szét fröcsköli a nou campot. Ennyire ne fényezze már a Barcát.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Cech csak sárga?
mi a fene? 😊
simán piros volt 😀

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Most kellett volna Lampardnak elesni. Kapott volna egy sárgát mert nekiment Messi kezének...Matthew99
Nem járt Busqet tanfolyamra
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Most kellett volna Lampardnak elesni. Kapott volna egy sárgát mert nekiment Messi kezének...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Egyébként nem értem mért nem rúgatta újra a bíró hát Cech elmozdult. Elfújják a Chelseanek a meccset...
Messi milyen kurva kemény kis törpe, mint gimli 😀Toca
inkább mint az a kis szőröstalpú...izé Frodó meg Samu.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
nem kaptak szabadot, rögtön verekednek 😀

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Egyébként nem értem mért nem rúgatta újra a bíró hát Cech elmozdult. Elfújják a Chelseanek a meccset...
Messi milyen kurva kemény kis törpe, mint gimli 😀
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Most a Cselszi vel voltak az égiek" Most???????????????????, Egyfolytába ebbben a párharcban tudom Övrebrö után ne panaszkodjak 😛
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
háháháhááháháhá 😀
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Muszáj lesz mégegy 😀
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ott a 11-es.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2 és fél perc...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ott a tizi 😂
több mint 14 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ott a tizi 😂
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
LooL


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
És a győztes az A 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
offensive holding, 15 yard penalty, 11-es

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
de tényleg, egy rohadt indokot mondjon az, aki szerint ez nem volt piros, hogy miért nem
várom a magyarázatokatHurka
Én most láttam sokkal jobb szögből megadható. Bár a Barcán kívül senkinek nem adták volna meg. Ráadásul azért Sanchiz amekkorát dobott magán meg mennyire fájt ugyan már alig volt erő benne. De a piros megadható volt. Igazából Barca ellen én másik játékost is leküldtem volna Terryvel mert hát ez jár.Toca
tehát le kell küldeni azt a játékost, aki rájátszik az egyébként tényleg megtörtént szabálytalanságra? jó megtudni ilyen új szabályokat 😀Hurka
azért gyomron még nem verte senki sem. 😊
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
de tényleg, egy rohadt indokot mondjon az, aki szerint ez nem volt piros, hogy miért nem
várom a magyarázatokatHurka
Én most láttam sokkal jobb szögből megadható. Bár a Barcán kívül senkinek nem adták volna meg. Ráadásul azért Sanchiz amekkorát dobott magán meg mennyire fájt ugyan már alig volt erő benne. De a piros megadható volt. Igazából Barca ellen én másik játékost is leküldtem volna Terryvel mert hát ez jár.Toca
tehát le kell küldeni azt a játékost, aki rájátszik az egyébként tényleg megtörtént szabálytalanságra? jó megtudni ilyen új szabályokat 😀
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
de tényleg, egy rohadt indokot mondjon az, aki szerint ez nem volt piros, hogy miért nem
várom a magyarázatokatHurka
Én most láttam sokkal jobb szögből megadható. Bár a Barcán kívül senkinek nem adták volna meg. Ráadásul azért Sanchiz amekkorát dobott magán meg mennyire fájt ugyan már alig volt erő benne. De a piros megadható volt. Igazából Barca ellen én másik játékost is leküldtem volna Terryvel mert hát ez jár.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
1-6 lesz, Torres lő 4-et és Drogba 1-etStez
Iniesta gólját meg elveszik kipontozódás miatt 😀FViktor93
ja tényleg, olyan is volt
csak hát olyan noname, hogy már el is felejtettem
2-6 na
mixen már meg is tettem 5ezerrel 😊Stez
A 2-6 a Real Barca reload lesz a döntőben 😊
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
értem én, hogy utáljátok a Barcát, de amikor a labda a közelben nincs és beletérdel az ellenfélbe, az piros. tök mindegy kicsoda, mekkorát és kibe, az. bár szégyellem persze, hogy más a véleményem, mint az itteni szakértőknek
(Bazzani: Suh se taposott ám nagyot Dietrich-Smit-en 😉)Szobi22
Én nem vitattam a pirosat, de visszafelé kíváncsi lennék a lap színére.
Suh story detto.Bazzani
bocs akkor tőled, a tiedet is ott láttam a többi "vicc ez a piros" komment között