Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Így van ezt érdemeljük ez jár nekünk nem is más tessék lehet élvezkedni bár ez nem itt szokás hanem az NSO fórumon oda szerencsére írogatok. Gauradiolának pedig innentől kutya kötelessége maradni ha valamiért ezért haragszom rá ha eldöntötte volna hogy mit akar egyszerűbb lett volna. A kupát remélem megnyerjük bár pont a Bilbaa a legszimpatikusabb de ez van nyerjünk azért idén is valamit.dande
Pep nem jó edző. Van egy azaz egy taktikája, ami a meccsek 99%-ában nyerő. Amire már van ellenszer. Plusz: Nincs védelmük. Valdes gyenge kapus. Most pedig akármit mondanak a Barcások nem érdemeltek továbbjutást. Volt egy Terry piros (jogosan), volt egy vitatható 11-es, amit Messi kihagyott. Egy les gól és ennyi. A sok passzuk a 16-os előtt nem ér semmit. Egyedül Macheranonak jutott eszébe a nyolcvanvalahanyadik percben, hogy 20-ról is lehet lőni. Ha nem megy az alaptaktika, akkor Pep nem tud változtatni. Fabregas helyett jött Keita, amikor kieső volt az állás.. +Tello is...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
remélem messi idén is megkapja az aranylabdát 😉eaglesmcnabb
Sztem Cech érdemli.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
remélem messi idén is megkapja az aranylabdát 😉eaglesmcnabb
Ja ahogy Hajdú B mondta a Chelsea ajándékboltba :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
na most majd arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz Guardiolával, emrt szerintem biztos, hogy megyStez
remélem viszi magával Tello-t is.. akárhova csak menjenek..superbrutal88
Tellot nem értem minek játszott megint Classicon is mintha velünk lett volna.Toca
én se tudom mit látnak benne Arbeloa mellet se tudta egyszer se elvinni most meg Ramires is le0ázta :mad:
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
na most majd arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz Guardiolával, emrt szerintem biztos, hogy megyStez
remélem viszi magával Tello-t is.. akárhova csak menjenek..superbrutal88
Tellot nem értem minek játszott megint Classicon is mintha velünk lett volna.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
remélem messi idén is megkapja az aranylabdát 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na jó,még holnap a másik spanyol is kuka,és minden oké..😊
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
De jó most látni Messit. Végre nem sikerült továbbnyomni őket.Matthew99
Egészségedre
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
45+1 percenként rúgja a Chelsea a gólokat 😀
Torres mekkora isten még mindig
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van ezt érdemeljük ez jár nekünk nem is más tessék lehet élvezkedni bár ez nem itt szokás hanem az NSO fórumon oda szerencsére írogatok. Gauradiolának pedig innentől kutya kötelessége maradni ha valamiért ezért haragszom rá ha eldöntötte volna hogy mit akar egyszerűbb lett volna. A kupát remélem megnyerjük bár pont a Bilbaa a legszimpatikusabb de ez van nyerjünk azért idén is valamit.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
na most majd arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz Guardiolával, emrt szerintem biztos, hogy megyStez
remélem viszi magával Tello-t is.. akárhova csak menjenek..
több mint 14 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Kérdés mikor fog beindulni az öntöző? 😀 😀

Mellesleg Pep nulla...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek lesznek-e Messit fikázó mémek a viccek topicban 😛

több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
De jó most látni Messit. Végre nem sikerült továbbnyomni őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
na most majd arra leszek kíváncsi, hogy mi lesz Guardiolával, emrt szerintem biztos, hogy megy

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Guardiola takarodjon!!!!!! sajnos neki ennyi volt... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
HajduB asszondja: "Az ember aki szökőévente lő gólt" 😂
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
háááááááááááááááááááááááááááááá 😀
több mint 14 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
ATYAÉÉÉÉÉÉG

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kb olyan ez mint két éve a Barca-InterAsbee
megérdemli a Barca a kiesést, mindent kihagyott, pedig hatalmas helyzeteik voltak, még tizit is kaptak
mi több kell? adják oda azonnal a gólt nekik?Stez
csodálkoztam volna, ha a lényegi és teljesen igaz rész után nem jön egy kis lightos uszítás 😛

és nem mondod, hogy Torres 😀 😀

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Komolyan mondom az már vicc, ha egy Barcában csak Mascheranonak jut eszébe,hogy távolról kéne lőni.

Itt van Torres nektek faszom megmondtam vagy megmondtam ? 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀😀😀😀:

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
na minnyá jön Iniesta

több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
jó ez a 6-3-0 amit védekezik a Chelsea 😊

amúgy nem értem Guardiolát, ki kéne vinnie Messit szélre, hogy egy az egyeket nyomassa, ha már nem lőnek kapura...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Kb olyan ez mint két éve a Barca-InterAsbee
megérdemli a Barca a kiesést, mindent kihagyott, pedig hatalmas helyzeteik voltak, még tizit is kaptak
mi több kell? adják oda azonnal a gólt nekik?